W Szpitalu Południowym miało dochodzić do zgonów pacjentów przez błędy
Lekarz Emil Jedrzejewski w rozmowie ze @K_Stanowski przyznał, że na SOR szpitala południowego dochodziło do zgonów pacjentów z powodu błędów lekarskich. Powiedział, że wykonywano tomografię zwłokom, a jednego z pacjentów znaleziono po kilku godzinach (!!) martwego w toalecie
z- 132
- #
- #
- #
- #
- #
- #
















