@niko444: A jak platfomersi "nasz człowiek w Warszawie"
Jednak dywersja na torach koło Dęblina :/

Eksplozja ładunku wybuchowego zniszczyła tor kolejowy. Na miejscu pracują służby i prokuratura. Na tej samej trasie, bliżej Lublina, również stwierdzono uszkodzenie.
z- 536
- #
- #
- #
- #
- #
- #