Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bezkonta
bezkonta

bezkonta

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8752
  • Znaleziska 3473
  • Mikroblog 5279
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 35
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
wczoraj, 08:42:15
  • 887
Jeszcze mityczna ODPOWIEDZIALNOŚĆ lekarza. Bo KAŻDY lekarz ma CIĘŻKIE STUDIA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Nikt inny nie ma tak CIĘŻKICH STUDIÓW i ODPOWIEDZIALNOŚCI. Przez błąd lekarza mamie mojego znajomego nie zdiagnozowano śmiertelnej choroby, którą można było jeszcze wyleczyć. Jak chcieli go pociągnąć do odpowiedzialności, to dał im numer do swojego ubezpieczyciela. Na tym się ODPOWIEDZIALNOŚĆ skończyła. I poszedł dalej „leczyć”.
#lekarz #lekarz100k #konowalposting
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 14 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@Anonimowy-zawiedziony: Rutyna. To nie powinno mieć miejsca, ale jak u lekarza włącza się rutyna, to tak może się skończyć. Ja często wolę iść z tego powodu do młodego lekarza, bo tacy lekarze jeszcze się bardzo starają i sprawdzają dokładnie i nie załącza im się automatyzm.
  • Odpowiedz

501

Krzysztof Bosak za równiejszym obowiązkiem obrony ojczyzny kobiet i mężczyzn

"Sytuacja taka, że obowiązek obrony ojczyzny będzie spoczywał wyłącznie na mężczyznach jest nieakceptowalna."

schmorgpl
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 20:49:19
  • 160
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    bosak
bezkonta
bezkonta
bezkonta 22 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 21
@corran: To skąd tylu młodych ukraińskich byczków na naszych ulicach w takim razie? Niby nie można wyjeżdżać, ale wyjeżdżają obie płcie. Zostają ci, co nie stać ich na łapówki, ale znowu - dotyczy to obu płci. Prawdziwy problem leży gdzie indziej - w ogromnej dysproporcji biednych do bogatych. Bo kto tam ma kasę, prawo go nie dotyczy. U nas niestety powoli robi się to samo.
washington
washington
13.06.2026, 09:45:15
  • 359
#polityka #wojna #bekazpodludzi
washington - #polityka #wojna #bekazpodludzi

źródło: polskojezyczni

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 13.06.2026, 20:44:51 via Wykop
  • 1
@washington: Ja mam w dupie pochodzenie, chyba że ktoś ma kilka paszportów - wtedy jest konflikt interesów. Od wieków mieliśmy królów z różnych krajów. Ważne żeby działali w polskim interesie na pierwszym miejscu. Obecny popis tego nie robi, stawia interesy obce ponad nasze, więc czas na zmianę.
  • Odpowiedz

548

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Konsumenci coraz częściej poszukują produktów naturalnych, fermentowanych i wspierających zdrowy styl życia. Dzięki temu rozwija się kategoria kefiru.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 12.06.2026, 13:40:15
  • 222
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
bezkonta
bezkonta
bezkonta 13.06.2026, 20:31:18 via Wykop
  • 2
Mi najbardziej smakuje Robico, jest na tyle lekki i łatwo wchodzi, że mogłabym go pić codziennie. Ale Mlekovita też jest spoko w smaku.
bezkonta - Mi najbardziej smakuje Robico, jest na tyle lekki i łatwo wchodzi, że mogł...

źródło: robico-kefir-15-250-g-km028b-724943722

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NiceshootPL
NiceshootPL
12.06.2026, 14:04:17
  • 439
największe media społecznościowe co chwilę jakieś awarie czy inna gówna, a wykop działa zawsze no chyba że akurat nie działa.
#facebook
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 12.06.2026, 19:33:04 via Wykop
  • 3
@NiceshootPL: Bo w rzeczywistości jest mały ruch na Wykopie w porównaniu do 10 lat wstecz. Ten portal trzyma się na botach i trollach politycznych, mało zostało normalnych użytkowników.
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
12.06.2026, 13:48:43
  • 555
To jest twój czas GG na przejęcie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)

#messenger #facebook
Influ3nD - To jest twój czas GG na przejęcie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)



#messenger #facebook

źródło: temp_file5969998138279611809

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 12.06.2026, 19:25:05 via Wykop
  • 3
@Influ3nD: Ich emotki były najlepsze. Przebijają wszystkie nowożytne. Wciąż mi ich brakuje (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
12.06.2026, 10:15:07
  • 647
Giga Chad Kosiniak Kamysz właśnie w towarzystwie Nawrockiego mówi, że "pomimo kłód rzucanych pod nogi, pomimo czasem braku podpisu nie ulegliśmy pokusie zatrzymania procesu modernizacji polskiej armii." z programu SAFE. Reakcja doskonała XD.
Polecam całe, świetne przemówienie.
#wojsko #safe #f35 #polityka
Davvs - Giga Chad Kosiniak Kamysz właśnie w towarzystwie Nawrockiego mówi, że "pomimo...

źródło: 1000010622

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 12.06.2026, 13:25:20 via Wykop
  • 1
@Davvs: Polsce realnie grozi bankructwo, a my się cieszymy z zaciągania gigantycznego długu, który będą spłacać jeszcze nasze wnuki. Nie no, super, jest się z czego cieszyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
michalson18
michalson18
09.06.2026, 12:49:00
  • 138
tyle w temacie

#wiadomosci #koalicjaobywatelska #imigranci #wiadomosci
michalson18 - tyle w temacie 

#wiadomosci #koalicjaobywatelska #imigranci #wiadomosc...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 09.06.2026, 22:32:40 via Wykop
  • 1
@michalson18: Nie przejmuj się trollami co zniechęcają. Dobrze wiemy po co wyciągane są tematy zastępcze. Takie komentarze maja cię zniechęcić do podkreślania tego faktu, ale bardzo dobrze robisz - polskiemu społeczeństwu trzeba regularnie walić prosto w twarz, bo nigdy nie wyleczą się z tego popisu. Jeżeli to takie oczywiste, to czemu wciaż rządzi popis c' nie?
  • Odpowiedz
nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
09.06.2026, 02:15:12
  • 2
Kochani, powiem krótko, AI nas zniszczy


#ai
niemowomnieswojemu_mezowi - Kochani, powiem krótko, AI nas zniszczy
SPOILER
SPOILER

...

źródło: dlaczego-katarzyna-tymon-nosowska

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 09.06.2026, 04:06:25 via Wykop
  • 1
@nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi: Halucynacja, taka sytuacja. https://youtu.be/WIuT-Yhveb4
bezkonta - @niemowomnieswojemu_mezowi: Halucynacja, taka sytuacja. https://youtu.be/W...
  • Odpowiedz

53

Rząd Tuska zatrzymał prace nad wykazem zawodów deficytowych

Rząd Tuska zatrzymał prace nad wykazem zawodów deficytowych

Rząd niespodziewanie zablokował kluczowe zmiany mające ułatwić firmom zatrudnianie cudzoziemców i walczyć z brakami kadrowymi, wstrzymując prace nad wykazem zawodów deficytowych. Decyzja, uzasadniona wzrostem bezrobocia, zszokowała przedsiębiorców.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 08.06.2026, 07:09:41
  • 15
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    praca
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    pieniadze
bezkonta
bezkonta
bezkonta 09.06.2026, 04:00:52 via Wykop
  • 0
@g-c-m: Wtedy będą ściągać do pracy na czarno

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
bezkonta
bezkonta
bezkonta 02.06.2026, 18:02:27 via Wykop
  • 0
@papiez_akrobata: To jest autorytaryzm.

3169

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

Pójdzie na to ponad 320 mln zł

ZAWADIAK
z
x.com
dodany: 25.05.2026, 10:16:17
  • 415
  • #
    4konserwy
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    antyneuropa
bezkonta
bezkonta
bezkonta 26.05.2026, 14:38:39 via Wykop
  • 0
@Drill90: Ciekawostka, bo mało który Polak to wie:

Konferencja Katowicka
6-11 listopada 1884 roku w kamienicy przy ulicy Młyńskiej 13 w Katowicach zebrali sie rabini i działacze żydowscy z Europy Wschodniej i Zachodniej w ramach ruchu syjonistycznego 'Chowewej Syjon' - Miłośnicy Syjonu.
Przygotowali oni dokumenty, organizacyjne i ideowe podstawy, które były kluczowe dla późniejszego powstania państwa Izrael w 1948 (na nie się
Robertuss
Robertuss
25.05.2026, 11:52:41
  • 2
Jest tu ktoś chętny i policzy ile razy Piotruś powiedział "cześć" podczas podróży? XD
#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 25.05.2026, 16:55:56 via Wykop
  • 1
@Robertuss: Jestem w szoku, że po takiej trasie i tak małej ilości snu, miał jeszcze siły witać ludzi i przybijać piątki. Jednak co młody wiek, to młody wiek.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
24.05.2026, 12:54:31
  • 167
jak latem nie zakładacie pełnego garnituru na niedzielną mszę to mierni z was katolicy ᶘᵒᴥᵒᶅ
#polityka #bekazprawakow #bekazkatoli
splinter96 - jak latem nie zakładacie pełnego garnituru na niedzielną mszę to mierni ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 145257

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 25.05.2026, 01:33:29 via Wykop
  • 1
@splinter96: Gdyby Bogu to przeszkadzało, to byśmy rodzili się w ubraniach, a nie nadzy. Bóg stworzył ludzi nagimi, a odsłonięte nogi go urażają? To co, on nie wie, jak wygląda człowiek, którego stworzył? Jeżeli Bóg stworzył człowieka, to mu wszystko jedno, jak ten człowiek wygląda, liczy się to, co ma w sercu, cała reszta to otoczka wymyślona przez ludzi/kapłanów, zwykłe normy wymyślone przez człowieka. Tacy ludzie nie powinni wycierać swoich
  • Odpowiedz
bezkonta
bezkonta
bezkonta 24.05.2026, 21:01:27
  • 27
Skąd u was taki ból d--y o tę akcję? Niech się ludzie cieszą. Dajcie się ludziom pocieszyć w tym smutnym jak kij świecie. Lepsze to, niż kolejne kłótnie i wojny. #latwogang
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta
Autor
24.05.2026, 21:13:52 via Wykop
  • 3
@xydeN-: @koniczynaxD: Mnie dziwiło zawsze w takich akcjach, że nie ma negocjacji z kliniką/producentem leku, zawsze okrągła kwota, zawsze USA. A hajs wysoki - bo lekarz musi zabezpieczyć sobie prawników, gdyby leczenie nie wyszło. Wszystko prawda. Ale imo tutaj wystąpiła dużo korzystniejsza rzecz - ludzie połączyli się razem, żeby wesprzeć człowieka, który daje z siebie wszystko na tym rowerze. Przeżywają jego drogę, poświęcenie, to jest piękne. Ludzie potrafią
  • Odpowiedz
bezkonta
bezkonta
bezkonta
Autor
24.05.2026, 21:26:07 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bezkonta
bezkonta
bezkonta
Autor
24.05.2026, 21:33:39 via Wykop
  • 0
@R0bert-: Nie chodzi mi o twoja osobę per se, tylko o mechanizm działania. Nie bądź taki drażliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bezkonta
bezkonta
bezkonta
Autor
24.05.2026, 21:38:51 via Wykop
  • 0
@R0bert-: Ale mówimy o pojedynczych ludziach, czy o społeczeństwie? Społeczeństwo może zachowywać się bardziej racjonalnie (na tyle ile to możliwe w tym konkretnym społeczeństwie), jeśli nie będzie w kółko żyć negatywnymi emocjami podsycanymi przez media. To + edukacja. Imo młodzi ludzie mają szansę podnieść ten kraj z dna, tylko jest ich mało. Starych ludzi ciężko nauczyć nowych sztuczek :P
  • Odpowiedz
bezkonta
bezkonta
bezkonta
Autor
24.05.2026, 21:46:27 via Wykop
  • 0
@R0bert-: Ok. A kogo - twoim zdaniem -powinni wybrać młodzi, żeby to był mądry wybór? Taki, który byś uznał za racjonalne myślenie.
  • Odpowiedz
bezkonta
bezkonta
bezkonta
Autor
24.05.2026, 21:50:45 via Wykop
  • 0
@R0bert-: To już wiemy. Ale kogo mają wybrać? Nie odpowiedziałeś na pytanie.
  • Odpowiedz
bezkonta
bezkonta
bezkonta
Autor
24.05.2026, 21:54:32 via Wykop
  • 0
@raseri: Rozumiem. Każdy ma prawo do własnego zdania. Szanuję.
  • Odpowiedz
bezkonta
bezkonta
bezkonta
Autor
24.05.2026, 22:41:56 via Wykop
  • 0
@To_The_Moon: Rozumiem i szanuję opinię.
  • Odpowiedz
TenNickNaPewnoNieBedzieZajety
TenNickNaPewnoNieBedzieZajety
TenNickNaPewnoNieBedzieZajety
24.05.2026, 21:22:24
  • 1
#latwogang co to za zlot freethinkerów i ludzi mówiących na co wydawać pieniądze a na co nie?
Przypomnę wam tylko że każda pracująca osoba płaci średnio 300 zł miesięcznie na 800+, program który miał zwiększyć dzietność. Jak ją zwiększył wszyscy wiemy, ale o tym milczycie.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 24.05.2026, 22:04:34 via Wykop
  • 0
@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: Ten program powinien zostać wycofany od razu po tym, jak zostały przedstawione dowody, że nie zwiększył dzietności. U nas brnie się dalej w 800+ i pieniądze dla obcokrajowców, bo to nie pieniądze na dzietność, tylko kupowanie głosów: wyborców, przyszlych wyborców i potencjalnych wyborców.
  • Odpowiedz
muzycznifm
muzycznifm
24.05.2026, 20:05:47
  • 30
Skala sukcesu #latwogang to jest manifest zwykłych Polaków tęskniących za normalnością w tym na co dzień podzielonym i smutnym państwie. Piękny przykład jak można stanąć po jasnej stronie mocy i przekuć tą złą energię w coś pozytywnego.

Dlatego, abstrahując już od wątpliwej skuteczności tego leku, jeżeli ktoś serio nie dostrzega w tej inicjatywie żadnych innych korzyści, społecznego wymiaru tej akcji to radziłbym zastanowić się nad swoim światem wewnętrznym - najprawdopodobniej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 24.05.2026, 20:33:06 via Wykop
  • 0
@muzycznifm: On zrobił coś niesamowitego - połączył ludzi, skłóconych Polaków. Jest kijem w oku dla tych, co w kółko dzielą Polskę na dwa obozy. A ludzie po tych kijowych wydarzeniach w PL, w gąszczu p--------h przepisów pragną superbohatera, kogoś prawego, kto stanie naprawdę za nimi, kto jest uczciwy i zawalczy. I oto on - Łatwogang. Dlatego to wygląda, jakby jechał papież i dlatego środowiska typu Owsiak i politycy mają ból
  • Odpowiedz
robin_caraway
robin_caraway
16.05.2026, 23:09:57
  • 12
żeby wygrać eurowizję albo być dobrze zapamiętanym to trzeba zrobić bangiera z łatwym do zaśpiewania refrenem. bułgaria to zrobiła

coś jak baby lazania lub kaarija

#eurowizja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkonta
bezkonta
bezkonta 16.05.2026, 23:24:21 via Wykop
  • 0
@segbas: Solo było za spokojne. Jeszcze szybki rytm musi być (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.08.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking