Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KakaowyTaboret

KakaowyTaboret

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19745
  • Znaleziska 6350
  • Mikroblog 13395
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 15
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
23 godz. i 21 min temu
  • 57
#igrzyskabebzonow tydzień 9
Podsumowania nie będzie

Nie chce mi się bo wiecie co? Grubasom się nie chce odchudzać
Nie chce mi się znowu czytać ze z-----i no spotkali się ze znajomymi i żarli jak świnie
Bo grubasy nie potrafią zjeść jak człowiek
wykopowy_brukselek - #igrzyskabebzonow tydzień 9
Podsumowania nie będzie

Nie chce mi...

źródło: file_0000000082f871f59633778f7e6aa4e9

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 22 godz. i 10 min temu via Android
  • 1
@gorobei: bo to ja jestem Twórca haseł w 95% Ej Aj robi grafikę prawie według wytycznych i literówki xDD

Edit: w sporej części po prostu cytuje grubasów
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
11.06.2026, 08:49:26
  • 356
'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykonanie napraw' (ʘ‿ʘ)

(na zdjęciu 'pęknięcie' w ścianie przez które widac kuchnie)

#budujzwykopem #nieruchomosci #warszawa #remontujzwykopem #mieszkanie #patodeweloperka
ATAT-2 - 'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykon...

źródło: image

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 12.06.2026, 03:52:50 via Android
  • 0
@_komentator_: a nie rozwala się przez budowę tunelu?
  • Odpowiedz

696

Nagrywane gwałty, tortury. Szokujące relacje palestyńskich więźniów

W izraelskich więzieniach palestyńscy osadzeni są poddawani systematycznym torturom i przemocy seksualnej, łącznie z gwałtami informuje stacja Al-Dżazira, która przytacza szokujące relacje więźniów. Z raportu ONZ oraz organizacji praw człowieka wynika, że jest to traktowane jako broń.

Kolekcjoner_dusz
z
tvp.info
dodany: 10.06.2026, 15:21:50
  • 98
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 11.06.2026, 03:58:05 via Wykop
  • 5
@ZionOfel: Więc dlaczego specjalnie zabili polskiego wolontariusza? Czemu skoro są tacy humanitarni organizacje międzynarodowe mówią o ludobójstwie i stosowaniu przemocy seksualnej?
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 11.06.2026, 06:43:48 via Wykop
  • 2
Nikt specjalnie go nie zabił. Specjalnie, to takich jak Wy manipulują. ¯\(ツ)/¯


@ZionOfel: nie kilka razy atakowali oznakowany cywilny samochód. Tak samo jak wcale nie specjalnie gwałcą Palestyńczyków i wcale nie specjalnie zabijają masową dziennikarzy ¯\(ツ)/¯
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 11.06.2026, 07:28:21 via Wykop
  • 2
@ZionOfel: Jak rozumiem zapoznałeś się też z raportem ONZ:

https://www.pap.pl/aktualnosci/raport-komisji-onz-w-sprawie-dzialan-izraela-w-strefie-gazy-i-zachodnim-brzegu

I uważasz, że Izrael dokonule
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 08.06.2026, 13:52:26 via Wykop
  • 1
Że Lidle są też na prowincjach które mają ceny za m2 10x mniejsze niż stolica. Odklejenie to przedstawiasz ty u samych podstaw twierdząc że każdemu w tym Tobie należy się mieszkanie w stolicy a najlepiej to w centrum xD


@Pit1337: dokładnie pracownicy lidla, biedronki, sprzątacze, pracownicy żabek nie są potrzebni w stolicy xD
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
08.06.2026, 09:09:02
  • 91
Podsumowanie ÓSMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow

Ósmy tydzień zmagań za nami i powiem Wam krótko: dramat. Wyniki są po prostu tragiczne. Miała być ostra redukcja na finiszu, a wyszedł festiwal kapitulacji i masowe podjadanie.
zjebvaliscie i wiecie o tym
nie wartyo bylo, tyle wam poiwiem

W
wykopowybrukselek - Podsumowanie ÓSMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow

Ósmy tydzień zmag...

źródło: content

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 08.06.2026, 11:41:14 via Wykop
  • 2
kostka masła jako zdrowy baton XD


@gusguster: Jako Redakcja Wielkich Brzuchów informuję, że pomysł na ten tytuł powstał czytając jadłospis keto-świrów w stylu smalec z olejem, czy tam inne mascarpone z oliwą i masłem orzechowym
  • Odpowiedz
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 08.06.2026, 11:56:04 via Android
  • 1
@gusguster: jest w planach w kolejnych edycjach tygodnika ;)
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87
08.06.2026, 09:38:52
  • 5
#igrzyskabebzonow @wykopowy_brukselek
No dobra, przegrałem to się tłumacze. Dlaczego przegrałem? Bo miałem dostępne tylko trzy dni tego tygodnia a potem byłem na wyjeździe także moja waga ze środy została przepisana do końca tygodnia. Dzisiaj z kolei wpisałem wyższą bo śliwowica i góralskie karczmy także możliwe że za tydzień też się będę tłumaczył xD a tak w ogóle to dwa razy wygrałem grupę, to teraz dwa razy mogę przegrać, ez
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 08.06.2026, 09:46:00 via Wykop
  • 4
@trx87: grube to durne, wygrywało to teraz będzie tyć. Pewnie igrzyska skończy na +8 i będize mówić, że wygrał.
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
05.06.2026, 08:15:52
  • 15
taki wpis w polowie tygodnia bo nie wyczymie
#igrzyskabebzonow to nie ma co ukrywac igrzyska niepelnosprawnych debili

co jeden to glupszy, c---a sie znaja na odchudzaniu w wiekszosci
zra jak swinie, co tylko jakis dlugi weekend, swieto, albo po prostu wtorek to nagle wpada 4000 kcal nadprogramowe
ja nie wiem po co ja sie mecze i nadal to prowadze
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 05.06.2026, 10:19:08 via Android
  • 2
@Fatlethix: wagi nie wpisałeś więc wyleciales. Chyba jedyni co mieli taryfę ulgową to Ci co byli za granicą z czego minimum 1 napisał że utknął na lotnisku i nie ma jak wagi wpisać.

Wyleciał nawet gościu co chodzi po USA
  • Odpowiedz
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 05.06.2026, 10:31:36 via Android
  • 1
@Fatlethix: nie musisz codziennie a raz na 6 dni.

Gościu z USA robi chyba 50 km dziennie więc mocno się stara ale nie wpisał i out
  • Odpowiedz
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 05.06.2026, 13:30:05 via Android
  • 0
@Fatlethix: no k---a jedna zasada wpisuj raz na 6 dni i jeszcze za dużo i się pultasz że ktoś poświęca godziny swojego życia za darmo i ma jeden k---a wymóg za dużo.
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
02.06.2026, 08:34:49
  • 390
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD

Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.

#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
sprynek - To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego   Modela i upijani...

źródło: IMG_6434

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 02.06.2026, 12:50:31 via Wykop
  • 1
Przez to mam wrażenie że kobiety serio coś robią i organizują, a mężczyźni siedzą na tyłku tylko narzekając że ktoś inny nie zrobił eventu na który chcieli by przyjść. Może zamiast narzekać że kobiety sobie coś organizują to zorganizuj własny event i zaproś na niego innych mężczyzn.


@Kitku_Karola:

a) zobacz komu łatwiej dostać dofinansowanie
b) zobacz aktywność zawodową kobiet
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
01.06.2026, 10:16:39
  • 72
Podsumowanie SIÓDMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow v8

nie wiem juz jak mam pisac te podsumowania, moderacja mnie przesladuje, napisze czlowiek ze gruube to glupie i juz kasują
prawdopdoobnie moderacja jest w 3 klasie otylosci i zamiast chudnac to zrą jak swinie i nie mozna ich nawet za to j---c bo moderacja
Ehh bez sensu to życie

W
wykopowybrukselek - Podsumowanie SIÓDMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow v8

nie wiem juz...

źródło: image0

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 01.06.2026, 18:01:52 via Android
  • 1
@pyszniarz: ja tylko cytuje grubasów z Discorda
  • Odpowiedz
Multipurpose_Labels
Multipurpose_Labels
27.05.2026, 15:51:51
  • 2
Za poradę dietetyczną w #igrzyskabebzonow i #chudnijzwykopem pisiont złotych polskich. Zgłoszenia na priv.
Multipurpose_Labels - Za poradę dietetyczną w #igrzyskabebzonow i #chudnijzwykopem pi...

źródło: 1000014352

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 27.05.2026, 15:58:35 via Wykop
  • 1
@Multipurpose_Labels:

Ż
M
  • Odpowiedz
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 27.05.2026, 17:11:41 via Android
  • 0
@Multipurpose_Labels:

To na górze talerza to czosnek?
KakaowyTaboret - @Multipurpose_Labels:

To na górze talerza to czosnek?

źródło: 1779901885381164488742456830042

Pobierz
  • Odpowiedz
Bimbamboom
Bimbamboom
Bimbamboom
27.05.2026, 08:53:00
  • 4
#igrzyskabebzonow

Jako przegrana grupy 1 pragnę (muszę) się wytłumaczyć, otóż:
Motywacja spadła, mężowi też więc wieczorami spędzamy czas na konsumowaniu niskojakościowego lecz dopaminowego jedzenia. Oczywiście mam wyrzuty sumienia i oczywiście kolejnego wieczoru robię to samo.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 27.05.2026, 10:53:36 via Android
  • 2
@markob: chybaozna dołączyć w trakcie :-)
  • Odpowiedz
piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
28.03.2026, 08:46:25
  • 6
I myk zaraz do Czarnygłazu. Później szybko do Samotni zrobić replikę szponu oraz kamienia co by w Muzeum wystawić i dopiero oddać własnym właścicielom. Oni nawet tego nie sprawdzają! #skyrim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 21.05.2026, 16:40:33 via Android
  • 0
@piasek_w_spreju: można zrobić replikę? Że co?
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
19.05.2026, 05:23:16
  • 755
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000004759

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 19.05.2026, 10:17:48 via Wykop
  • 4
masz rację o tyle, że z badań wyszło że np kobietom drugi związek mało się opłaca w tym sensie ze dbają o chłopa a o swoje zdrowie mniej. A, panowie samotni czasem nie pójdą do lekarza bo ich nikt do tego nie popchnął.


@WrzeCiOna: polskich? W Polsce najdłużej żyją mężate kobiety mieszkające na wsi. Tak było w 2012 wątpie by teraz się to bardzo zmieniło:

https://www.newsweek.pl/w-polsce-najdluzej-zyja-mezatki-po-studiach-mieszkajace-na-wsi/gdqwgpg
  • Odpowiedz
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 18.05.2026, 16:02:20
  • 24
#igrzyskabebzonow

Bo Otyły Pan zapomniał
KakaowyTaboret - #igrzyskabebzonow 

Bo Otyły Pan zapomniał

źródło: 1000014162

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret
Autor
18.05.2026, 16:08:13 via Android
  • 0
@wykopowy_brukselek: liczy się jak kalorie xD
  • Odpowiedz
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret
Autor
18.05.2026, 16:46:06 via Android
  • 0
@MajoZZ: co tydzień na tagu fakturę wyśle pocztą
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
18.05.2026, 15:11:56
  • 62
#igrzyskabebzonow podsumowanie tygodnia 5

Moderacja ostatnio usunela mi post wiec tym razem grzecznie
Okropnie malo udalo sie zrzucic bo tylko 39.19 kg. lacznie od startu to juz 319 kg
Dla formalności zerkamy na TOP zawodników wyzwania (ogólna masa w kg z podsumowania):
Elitarne pierwsze miejsce zajmuje: 1. @Jailer - 9.20
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 18.05.2026, 15:38:25 via Android
  • 1
@Palinkka: k---a nie dość że niższa to chudsza weź ty xD
  • Odpowiedz
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 18.05.2026, 16:01:49 via Android
  • 1
@Palinkka: dobrze ale zazdroszczę xD
  • Odpowiedz
champolski
champolski
champolski
16.05.2026, 05:47:53
  • 338
Tak w 1969 roku węgierski Lehel reklamował swoje lodówki. Wówczas był to symbol domowego luksusu w socjalistycznych Węgrzech. Prestiżowy sprzęt, a nie jakaś "buda do chłodzenia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#reklama #ciekawostki #wegry
champolski - Tak w 1969 roku węgierski Lehel reklamował swoje lodówki. Wówczas był to...

źródło: HIZwYcbXEAAlOT_

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 16.05.2026, 06:41:56 via Android
  • 2
@wscieklykabanos: jak przyblizylem to chyba jabłka więc już nie fajne
  • Odpowiedz
Multipurpose_Labels
Multipurpose_Labels
13.05.2026, 17:26:40
  • 1
Testował ktoś? Dobre? Na masę na pewno ale może na redukcję też, mogłam zapytać przed zapełnieniem tym lodówki xD #igrzyskabebzonow
Multipurpose_Labels - Testował ktoś? Dobre? Na masę na pewno ale może na redukcję też...

źródło: 1000014080

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 13.05.2026, 18:36:30 via Android
  • 0
@Multipurpose_Labels: jadłem mniejsze spoko
  • Odpowiedz

2

Samobójstwa dziewcząt Cichy alarm, którego Polska wciąż nie słyszy

Samobójstwa dziewcząt Cichy alarm, którego Polska wciąż nie słyszy

Za każdą liczbą stoi dziewczynka, która jeszcze chwilę temu siedziała w ławce, przewijała ekran, wracała do domu. I być może czekała, aż ktoś naprawdę zauważy, że już dłużej nie daje rady.

mariuszgryzewski
z
tatasos.pl
dodany: 11.05.2026, 09:35:58
  • 12
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    samobojstwo
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 11.05.2026, 09:50:57 via Wykop
  • 7
KakaowyTaboret

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret 11.05.2026, 11:57:35 via Wykop
  • 2
@osetnik: Bo to jak w tytule w grupie wiekowej do 19 lat. Wklejam dla osób w wieku 19-64 lata. Mężczyzn popełnających samobójstwa jest jakoś z 5 razy więcej chociaż w PL jest ich mniej niż kobiet. Statystyki prób samobójczych są bardziej zbliżone, ale tutaj ciężko mi coś sensownego powiedzieć gdzie s---------o to wołanie o pomoc a gdzie by sie z-----c.
KakaowyTaboret - @osetnik: Bo to jak w tytule w grupie wiekowej do 19 lat. Wklejam dl...

źródło: image

Pobierz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking