Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bero-telefon

bero-telefon

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 661
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 653
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
bero-telefon
bero-telefon 20 min temu
  • 8
#polityka #heheszki
bero-telefon - #polityka #heheszki

źródło: 1000040735

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon 1 godz. i 6 min temu
  • 13
#polityka #afera
"Fakty zostały już ustalone i żadne zeznania tego nie zmienią."
bero-telefon - #polityka #afera
"Fakty zostały już ustalone i żadne zeznania tego nie...

źródło: 1000040733

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon
Autor
1 godz. i 1 min temu via Android
  • 3
@Wolfr: po co sąd, przecież jest płemieł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
28 min temu via Android
  • 0
@Dragonan: a taka miała być normalność jak Tusk dojdzie do władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jakby zeznawał przeciwko pisiorowi,a nie przeciwko kogoś KO, to olaboga co by się działo.Zwieracze by ci puściły ze szczęścia
bero-telefon - @Dragonan: a taka miała być normalność jak Tusk dojdzie do władzy ( ͡°...

źródło: 1000040734

Pobierz
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 1 godz. i 2 min temu
  • 26
#polityka #heheszki
bero-telefon - #polityka #heheszki

źródło: 1000040734

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CCH5OH
CCH5OH
57 min temu via Wykop
  • 2
@bero-telefon: xdd takie prawdziwe
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys
19 min temu via iOS
  • 1
@bero-telefon: wygrałeś dzisiaj:)
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon wczoraj, 13:43:49
  • 34
#polityka #heheszki
bero-telefon - #polityka #heheszki

źródło: 1000040678

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon
Autor
wczoraj, 14:38:35 via Android
  • 0
@thorgoth: błąd. Próbuj dalej
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
wczoraj, 18:25:16 via Android
  • 0
@OrcSpearmiarz: ale ale? Co to znaczy?
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
wczoraj, 19:27:34 via Android
  • 0
@Kusher: każdy kto będzie pachołkiem UE zrobi karierę w pl. Tak samo jak w PRL karierę robili pachołki Moskwy
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
12 godz. i 4 min temu via Android
  • 0
@bastek66: długo i będzie gorzej. Bo na X farmę troli Giertycha usuneli
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
12 godz. temu via Android
  • 0
@jackieboy: dobrze, że sami się oznaczacie - przynajmniej na wykopie
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
1 godz. i 5 min temu via Android
  • 0
@Gluptaki: nawet jak afd i inne skrajne prawicowe partie doszłoby do władzy to też będziesz im usługiwać? Tak tylko pytam
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon przedwczoraj, 19:37:29
  • 4
#polityka
No i prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka
No i prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000040662

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
przedwczoraj, 13:28:11
  • 187
Nowrocky dziala w interesie rosji, zelenski chcial sie dogadac, a co zrobil snusiarz? Odmowil.
Czyli jednak nie chodzilo o zadna glupia nazwe, tylko o robienie zadymy na korzysc moskali.
Prawactwo za to bez namyslu od razu rzucilo sie szerzac antyukrainska propagande.

A potem sie dziwic, ze Ukraincy nie chca z Polska wspolpracowac i np produkowac dronow w Polsce. xDD

#ukraina #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #
KIaudik - Nowrocky dziala w interesie rosji, zelenski chcial sie dogadac, a co zrobil...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon przedwczoraj, 19:31:50 via Android
  • 2
@KIaudik: tak oczywiście, napisz jeszcze że Polska miała odbudować Ukrainę, ale Nawrocki zabrał order i szlag trafił wszystkie umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polska odbuduje Ukrainę jak kiedyś Irak
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 21.06.2026, 12:57:09
  • 10
#polityka
Tak samo będziemy odbudowywać Ukrainę jak kiedyś Irak
( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka
Tak samo będziemy odbudowywać Ukrainę jak kiedyś Irak 
( ͡° ...

źródło: 1000040625

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamps1906
Lamps1906
21.06.2026, 12:59:39 via Wykop
  • 7
@bero-telefon: jak Ukraińcy mają płacić tak jak firmie Control Process S.A. to lepiej tam nie inwestować.
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
21.06.2026, 13:25:36 via Wykop
  • 1
@bero-telefon: przecież już we Lwowie okradziono z majątku polską firmę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 20.06.2026, 18:20:47
  • 5
#polityka #heheszki
Spokojnie, bez pośpiechu, starczy dla wszystkich!
bero-telefon - #polityka #heheszki
Spokojnie, bez pośpiechu, starczy dla wszystkich!

źródło: 1000040583

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
20.06.2026, 18:21:47 via Wykop
  • 2
@bero-telefon:
vZGLSjkzfn - @bero-telefon:

źródło: 3N88M1vtM311Kv8VUeei0DxbHfpISg4N

Pobierz
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 20.06.2026, 12:04:53
  • 3
#polityka
Po decyzji Prezydenta ukraińcy masowo opuszczają Polskę i wracają walczyć na froncie z rosyjskim agresorem.
bero-telefon - #polityka
Po decyzji Prezydenta ukraińcy masowo opuszczają Polskę i wr...

źródło: 1000040555

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon 20.06.2026, 07:30:19
  • 3
#polityka #takaprawda
Tak wygląda ta wasza "elita" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bynajmniej pisiory nie rządzo , hehe
bero-telefon - #polityka #takaprawda
Tak wygląda ta wasza "elita" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bynajmn...

źródło: 1000040531

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon
Autor
20.06.2026, 08:57:11 via Android
  • 1
@assninja: uwielbiam gdybalstwo uśmiechniętych. Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem.
Tak, PiS by nic nie powiedzila, konfa też, Braun też, razem też. Tylko jaśnie panujący Tusk się przyzna po tym jak wszystko się wysypało w mediach a NIK robił wcześniej audyt w tym szpitalu i nic nie wykrył XD
Wy ti to już wszystko łykacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
20.06.2026, 11:02:42 via Android
  • 0
@assninja: wiesz co to jest cytat? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie używaj słów których nie znasz znaczenia. Elita XD
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
20.06.2026, 11:28:48 via Android
  • 1
@assninja: hahahaha, czyli dalej nie wiesz co to cytat XD
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 20.06.2026, 11:09:26
  • 3
#polityka
Czy w ramach protestu wszyscy ukraińcy wrócą na Ukrainę i będą walczyć za swój kraj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka
Czy w ramach protestu wszyscy ukraińcy wrócą na Ukrainę i bę...

źródło: 1000040548

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon 20.06.2026, 11:00:15
  • 1
#polityka
A gdzie się ten typ schował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka
A gdzie się ten typ schował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000040547

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
20.06.2026, 11:06:51 via Wypiek
  • 0
@bero-telefon Kariera podcastera nie wypaliła, więc teraz zajmuje się wprowadzaniem faszyzmu w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RandyBobandy - @bero-telefon Kariera podcastera nie wypaliła, więc teraz zajmuje się ...

źródło: 1000009614

Pobierz
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 20.06.2026, 10:59:16
  • 1
#polityka
A gdzie się ten typ schował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka
A gdzie się ten typ schował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000040547

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henk__
henk__
henk__
20.06.2026, 11:01:30 via Android
  • 0
@bero-telefon:
Jest w radzie nadzorczej ZEN plus raz mi wyskoczyło zdjęcie reklamowe jakiejś luksusowej wypożyczalni aut z nim.
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 20.06.2026, 08:15:11
  • 7
#polityka
Nie ma dowodów, że Hitler kogoś zabił. To czymu nie można go kultywować? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uśmiechnięci to stan umysłu
bero-telefon - #polityka 
Nie ma dowodów, że Hitler kogoś zabił. To czymu nie można g...

źródło: 1000040534

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon
Autor
20.06.2026, 08:58:11 via Android
  • 2
@Aldona_Lipska: czyli o twojej matce XD
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 19.06.2026, 16:34:25
  • 2
#polityka
Jak tam uśmiechnięci, to są europejskie standardy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka
Jak tam uśmiechnięci, to są europejskie standardy? ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: 1000040520

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon
Autor
19.06.2026, 17:43:42 via Android
  • 0
@danob99:wiem jak się czujesz, też byłoby mi wstyd jak bym był na twoim że na nich głosowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 15.06.2026, 19:18:40
  • 5
#polityka
Owsiak powinien zbiórki organizować co miesiąc bo NFZ takie biedne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka
Owsiak powinien zbiórki organizować co miesiąc bo NFZ takie ...

źródło: 1000040314

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon
Autor
15.06.2026, 19:29:27 via Android
  • 1
@elo345: Ty możesz zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
15.06.2026, 19:30:38 via Android
  • 1
@spayker: typowy uśmiechnięty który nie potrafi sklecić zadania bez słowa PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem że cię boli że PO to to samo g---o co PiS
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
15.06.2026, 20:00:16 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
19.06.2026, 12:42:58 via Android
  • 0
@spayker: przecież synek jak mówisz że konfa jest ruska to z kim chcą iść na wojnę?( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyjaśnij mi to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 18.06.2026, 18:56:08
  • 6
#polityka #aferyko
bero-telefon - #polityka #aferyKO

źródło: 1000040464

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon 18.06.2026, 18:00:31
  • 6
#polityka #heheszki
bero-telefon - #polityka #heheszki

źródło: 1000040462

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi
19.06.2026, 05:18:49 via Wykop
  • 1
@gorzki99: A ta Barbórka to czasem nie jest co najmniej wysokości kolejnej pensji?
Skoro "czepiamy się" nazewnictwa że czternastka nie jest czternasta, to czemu tak konsekwentnie pomijasz fakt, że górnicy mają całą jedną dodatkową wypłatę względem reszty "budżetówki".
Jak nazwiemy to "premia roczna" (gwarantowana, a nie za wynik indywidualny albo wynik spółki), to nagle nie staje się brakującą trzynastą wypłatą?
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
20.06.2026, 09:23:18 via Wykop
  • 0
to czemu tak konsekwentnie pomijasz fakt, że górnicy mają całą jedną dodatkową wypłatę względem reszty "budżetówki".


@bukimi: Od kiedy budzetowka nie ma premii? Od wczoraj?
Powiem Ci wiecej - ma takze premie uznaniowa - WYPLACANA CO MIESIAC. Akurat wiem bo siorka pracuje w budzetowce (ale nie przy tablicy czy w biurze). Gornik nie ma czegos takiego. Jedyne czego mozna sie czepic to ze premii uznaniowej o ile kojarze nie musi
gorzki99 - > to czemu tak konsekwentnie pomijasz fakt, że górnicy mają całą jedną dod...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 18.06.2026, 06:02:44
  • 5
#polityka
Sam premier przyznaje że zaszywa ustawy w innych ustawach. Ale uśmiechnięci i tak będą mówić że prezydent to wetomat. Tak się buduje karierę na manipulacji, teraz już wiecie czemu Tusk stracił władzę na 8 lat
bero-telefon - #polityka
Sam premier przyznaje że zaszywa ustawy w innych ustawach. A...

źródło: 1000040425

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon
Autor
18.06.2026, 11:42:55 via Android
  • 0
@donaldJretard: tak czytałem. Ty czytałeś to?( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - @donaldJretard: tak czytałem. Ty czytałeś to?( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000040433

Pobierz
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
18.06.2026, 13:40:41 via Android
  • 0
@donaldJretard: teraz kolego wiesz czemu Tusk stracił kiedyś władzę na 8 lat , ale nie pamiętasz bo jeszcze młody wtedy byłeś i nie interesowales się polityką
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
18.06.2026, 13:50:16 via Android
  • 0
@donaldJretard: widzisz dzieciaku, Tusk jest tyle samo wart co Kaczyński ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale walka dwóch plemion musi trwać
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
Autor
18.06.2026, 14:34:06 via Android
  • 0
@donaldJretard: albo zandberg
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon 18.06.2026, 13:42:32
  • 5
#polityka
Bananowa republika kolesi ciąg dalszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka 
Bananowa republika kolesi ciąg dalszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000040435

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Bero Telefon

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.12.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking