Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Orlenc
Orlenc

Orlenc

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 7347
  • Znaleziska 6692
  • Mikroblog 655
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 5

314

"Świat się z nas śmieje".

"Świat się z nas śmieje".

Kraje unijne mają na tyle wyśrubowane wymagania, że wytwarzane w Europie towary są drogie. Przegrywają walkę konkurencyjną na świecie. Część kolejnych branż zaczyna odpadać - w ich obrębie niektóre firmy szybciej, a nie które wolniej. A podniesione wskaźniki bezrobocia stanowią tego efekt.

cogitos
z
filarybiznesu.pl
dodany: 09.06.2026, 08:38:49
  • 54
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
Orlenc
Orlenc
Orlenc 09.06.2026, 16:09:18 via Wykop
  • 0
@WladcaPiachu:
Orlenc - @WladcaPiachu:

źródło: image

Pobierz

362

"To skandal, że szukacie w sejmie ludzi pochodzenia ukraińskiego, żydowskiego!"

"To skandal, że szukacie w sejmie ludzi pochodzenia ukraińskiego, żydowskiego!"

Czarzasty wzburzony podczas obrad Sejmu: "Potępiam to jednoznacznie jako Marszałek Sejmu!"

MagicznyMariusz
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 11:32:28
  • 97
  • #
    sejm
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zydzi
  • #
    polityka
Orlenc
Orlenc
Orlenc 09.06.2026, 13:39:20 via Wykop
  • 5
@przeciwko78: jak zwykle, nie podałeś jeszcze prawa, na które się powołujesz w poprzednim wątku, a tu już nowa propaganda

42

Rekord świata w ilości.. urodzonych dzieci.

Rekord świata w ilości.. urodzonych dzieci.

Kobieta z Ugandy urodziła 44 dzieci (stan na 2024 rok)). 5 razy pięcioraczki 5 razy trojaczki 5 razy bliźnięta i.. 1 raz jedno dziecko xD Ale jak to w krajach trzeciego świata.. pierwsze dzieci urodziła mając 13 lat z mężczyzną starszym od niej o 32 lata. Choruje na hiperowulację.

Akayari
z
youtube.com
dodany: 08.06.2026, 13:11:11
  • 53
  • #
    afryka
  • #
    ciekawostki
  • #
    dzieci
Orlenc
Orlenc
Orlenc 08.06.2026, 16:41:50 via Wykop
  • 23
Orlenc

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7

Większość Polaków oczekuje od prezydenta podpisu pod ustawą o związkach

Większość Polaków oczekuje od prezydenta podpisu pod ustawą o związkach

Większość Polaków oczekuje od prezydenta podpisu pod ustawą o statusie osoby najbliższej - wynika z najnowszego sondażu dla Polsat News. Przeciwnego zdania jest tylko 37,4 proc. badanych.

Njal
z
polsatnews.pl
dodany: 05.06.2026, 09:14:59
  • 65
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    lgbt
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    prawo
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 11:00:30 via Wykop
  • -4
@przeciwko78:

tylko zwalczam wszelkie oznaki zdrady.


Chyba że ludzie Tuska donoszą zielonym ludzikom putina zupki i śpiwory na granice, a wszyscy krzyczą, to biedni ludzie szukający miejsca na ziemi i, kim są sprawdzi się później. To wtedy klaszczesz uszami jak na antypolaka przystało.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 14:20:43 via Wykop
  • -2
@przeciwko78: To ciekawe, wygląda na to, że nie rozumiesz definicji słowa uchodźca, bo uchodźcy to nie byli. Uchodźców, to my mieliśmy z Ukrainy, już nie mówiąc o tym, że pomijasz kwestie zielonych ludzików putina, jakby to migranci a nie szpiedzy na granicy byli problemem.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 18:54:55 via Wykop
  • -2
@przeciwko78: byli migrantami wymieszanymi z zielonymi ludzikami putina, któych zadaniem było wejść do Polski w tym zamieszaniu, wśrod innych ludzi bez dokumentów.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 20:04:48 via Wykop
  • -2
@przeciwko78: bo ich tam zawieźli, bo to element wojny hybrydowej. A zgodzili się tam jechać, bo chcieli dostać się do Europy, w której za brak dokumentów należy się socjal i darmowe mieszkanie w hotelu. Już nie mówiąc o tym, że sama migracja do Europy jest zwyczajną inwazją. Putin ich tam zwoził, a wy klaskaliście uszami, żeby wpuszczać ich bez weryfikacji.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 20:24:51 via Wykop
  • -2
@przeciwko78: PIS to putinowskie pachołki, zresztą tak samo jak KO które dokarmiało zielone ludziki, które były planem i elementem wojny hybrydowej putina, a ich zadaniem jest werbunek i sabotaż na terenie naszego kraju. A wy ich wpuszczać chcieliście krzycząc ''to biedni ludzie szukający miejsca na ziemii'', ''wpuścimy ich, kim są sprawdzi się później''
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 20:50:42 via Wykop
  • -2
@przeciwko78:

należało postąpić zgodnie z prawem. Osadzić tych ludzi w ośrodkach i deportować lub udzielić azylu.


jakim prawem? Znasz takie? Bo to co napisałeś to przykład działania wbrew prawu.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 22:54:05 via Wykop
  • -1
@przeciwko78: jakim, bo nie ma takiego prawa, bo ty mylisz terminologie. Ci ludzie nie są uchodźcami i nie ma żadnych praw mówiących o tym, że mamy ich wpuszczać. Więc jakim prawem?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 06.06.2026, 09:29:06 via Wykop
  • -1
@przeciwko78: jak to byli na terenie naszego kraju, niby jak tam weszli?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 06.06.2026, 10:21:25 via Wykop
  • 0
@przeciwko78: właśnie prawo polega na tym, że jak ktoś wszedł bezprawnie to jest na terenie naszego kraju bezprawnie i można go w-----c prawnie. Dlatego mówię że mieszasz pojęcia, bo to co teraz opisałeś to nielegalna migracja a my wobec niej nie mamy żadnych zobowiązań. Nie uchodźca nie migrant, tylko nielegalny migrant.

Nie ma w Polsce nawet linijki prawa mówiącego o tym, że skoro już ktoś wszedł nielegalnie, to ma jakieś
Orlenc
Orlenc
Orlenc 06.06.2026, 12:41:52 via Wykop
  • 0
@przeciwko78: nie można go porzucić w lesie bo jest w naszym kraju, trzeba go w-----c za granicę państwa i wtedy można go zostawić w lesie. Szkoda tylko, że dalej nie chcesz podać tego prawa i gadamy o twoich poglądach. Wymień to prawo może, to pogadamy o konkretach
Orlenc
Orlenc
Orlenc 06.06.2026, 19:20:25 via Wykop
  • -1
@przeciwko78: nie wiem, czemu się tak obrażasz tuskobocie. Przecież mnie bardzo łatwo przekonać, podaj po prostu prawo, którym się podpierasz, ja sobie je przeczytam i zaakceptuje. Tylko że ty nie jesteś w stanie podać takiego prawa, bo takie prawo nie istnieje :((. No śmiało, zrób fikołeczka, znowu nie napisz prawa i zmień temat.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 06.06.2026, 20:30:24 via Wykop
  • -1
należało postąpić zgodnie z prawem


@przeciwko78: głupio się przyznać, że nie wiesz, o czym piszesz, co? To zabawne, że zawsze masz tu tyle do powiedzenia, aż cie zapytać o konkrety, wtedy cisza i zmiany tematów.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 06.06.2026, 21:47:40 via Wykop
  • 0
@przeciwko78: znowu odwracanie kota ogonem, odpowiadasz sobie na jakieś pytania, które sam sobie zadajesz. O jakim prawie mówiesz?
Orlenc - @przeciwko78: znowu odwracanie kota ogonem, odpowiadasz sobie na jakieś pyta...

źródło: image

Pobierz
Orlenc
Orlenc
Orlenc 06.06.2026, 21:54:22 via Wykop
  • -1
@przeciwko78: to była twoja teza o prawie, więc wypadałoby je podać.
Orlenc - @przeciwko78: to była twoja teza o prawie, więc wypadałoby je podać.

źródło: image

Pobierz
Orlenc
Orlenc
Orlenc 07.06.2026, 10:58:58 via Wykop
  • -1
@Orlenc: widze tradycyjnie poszedłeś siać propagande w innych wątkach, rozumiem że nie podasz tego prawa, o którym mówiłeś, że istnieje, a tak naprawde zmyśliłeś to, bo takie prawo nie istnieje?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 07.06.2026, 18:40:10 via Wykop
  • 2
@przeciwko78: a ty uważasz, że każdemu nielegalnemu migrantowi, trzeba wybudować dom i go nakarmić i każdemu byś chciał laske zrobić. Co podasz to prawo o którym mówiłeś?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 07.06.2026, 21:03:12 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: to chcesz przez gpt rozmawiać? Myślałem, że ty wiesz co za prawo, skoro się na nie powoływałeś.

To też masz

Tak. W polskim prawie mieli podstawy, żeby fizycznie blokować, odpychać, zatrzymywać i cofać osoby próbujące nielegalnie wejść przez granicę — ale w granicach konieczności i
Orlenc
Orlenc
Orlenc 07.06.2026, 21:55:35 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: sprawdziłem ten twój link i odniosłem się do niego konkretnymi paragrafami. Praw obywatela nie stosuje się do osób atakujących twój kraj. Ten twój link to polityczna poprawność, sugerująca, że ci ludzie byli biednymi uchodźcami, ci ludzie byli najeźdźcami i wtedy trzeba bronić granicy.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 08.06.2026, 08:40:40 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: zabawny jesteś. To twój link był interpretacja, to co ja wysłałem, to konkretne paragrafy. Nie dziwię się że wspierasz KO... Pseudo inteligencja tam pasuje. Stanowisko sądu paleo czy panteo? Dlaczego nie wyślesz prawa, tylko wysyłasz interpretację prawa?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 08.06.2026, 09:15:24 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: sędzia wydaje wyrok interpetując przepisy. Ciekawe, że robisz już tak podstawowe błędy. Dlatego cały czas pytałem cie o faktyczne zapisane prawo, ale ponieważ nie byłeś w stanie tego podeprzeć zapisami prawnymi, postanowiłeś wysłać już interpretowane prawo poprzez wyrok.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 08.06.2026, 09:21:18 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: zapomniałem o gpt, a propo twojego linku. Czyli wysyłasz linki, których nawet nie sprawdziłeś. Poprosiłeś gpt, gpt podał ci link, a ty go wysłaleś myśląc, że masz racje. Zabawne
Orlenc - @przeciwko78: zapomniałem o gpt, a propo twojego linku. Czyli wysyłasz linki...

źródło: image

Pobierz
Orlenc
Orlenc
Orlenc 08.06.2026, 10:24:24 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: po pierwsze, to ty zacząłeś wciskać gpt i to był jedyny powód, dla którego ja też to zrobiłem. Bo to ty zacząłeś. Po drugie, co to za głupie zdanie?

interpretatorze wyroków sądowych.


Czy ja coś tam interpetowałem? Czy ja może tylko poprawiłem cie, że to jest właśnie interpretacja sądowa prawa, a ja prosiłem cie o wysłanie prawa zapisanego, a nie interpretacji.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 08.06.2026, 12:33:39 via Wykop
  • 0
@przeciwko78: to może ty napisz do nich, na podstawie jakiego prawa poszło to orzeczenie, bo nie wiesz jakie prawo wymienić? Już nie mówiąc o tym, że dalej nie rozumiesz co wysłałeś, bo mówisz jakby to był jakiś wyrok w sprawie pushbaków, a to tylko wyrok czy skarga mogła być złożona. Weź podaj to prawo to cie przeprosze jeszcze za wszystko. Potrzebujemy tylko zapisanego formalnie prawa o którym wspominałeś wyżej i
Orlenc - @przeciwko78: to może ty napisz do nich, na podstawie jakiego prawa poszło t...

źródło: image

Pobierz
Orlenc
Orlenc
Orlenc 08.06.2026, 12:48:23 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: Tak, ja mam problem, dlatego że popierałeś swoją tezę prawem, które nie istnieje. Dlatego poprosiłem cię o wymienienie tego prawa, a ty od kilku dni i kilkudziesięciu komentarzy odwracasz kota ogonem. Ja chcę tylko usłyszeć, na jakim prawie się opierałeś. Wiem, że go nie podasz, bo ono nie istnieje. Przedłużam to, bo zbliżają się wybory, ty znowu zaczniesz manipulować, a ja tworzę specjalne archiwum, którego będę używał w trakcie
Orlenc
Orlenc
Orlenc 08.06.2026, 14:04:26 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: jak cokolwiek jeszcze, na razie nie podałeś nic, bo jedyne co ja chciałem, to prawo, a ty ciągle obracasz kota ogonem, żeby nie przyznać, że ono nie istnieje.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 08.06.2026, 14:40:22 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: wiec jakiego prawa?

51

Szymonowe ślozy.

Szymonowe ślozy.

Ilekroć przypomnę sobie co ten facet odwalił odczuwam tak głębokie zażenowanie, że muszę iść na spacer żeby to rozchodzić. Spacery są zdrowe, więc zostawiam Was z tym na niedzielę - oby wygenerowało jak największą grupę spacerowiczów. Ten typ został marszałkiem sejmu, drugą osobą w Polsce.

JanPustostan
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 18:42:26
  • 24
  • #
    neuropa
  • #
    naiwniacy
  • #
    heheszki
  • #
    kuprzestrodze
  • #
    polityka
Orlenc
Orlenc
Orlenc 07.06.2026, 09:25:33 via Wykop
  • 7
Czy teraz kiedy polityka przerosła szymka, możemy liczyć, na nową edycję mam talent?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

774

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Pokaż treści 18+

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Dzieci twierdziły, że mężczyźni zagadywali je m.in. tekstami typu: "szukamy kochanek za pieniądze". Ostatecznie dzieci opuściły lodziarnię dopiero w momencie, gdy mężczyźni, którzy je obserwowali, oddalili się.

dartyr
z
epoznan.pl
dodany: 05.06.2026, 18:21:36
  • 114
  • #
    polska
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 21:06:59 via Wykop
  • 15
@TheDziobaker: masz rację, antypolski PiS to zaczął, a antypolskie KO to kontynuuje i próbuje przyspieszać. Co nie zmienia faktu, że jak znowu do władzy dojdzie antypolski PiS, to też tego nie przerwie, tylko przyspieszy jeszcze bardziej. Także powodzenia w głosowaniu na POPiS. Któregoś razu zrozumiecie, co zrobiliście, jak będziecie mówić Ahmed do co drugiego sąsiada na klatce schodowej.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 21:24:16 via Wykop
  • 0
@Zakala_Wadowic: a dlaczego mieszasz pojęcia? Czyli twoim zdaniem pośrednictwo pracy, które wymaga zaświadczenia o niekaralności, paszportu, jakiegoś CV, to jest to samo co sprzedawanie wiz na bazarku, albo wpuszczanie masowych fal migrantów bez dokumentów? Nie widze też problemu w sprowadzaniu pejetów ani ahmedów do prac sezonowych czy innych prac, których nie chcą wykonywać Polacy, a potem po kontrakcie wracają do domu. A ty to tak wszystko do jednego worka. kuce
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 21:37:04 via Wykop
  • 1
@Zakala_Wadowic: co tu jest zabawnego? Czyli uważasz, że te przykłady, które wymieniłem, to nie jest rozsądna polityka migracyjna? Starasz się wyśmiewać, ale nie podając rzadnego argumentu, ten twój śmiech to raczej rozpacz.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 06.06.2026, 09:27:50 via Wykop
  • 1
@wredny_gad: nie, wszystko to co napisałeś to tylko wymienianie błędów, które zrobiła Europa i próbuje zrobić nasza władza i PIS i KO. Australia ma podobny system to tego co pisałem, i u nich działa. Więc problemem jest brak egzekucji prawa

1781

Brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi nożem Polakom na ulicy

Pokaż treści 18+

Brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi nożem Polakom na ulicy

Gurpreet Digwa, 27, brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi ubrany w ceremonialną sukienkę wielkim nożem polskim emigrantom podczas incydentu drogowego. No knife curva! No knife!

kemot-iksworkal
z
dailymail.com
dodany: 05.06.2026, 18:02:16
  • 160
  • #
    emigracja
  • #
    uk
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    ubogaceniekulturowe
  • #
    migranci
Orlenc
Orlenc
Orlenc 05.06.2026, 21:44:50 via Wykop
  • 4
wy się czepiacie tych biednych krakowiaków o maczety, a jak tu bez maczety po świecie chodzić
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Bosak na temat zbrojenia, zadłużenia, migracji

Bosak na temat zbrojenia, zadłużenia, migracji

Nie wiem, co to za kanał z głosem AI. Nigdzie indziej nie znalazłem tego bardzo trafnego przemówienia.

Orlenc
z
youtube.com
dodany: 05.06.2026, 21:03:40
  • 2
  • #
    konfederacja
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    polityka

27

Southampton Audyt.

Southampton Audyt.

W tle Henry Nowak

Orlenc
z
youtube.com
dodany: 05.06.2026, 20:00:16
  • 0
  • #
    uk
  • #
    audytobywatelski
  • #
    policja
  • #
    polska

1449

Chełm utracił dotacje na Muzeum Pamięć Ofiar Rzezi Wołyńskiej

Chełm utracił 180 mln dotacji na Muzeum Pamięć ofiar Rzezi Wołyńskiej przez rząd KO, co przesądził sąd w Lublinie. W tym samym czasie Warszawa buduje za 380 mln kolejne muzeum poświęcone Żydom, oraz 50 mln na projekt Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe.

Korda
z
historia.rp.pl
dodany: 03.06.2026, 18:42:45
  • 126
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    historia
  • #
    ukraina
  • #
    4konserwy
Orlenc
Orlenc
Orlenc 04.06.2026, 08:36:10 via Wykop
  • -1
@eSUBA94: a po co czekasz na pisowskie, skoro i jedno i drudzy to bliźniacze miernoty?

602

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Pokaż treści 18+

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Rodzice pięciolatki z Gniezna nie działali pod wpływem impulsu. W wiadomościach, które znalazła policja, wraca jeden temat - jak ją karać, żeby była posłuszna. I jak bić, by nie zostawiać śladów.

Nick7C5
z
poznan.wyborcza.pl
dodany: 03.06.2026, 11:19:01
  • 101
  • #
    przemoc
  • #
    dziecko
  • #
    rodzice
  • #
    prokuratura
  • #
    poznan
  • #
    polska
Orlenc
Orlenc
Orlenc 03.06.2026, 22:37:24 via Wykop
  • -7
@tenji: to ci co lubią dzieci i zwierzęta?

1309

Chwilówki Błaszczaka

Chwilówki Błaszczaka

Kredyty na zakup broni za równowartość prawie 200 miliardów złotych w obcej walucie, w większości w euro i w dodatku zaciągnięte w europejskich bankach. To warunki na których PiS, kilka lat temu kupował sprzęt wojskowy!

xsi1
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 16:40:47
  • 244
  • #
    bekazpisu
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
Orlenc
Orlenc
Orlenc 02.06.2026, 08:35:14 via Wykop
  • -2
@nukedclx: tak, demokracja mi się nie podoba. Jak ma mi się podobać system, w którym decydują ludzie, którzy nie wiedzą z jakimi państwami graniczy Polska, albo po obserwacji zachodu przez dekadę, postanowili powielać ich błąd i wpuszczać masową migracje.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 02.06.2026, 08:35:47 via Wykop
  • -3
@ignition44: to ty nie masz pojęcia o czym bredzisz.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 02.06.2026, 08:56:49 via Wykop
  • -1
@Voltix:

Zawsze mozna nie brac kredytu, ale za to robic na Moskwe prez nastepne 60 lat jak za komuny. Ladnie Iwan spamujesz xD


@Voltix: ale głupi argument. Albo ucałujesz Ukraińca w stopy, albo będziesz miał ruskie czołgi pod Warszawą. Widzisz tylko dwa alternatywne wyjścia a się wymądrzasz?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 02.06.2026, 12:02:34 via Wykop
  • -3
@qdry:

o przyszedł relatywista, ile teraz za wpis, Panie Matecki? Relatywizm działa tylko na korzyść pisu, bo tylko oni są takimi złodziejami i k-----i. Tusk jest jaki jest, ale bardzo daleko im do skruwysynstwa i standrdów Pisu.


Nie, wręcz przeciwnie, to co ty robisz to relatywizm przypisując mi robienie wpisów za pieniądze i sugerując, że ko jest lepsze od PIS kiedy to dwie tak samo s-------e partie. Ja j---e porówno
Orlenc
Orlenc
Orlenc 02.06.2026, 13:30:05 via Wykop
  • -3
@qdry: Wszystko to, co napisałeś, to tylko twoja opinia, w dodatku naciągana, bo zaprzeczałem w myślach co drugie zdanie. To takie złe partie, które razem głosują w najgorszych sprawach dla Polski. Nie ma między nimi żadnej przepaści i jedni i drudzy to manipulanci, złodzieje i miernoty.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 02.06.2026, 13:37:25 via Wykop
  • -3
bydło wybiera mi prezydenta i postuluje z UE która jest najlepszą rzeczą która spotkała ten kraj w całej jego 1000 letniej historii. I wystarczy że postraszy się ich emigrantami czy gejami.


@kubson93: a co jeżeli nie boje się migrantów czy gejów, a boje się ETS, ETS2, dyrektywa budynkowa, zakaz aut spalinowych, Euro 7, CBAM, przymusowe OZE, drogie normy energetyczne, regulacje opakowań, ścieków, ESG, CSDDD, AI Act, NIS2 UE produkuje kolejne
Orlenc
Orlenc
Orlenc 02.06.2026, 16:25:07 via Wykop
  • -1
@nukedclx: Dokładnie. Dlatego prawo głosu powinno przysługiwać dopiero po uzyskaniu minimalnego wyniku w teście IQ oraz zaliczeniu podstawowego testu z WOS-u, żeby było wiadomo, że wyborca nie tylko potrafi logicznie myśleć, ale też wie, ilu posłów zasiada w Sejmie, kto za co odpowiada w rządzie i rozumie podstawowe struktury państwa. I to już by poprawiło demokracje.

29

Ewa P. skazana na dożywocie za spowodowanie wypadku śmiertelnego w Niemczech

Ściągając się z innym kierowcą na drodze publicznej, staranowała samochód, w którym jechała czwórka pasażerów - rodzice z dwójką dzieci. Dorośli zostali kalekami, a dzieci zmarły. Sprowadzili sobie niewdzięcznych inżynierów ze wschodu to mają...

BlogoslawionyTwarozyc
z
facebook.com
dodany: 29.05.2026, 13:25:35
  • 3
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    emigracja
  • #
    ciekawostki
  • #
    imigranci
Orlenc
Orlenc
Orlenc 01.06.2026, 12:30:01 via Wykop
  • -1
Nabroiła niech idzie siedzieć, ale ta hipokryzja opa to poziom zaawansowany.

Czyli co, na Polaka to nie masz problemu szczuć, ale na obcokrajowców to już niedobrze, tak? Śmietanka wyborcza KO, jak widzę po reszcie komentarzy.
Orlenc - Nabroiła niech idzie siedzieć, ale ta hipokryzja opa to poziom zaawansowany....

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1338

[AFERA] Analiza 13 tys. wypowiedzi antypolskiego trolla @Icouldbeyourmom

Postanowiłem przeprowadzić szczegółową analizę pełnego zestawu publicznych wypowiedzi użytkownika @Icouldbeyourmom, z którego wyłania się obraz antypolskiego szowinisty, kłamcy i manipulatora. Sprawa została zgłoszona do moderacji. Długa lektura!

CosmicWarden
z
wykop.pl
dodany: 29.05.2026, 11:42:46
  • 263
  • #
    afera
  • #
    moderacja
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Orlenc
Orlenc
Orlenc 29.05.2026, 14:16:15 via Wykop
  • -4
@Icouldbeyourmom: Gdzie pluję na Polaków? Widzę tutaj plucie na wyborców KO, czyli dwie grupy: europejczyków, którzy respektują prawo unijne ponad polskim, oraz drugą grupę, czyli ruskie onuce, które biegały z zupkami i śpiworami na granicy, kiedy Putin i Łukaszenka zwozili tam migrantów, wśród których upychali swoje zielone ludziki.

Ich zadaniem było przejść niezauważenie przez granicę w grupach migrantów, a w przyszłości zająć się werbunkiem i sabotażem. A ci posłowie i
Orlenc
Orlenc
Orlenc 29.05.2026, 19:15:44 via Wykop
  • -1
@kasyx: nie wiem jak można dzielić i szczuć prawdą. Tak wyglądała sytuacja na granicy, w jakiś sposób ją przekłamałem?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 29.05.2026, 20:02:25 via Wykop
  • -1
@kasyx: Zapytam raz jeszcze, czy przekłamałem sytuacje na granicy?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 30.05.2026, 11:39:28 via Wykop
  • -3
@argonauta1000: @Moderacja, proszę sprawdzić logi i usunąć moje multikonta. Możesz jeszcze wytłumaczyć moderacji w jaki sposób łączysz mnie z multikontami, żeby było im łatwiej?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 30.05.2026, 11:41:54 via Wykop
  • -3
ja o niebie ty o chlebie


@kasyx: Nie, ja cały czas mówię o jednym. Napisałeś, że dzielę i szczuję Polaków, więc cały czas pytam, w jaki sposób prawda szczuje i czy skłamałem, opisując sytuację na granicy. Tylko że ty nie chcesz odpowiedzieć. Rzuciłeś oskarżeniem, którego nie potrafisz podeprzeć, więc odwracasz kota ogonem.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 30.05.2026, 13:01:10 via Wykop
  • -3
@argonauta1000: no tak Icouldbeyourmom napisał komentarz o cosmicwarden a ja się wtrąciłem, bo mi nie pasowało. Jak to łączysz z multikontem?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 30.05.2026, 18:45:15 via Wykop
  • -2
@argonauta1000: a w której osobie, powinienem pytać, w jaki sposób dzielę i szczuję Polaków, skoro ktoś zarzucił to mojej osobie po nazwaniu KO onucami?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 30.05.2026, 18:50:39 via Wykop
  • -2
@argonauta1000: ok dopatrzyłem się o co ci chodzi. No tak, śmieszek językowy, bo mógłbym bardziej sprecyzować, ''gdzie on pluje jadem'', ale pisząc ''gdzie pluje jadem'', też jest poprawnie, jeżeli mówie o nim. Także uśmiechłem się. Ale to dowód niepodważalny i ostateczny. @Moderacja czekam na wyrok. 3 miechy styknie?
Orlenc - @argonauta1000: ok dopatrzyłem się o co ci chodzi. No tak, śmieszek językowy...

źródło: image

Pobierz
Orlenc
Orlenc
Orlenc 30.05.2026, 19:10:51 via Wykop
  • -2
@argonauta1000: teraz to ty się popisałeś czytaniem ze zrozumieniem.

powtórzyłeś to w czterech wpisach


bo w pierwszym komentarzu była mowa o tym gościu, a reszta tyczy się tego co napisałem o sytuacji na granicy. A ty zmieszałeś te dwa wątki razem.
Orlenc - @argonauta1000: teraz to ty się popisałeś czytaniem ze zrozumieniem.
 powtór...

źródło: image

Pobierz
Orlenc
Orlenc
Orlenc 30.05.2026, 19:13:32 via Wykop
  • -2
Nie zawracaj mi d..y.


@argonauta1000: ale to ty mi zawracasz dupe, to ty do mnie piszesz, nie ja do ciebie.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 30.05.2026, 19:28:39 via Wykop
  • -2
Powodzenia i nie zawracaj dłużej mi d..y.


@argonauta1000: ale to ty mi ciągle dupe zawracasz. To ty napisałeś do mnie pierwszy, ja tylko odpowiadam. Więc przestań zawracać mi dupe jak nie chcesz pisać, proste.

78

Konfederacja żąda zakazu "Żaden homoseksualista nie będzie adoptował dziecka".

Konfederacja wezwała wszystkich posłów, w tym przedstawicieli koalicji rządzącej, do poparcia projektu, twierdząc, że "żaden homoseksualista nie będzie adoptował żadnego bezbronnego dziecka w Polsce

Dereg
z
dorzeczy.pl
dodany: 29.05.2026, 10:19:05
  • 69
  • #
    lgbt
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    polska
  • #
    zwiazkipartnerskie
Orlenc
Orlenc
Orlenc 29.05.2026, 20:08:31 via Wykop
  • 1
@Grymas-Tysiaclecia: to, że wszystko wyszło z ''woke''
Orlenc
Orlenc
Orlenc 29.05.2026, 21:10:18 via Wykop
  • 1
Na każdego geja-pedofila można by wskazać setkę katolickich księży.


@Grymas-Tysiaclecia: Co to ma wspólnego, z tym co napisałem? Pytałeś autora mema co to ma wspólnego, więc ci odpowiedziałem, wspólnym mianownikiem jest woke. Pieniądze wpompowane na wprowadzanie konkretnych zmian, organizowanych przez te same grupy ludzi. A o czym ty majaczysz? Dlaczego mówisz o księżach pedofilach, oni też planują adoptować dzieci?
Orlenc
Orlenc
Orlenc 29.05.2026, 21:40:07 via Wykop
  • 1
@Grymas-Tysiaclecia: z tym, że ja wytłumaczyłem dokładnie o co chodzi. A po co ci twoi księża? Boli prawda o pedofilach w lgbt? Ja nie mam problemu przyznać, że p-------a w kościele istnieje, ale ty próbujesz przykrywać jedną pedofilie drugą pedofilią. To idiotyzm, mówiąc delikatnie.

34

Oszuści i żebracy na Wykopie w prywatnych wiadomościach

Oszuści i żebracy na Wykopie w prywatnych wiadomościach

Zobaczcie jak nigeryjskie scamy wyglądają i jaki obrót gotówki mają na jednym portfelu bitcoinowym, a to wszystko nawet na takim wykopie polskim https://www.blockonomics.co/#/search?q=3NJZ2mkb2NAjyhCmULwgKkWNMZ5G2AUJyg ogólnie to zaczyna się rozmowa i udają normalne panienki a potem wyłudzają kasę

IHERMESI
z
wykop.pl
dodany: 27.05.2026, 21:18:51
  • 13
  • #
    wykop
  • #
    oszustwo
  • #
    heheszki
Orlenc
Orlenc
Orlenc 28.05.2026, 16:48:09 via Wykop
  • -1
Wszystkie numery telefonów są rejestrowane


@osetnik: ale numery rejestrowane są fejkowe. Sobie w google możesz za darmo znaleźć nr telefonu, maila itp a potem przeczytać wiadomość weryfikacyjną która przychodzi.
Orlenc - >Wszystkie numery telefonów są rejestrowane

@osetnik: ale numery rejestrowa...

źródło: image

Pobierz

285

Operacje rosyjskiej fabryki trolli także w Polsce.

Operacje rosyjskiej fabryki trolli także w Polsce.

Różne akcje, różne grupy docelowe - lecz zleceniodawca ten sam. Oto jak Kreml prowadzi operacje pod fałszywą flagą.

Chelik
z
konkret24.tvn24.pl
dodany: 27.05.2026, 17:16:04
  • 86
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Orlenc
Orlenc
Orlenc 28.05.2026, 16:04:10 via Wykop
  • 9
@funkmess: to ciekawe, że piszesz w temacie o sobie.

427

Bosak oburzony dopłatami do emerytur dla artystów. "Odpiłować od pieniędzy"

Krzysztof Bosak potępił ustawę o zabezpieczeniu socjalnym osób wykonujących zawód artystyczny. - Tych ludzi trzeba odpiłować od pieniędzy, a nie dawać im więcej - powiedział w "Graffiti". Jego zdaniem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wydaje pieniądze "na jakieś bzdury, na jakieś pogięte

programista30k
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 11:02:55
  • 116
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    neuropa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpo
Orlenc
Orlenc
Orlenc 28.05.2026, 12:09:55 via Wykop
  • 8
Bardziej śliskiego i bezczelnego szczurka ciężko znaleźć w polityce


@EmDeCe: A ten?
Orlenc - >Bardziej śliskiego i bezczelnego szczurka ciężko znaleźć w polityce

@EmDeC...

źródło: image

Pobierz
Orlenc
Orlenc
Orlenc 28.05.2026, 15:58:01 via Wykop
  • 0
@EmDeCe: nie wiem co ćpasz, ale bierz połowe. Największe ruskie onuce, to ludzie którzy podczas kryzysu na granicy, kiedy Putin z Łukaszenką zwozili autokary migrantów, a wśród nich upychali swoje zielone ludziki, których zadaniem było w tłumie bez kontroli dostać się do Polski, gdzie zaczną werbować i sabotować... biegali po granicy roznosząc zupki i śpiwory, a ich liderzy wypowiadali słowa jak ''to biedni ludzie szukający miejsca na ziemii'', albo ''wpuśćmy

4

Łowienie karasi na spławik

Łowienie karasi na spławik

Tym razem wybrałem się na spławik, aby zapolować na karasie. To już moje trzecie podejście do tego gatunku w tym roku. Łowię na typowo karasiowym jeziorze o głębokości około 0,5 metra. Ryby żerowały, ale czy udało mi się złowić wymarzonego karasia? Tego dowiecie się z mojego najnowszego filmu.

piotr540
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 16:45:10
  • 3
  • #
    wedkarstwo
  • #
    ryby
  • #
    ciekawostki
  • #
    hobby
  • #
    przyroda
  • #
    wedkowanie
Orlenc
Orlenc
Orlenc 26.05.2026, 16:52:48 via Wykop
  • -1
po co ta przynęta? karasie na pusty haczyk biorą
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Orlenc
Orlenc
Orlenc 26.05.2026, 17:15:37 via Wykop
  • -1
@szatanEK666: na g---o nigdy nie próbowałem, ale na pusty haczyk wyciągałem osobiście, więc jestem pewny.

734

Prawnik po filmie Konfitury: taki kierowca bez prawa jazdy

Prawnik po filmie Konfitury: taki kierowca bez prawa jazdy

Oskar Możdżyń stwierdził, że samochód na chodniku łamie przepisy, a pieszy nie ma obowiązku znikać mu z drogi. Kierowca, który z emocji potrąca człowieka na chodniku, nie powinien prowadzić auta. Kto nocą przez celowo przyciemnione szyby potrąci pieszego, powinien stracić prawo jazdy i dowód rejestr

Pan_od_Internetu
z
moto.pl
dodany: 24.05.2026, 01:55:35
  • 76
  • #
    konfitura
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
Orlenc
Orlenc
Orlenc 24.05.2026, 17:18:04 via Wykop
  • 20
@pablo103: A czy wiesz może, czym się różni wyrok nakazowy, od normalnego wyroku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Orlenc
Orlenc
Orlenc 24.05.2026, 20:05:35 via Wykop
  • 2
@tomasz-jedon: wyrok nakazowy jest robiony na szybko. Osoba oskarżana nie składa wtedy wyjaśnień ani dowodów. Brane są pod uwagę głównie notatki i papiery policji. Dopiero po złożeniu sprzeciwu masz normalną rozprawę, na której możesz się bronić, pokazać nagrania itd. Więc jeżeli ktoś używa argumentu, że konfitura nie ma racji i nie może stać na chodniku, blokując samochody, to zwyczajnie się myli, bo ten wyrok w zasadzie traci wtedy moc.
Orlenc
Orlenc
Orlenc 25.05.2026, 12:59:23 via Wykop
  • 0
@pablo103: ale ja już napisałem jaka jest różnica.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.05.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking