"Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha, po tym, jak Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu orderu Orła Białego Zełenskiemu, zdecydował się też na oddanie swojego odznaczenia i napisał: „Decyzja o pozbawieniu Prezydenta Ukrainy Orderu Orła Białego jest strategicznym błędem Prezydenta Polski, z którego skorzysta wyłącznie Moskwa."
Kolejna sprawa warta śledzenia. Założymy się, że specjalnej kaście nic nie zrobią? Bo pewnie dziadek wtargnął na przejście a sędzina ma nieposzlakowaną opinię i Order Nieskalanej Togi.
Pojechał do klienta, myślałem że za kilka dni roboczych oddam mu projekt, ale NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, trzeba jeszcze sobie przypomnieć o kilku ważnych sprawach, oczywiście ważnych dla niego, i zamiast oddać w zasadzie pewnie we wtorek oddam, ale na początku lipca, normalnie za jaja bym takich wieszał, mimo że pracuje już w tej branży sporo, takie podejście wkurza ciągle, jeszcze weź się cofaj z kilkoma rzeczami które są zrobione bo jednak przemyślał sprawę, bo
#elektryka Nakłamałem trochę na rozmowie rekrutacyjnej, że znam się na elektryce. Dzisiaj urwał się kabel od silnika i dali mi złączkę wago czteropolową bo dwupolowej nie mieli, a ja nie znam się tak na prawdę na elektryce, to wziąłem i podłączyłem wszystkie trzy fazy do tej złączki. Straciłem stanowisko automatyka.
Sami siebie dymamy, to w czym problem? poczekajcie do wyborów, gdzie będzie mega rozkmina w domach - a na kogo głosujesz? a no nie ma na kogo, no cóż trzeba wybrać mniejsza zło czyli PIS/PO (dowoli), nie ma na kogo głosować, tylko dwie partie się liczą - i to jest to wpojone polaczkom myślenie że tylko dwie partie są, jakie urwa dwie partie? czy ktoś z was potrafi liczyć? po prostu jak
Kasta Jeleniogórskiej czerwonej doliny w pelnej krasie. Sfalszowal mature i sie nia poslugiwal piastujac wysokie stolki - prokuratura robi umorzonko. Nic sie nie stalo, zaniedlugo po cichaczu zamontuja go na innym stolku
Zagłosujesz na Koalicję Obywatelską, a będzie żyło Ci się lepiej - przekonywał jeszcze w kampanii wyborczej lider tej partii Donald Tusk. Okazuje się, że prawdziwe eldorado mogło czekać na tych, którzy zdecydowali się na członkostwo w partii. To ogromne zarobki, posady na wysokich stanowiskach i w k
"Panie Areczku dla Pana kołchoz i 2 lata oczekiwania na zabieg - bo nie mamy miejsc już, a dla UŚMIECHNIĘTYCH FARSZAFIAKÓW, MAMY sale VIP, 1.6mln rocznie a na zabieg czeka się kilka godzin. Proszę Panie Areczku głosować dalej na NAS bo tym razem już na pewno nie zawiedziemy. Wymyślimy inne 100 konkretów. Wszystko wina PIS xd"
Wiem że jest rano, ale musiałem na tym tagu, oglądaliście film Dzień próby z Danzelem? oglądaliście, jakim on samochodem jeździł, co to jakiś Pontiac? wyborna fura, ale nie mogę znaleźć jakie to auto.
Rząd przyjmuje dziś projekt ustawy o podatku od nadmiarowych zysków na rynku paliw. To nie tylko nowa danina, w dodatku działająca wstecz. Najpoważniejszy problem leży gdzie indziej podatek obejmie również marże ze sprzedaży paliw za granicę, w tym głównie na rynek ukraiński.
Co trzeba mieć w głowie żeby taki podatek uruchomić, zamiast pójść w stronę ilości i ekspansji, to takimi "małymi" trikami kosi się konkurencję, czyli sami siebie dobijamy, w końcu 20 gospodarka świata xd
@Arteqq: poczekajcie, poczekajcie, to samo było z ruskimi onucami na poczatku wojny, to samo było z putinem jak mówił o nacjonalistycznej i banderowskiej ukrainie, i co sie nie zgadza? 2 lata wystarczyły żeby ludzie zaczęli na oczy przeglądać, poczekaj kolejne 2-3 zanim zrozumiecie o co mnie chodzi. Ja nie jestem żadną wyrocznią, moje słowa można w tyłek wsadzić, ale znam trochę realia ukraińskie i lepiej wojna niż pokój (ukraina vs
Dlaczego trzymasz kciuki za odpadnięcie Niemiec z Mundialu?