Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wellmen
Wellmen
Profil firmowy

Wellmen

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1450
  • Znaleziska 1179
  • Mikroblog 271
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Wellmen
Wellmen
Wellmen 20.06.2026, 20:05:33
  • 0
#mecz

Dlaczego trzymasz kciuki za odpadnięcie Niemiec z Mundialu?

  • za II wojnę światową 24.0% (6)
  • za to że istnieją 16.0% (4)
  • za I wojnę światową 8.0% (2)
  • za Tuska 36.0% (9)
  • za zniszczenie etniczne UE 16.0% (4)

Oddanych głosów: 25

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wellmen
Wellmen
Wellmen
Autor
20.06.2026, 20:12:35 via Wykop
  • 0
@szklarskaporeba: heheh prawda
  • Odpowiedz
Wellmen
Wellmen
Wellmen 20.06.2026, 19:50:37
  • 0
Jak niemcy przegrają z WKS to odpadają?

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 19.06.2026, 21:06:46
  • 3
Kto robi sobie meczową nockę? no jestem sam ciekaw Maroko vs Szkocja, a potem Brazylia vs Haiti.

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
19.06.2026, 21:13:27 via Android
  • 0
@Wellmen: Maroko vs Szkocja (jak będzie ciekawy), a potem grzecznie w spanko
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
19.06.2026, 21:13:51 via Wykop
  • 0
jestem sam ciekaw Maroko vs Szkocja


@Wellmen: Sam jestem ciekaw ale idę spać, rano szybkie skróty i dzien na obrotach będzie.
  • Odpowiedz

1794

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
Wellmen
Wellmen
Wellmen 19.06.2026, 19:57:53 via Wykop
  • -1
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, banderstad xd
Wellmen - uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, banderstad xd

źródło: jfk-i

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 19.06.2026, 20:53:06 via Wykop
  • 3
"Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha, po tym, jak Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu orderu Orła Białego Zełenskiemu, zdecydował się też na oddanie swojego odznaczenia i napisał:
„Decyzja o pozbawieniu Prezydenta Ukrainy Orderu Orła Białego jest strategicznym błędem Prezydenta Polski, z którego skorzysta wyłącznie Moskwa."

xd ciągle banderowcy zasłaniają się Moskwą xd.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 19.06.2026, 19:53:42
  • 2
czemu Izrael gra z Australią w tej grupie jak USA wcześniej było? xd

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

447

Znowu sędzina zabija autem na pasach pieszego. Będzie jak zwykle czyli nic?

Znowu sędzina zabija autem na pasach pieszego. Będzie jak zwykle czyli nic?

Kolejna sprawa warta śledzenia. Założymy się, że specjalnej kaście nic nie zrobią? Bo pewnie dziadek wtargnął na przejście a sędzina ma nieposzlakowaną opinię i Order Nieskalanej Togi.

Buckshot_00
z
niezalezna.pl
dodany: 19.06.2026, 06:09:47
  • 51
  • #
    polskiedrogi
  • #
    swidwin
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
Wellmen
Wellmen
Wellmen 19.06.2026, 09:30:38 via Wykop
  • 6
za Tuska wszystko uchodzi kaście xd, teraz mu wyskoczyło z lekarzami, ale to też ogarnie xd za kilka miesięcy po tym śladu nie będzie.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 19.06.2026, 09:25:00
  • 0
Pojechał do klienta, myślałem że za kilka dni roboczych oddam mu projekt, ale NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, trzeba jeszcze sobie przypomnieć o kilku ważnych sprawach, oczywiście ważnych dla niego, i zamiast oddać w zasadzie pewnie we wtorek oddam, ale na początku lipca, normalnie za jaja bym takich wieszał, mimo że pracuje już w tej branży sporo, takie podejście wkurza ciągle, jeszcze weź się cofaj z kilkoma rzeczami które są zrobione bo jednak przemyślał sprawę, bo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zimm3man
Zimm3man
Zimm3man
19.06.2026, 09:31:25 via Wykop
  • 0
@Wellmen: a u lekarza za reklamacje się płaci jak za nowy zabieg heheh. Trzeba było się uczyć i by nie było problemu
  • Odpowiedz
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
18.06.2026, 19:20:26
  • 0
#elektryka
Nakłamałem trochę na rozmowie rekrutacyjnej, że znam się na elektryce. Dzisiaj urwał się kabel od silnika i dali mi złączkę wago czteropolową bo dwupolowej nie mieli, a ja nie znam się tak na prawdę na elektryce, to wziąłem i podłączyłem wszystkie trzy fazy do tej złączki. Straciłem stanowisko automatyka.

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 18.06.2026, 19:24:04 via Wykop
  • 0
@haloczymnieslychac: nie poddawaj się, nakłam więcej na CV xd znajdziesz w końcu coś wymarzonego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

927

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

+ 73000 PLN z ZUS wyrównania emerytury wstecz dla obywatela Ukrainy !!!!

Vahanara888
z
facebook.com
dodany: 18.06.2026, 14:32:20
  • 114
  • #
    zus
  • #
    emerytura
  • #
    ukraina
Wellmen
Wellmen
Wellmen 18.06.2026, 18:08:24 via Wykop
  • 65
Sami siebie dymamy, to w czym problem? poczekajcie do wyborów, gdzie będzie mega rozkmina w domach - a na kogo głosujesz? a no nie ma na kogo, no cóż trzeba wybrać mniejsza zło czyli PIS/PO (dowoli), nie ma na kogo głosować, tylko dwie partie się liczą - i to jest to wpojone polaczkom myślenie że tylko dwie partie są, jakie urwa dwie partie? czy ktoś z was potrafi liczyć? po prostu jak
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 18.06.2026, 16:13:50
  • 1
APERTHEID !!!! jprd, Holandia jest zdegustowana i trzyma kciuki za Czechów.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

713

Były starosta z KO sfałszował maturę.Umorzonko

Kasta Jeleniogórskiej czerwonej doliny w pelnej krasie. Sfalszowal mature i sie nia poslugiwal piastujac wysokie stolki - prokuratura robi umorzonko. Nic sie nie stalo, zaniedlugo po cichaczu zamontuja go na innym stolku

marcinojg
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 03:46:02
  • 73
  • #
    jelenia
  • #
    jeleniagora
  • #
    ko
  • #
    karkonoski
  • #
    starosta
  • #
    polityka
Wellmen
Wellmen
Wellmen 18.06.2026, 04:48:15 via Wykop
  • 56
@akcjakrk: nie każdy jest z PO xd
Wellmen
Wellmen
Wellmen 18.06.2026, 16:11:46 via Wykop
  • 0
@Codziennie_cos_nowego: a to nie dobrze, kolego xd nie dobrze jesrt o tym mówić xd
Wellmen
Wellmen
Wellmen 18.06.2026, 06:22:00
  • 0
Jak tam uśmiechnięci? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) salki VIP gotowe? xd

#heheszki
#polityka
Wellmen - Jak tam uśmiechnięci? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) salki VIP gotowe? xd

#heheszki
#polityk...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wellmen
Wellmen
Wellmen
Autor
18.06.2026, 06:28:08 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: ja jestem normalny, na żadną z POPISu nie głosowałem i głosowac nie zamierzam.
  • Odpowiedz

955

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Zagłosujesz na Koalicję Obywatelską, a będzie żyło Ci się lepiej - przekonywał jeszcze w kampanii wyborczej lider tej partii Donald Tusk. Okazuje się, że prawdziwe eldorado mogło czekać na tych, którzy zdecydowali się na członkostwo w partii. To ogromne zarobki, posady na wysokich stanowiskach i w k

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 18.06.2026, 04:46:50
  • 59
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
Wellmen
Wellmen
Wellmen 18.06.2026, 06:27:24 via Wykop
  • 1
"Panie Areczku dla Pana kołchoz i 2 lata oczekiwania na zabieg - bo nie mamy miejsc już, a dla UŚMIECHNIĘTYCH FARSZAFIAKÓW, MAMY sale VIP, 1.6mln rocznie a na zabieg czeka się kilka godzin. Proszę Panie Areczku głosować dalej na NAS bo tym razem już na pewno nie zawiedziemy. Wymyślimy inne 100 konkretów. Wszystko wina PIS xd"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 18.06.2026, 04:45:18
  • 0
Wiem że jest rano, ale musiałem na tym tagu, oglądaliście film Dzień próby z Danzelem? oglądaliście, jakim on samochodem jeździł, co to jakiś Pontiac? wyborna fura, ale nie mogę znaleźć jakie to auto.

#filmnawieczor
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wellmen
Wellmen
Wellmen
Autor
18.06.2026, 04:54:17 via Wykop
  • 1
Chevrolet Monte Carlo 79


@Zielonkazdr: o dzięki, super auto, w cupe czarne wygląda bosko.
  • Odpowiedz
Plotyn
Plotyn
17.06.2026, 20:39:33
  • 0
Dlaczego Borek mówi "Harry KEJN" skoro na koszulce ma napisane Kane

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 17.06.2026, 20:40:00 via Wykop
  • 0
@Plotyn: zapytaj Gikiewicza xd
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
17.06.2026, 20:38:31
  • 0
Baturina, pamietam go z siłowni Pure w Splicie, zero obnoszenia się tylko normalny gość. Od zawsze szanuje to jak i jego granie
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 17.06.2026, 20:39:26 via Wykop
  • 0
@marcelus: ja też byłem w tej siłowni, widziałem tę sytuacje, potwierdzam Baturina to buc xd
  • Odpowiedz
Wellmen
Wellmen
Wellmen 17.06.2026, 19:45:44
  • 2
dobrze że Borek komentuje bo gikiego już słuchać się nie da.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 17.06.2026, 19:43:06
  • 4
Ziomki z wykopu, kto gotowy na nockę z mundialem?

22.00

1.00

4.00
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

331

Rząd osłabi polskich eksporterów w starciu z ukraińską konkurencją

Rząd osłabi polskich eksporterów w starciu z ukraińską konkurencją

Rząd przyjmuje dziś projekt ustawy o podatku od nadmiarowych zysków na rynku paliw. To nie tylko nowa danina, w dodatku działająca wstecz. Najpoważniejszy problem leży gdzie indziej podatek obejmie również marże ze sprzedaży paliw za granicę, w tym głównie na rynek ukraiński.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 16.06.2026, 10:11:25
  • 56
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
Wellmen
Wellmen
Wellmen 17.06.2026, 02:49:50 via Wykop
  • 49
Co trzeba mieć w głowie żeby taki podatek uruchomić, zamiast pójść w stronę ilości i ekspansji, to takimi "małymi" trikami kosi się konkurencję, czyli sami siebie dobijamy, w końcu 20 gospodarka świata xd
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wellmen
Wellmen
Wellmen 17.06.2026, 07:57:23 via Wykop
  • 0
1. Pozbawić Orlen zysków - jedynej praktycznie wielkiej spółki, która miałaby środki na ekspansję w branży energetycznej.

2. Wypłacać akcjonariuszom rosnące z roku na rok dywidendy w oderwaniu od zysków, czy przychodów.

3. Patrzeć jak Orlen się stacza. Może zostanie wyprzedany za grosze?


@Arteqq: i co jeszcze może afera podkarpacka? xd to nie dobra jest o tym mówić, oj nie dobra. Chyba chcesz żeby cie odwiedzili smutni panowie.
Wellmen
Wellmen
Wellmen 17.06.2026, 19:40:49 via Wykop
  • 0
@Arteqq: poczekajcie, poczekajcie, to samo było z ruskimi onucami na poczatku wojny, to samo było z putinem jak mówił o nacjonalistycznej i banderowskiej ukrainie, i co sie nie zgadza? 2 lata wystarczyły żeby ludzie zaczęli na oczy przeglądać, poczekaj kolejne 2-3 zanim zrozumiecie o co mnie chodzi. Ja nie jestem żadną wyrocznią, moje słowa można w tyłek wsadzić, ale znam trochę realia ukraińskie i lepiej wojna niż pokój (ukraina vs
Wellmen
Wellmen
Wellmen 17.06.2026, 08:32:25
  • 15
#heheszki
#p0lka
Wellmen - #heheszki
#p0lka

źródło: blacked

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
17.06.2026, 08:37:33 via Wykop
  • 6
@Wellmen: też zlazł z drzewa, tylko zapomniał ewoluować (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
sEB-q
sEB-q
17.06.2026, 09:56:32 via Wykop
  • 2
@Wellmen: Ale Adam i Ewa byli w raju , może dlatego byli biali.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18
  • Strona 3 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.05.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 01.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking