Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
belzebup

belzebup

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14330
  • Znaleziska 13849
  • Mikroblog 481
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 19

342

Budowali zgodnie z pozwoleniem. Teraz słyszą, że dom nie może powstać

Budowali zgodnie z pozwoleniem. Teraz słyszą, że dom nie może powstać

Kupili od gminy działkę pod dom, dostali pozwolenie na budowę i wydali ponad 400 tys. zł. Gdy mieli już kłaść dach, okazało się, że prac dokończyć nie można, bo zbyt blisko budynku przebiega linia energetyczna.

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 02.06.2026, 14:50:55
  • 150
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
belzebup
belzebup 03.06.2026, 14:20:42 via Wykop
  • 0
Są za biedni na dom. Jak by byli bogaci, mogliby nawet bez pozwolenia postawić na obszarze Natura 2000, później zapłacili by karę 500 zł + reszta pod stołem i by się zalegalizowało...

PS. oczywiście najpierw skomentowałem, a później zobaczyłem zdjęcia. Trzeba być niezłym kretynem, żeby postawić dom w takim miejscu - dotyczy to projektanta, kierownika budowy, właściciela, a nawet zwykłych murarzy - bo nawet oni powinni mieć jakieś pojęcie o elektryce.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

belzebup
belzebup 03.06.2026, 14:33:43 via Android
  • -1
@Shackowany: fakt, właściciel jest najmniej winny, bo teoretycznie ma prawo być debilem. Ale to jednak jego dzieci życie byłoby zagrożone.

623

Żona byłego adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana

Żona byłego adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana

Żona byłego adwokata od "trumny na kółkach" została zatrzymana przez policjantów z CBZC.

Tonawetnielogin
z
rmf24.pl
dodany: 03.06.2026, 08:10:32
  • 66
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    afera
belzebup
belzebup 03.06.2026, 14:18:15 via Wykop
  • 35
@Podcast_Echa_Antyku: bo za moment ją wypuszczą ;p
Blackhorn
Blackhorn
02.06.2026, 07:18:29
  • 40
#antynatalizm

W sumie to śmieszny komentarz do wpisu gdzie chłop mówił jak to się starali o dziecko aż w końcu zrobili in vitro.
Blackhorn - #antynatalizm 

W sumie to śmieszny komentarz do wpisu gdzie chłop mówił ...

źródło: Screenshot_20260602-090701~2

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belzebup
belzebup 02.06.2026, 08:22:35 via Android
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

686

Agata Załęcka wygrała Puchar Świata w freedivingu

Agata Załęcka wygrała Puchar Świata w freedivingu

Temat przemilczany przez polskie media A warto się tym chwalić!

kayo
z
linkedin.com
dodany: 31.05.2026, 18:42:37
  • 131
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    freediving
  • #
    pieknapani
belzebup
belzebup 02.06.2026, 06:33:30 via Android
  • 0
Czego to postarzałe babska nie zrobią, żeby poskakać po brązowych kutangach w Egipcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2504

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
belzebup
belzebup 02.06.2026, 06:30:08 via Android
  • 1
Logiczne - w końcu Bracia Golec czy jakaś Doda nie zarabiają tyle, co spawacze, a tworzą sztukę, piękną i ponadczasową, która uwieczni nasz naród w historii, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

belzebup
belzebup 02.06.2026, 06:32:14 via Android
  • 0
@Kulek1981: bo są głupi jak... było takie przysłowie za poprzedniego reżimu: jak wyborcy PiSu.

450

Seria ukraińskich ataków w głąb Rosji zaczyna przynosić efekty.

Seria ukraińskich ataków w głąb Rosji zaczyna przynosić efekty.

Rosja wstrzymała eksport paliwa lotniczego na co najmniej pół roku. Moskwa podjęła decyzję wskutek strat poniesionych w ramach serii ukraińskich ataków na rosyjskie rafinerie. Kreml rozważa także ograniczenie w postaci sprzedaży za granicę oleju napędowego.

zawisza
z
polsatnews.pl
dodany: 01.06.2026, 12:55:01
  • 55
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
belzebup
belzebup 02.06.2026, 03:10:26 via Android
  • -16
No i dylemat: zakopać za "w głąb(a)", za ukrofilską propagandę sukcesu, czy za to, że to generalnie informacja nieprawdziwe?

Przynajmniej nie widzę wUkrainy...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

belzebup
belzebup 02.06.2026, 06:21:46 via Android
  • -6
@damson19: bot to Cię zrobił.

514

Kraków świętował spokojnie. Paryż stabilnie płonął

Kraków świętował spokojnie. Paryż stabilnie płonął

Po wielkich piłkarskich triumfach kibice wychodzą na ulice. Ale nie wszędzie to samo oznacza. Paryż: zwycięstwo i zamieszki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kr24.pl
dodany: 01.06.2026, 07:42:30
  • 101
  • #
    krakow
  • #
    francja
  • #
    pilkanozna
belzebup
belzebup 02.06.2026, 03:13:16 via Android
  • 5
Tak był jeden incydent, ale był to wypadek spowodowany przez bezmyślnego idiotę,


@Serghio: a no to w takim razie gorzej niż we Francji, tam tylko kilka trupów i kilkuset rannych, spalony Paryż pomijam, bo to tylko dobra materialne, można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

865

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Imigracja z krajów afrykańskich zaczyna przynosić pierwsze efekty demograficzne. Już około 0,14% dzieci urodzonych w Polsce ma afrykańskie matki. Nie wiadomo natomiast ile dzieci Polek ma afrykańskich ojców, a patrząc na strukturę demograficzną imigrantów w której może to być jeszcze większa liczba.

nasz_czas
z
pbs.twimg.com
dodany: 01.06.2026, 13:45:44
  • 360
  • #
    demografia
  • #
    imigranci
  • #
    afryka
  • #
    murzynkiboners
  • #
    gospodarka
  • #
    statystyka
belzebup
belzebup 02.06.2026, 03:05:48 via Android
  • -2
Poziom zidiocenia na wykopie przebija szczyty.


@masz_fajne_donice: owszem. Jesteś tego najlepszym przykładem. Próbowałeś sie p-------ć do określenia "wykladniczo" - poniekąd słusznie, ale swoimi "argumentami" pokazałeś, że kompletnie nie rozumiesz znaczenia tego pojęcia. Kompromitacja tygodnia - a dopiero zaczyna sie wtorek :D

635

Rząd chce blokować strony 18+ w Polsce. UODO żąda ochrony prywatności

Pokaż treści 18+

Rząd chce blokować strony 18+ w Polsce. UODO żąda ochrony prywatności

Ministerstwo Cyfryzacji planuje obowiązkową weryfikację wieku na stronach pornograficznych, kara do 1 mln zł za brak weryfikacji. UODO stawia warunek: system nie może ujawniać tożsamości dorosłych użytkowników. System oparty na eIDAS 2.0.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 01.06.2026, 12:56:15
  • 251
  • #
    polska
  • #
    internet
  • #
    prywatnosc
  • #
    technologia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
belzebup
belzebup 02.06.2026, 01:08:39 via Android
  • 0
Pewnie wiele osób będzie to pamiętać, ale kilka lub kilkanaście lat temu próbowano przypisać za wszelką cenę oglądanie pornoli tylko i wyłącznie chłopcom mężczyznom a następnie wmawiać na podstawie tego, że mężczyźni są przez to zdemoralizowani nie wiadomo czego chcą od tych kobiet oraz, że przez to między innymi krzywdzą kobiety.


@Cztero0404: moja była (swoją drogą straszna wieśniara, lampucera i k--------e - tak, jak większość facetów byłem debilem i myślałem

2357

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 290
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
belzebup
belzebup 02.06.2026, 00:07:41 via Android
  • 9
zakazem wjazdu do Polski I UE wszystkich urzędników miasta Lwowa. Ciekawe jakby ich zapiekło...


@Papijes: dlaczego tylko urzędników? Wszystkich obywateli Ukrainy. Ale do tego musielibyśmy mieć polski rząd, a nie tylko polakojęzyczny.

710

Zełenski powinien to obejrzeć. "Bandy UPA napadały na nich wielokrotnie"

Rozmowa z panią Heleną (90 lat) z Sośnicy w woj. podkarpackim, która pochodzi z Winniczek pod Lwowem. Jej ojciec był dowódcą oddziału Armii Krajowej, trafił na Sybir. Rodzina wielokrotnie była napada przez bandy UPA - nawet po wyjechaniu z rodzinnej miejscowości.

historyhiking
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 09:36:47
  • 92
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ukraina
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    polska
belzebup
belzebup 01.06.2026, 16:06:22 via Android
  • 5
@Marco_Inaros: z Twojej wypowiedzi wynika, ze Polacy karali p-----c wobec chłopatwa (nie było żadnych "ukrainek" wtedy). Podczas gdy Ukraińskie państwo zachęcało do sadystycznych mordów. Widzisz różnicę?
belzebup
belzebup 01.06.2026, 16:28:06 via Android
  • 3
Widzę że na prawicy ciągle bez zmian - moralność sięga dna.


@Marco_Inaros: nie należę do żadnej partii politycznej. Ale skoro wszędzie widzisz "prawaków", to znaczy że sam jesteś lewakiem. Co czyni twój zarzut wyjątkowo śmiesznym, bo to dzięki lewactwu mamy śmieszne kary za zbrodnie, przeterminowe zwolnienia, przepustki, prawa człowieka i prawo do głosowania dla największych zwyrodnialców...

https://wykop.pl/link/6166429/imigrant-zgwalcil-14-latke-deportacja-bylaby-zbyt-surowa-kara

Oto lewacka "sprawiedliwość". Jak można być takim hipokrytą?
belzebup
belzebup 01.06.2026, 16:42:03 via Android
  • 7
@Marco_Inaros: mam nadzieję, że za negowanie ludobójstwa na Wołyniu i propagowanie banderyzmu będzie kiedyś paragraf, tak jak w przypadku zbrodni nazistowskich. Wtedy takich degeneratów jak ty bedzie można zgłaszać nie do moderacji, ani na policję.

380

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Elon Musk napisał wprost, że ludzkość to tylko "biologiczny program rozruchowy" dla AI, a Sam Altman już zapisał się do startupu obiecującego upload świadomości do chmury. Decyzje o przyszłości miliardów ludzi podejmuje garstka miliarderów z Doliny Krzemowej, bez żadnego demokratycznego mandatu.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:24:32
  • 189
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
belzebup
belzebup 01.06.2026, 16:16:34 via Android
  • 3
Żeby się nie zesrali... kolejne urojenia Elona Pismo, zieeeew...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mandanda
mandanda
01.06.2026, 11:03:30
  • 21
Powiedzcie mi, jak c-----e musi być rodzicielstwo, gdy gazeta pisze artykuł w stylu „Czy wiecie, że jak nie będziecie mieć potomstwa, to będziecie mieć więcej czasu i pieniędzy do przeznaczenia na siebie?” i cały kraj, a właściwie cała zachodnia cywilizacja kolektywnie, bez namysłu wybiera dodatkowe wakajki, zamiast „doświadczania bezgranicznej miłości i spełniania się jako rodzic”? XD

Przecież to jest tzw kompromitacja cwela organizacji prorodzinnych, że im pozostaje rozpacz i rozkładanie bezradnie rąk,
mandanda - Powiedzcie mi, jak c-----e musi być rodzicielstwo, gdy gazeta pisze artyku...

źródło: IMG_7652

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belzebup
belzebup 01.06.2026, 13:08:56 via Wykop
  • 1
@heniek_8: Przecież Musk to 10 z 14 tych dzieci pewnie widział ze 3 razy w życiu, więc jedynym ograniczeniem są alimenty xD Gdyby nie to, to sam mógłbym mieć ich w taki sposób 25


@mandanda: Czyli też jesteś psychopatą?
  • Odpowiedz

496

Rada przyszłości Tuska ma 20 ekspertów i nie zrobiła nic

Rada przyszłości Tuska ma 20 ekspertów i nie zrobiła nic

Powołana na początku br. Rada Przyszłości ma wskazać rozwiązania, które zintensyfikują rozwój kraju. W teorii.

pioterxoxo
z
telepolis.pl
dodany: 31.05.2026, 15:05:37
  • 84
  • #
    polityka
  • #
    tusk
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    po
belzebup
belzebup 31.05.2026, 19:20:56 via Android
  • 0
Ten kraj nie ma przyszłości, więc wszystko sie zgadza.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

belzebup
belzebup 31.05.2026, 19:27:12 via Android
  • 0
@retzev: Tusk, jak nie zaszkodził, to juz pomógł.

376

Japonia szykuje się do obrony. Obawia się podwójnego uderzenia Moskwy i Pekinu

Japonia szykuje się do obrony. Obawia się podwójnego uderzenia Moskwy i Pekinu

Moskwa aktywnie rozbudowuje swoją flotę okrętów podwodnych z napędem jądrowym na Morzu Ochockim, na północ od Hokkaido. xi i putin wydali wspólne oświadczenie, w którym stwierdzili, że przyspieszone zbrojenia Japonii stanowią "poważne zagrożenie" dla pokoju i stabilności w regionie.

Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 28.05.2026, 15:39:58
  • 57
  • #
    japonia
  • #
    azja
  • #
    wojna
  • #
    komunizm
  • #
    chiny
  • #
    rosja
belzebup
belzebup 29.05.2026, 13:07:41 via Android
  • 0
Że Japonia nie ma broni atomowej to jakaś aberracja.


@Manah: aberracja to poziom edukacji w dzisiejszych czasach. Zapytaj facetki od historii, dlaczego nie ma.

313

Ksiądz z Łomży molestował. Dostał wyrok w zawieszeniu.

Pokaż treści 18+

Ksiądz z Łomży molestował. Dostał wyrok w zawieszeniu.

Ksiądz z parafii pw. Bożego Ciała w Łomży został w poniedziałek skazany na pół roku więzienia w zawieszeniu. Prokuratura zarzuciła mu przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Duchowny chciał jawnego procesu - tak się jednak nie stało.

_RaveN
z
rmf24.pl
dodany: 27.05.2026, 15:25:46
  • 66
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazkatoli
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    neuropa
  • #
    informacje

belzebup
belzebup 28.05.2026, 18:43:47 via Android
  • -1
Boże ciało... a więc o to chodzi w tym - wydawałoby się, niedorzecznym i krindżowym - określeniu...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

263

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Kurs CD Projekt runął o ponad 7% po oficjalnej zapowiedzi dodatku Pieśni Przeszłości do Wiedźmina 3 na... 2027 rok. Rynek liczył na premierę jeszcze w tym roku. Analityk BM Banku Millennium wyjaśnia, że to opóźnienie automatycznie przesuwa premierę Wiedźmina 4 co najmniej na 2028 rok. Dziś wieczor

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:14:25
  • 105
  • #
    cdprojektred
  • #
    gamedev
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
belzebup
belzebup 28.05.2026, 18:03:34 via Android
  • -1
Powinni zatrudnić więcej babsztyli od DEI i marketingu. I zwolnić zbednych programistów. To powinno pomóc.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cocklush69
cocklush69
cocklush69
28.05.2026, 17:22:43
  • 3
#antynatalizm

Antynatalisci zajmują się wyceną cudzej własności, oraz jak ktoś im mówi że nie ich własność ma wartość sentymentalną dla rzeczywistego właściciela, ci mówią że to g---o prawda. Brawo wy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belzebup
belzebup 28.05.2026, 18:01:09 via Android
  • 5
Matka wie, że ćpiesz?
  • Odpowiedz

419

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

W 2025 r. codziennie paliło tylko 4,8% dorosłych Szwedów. Szwecja jako pierwsza w Europie stała się krajem wolnym od dymu, schodząc poniżej progu WHO (5%). To sukces wieloletniej polityki: wysokiej akcyzy, zakazu reklam, restrykcji w miejscach publicznych oraz wsparcia w rzucaniu nałogu.

matixrr
z
bankier.pl
dodany: 27.05.2026, 17:40:09
  • 148
  • #
    szwecja
  • #
    papierosy
  • #
    rzucampalenie
  • #
    zdrowie
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
belzebup
belzebup 28.05.2026, 12:27:26 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

belzebup
belzebup 28.05.2026, 12:28:41 via Android
  • -1
@pilprzem: widzisz różnicę między jedzeniem niezbędnym do życia a używką?


@Ariel1990lbn: bigos jest niezbędny do życia?
Alfredo_Korozja
Alfredo_Korozja
27.05.2026, 21:08:30
  • 1
#pytaniedoeksperta #kiedystobylo #uk
No cóż, mam zakitrane w zanadrzu trochę koki a chciałem dać już spokój ale to jest jak pudełko czekoladek. A więc pytanie:
Zadowolić się pysznym (tak średnio) obiadem.
Czy szczerze tak jak lubię, zwykłymi tostami ze zwykłego tostera smarowane zwykłym maslem i soli, tak się jadło, a jak była maszynka do tostów to z serem i fasolką z puszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belzebup
belzebup 28.05.2026, 02:35:29 via Android
  • 0
Weź nie p-----l, wal w nos
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • Strona 3 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.09.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking