Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SebicoV
SebicoV

SebicoV

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2523
  • Znaleziska 2515
  • Mikroblog 8
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

494

"Sana. Izrael uderzył w Jemen. Kula ognia nad elektrownią [WIDEO]"

Pokaż treści 18+

"Sana. Izrael uderzył w Jemen. Kula ognia nad elektrownią [WIDEO]"

"Izraelskie wojsko zaatakowało w niedzielę elektrownię w Jemenie. Obiekt znajdujący się w stolicy kraju miał być wykorzystywany przez rebeliantów Huti."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 17.08.2025, 07:37:49
  • 75
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    jemen
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    wojsko
  • #
    energetyka
SebicoV
SebicoV
SebicoV 17.08.2025, 18:56:00 via Wykop
  • 3
@Hanys_Mori: w Izraelu wolą niemowlęta,do trzech lat talmud pozwala. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

435

Z dwulatką, dwoma promilami i w ciąży. Z impetem wjechała w słup

Pokaż treści 18+

Z dwulatką, dwoma promilami i w ciąży. Z impetem wjechała w słup

Kobieta w ciąży z impetem wjechała w słup telekomunikacyjny w miejscowości Jawiszowice (woj. małopolskie). Jak się okazało, 38-latka miała dwa promile alkoholu we krwi, a pod opieką dwuletnią córkę.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 17.08.2025, 12:52:00
  • 78
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazewsi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    p0lka
SebicoV
SebicoV
SebicoV 17.08.2025, 15:50:09 via Wykop
  • 0
@dennis-lorak: czyli dojdą bonusy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

636

Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki....

Pokaż treści 18+

Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki....

Okładka Charlie Hebdo z Neteniahu.

Vahanara888
z
charliehebdo.fr
dodany: 13.08.2025, 11:41:42
  • 29
  • #
    gaza
  • #
    ludobojstwo
  • #
    izrael
  • #
    wojna
SebicoV
SebicoV
SebicoV 14.08.2025, 10:53:52 via Wykop
  • 5
@PazzaMorte: tam gdzie Jahwe podczas holokaustu i tysiącleci pogromów lub niewoli.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
SebicoV
SebicoV
SebicoV 13.08.2025, 16:39:16
  • 1
#policja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pesotto
pesotto
20.02.2025, 15:30:25
  • 169
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebicoV
SebicoV
SebicoV 03.03.2025, 10:39:27 via Wykop
  • 1
@destruktiv_komando: też stawiam na starcie z Iranem,jego proizraelska słuzalczość jest nader widoczna,mam tylko nadzieję że nasz nierząd nie da się wmanewrować w wysyłanie wojsk na napletkoujemną wojnę.
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
06.01.2025, 20:40:04
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebicoV
SebicoV
SebicoV 07.01.2025, 21:37:41 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
31.07.2019, 10:17:20
  • 2063
Okienko do wykupywania karnetów na stadionie Widzewa jest tak nisko, że stowarzyszenie kibiców podstawiło klęcznik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #pilkanozna #lodz #widzew
anoysath - Okienko do wykupywania karnetów na stadionie Widzewa jest tak nisko, że st...

źródło: comment_yMEBZLybiWJaRk5JaPAlwSeUxwRuOlBy.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebicoV
SebicoV
SebicoV 01.08.2019, 13:31:37
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
maxx92
maxx92
26.07.2019, 04:13:27
  • 1531
#heheszki #codzienndawkamadek #humorobrazkowy #madka #bombelek
maxx92 - #heheszki #codzienndawkamadek #humorobrazkowy #madka #bombelek

źródło: comment_aa8PehTl72Vfi2BUOzTppKhhCWZ5zLfS.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebicoV
SebicoV
SebicoV 26.07.2019, 22:25:16
  • 0
@depresso: Na zachodzie to też norma, wydaje mi się nawet że bardziej, a u nich komunizmu nie było.
  • Odpowiedz
pokpok
pokpok
pokpok
18.07.2019, 03:45:57 via Android
  • 928
#pis #dobrazmiana #tolerancja #lgbt #polityka
pokpok - #pis #dobrazmiana #tolerancja #lgbt #polityka

źródło: comment_L379hgA3TqybJ4tiovq06FyzipGOXMYK.jpg

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebicoV
SebicoV
SebicoV 18.07.2019, 10:08:02
  • 1
@dart22: Widząc stężenie debilizmu na kodach czy czarnych marszach, to naklejki na które nasz pomysł w szczególności nadają się na Warszawę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 7 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.08.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking