Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Radoslav_a

Radoslav_a

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8495
  • Znaleziska 4247
  • Mikroblog 4248
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 45

229

Czy Polska przekazała MiGi-29 Ukrainie? Tomczyk: "Obecny rząd nie przekazał"

Czy Polska przekazała MiGi-29 Ukrainie? Tomczyk: "Obecny rząd nie przekazał"

Wiceszef MON Cezary Tomczyk w rozmowie na antenie Radia ZET ujawnił kulisy negocjacji dotyczących przekazania myśliwców MiG-29 dla Ukrainy. Okazuje się, że obecny rząd nie zrealizował transferu, ponieważ prowadzi z Kijowem zaawansowane rozmowy na temat pozyskania w zamian unikalnej technologii drono

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: przedwczoraj, 09:18:48
  • 58
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    samoloty
  • #
    wojna
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
Radoslav_a
Radoslav_a wczoraj, 07:58:47 via Wykop
  • 0
@kelso123: dokladnie
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
13.06.2026, 20:42:02
  • 6
Ktoś czeka na Szkocja - Haiti? :P

#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radoslav_a
Radoslav_a 14.06.2026, 02:43:40 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: juz końcówka i mozna spać xD
  • Odpowiedz

362

Koniec latania przez Rzeszów? Zełenski poleciał do Londynu przez Mołdawię

Koniec latania przez Rzeszów? Zełenski poleciał do Londynu przez Mołdawię

Dyplomatyczny kryzys na linii Warszawa-Kijów przybiera na sile po tym, jak Wołodymyr Zełenski nadał ukraińskiej jednostce imię Bohaterów UPA. Donald Tusk publicznie zaapelował do prezydentów Karola Nawrockiego i Zełenskiego o pilną rozmowę, ostrzegając, że emocje mogą zrujnować wzajemną solidarnoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 10:22:35
  • 118
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
Radoslav_a
Radoslav_a 08.06.2026, 20:30:36 via Wykop
  • -1
@Silence369: Bo latają z innego , informacje dostępne w internecie gdzie

250

O tym jak się ćpało w schyłkowej komunie i latach 90.

Pokaż treści 18+

O tym jak się ćpało w schyłkowej komunie i latach 90.

Mroczna strona transformacji w Polsce lat 90. Narkotyki, kompot i rapowa kultura marginesu. Przewodnik po narkotykowej k

testa_di_moro
z
kmag.pl
dodany: 07.06.2026, 16:29:15
  • 105
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    lata90
  • #
    cpanie
  • #
    cpuny
Radoslav_a
Radoslav_a 08.06.2026, 11:44:40 via Wykop
  • -11
@bighatlogan: jakie masz n-------i w spożywczaku...
XD

374

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Nadchodzące wakacje to dla wielu z nas nadchodzące spacery po lesie. A spacery po lesie to z jednej strony przyjemność, z drugiej zaś ryzyko. W zaroślach bowiem czychać na nas mogą kleszcze, a wraz z nimi choroba, której liczba diagnoz każdego roku rośnie w niepokojącym tempie.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 05:31:49
  • 196
  • #
    borelioza
  • #
    medycyna
  • #
    naukowybelkot
Radoslav_a
Radoslav_a 07.06.2026, 21:51:45 via Wykop
  • 13
@Leel00: Perliczka to najbardziej głupi ptak jakiego widziałem, u rodzicow takie były. One jak weszły przez bramkę za ogrodzenie, to juz nie potrafiły wejść ponownie, jak wyszly za podwoze to bląkały sie po okolicy. Ja nie wiem jak przez tyle lat ewolucji one dalej sa takie głupie, az dziwne ze to jesc potrafi
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 04:04:07
  • 405
Mega_Smieszek

źródło: 1000016632

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radoslav_a
Radoslav_a 06.06.2026, 06:28:00 via Wykop
  • 15
@Mega_Smieszek: tez teraz odłączam, spaliło modul od pieca gazowego , naprawa 3k....
  • Odpowiedz

434

ASML - holenderska firma na której maszynach opiera się cały współczesny świat

ASML - holenderska firma na której maszynach opiera się cały współczesny świat

Holenderska firma ASML dominuje globalny rynek zaawansowanych systemów litograficznych, w tym posiada praktyczny monopol (ok. 100%) w technologii EUV wykorzystywanej do produkcji najnowocześniejszych chipów.

framugabezdrzwi
z
businessinsider.com.pl
dodany: 04.06.2026, 17:51:03
  • 154
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    nauka
  • #
    geopolityka
Radoslav_a
Radoslav_a 05.06.2026, 05:46:31 via Wykop
  • 0
@od-bana-do-bana: to byliśmy lepsi, bo za komuny długopis zenith byl kopia parkera, kulki byly importowane z Japonii, ale po czasie jakas krajowa fabryka to ogarnęła- w głębokiej komunie

822

ZUS ujawnił szokujące dane. Liczba emerytur dla cudzoziemców wzrosła o 39 proc.

ZUS ujawnił szokujące dane. Liczba emerytur dla cudzoziemców wzrosła o 39 proc.

Polska już od dawna nie jest już krajem jednolitym etnicznie czy to się komuś podoba, czy nie. Widać to nie tylko na ulicach i na rynku pracy, ale także w takich instytucjach, jak ZUS. Podał on właśnie szokujące dane, dotyczące liczby cudzoziemców, pobierających emeryturę.

VoxClamantisInDeserto
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.06.2026, 18:09:44
  • 162
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
  • #
    spoleczenstwo
Radoslav_a
Radoslav_a 03.06.2026, 04:48:12 via Wykop
  • -1
@jabollus: niby tak, ale tam jest jak w Polsce lat 2000. Pensje sa stosunkowo niewielke, a ceny podobne ale jednak tansze. Tam koszty życia za bardzo niskie. Za czynsz + media mieszkania zapłacisz ok. 200zl, tam nikt się nie bawi w fotovoltaike itp bo prad jest bardzo tani.
To dziwny kraj, generalnie życie tylko w miastach, na wsiach stare baby i drewniane chałupy. W Mińsku czy tez tuz za naszą
lyncz
lyncz
lyncz
15.05.2026, 17:25:41
  • 916
TL;DR:
Pamiętacie moją nówkę sztukę Konę, która zdechła po 700 km, a krakowskie ASO potrzebowało 2 tygodni na ściągnięcie akumulatora? Dziś rano zadzwonili: "Naprawione, można odbierać!". Urwałem się z roboty, przedzierałem przez zakorkowany Kraków ponad godzinę. Odbieram auto, wyjeżdżam za bramę serwisu i... na deskę wjeżdża czerwona ikona braku ładowania xD. Wrócili do punktu wyjścia. Rzuciłem im kluczykami na blat, zrównałem ich procedury z ziemią i zostawiłem tam ten złom.

​Wersja dla koneserów korpo-absurdu:
​Mirki,
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radoslav_a
Radoslav_a 17.05.2026, 06:40:43 via Wykop
  • 0
@lyncz: hmmm Stilo :^^
  • Odpowiedz

744

Obywatele Zimbabwe przejmują Lublin?

Zalew Zemborzycki piękniejszy od Bałtyku, Plac Litewski najfajniejszy, a Doda królowa. Tak o Lublinie mówią przybysze z Zimbabwe. W Lublinie mieszka już prawie 1200 obywateli Zimbabwe trzecia największa mniejszość po Ukraińcach i Białorusinach

freedomseeker
z
x.com
dodany: 02.05.2026, 11:53:58
  • 186
  • #
    lublin
  • #
    afryka
  • #
    ciekawostki
  • #
    imigranci
  • #
    polska
Radoslav_a
Radoslav_a 02.05.2026, 19:48:32 via Wykop
  • 7
@killian: mialem pisac wlasnie, ze przyjechał student z zimbabwe na uczelnie i okazało sie ze hiva ma, bo pozniej za cos siedzial i mowil ( myslal ze bedzie okolicznośc łagodząca) no i oczywiście strach u Julek.
Panowie nie moczyć lasek w Lublinie

254

Są sposoby na ominięcie cieśniny Ormuz

Są sposoby na ominięcie cieśniny Ormuz

Powstaną nowe rurociągi. Rząd Iraku skierował do etapu przetargowego wart 4,6 miliarda dolarów odcinek Basra-Haditha, biegnący z południa tego kraju w stronę granicy z Syrią. A to dopiero początek.

Endrula83
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 01.05.2026, 09:00:15
  • 51
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod
  • #
    ciekawostki
Radoslav_a
Radoslav_a 02.05.2026, 06:52:14 via Wykop
  • -1
@ty_to_chyba_lubisz: tam juz chyba był ropociag, pewnie odbuduja zniszczenia po wojnie i wymienia co trzeba

407

Pierwszy szyb naftowy świata znajduje się w Polsce

Pierwszy szyb naftowy świata znajduje się w Polsce

Wtedy jeszcze benzynę będącą produktem ubocznym rafinacji traktowano jako środek do czyszczenia ubrań, a szyby naftowe Łukasiewicza w Galicji odwiedzali przedstawiciele Rockefellera. Posłuchaj odcinka z całą historią Ignacego Łukasiewicza.

Historia_Podcast
z
youtube.com
dodany: 29.04.2026, 04:53:30
  • 56
  • #
    podcast
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    technologia
Radoslav_a
Radoslav_a 29.04.2026, 16:50:23 via Wykop
  • 3
@weles88: na własne życzenie. Rockefeller chciał mu zapłacić, a ten nie chciał pieniędzy.....
ehh całe zycie nasz naród głupi....
Sakon72
Sakon72
24.04.2026, 18:19:39
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radoslav_a
Radoslav_a 24.04.2026, 19:31:48 via Wykop
  • 18
@Sakon72: Po pierwsze nie zakładaj od razu ze cos bedzie!!!
Po drugie wyluzuj
Po trzecie, nawet jak Ty nie wiesz jak sie do tego zabrać, ona bedzie wiedziała
Po czwarte, gdy stres jednak wygra, fiutek za mały aby gumkę zalozyc, to nie zakładaj i nie rób z siebie idioty flakiem ja wydymac, po prostu zacznij ja pieścic, dotykiem , językiem itp ( od razu mowie nie rób podwozia xD - wkoncu jej nie
  • Odpowiedz

1650

USA zawiesza dostawy broni do Europy "tak długo, jak potrwa wojna z Iranem"

USA zawiesza dostawy broni do Europy "tak długo, jak potrwa wojna z Iranem"

Amerykański minister obrony poinformował, że zawieszenie będzie kontynuowane "tak długo, jak będzie trwała wojna z Iranem". Opóźnienia dotyczą m.in. Litwy, Estonii, Finlandii.

matixrr
z
polskieradio24.pl
dodany: 24.04.2026, 09:53:30
  • 222
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    polityka
Radoslav_a
Radoslav_a 24.04.2026, 11:40:55 via Wykop
  • -2
Jeszcze lepiej dla nas, wypowiadać kontrakty i brac kase za karę umowne
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

318

Załamanie w polskiej budowlance największe w Europie. Podobne spadki tylko w jed

Załamanie w polskiej budowlance największe w Europie. Podobne spadki tylko w jed

Wiele maszyn budowlanych stoi obecnie w Polsce bezczynnie. Szczególnie żurawie. Pracownicy zastanawiają się, co będzie d

Arivederczi
z
businessinsider.com.pl
dodany: 21.04.2026, 15:48:11
  • 169
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budowlanka
  • #
    zalamanierynku
  • #
    kryzys
  • #
    budowadomu
  • #
    kosztybudowlane
Radoslav_a
Radoslav_a 22.04.2026, 11:55:03 via Wykop
  • -1
Taki bezruch, ze styropianu nigdzie kupic nie mozna, a jego cena skoczyła o 100%, gdzie tlumaczy sie skok ceny podwyżka ropy naftowej. W styropianie 98% to powietrze, a oni podwyżki robia
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

155

Pracownicy DINO zaczną strajk w całej Polsce

Pracownicy DINO zaczną strajk w całej Polsce

Ostatnie miesiące dla Dino Polska stoją pod znakiem problemów. Po tym, jak pracownicy oskarżyli władze sieci o pracę w nieludzkich warunkach - chodziło o zbyt niskie temperatury panujące w sklepach, przyszedł czas na protest i walkę o podwyżki pensji. A to nie jedyne problemy, z którymi władze Din

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 20.04.2026, 12:33:11
  • 58
  • #
    polska
  • #
    gielda
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
Radoslav_a
Radoslav_a 20.04.2026, 14:16:02 via Wykop
  • 0
@szescdziesiona: nie wiem jak u was w dino, ale w moim lokalnym założyli kurtyne powietrzna, jak sie otwierają drzwi to dmucha ciepłem, no chyba ze byla wcześniej 😁
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
18.04.2026, 07:40:53
  • 1305
Mega_Smieszek

źródło: 1000015974

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radoslav_a
Radoslav_a 18.04.2026, 11:29:45 via Wykop
  • 17
@Mega_Smieszek: znam taka parę, poznali sie w gimnazjum, teraz pod 40 podchodzą. 4 dzieci, ciagle za rączki. Super
  • Odpowiedz
animal
animal
15.04.2026, 04:18:20
  • 478
#poznan #ratujmytorpoznan
animal - #poznan #ratujmytorpoznan

źródło: 1000029875

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radoslav_a
Radoslav_a 15.04.2026, 07:36:30 via Wykop
  • 9
@Ka4az: w Lublinie tak bylo. Byl tor, powstało osiedle obok, pozniej ludziom przeszkadzał tor- bo głośno. Deweloper kupil tor i jest tam ogromne osiedle
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
14.04.2026, 10:39:50
  • 749
Z głupich wet Nawrockiego weto ws. Safe było najgłupsze.
#polityka #wojna
dqdq1 - Z głupich wet Nawrockiego weto ws. Safe było najgłupsze. 
#polityka #wojna

źródło: image_picker_1301976A-74EE-49E5-969E-6D583E9C7F24-2361-000000D40F4F1CD1

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radoslav_a
Radoslav_a 14.04.2026, 13:41:53 via Wykop
  • 0
@dqdq1: jakies fajne pistolety zaczęli produkować ale ani tego kupic nie mozna , a cena troche kosmos,
Brak zamówień powinien jakis pan życia i śmierci realizować
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.09.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking