Za przyniesienie i zabranie talerza nie widze sensu,za to im płaci pracodawca
Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki
z- 387
- #
- #
- #
- #
- #

















Nawet nie wiem jak i kiedy to sobie wyhodowaliśmy.
* limity przyjęć na kierunki lekarskie i zarobki lekarzy 1 mln / rok bez specjalizacji
* kasta polityczna
W takiej Francji uważanej za p1zdowata ludzie dawno by wyszli na ulice zaprotestować. A Polacy? Polacy dalej będą głosować na KoPis i narzekać w internecie