Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RubberDiq
RubberDiq

RubberDiq

Dołączył 16 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 879
  • Znaleziska 444
  • Mikroblog 435
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2610
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 10.06.2026, 07:44:43 via Wykop
  • 0
Poszedłem ostatnio do fryzjera i koleś przy zapłacie rzucił: "Jak możesz, to zapłać następnym razem gotówką, kolego."
Po pierwsze, nie jesteśmy kolegami. Po drugie już tam więcej nie pójdę"
  • Odpowiedz

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 283
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 07.06.2026, 18:46:51 via Wykop
  • 0
@Zgodzianin: Nooo kolego, same plusy z tego, co widzę. To ja dorzucę coś od kolegi, który pracuje w Castoramie. Kiedyś miał co drugi weekend wolny. Teraz ma raz w miesiącu dwa dni wolne pod rząd. Czasem co 3 tygodnie.

794

Mandaty nie dla wszystkich? Kierowcy spoza UE łamią przepisy prawie bez konsekwe

Mandaty nie dla wszystkich? Kierowcy spoza UE łamią przepisy prawie bez konsekwe

Kierowcy spoza Unii Europejskiej coraz częściej łamią przepisy na polskich drogach, jednak pozostają praktycznie bezkarn

so-so
z
rmf24.pl
dodany: 05.06.2026, 07:52:08
  • 128
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    mandaty
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
  • #
    predkosc
  • #
    gitd
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 05.06.2026, 13:22:44 via Wykop
  • 30
Dlaczego oni w ogóle mogą jeździć po polskich drogach bez europejskiego prawka? Brazylijczycy i Hindusi w Irlandii nie mogą jeździć do póki nie zrobią irlandzkiego prawa jazdy, a u nas hulaj dusza, piekła nie ma.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 06.06.2026, 14:27:08 via Wykop
  • 0
@Chelik: Ale o co sie pieklisz? Co chłopski rozum? Po prostu jeżeli jest za duża różnica w przepisach, to trzeba wprowadzić wymóg zdania egzaminu w danym kraju i tyle. Jest spora różnica między Włochami, Czechami a Indiami. Choćby to, że te dwa pierwsze są częścią UE i nie ma tu problemu.

1168

Szaleńcze rajdy ukraińskiej modelki w Warszawie. Grozi jej deportacja

Szaleńcze rajdy ukraińskiej modelki w Warszawie. Grozi jej deportacja

Setki złotych mandatu, utrata prawa jazdy, a nawet konieczność powrotu do kraju pochodzenia - to potencjalne kary, jakie mogą spotkać ukraińską modelkę, która w rażący sposób naruszyła przepisy ruchu drogowego.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 06.06.2026, 09:21:56
  • 197
  • #
    warszawa
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    ukraincy
  • #
    piratdrogowy
  • #
    polskiedrogi
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 06.06.2026, 14:14:36 via Wykop
  • 1
Setki złotych mandatu robiły wrażenie, ale tak z 15 lat temu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

583

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Jeden komunikat wystarczył, by popularny japoński rysownik mangi stracił dostęp do całego cyfrowego życia. Masahiro Itosugi poinformował, że jego konto Google zostało automatycznie zawieszone po tym, jak system moderacji AI oznaczył stare szkice i prywatne pliki. Odwołanie nie działa.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 18:42:27
  • 242
  • #
    ciekawostki
  • #
    manga
  • #
    japonia
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 27.05.2026, 02:03:03 via Wykop
  • -5
Stracił konto bo zapewne "stare szkice i prywatne pliki" to były jakieś pseudo-pedofilskie komiksy dla turbo przegrywów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

288

Opisano kryształy czasoprzestrzenne, które mogą zamienić się w czarną dziurę

Opisano kryształy czasoprzestrzenne, które mogą zamienić się w czarną dziurę

Fizyka dopuszcza istnienie mikroskopijnych czarnych dziur, obiektów, które mogą zrodzić się z ledwie uchwytnego impulsu energii, o ile najpierw zaistnieje pewien szczególny, krystaliczny stan czasoprzestrzeni. Fizycy z Niemiec i Austrii jako pierwsi opisali ten stan dokładnym wzorem matematycznym.

Lifelike
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 26.05.2026, 10:11:11
  • 71
  • #
    nauka
  • #
    astrofizyka
  • #
    astronomia
  • #
    matematyka
  • #
    kosmos
  • #
    wszechswiat
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 27.05.2026, 01:59:30 via Wykop
  • 0
@ryhu: tagara czarna, szara i biała o ile mnie pamięć nie myli

798

Fotokabiny w urzędzie? Nie, bo przedsiębiorcy stracą

Fotokabiny w urzędzie? Nie, bo przedsiębiorcy stracą

Prezydent Piekar Śląskich chwali się, że w urzędzie nie zamontuje fotokabin które pozwolą petentom szybko i tanio zrobić zdjęcie do dokumentów, bo lokalny rynek fotografów straciłby źródło dochodów. I jeszcze jest z tego dumna.

AlbertWesker
z
facebook.com
dodany: 24.05.2026, 06:53:14
  • 182
  • #
    polska
  • #
    piekaryslaskie
  • #
    afera
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 24.05.2026, 14:28:22 via Wykop
  • 71
Foto kabiny? Serio? Miałem sprawę urzędową do zalatwienia w Anglii 20 lat temu i jak potrzebne było zdjęcie to Pan wyszedł z okienka, rozwinął za mną biały ekran i zrobił zdjęcie, które od razu zgrał sobie do komputera.
W 2026 roku w Polsce nadal jest to problem. Żenada. Nic się w tym kraju nigdy nie zmieni.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

522

Prawda o gwałcicielach z Grooming Gangs wstrząsnęła Wyspami

Grooming Gangs: Bezkarność w imię ideologii

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wnet.fm
dodany: 14.05.2026, 06:25:59
  • 83
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    emigracja
  • #
    ciekawostki
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 14.05.2026, 10:35:44 via Wykop
  • 5
Nie czytałem. Jakieś nowe info czy to samo co 10 i 15 lat temu?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

898

Bezczelna Ukrainka w Polsce mówi do Polaków że może sobie na więcej pozwolić niż

adamus89
z
youtube.com
dodany: 02.05.2026, 22:25:47
  • 212
  • #
    ukraincywpolsce
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 03.05.2026, 15:28:32 via Wykop
  • -5
Ja rozumiem, że dzień bez złego Ukraińca to dzień stracony, ale co wy wykopujecie na główną? Klip samochodozy przycięty przez foliarza Atora? Pewnie zaraz się zacznie...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1257

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

Z pozdrowieniami dla fanów prywatyzacji służby zdrowia. Dziewczynę rozbolał brzuch w USA i pojechała na ER. Narobili badań, wykryli infekcję nerek i wysłali rachunek na 49 323 USD :) Na dziś to jakieś 178 799 PLN.

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 30.04.2026, 20:33:35
  • 522
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    us
  • #
    nfz
  • #
    usa
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 01.05.2026, 04:20:38 via Wykop
  • 10
@haohao: Bo to nie był prawdziwy kapitalizm. Następnym razem na pewno się uda. #pdk

580

Kurier z Allegro

Kurier z Allegro

Zamówiłem drukarkę z Allegro, kurier pełen profesjonalizm.

hmdw
z
youtube.com
dodany: 23.04.2026, 18:26:26
  • 107
  • #
    kurier
  • #
    allegro
  • #
    drukarka
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 24.04.2026, 03:03:28 via Wykop
  • 27
Beka bo OP myśli, że to pierwszy i najdłuższy lot tego kartonu w jego życiu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

415

O tym, jak kafejki internetowe rozwinęły gaming w Polsce

O tym, jak kafejki internetowe rozwinęły gaming w Polsce

Pod tym śmiałym tytułem kryje się szczypta wspomnień, przemyśleń i należnego docenienia. Wszakże kafejki internetowe na przełomie XX i XXI wieku oswajały polskie społeczeństwo z internetem....

sventevith
z
ppe.pl
dodany: 02.04.2026, 19:57:47
  • 124
  • #
    internet
  • #
    polska
  • #
    retrogaming
  • #
    ciekawostki
  • #
    wspomnienia
  • #
    2000s
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 03.04.2026, 20:53:27 via Wykop
  • 0
Grało się w Counter Strike i Starcrafta po sieci. Złote czasy.
Jeden ziomo ze studiów tak popłynął za to w Tibii, że w trakcie semestru na zajęciach pojawił się jeden raz.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

414

Pijana matka dachowała z dzieckiem - miała prawie 3 promile alkoholu

Pijana matka dachowała z dzieckiem - miała prawie 3 promile alkoholu

Na prostym odcinku drogi, mając w pojeździe trzyletnie dziecko, korzystała z telefonu komórkowego. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu, a następnie pojazd dachował...

matixrr
z
mazowiecka.policja.gov.pl
dodany: 02.04.2026, 12:24:54
  • 39
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    alkoholizm
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    p0lka
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 02.04.2026, 21:09:53 via Wykop
  • 18
Zgodnie z logiką polskich sądów — samochód zabrać, dziecko zostawić. Wiadomo, że z matką dziecku najlepiej.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

649

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki czują się przezroczyste. "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

groceries
z
newsweek.pl
dodany: 01.04.2026, 11:38:14
  • 412
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    podryw
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 02.04.2026, 04:13:40 via Wykop
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gosciumalinowywez
gosciumalinowywez
29.03.2026, 18:23:37
  • 52
#primemma zlote grillsy XD
gosciumalinowywez - #primemma zlote grillsy XD

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 29.03.2026, 19:47:08 via Wykop
  • 8
@gosciumalinowywez: Konkret polish face. Gość wygrał w słowiańskim bingo. Krótkie blond włosy - dżebnięte maszynką, zakola - są, niebieskie oczy i nos jak hamulec od karuzeli - check, gablota do generalnego remontu jak ta lala. Z ryja facet wygląda na niezłego troglodytę.
  • Odpowiedz

309

83 lata temu harcerze rozbili konwój Gestapo i odbili Jana Bytnara

83 lata temu harcerze rozbili konwój Gestapo i odbili Jana Bytnara

26 marca 1943 roku Szare Szeregi uderzyły na transport więźniów Gestapo przy warszawskim Arsenale, uwalniając Jana Bytnara Rudego" i 21 towarzyszy. Trzy dni później Rudy" zmarł z odniesionych ran. Niemcy odpowiedzieli rozstrzelaniem 140 więźniów Pawiaka.

real_scoria
z
dzieje.pl
dodany: 25.03.2026, 23:44:22
  • 55
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    rocznica
  • #
    szareszerego
  • #
    wwii
  • #
    warszawa
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 27.03.2026, 04:46:34 via Wykop
  • 3
@ZostaneMistrzem: analiza wsteczna zawsze skuteczna

500

Rak jelita grubego coraz groźniejszy. W Polsce przybywa zachorowań

Rak jelita grubego coraz groźniejszy. W Polsce przybywa zachorowań

Rak okrężnicy przez długi czas potrafi rozwijać się zupełnie po cichu. To nowotwór, który z roku na rok staje się coraz większym problemem zdrowia publicznego tak o raku jelita grubego mówi dr n. med. Maciej Kowalewski, podkreślając, że mimo rozwoju medycyny liczba zachorowań w Polsce systematycz

Stopa_Szopa
z
medonet.pl
dodany: 21.03.2026, 21:02:32
  • 269
  • #
    medycyna
  • #
    rakjelitagrubego
  • #
    wzrostzachorowan
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 22.03.2026, 11:13:06 via Wykop
  • 4
@bardzokiepskotowidze: Degradacja jakości spożywki spada co kilka lat, ale jest to zmiana tak niewielka, że nikt tego nie zauważa. Jestem dosyć stary i pamiętam jakość żywności, powiedzmy 30 lat temu, i powównując do dzisiejszej to jest dzień do nocy. Wędliny smakują jak g---o, warzywa czasem w ogóle smaku nie mają (siema ogórek). Ale producenci są sprytni i żaden drastycznie nie pogorszy jakości wyrobów z dnia na dzień bo ludzie wybrali
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 23.03.2026, 05:05:06 via Wykop
  • 0
@Matkasiedziztylu: Aha, czyli uważasz, że fakt lepszej jakości żywności 30 lat temu to zasługa braku norm sanitarnych i dolewania pestycydów? I wcale nie ma to związku z tym, że producenci teraz zastępują lepsze jakościowo składniki tańszymi, gorszej jakości i dodają tonę cukru, gdzie się tylko da. Taaak, absulutnie bez znaczenia to jest.
Teraz jesteśmy w Unii i już jest cacy bo przecież nie dodawano w 2012 soli technicznej do mięsa,

679

USA: influencerka wojskowa okazała się wytworem AI dla podnieconych patriotów

USA: influencerka wojskowa okazała się wytworem AI dla podnieconych patriotów

Jej profil wzbudził duże zainteresowanie w sieci, a liczba obserwujących na Instagramie przekroczyła już milion. Jak się jednak okazuje,dziewczyna jest wytworem sztucznej inteligencji.

ntdc
z
donald.pl
dodany: 22.03.2026, 13:12:58
  • 89
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    ciekawostki
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 23.03.2026, 04:25:18 via Wykop
  • 13
*dla spermiarzy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

251

Bitcoin spadł już o 50%. Co dalej?

Bitcoin spadł już o 50%. Co dalej?

Burza niepewności dotarła na rynek kryptowalut. Maciej Jankowski, CMO Blockchain Alliance & Acceleration Hub przekazał w rozmowie z FXMAG prognozę dla bitcoina, analizując czynniki wpływające na jego aktualną wycenę. Ekspert odniósł się również do zaskakujących kalkulacji dotyczących majątku rodziny

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.03.2026, 09:42:14
  • 167
  • #
    gielda
  • #
    kryptowaluty
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 19.03.2026, 17:48:56 via Wykop
  • 8
Panie ekspercie
RubberDiq - Panie ekspercie

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

janeeyrie
janeeyrie
19.02.2026, 03:59:46
  • 196
Dobra mirki, mam ostatnio taką głupią rozkminę, bo niby nie wolno mówić "masło maślane", bo to błąd językowy, tautologia itp. Ale już "oliwa z oliwek" jest nagle okej i nikt się nawet nie zająknie. Przecież to jest bez sensu.

#kiciochpyta #heheszki
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RubberDiq
RubberDiq
RubberDiq 19.02.2026, 05:57:08 via Wykop
  • 5
@Nemayu: oliwy z oliwek rowniez nalezy uzywac. Bardzo dobra jest. Polecam.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.11.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking