Upadają banki. Najpierw USA, potem Szwajcaria, a spadki zaliczają banki m.in. w Niemczech, Francji, itp. Co sądzicie? Czeka nas większy kryzys niż w 2008 roku?
Od czasu kiedy mocno zacząłem ćwiczyć i dbać o siebie, #!$%@?ą mnie Janusze i niektórzy członkowie rodziny, którzy nie rozumieją o co się rozchodzi. Przychodzisz do kogoś na mecz, masz już walnięte 3100 kcal tego dnia i dieta zamknięta. Prosisz o wodę, bo nie pijesz w tygodniu alkoholu. To od razu - jak to nie pijesz? Co Ci się stało? Chory jesteś? Ale pizzą się poczęstujesz? Jak to nie jesz pizzy? Przecież
Ale mam świetnych trenerów na silowni, wczoraj widziałem jak trener z podopiecznym robili przysiady do boxa, i gość zamiast lekko dotykać boxa i wstawać to siadał na nim i dopiero wtedy góra, a trenere zero reakcji…. Pozdro dla jego kręgosłupu. #silownia #mikrokoksy
@Arekt ja generalnie staram się nie oceniać, bo nie wiem kto tam jaki ma cel, ale najdziwniejsze co widziałem to siady na bosu ze sztangą z podwieszonymi ketlami na gumach. Nawet mam gdzieś fotkę
@dragon7: no właśnie chodzi o to żeby robić to legalnie. Ciekawe czy można sprzedawać możliwość wywalenia takich nierobow do mojej nieruchomości (już ja się nimi zaopiekuje ( ͡°͜ʖ͡°))
@dragon7: nie zamieszkany. Moja osobna nieruchomość specjalnie do takich celów zarobkowych(przyjmowanie takich odpadów ludzkich). Metraż niech sobie będzie nawet 100m2. Stąd też było pytanie o wymóg lokalizacji, aby np wrzucić ich na osiedle cyganów ( ͡°͜ʖ͡°)
każda dobrze zapowiadającą się karierę kończy ból barku po wyciskaniu.
jakieś porady ? zimne okłady, voltarin?