Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko131
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SarahC

SarahC

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 120040
  • Znaleziska 52356
  • Mikroblog 67684
  • Obserwujący 142
  • Obserwowane 225

412

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Pokaż treści 18+

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Rząd realizuje swój plan ochrony dzieci przed pornografią. Rada Ministrów właśnie przyjęła projekt ustawy, która zmusi serwisy dla dorosłych do sprawdzania, ile lat ma użytkownik. Zmiany mają wejść w życie do końca 2026 roku, a na opornych czekają surowe kary i blokowanie stron.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 03.06.2026, 06:52:49
  • 201
  • #
    pornografia
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    polska
  • #
    prawo
SarahC
SarahC 03.06.2026, 11:27:23 via Wykop
  • 28
@Hmrogrz: Ja tam nie wiem, oni tam pitolą że chronią dzieci przed pornografią ale to od kiedy trzynastolatka trzeba chronić przed animacją p---o? Co, nagle nie potrafi nacisnąć krzyżyka na górze ekranu? Robienie debili z nastolatków i tyle.
Jeszcze śmieszniej bo wszyscy wiedzą że szesnastolatki czy siedemnastolatki będą się logować z podrobionych acc. Podręcznika do biologii też nie pokazujmy bo się ktoś jeszcze zgorszy.

Za to Eudi Wallet dostanie masową

644

Urzędnicy skarbówki staną przed sądem. Nielegalnie korzystali z danych

Urzędnicy skarbówki staną przed sądem. Nielegalnie korzystali z danych

"Najwięcej za uszami ma mieć 52-letnia Beata I.P.. Kobieta, będąc pracowniczką I US w Rzeszowie, miała sprawdzać w bazach danych informacje, objęte tajemnicą skarbową. Były to m.in. informacje o indywidualnych danych zawartych w deklaracjach. Następnie miała udostępniać je osobom nieuprawnionym"

cepheus
z
nowiny24.pl
dodany: 02.06.2026, 13:26:28
  • 75
  • #
    polska
  • #
    urzadskarbowy
  • #
    skarbowka
  • #
    urzednik
  • #
    podkarpacie
SarahC
SarahC 03.06.2026, 06:45:46 via Wykop
  • 2
@Awganowicz: Ale dalej nie wiesz kto zlecił, bo tu o tyle o ile dowiesz się że urzędniczka sprawdzała to komu ona potem te info puściła prywatnie tego nie wie nikt.
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
03.06.2026, 00:00:25
  • 4
brzydzi mnie ten tag i gląby co mi wypisuja bzdury zablokuje was #przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 03.06.2026, 00:06:24 via Wykop
  • 2
@tereska-kaczmek: nfz i działa w jednym zdaniu to dość odważna kombinacja
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC 03.06.2026, 00:07:00 via Wykop
  • 1
@tereska-kaczmek: a tak w ogóle fun fact, obywatel w Polsce nawet obdukcji nie dostanie na NFZ
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC 03.06.2026, 00:08:20 via Wykop
  • 0
@nocticadius: Już trzy lata po, przespałeś co najlepsze
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC 03.06.2026, 00:10:33 via Wykop
  • 0
@nocticadius: nie wiem co ty do mnie mówisz, ja akurat jak chce bo jestem artystką to se tam narysuje czy napisze czy co tam jest w modzie i atencja się kręci
no i jestem też graczem więc kontaktów z ludźmi to mam aż za dużo
artyści i gracze nie mają waszych przyziemnych problemów
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
02.06.2026, 23:41:15
  • 15
W związku z nagłym głosem Nocnym musiałem odkopać żelazne zapasy które jak się okazało zostały opróżnione i to nie przeze mnie. Z resztek żelaznych zapasów zostały 3 pierogi i kiełbaska biała
Umeraczyk - W związku z nagłym głosem Nocnym musiałem odkopać żelazne zapasy które ja...

źródło: 02ace0c0e9ef46a2b3e0b48c0e02fc19

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 03.06.2026, 00:04:47 via Wykop
  • 3
@Umeraczyk: Ale mi nnarobiłeś smaka na tego hamburgera z podwójną wołowiną i serem cheedar i warzywami i sosem bqq
  • Odpowiedz
fgs_the_fds
fgs_the_fds
02.06.2026, 23:45:13
  • 5
kurczak
4sery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 03.06.2026, 00:03:21 via Wykop
  • 3
@JatuArmy: Właśnie nie ma takiego combo w mojej żabce a potrzebuje to zjeść
  • Odpowiedz

574

Menedżerowie sieci Dino z zarzutami. "To praktyki kojarzące się z XIX wiekiem"

Menedżerowie sieci Dino z zarzutami. "To praktyki kojarzące się z XIX wiekiem"

Prezes UOKiK postawił zarzuty sieci Dino, jej menedżerom i czterem firmom przewozowym. Chodzi o zmowę ograniczającą konkurencję na rynku pracy.

maxicololo
z
xyz.pl
dodany: 02.06.2026, 07:25:02
  • 90
  • #
    afera
  • #
    dino
  • #
    januszebiznesu
  • #
    meczennicydino
  • #
    praca
  • #
    kierowcy
SarahC
SarahC 02.06.2026, 14:53:58 via Wykop
  • -4
@SaperX: Co w Biedronce robiła kobita w ciąży XD Menadżer jak menadżer ale ona to też nie miała instynktu samozachowawczego żeby w ciąży iść pracować na Biedronce gdzie zdrowi ludzie w peaku często nie dają rady.
SarahC
SarahC 02.06.2026, 15:42:14 via Wykop
  • 6
@SaperX: Ciąża to nie choroba i mogła z powodzeniem wykonywać lżejsze prace


Gdzie? W Biedronce? Tam nie ma lżejszych prac typowo dla kobiet w ciąży.

Przecież w dyskoncie nie tylko są palety ze zgrzewkami
SarahC
SarahC 02.06.2026, 20:01:25 via Wykop
  • 0
@SaperX: Oraz combo - trzeba było nie zachodzić w ciążę.


Nikt nie mówi że trzeba było nie zachodzić w ciąże - to sobie dopisałeś sam. Ja napisałam że pójście do pracy do Biedronki wiedząc że jest się w ciąży to głupota i takie są fakty.

: nie chce mi się ci długo tb odpowiadać - są lżejsze prace w biedrze;


Wiadomo, mi się też nie chce rozpisywać eseju ale klika
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2183
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 326
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 02.06.2026, 14:49:28 via Wykop
  • 0
@Wojciech_Skupien: Nie obrażaj się na statystykę. Często jest tak że jak ktoś nie może mieć dzieci z powodu słabych genów to potem takie wymuszone dzieci się rodzą chore. Nie życzę nikomu mieć chorego dziecka i tobie też się mam nadzieje trafi zdrowe ale fakt jest taki że musicie teraz robić dużo badań tego płodu.
  • Odpowiedz

450

Seria ukraińskich ataków w głąb Rosji zaczyna przynosić efekty.

Seria ukraińskich ataków w głąb Rosji zaczyna przynosić efekty.

Rosja wstrzymała eksport paliwa lotniczego na co najmniej pół roku. Moskwa podjęła decyzję wskutek strat poniesionych w ramach serii ukraińskich ataków na rosyjskie rafinerie. Kreml rozważa także ograniczenie w postaci sprzedaży za granicę oleju napędowego.

zawisza
z
polsatnews.pl
dodany: 01.06.2026, 12:55:01
  • 55
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
SarahC
SarahC 02.06.2026, 14:42:31 via Wykop
  • 0
@Shadowmoses33: Tramp wtopił w cieśninie i poza tym ma nie swoją wojnę do wygrania. Koledzy z rosji to nawet nie są w pierwszej dziesiątce jego problemów.

419

Ukrainka była w rosyjskim więzieniu: szlifowali mi zęby, wykorzystali

Ukrainka była w rosyjskim więzieniu: szlifowali mi zęby, wykorzystali

Natalija Własowa, która została uwięziona w Donbasie, opowiedziała o bestialskich torturach w rosyjskim więzieniu

PIAN--A_A--KTYWNA
z
onet.pl
dodany: 01.06.2026, 06:59:54
  • 141
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
SarahC
SarahC 01.06.2026, 19:31:57 via Wykop
  • 16
@GOHAN: Przecież tam nie chodzi o to że g---t ani nawet że to kobieta tylko o to że torturują. Tu akurat padło na kobietę ale facetów też torturują. W 2026 gdzie każdy ma dostęp do wody, jedzenia i ubrań dalej takie chore jazdy są.

Oni to mają w genach.

1319

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
SarahC
SarahC 01.06.2026, 19:21:43 via Wykop
  • 0
@bartlomiej-mot: Takie imprezy w mniejszych gminach to często jedyne miejsce gdzie ludzie mogą wyjść i się przysłowiowo "odchamić".


Tam to się właśnie można zchamić a nie odchamić XD biorąc pod uwagę że dużo alko się leje, dzieciaki biegają bez kontroli pijanych rodziców którzy się bujają w rytm muzyki. To jest jakieś rozładowanie emocji skorelowanych trudem dnia codziennego ale z kulturą to nie ma nic wspólnego. Cztery lata temu jak byłam

438

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Skończyli licencję Office 2019 która miała być nielimitowana czasowo. Będzie was Microslop ruchał w dupę jak żadne inne korpo was nie wyruchało.

UczesanyPedryl
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 10:52:34
  • 74
  • #
    miroslop
  • #
    komputery
  • #
    microsoft
  • #
    office
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
SarahC
SarahC 31.05.2026, 22:51:17 via Wykop
  • 1
@Podcast_Echa_Antyku: Libre jest dla ludzi którzy nie potrzebują zbytnio oficjalnych dokumentów a MS dla firm.
SarahC
SarahC 31.05.2026, 22:18:46
  • 1
#hsr #honkaistarrail Update incoming~~!
SarahC - #HSR #honkaistarrail Update incoming~~!

źródło: HSR-Teases-Version-4.3-Characters-Meet-Mortenax-Blade-780x439

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC
Autor
31.05.2026, 22:30:46 via Wykop
  • 1
@psspspspsp: Daddy please come home~! (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC
Autor
31.05.2026, 22:31:02 via Wykop
  • 1
@psspspspsp: A ty jak tam, też czekasz na update?
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC
Autor
31.05.2026, 22:36:22 via Wykop
  • 1
@psspspspsp: Ona działa świetnie do streamerki i do Silver Wolf 999 (wiem bo mam całe elation), Detektyw dalej jest beznadziejny - podobno Blade2.0 ma go zrobić grywalnego.

A tak swoją drogą, pulowałeś po zająca? Warto było?
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC
Autor
31.05.2026, 22:46:44 via Wykop
  • 1
@psspspspsp: Widze że Evanesca to najbardziej skip champ XD
  • Odpowiedz

535

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 243
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
SarahC
SarahC 31.05.2026, 22:27:44 via Wykop
  • 0
@gorzki99: Ja też klikam na czerwoną mordę jako że już tam prawie nie jeżdżę tylko po proszki do prania i płukania to często nie bywam ale i tak mnie ze dwa razy w miesiącu owad musi mnie zdenerwować. Akurat trafiłam na wyprzedaż w tym mini busie czy co oni tam mają... na pierogi ruskie ja nie wiem kto wpadł na genialny pomysł że to będzie działać ale mało tam w

1293

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Pokaż treści 18+

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Człowiek pokryty zbliznowaconą skorupą po rozległych oparzeniach najwyższego możliwego stopnia (III) od lat szapie się z ZUS-em o ochłap, jakim jest renta socjalna.

fiziaa
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 15:18:21
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    zus
SarahC
SarahC 31.05.2026, 01:18:42 via Wykop
  • 4
@Vetinari: Ja nie wiem czy on dostanie rentę na oparzenia, musiałby mieć uszkodzone mięśnie i narządy co by mu nie pozwalało pracować bo sama blizna choć straszna no to jednak ludzie z bliznami pracują. Jak bym już miała iść w jakąś argumentacje to że oparzona skóra utrudnia poruszanie się, przez co realnie pojawia się problem w pracy.

Ale we wniosku jest argumentacja tego typu że termoregulacja zaburzona a nie ma
SarahC
SarahC 31.05.2026, 01:25:50 via Wykop
  • 2
@aldi7x: Te komisje zawsze tak działały bo oni mają z góry narzucone żeby nie dawać tych grup. Też byłam kilka lat temu bo po usunięci nerki druga zaczęła niedomagać i pracowanie to wtedy to był mój najmniejszy problem, a oni stwierdzili że w sumie stopień lekki bo jestem młoda i elo.
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
22.05.2026, 08:38:31
  • 310
Jak strimował, to wiadomo było, że to się prędzej czy później skończy jakimiś konsekwencjami.
Ale k---a, żeby w--------ć komuś rok bezwzględnego więzienia, 8 lat zakazu strimowania i ponad 50k odszkodowania za jakieś transmisje w necie, gdzie typiary chlały, gadały sobie z czatem i świadomie robiły z siebie pośmiewisko, wobec tego, że za zabicie człowieka potrafią wypuścić z aresztu bo chłop powie ,,nie pamiętam wypadku'' albo skasuje dwie kobity i zwali to na
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 22.05.2026, 13:40:22 via Wykop
  • 6
@dawidczeta: że ma strimka jak wmawiał, że to ogląda max 10-15 osób, a było 10k.


Czyli jak baby by robiły z siebie debilki przy 10 osobach to już byłoby w porządku? W dupie mam tego typa od tej afery jak i samą aferę ale takiej żelaznej logiki to nawet chyba pradziadek by nie wytrzymał. Cały kontent tego pana to były pato streamy a te osoby co przychodziły nie były na
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC 31.05.2026, 01:12:09 via Wykop
  • 0
@kaminarii: Matura to bzdura


Matura to bzdura akurat jeśli chodzi o nagrywanie to z prawem ma na pieńku bo często gęsto łapie przechodniów którzy nie powinni uczestniczyć w procesie nie mówiąc już o tym że oni na bezczelu rozkładają gdzieś na środku ulicy ze sprzętem do nagrywania nie pytając lokalnych o zdanie czy tam pozwolenie.
  • Odpowiedz

358

Wielki pomór pszczół na Lubelszczyźnie. Stracili miliony owadów. "Trucizna?"

Wielki pomór pszczół na Lubelszczyźnie. Stracili miliony owadów. "Trucizna?"

To prawdziwy cios dla pszczelarzy z okolic Łaszczowa i Tyszowiec na Lubelszczyźnie. W ostatnich dniach doszło tam do masowego wymierania pszczół według wstępnych szacunków mogło zginąć do kilkunastu milionów tych pożytecznych owadów! Straty są ogromne i dotykają nie tylko właścicieli pasiek, ale i

snorli12
z
fakt.pl
dodany: 30.05.2026, 10:27:57
  • 36
  • #
    polska
  • #
    pszczelarstwo
  • #
    afera
  • #
    rolnictwo
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    gotujzwykopem
SarahC
SarahC 31.05.2026, 01:02:46 via Wykop
  • 3
@Voltaire: Widziałam kiedyś wędrówkę ula, to trwa kilka godzin mniej niż jeden dzień. Najprawdopodobniej sobie gdzieś poszły no i tyle.

wszystkie dokarmione na zimę, miodu w zeszłym roku w ogóle nie zbieraliśmy bo było krucho z nektarem przez suszę


Myślę że tu może leży przyczyna twojej frustracji - pszczoły nie rozumują jak ludzie że jeden rok będzie gorszy a drugi lepszy tylko po prostu zmieniły miejscówkę, bo nie było wystarczająco pyłku
jfrost
jfrost
29.05.2026, 11:47:57
  • 969
rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka
jfrost - rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka

źródło: image

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 30.05.2026, 06:41:41 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BassGru
BassGru
BassGru
28.05.2026, 21:56:30
  • 253
Kończy się maj, noce co raz krótsze, a nocy astronomicznej już nie ma i na jej powrót czekać będziemy do sierpnia. Zaczyna się taki troche sezon ogórkowy w astrofoto. Czas wymiany sprzętu na astro giełdach, nocnych kalibracji czy innych kolimacji, bo dla tych 3 godziny czerwcowej nocy to czasem nie chce się jechać w dzicz i rozkładać całego setupu.
Dla mnie sezon 25/26 był całkiem udany, mimo nie za dużej liczby nocnych sesji.
BassGru - Kończy się maj, noce co raz krótsze, a nocy astronomicznej już nie ma i na ...

źródło: starless_r_pp_l12_stacked_bg_pcc._cr_dconv_rn_str_cm3

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 29.05.2026, 11:18:12 via Wykop
  • 0
@BassGru: Raczej nie będziemy tego robić, za dużo problemów by to generowało. Już to widzę jak w 5026 po przebudzeniu się w swojej cyro capsule twój egzo szkielet będzie wysyłał powiadomienia o zakazach prosto do twojego mózgu zanim cokolwiek klikniesz.
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 29.05.2026, 07:32:56 via Wykop
  • 0
@piotrek_18_89: Tu nie chodzi o to czy twoje dziecko jest w stanie przejść prosty kawałek drogi - bo wiadomo że jest tylko o to żeby wróciło bezpiecznie do domu, bo różne brzydkie typy lubią sobie podstawówki obserwować, już nie wspominam nawet o bezdomnych co potrafią wymuszać pieniądze od dzieciaków na a-----l.
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 858
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 28.05.2026, 01:19:06 via Wykop
  • 0
@krucjan: Ignorujemy również to, że większość z tych nadmiernie pijących na którymś etapie "piła rozsądnie" oraz to, że ci rozsądni również doświadczają negatywnych skutków zarówno zdrowotnych jak i społecznych bo nawet jak raz w roku zdarzy ci się przesadzić przy jakiejś okazji to i tak praktycznie nikt nie wstaje na drugi dzień z myślą "ale super się wczoraj napiłem, jestem z siebie dumny".


Z tym piciem rozsądnie to się tak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

1993 logged to this world

  • Wszyscy mamy coś z psychopaty tylko ja trochę więcej. ............................................................. MMD OBJ ADDICTED .............................................................
  • Summoner Rift, 云梦江氏, 义城

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.06.2020

    Komentator
  • VIP
    od 22.01.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.10.2020

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia