Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm

mhmhmhmhm

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12039
  • Znaleziska 1159
  • Mikroblog 10880
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5

103

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

Zakończyło się przesłuchanie lek. Emila Jędrzejewskiego, który ma mieć wiedzę o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym. - Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania, które jest prowadzone w tutejszej prokuraturze. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 7 godz. i 51 min temu
  • 84
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    wydarzenia
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 6 godz. i 48 min temu via iOS
  • -6
@AgencyjnaAgencjaAgencji: to czemu nie milczał w kanale zero? On był tylko świadkiem a nie oskarżonym. Po co mu pełnomocnik? Przecież to jest ośmieszające dla poważnej afery z zarobkami i wsadzaniem politycznego szczyla na kierownicze stanowiska. Sprowadzili jakiegoś wariata, który bredzi o morderstwach a jak trzeba to zeznać to twierdzi, że bez pełnomocnika to on o morderstwach nic nie powie. Cyrk
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 6 godz. i 34 min temu via iOS
  • -5
@AgencyjnaAgencjaAgencji: przesłuchanie świadka to nie jest zajmowanie się śledztwem?
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 5 godz. i 46 min temu via iOS
  • 7
@AgencyjnaAgencjaAgencji: @oink_oink w poniedziałek drugie przesłuchanie i ma być rzekomy pełnomocnik. Zobaczymy co wtedy powie
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 5 godz. i 46 min temu via iOS
  • -1
@oink_oink: Ale czego on się boi? Czemu dzisiaj milczał, a wczoraj mu się gęba nie zamykała? Dziwisz się, że ludzie zadają pytania?
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 4 godz. i 28 min temu via iOS
  • -1
@oink_oink: śmierci? xD co ma go Żurek udusić podczas przesłuchania? xD
NieWiemASieWypowiem
NieWiemASieWypowiem
7 godz. i 29 min temu
  • 11
To są te dowody na poinformowanie Trzaskowskiego o nieprawidłowościach, które kanał zero parę dni temu zarzekał się że ma.
TLDW: stanoski tłumaczy kompletnemu nieogarowi (temu co teraz odmawia składania zeznań), że dwie szare kreski to nieodczytana wiadomość na WhatsAppie, a on potwierdza że są dwie szare kreski.

Nie wiem ile lat ma ten lekarz, ale Patryk Słowik (38 lat) zarzekał się że to są twarde dowody. Zgaduję że nie chodzi o boomerską niewiedzę, a
NieWiemASieWypowiem - To są te dowody na poinformowanie Trzaskowskiego o nieprawidłow...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 6 godz. i 41 min temu via iOS
  • 1
@sedno_: Stanowski ją ośmiesza. Mamy politycznego szczyla, na kierowniczych stanowiskach z milionami na koncie a ten robi cyrk z jakimś wariatem od morderstw
  • Odpowiedz
Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
7 godz. i 29 min temu
  • 1
#polityka sry ale to, że bez pełnomocnika nie będzie składał zeznań jest akurat zrozumiałe. Zresztą serio sądzicie, że przed wizytą w kanale ziobro nie był u papugi, która go pokierowała co i jak mówić i co gdy prokurator wezwie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 6 godz. i 42 min temu via iOS
  • 0
@Polakmaly85: @Basiura89 czego się boi jako świadek? Nie mógł dać na papier sprawców przestepstw, o których tak ochoczo mówił przed milionami słuchaczy?
  • Odpowiedz
Adi1996
Adi1996
Adi1996
6 godz. i 54 min temu
  • 131
Wyobraźcie sobie podobne paski grozy o "kryptodyktaturze Kaczyńskiego" w TVN24 xD #4konserwy #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #neuropa #pis #polityka #republika #tvpis #tvrepublika #urojeniaprawakoidalne
Adi1996 - Wyobraźcie sobie podobne paski grozy o "kryptodyktaturze Kaczyńskiego" w TV...

źródło: 54027

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 6 godz. i 45 min temu via iOS
  • 65
@wpiszloginoooo: Ale j---e głupim symetryzmem. Ci nie są źli, bo propaganda jest jak z der sturmer, a tamci są gorsi, bo Stanowski nie lubi co mówią
  • Odpowiedz
maikeleleq
maikeleleq
11 godz. i 10 min temu
  • 97
Pompa ciepła - jest ✅
Fotowoltaika z bankiem energii - jest ✅
Teraz tylko zamienić benzynę na elektryka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotowoltaika
maikeleleq - Pompa ciepła - jest ✅
Fotowoltaika z bankiem energii - jest ✅
Teraz tylk...

źródło: b73475aebb147bfaef1375b14521f748

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 10 godz. i 8 min temu via iOS
  • 5
@Coopshtyl: to niech magazyn dołoży jak ma same panele na nowych zasadach i nie konsumuje energii w dzień.

Niestety bez magazynu, jak nie masz dużej autokonsumpcji w próbach produkcji energii to się mało opłaca
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 6 godz. i 46 min temu via iOS
  • 0
@BornToDie69: no zima nie produkują.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
10 godz. i 37 min temu
  • 61
#polityka #pis #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #pis #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy 

PiS to banda miernot p...

źródło: 1000080024

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 10 godz. i 35 min temu via iOS
  • 28
@Kempes: pisowcom wolno więcej
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 14 godz. i 14 min temu
  • 6
Po czym poznać, że to pierwsza po trzech latach poważana afera KO? Po tym, że Krzysiu od wczoraj nie śpi i od 7 nadaje wydanie specjalne przez cały dzień a może jeszcze i jutro.

O ile zarobki Kacprzyka, jego stanowisko i w ogóle funkcjonowanie tego szpitala powinno oburzać to dorabianie do tego afery rodem z łowców skór tylko ośmieszy temat i chyba trafi wylacznie do Mariusza z Brajton. Na mediach się aż
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
Autor
12 godz. i 40 min temu via iOS
  • 0
@Mezomorfix: w tym wątku można tylko kpić z Krzyśka i proszę nie jajcowac z afery z zarobkami w szpitalu
  • Odpowiedz
MinisterKoryto
MinisterKoryto
14 godz. i 2 min temu
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 13 godz. i 59 min temu via iOS
  • 0
@MinisterKoryto: wypowiadał się co najmniej dziwnie. Trochę to ośmieszające dla całej sprawy, a ta niezależnie od tego czy kogoś tam zabijali czy nie wymaga działań systemowych, których KO teraz nie podejmuje. Nie rozumiem czemu nie ma jeszcze ustawy uwalniającej zawody medyczne
  • Odpowiedz
Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
14 godz. i 32 min temu
  • 2
#polityka W to, że w szpitalu południowym były nieprawidłowości to ja wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ba fakt, że typ dopiero jak się mocno skonfliktował idzie na wojnę ze szpitaltem, też jest dla mnie oczywisty bo w Polsce zawsze jest tak, że póki mam korzyści nic nie robię nic nie zgłaszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast nie czuję już tego wątku afery.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 14 godz. i 25 min temu via iOS
  • 1
@Polakmaly85: lepiej bym tego nie napisał. Fajnie jest też obserwować jak kanał Zero przechodzi do schematu znanemu wszystkim mediom prawicy kierowanym do mniej rozgarniętego odbiorcy. Tłuczenie tematu przez dzień albo kilka dni aż zostanie wdrukowany w głowę odbiorcy.
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
14 godz. i 46 min temu
  • 38
Jędrzejewski przez lata wiedział o nieprawidłowościach w szpitalu i nie zgłosił tego do prokuratury. Poszedł do Stanowskiego, rzucił parę mocnych oskarżeń, a na każde pytanie o konkretny odpowiedział, że to sprawa dla prokuratury. Bardzo wiarygodny człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalzero #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 14 godz. i 31 min temu via iOS
  • 14
@zbozowykombain: działa dobrze. Nawet za czasów PISu jak Ziobro chciał uwalić postępowania to musiał ręcznie zabierać sprawy i przekazywać je usłużnym prokuratorom z Prokuratury Krajowej albo z odległych jednostek
  • Odpowiedz
tulipana
tulipana
tulipana
14 godz. i 59 min temu
  • 0
Ej, czemu Braun jeszcze nie poszedł zrobić kontroli poselskiej w Szpitalu Południowym? Za mało aborcji tam robią? xD

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 14 godz. i 58 min temu via iOS
  • 0
@tulipana: Braun się przejmuje tylko płodami i ewentualnie ruskimi faszystami.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
wczoraj, 17:39:57
  • 204
Ciekawe, nawrocki nie chce widziec Ukrainy w UE, ale za to popiera dołączenie Turcji do wspólnoty.
Skorumpowanym na maxa kraju, skonfliktowanym z członkami wspólnoty takimi jak Grecja czy Szwecja, w którym rządzi totalitaryzm Edrogana, co najechał sąsiadów, który się z swojej historii nie rozliczył. xDD
Turcja otwarcie gloryfikuje ludobójców ormian takiego np Mehmed Talaat Pashe
Turcja niedawno groziła Europie, że przepuści do niej uchodźców i licytowali się na kase ile powinni dostać.
KIaudik - Ciekawe, nawrocki nie chce widziec Ukrainy w UE, ale za to popiera dołączen...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm wczoraj, 19:55:39 via iOS
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 23 godz. i 38 min temu via iOS
  • 1
@siadaj_Kulson: kiedyś nikogo polityka z jego sfer nie interesowała. Teraz wszystkie social media bonbarduja każdego i wmawiają, że głosując walczysz ze złem. Potem czytam takie wysrywy, że Matecki i Mejza i tak są lepsi od Tuska. Albo że Putin miał rację co do Ukrainy
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 16 godz. i 24 min temu via iOS
  • 2
@siadaj_Kulson: @kptDoopa @Leniek patrzcie. Wczoraj dokładnie o tym pisałem.

Delikatnie rzecz ujmując mniej mądremu odbiorcy trzeba wyłączać informacje do głowy aż staną się rzeczywistością
mhmhmhmhm - @siadaj_Kulson: @kptDoopa @Leniek patrzcie. Wczoraj dokładnie o tym pisał...

źródło: IMG_8464

Pobierz
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski
23 godz. i 50 min temu
  • 0
#polityka

Co wybierasz?

  • Ktoś bliski umiera na SORZE przez polityka. 23.5% (8)
  • Rządzi Kaczyński z Braunem. 76.5% (26)

Oddanych głosów: 34

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 23 godz. i 24 min temu via iOS
  • 0
@Wilczynski: mogę wybrać kto umiera czy to losowo?
  • Odpowiedz
alfonsgajowy
alfonsgajowy
alfonsgajowy
wczoraj, 21:05:09
  • 54
#polityka Moze i na jednym z największych kanałów na yt w polsce lekarz i byly ordynator pod nazwiskiem przed setkami tysiecy ludzi mowi wprost ze mlokos dzialacz i radny KO ktory w rok "zarobil" jako lekarz bez specki 1.5 banki odpowiada bezposrednio za smierc pacjentow przez bledy lekarskie i falszowanie dokumentacji ale pamietajcie ze w 2019 roku cesarz z zoliborza robil sobie kolanka (piekny swoja droga w swej glupocie to
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 23 godz. i 31 min temu via iOS
  • 2
@Protectorx: no śmierć pacjenta to chyba trochę większy kaliber
  • Odpowiedz
Buhaj67
Buhaj67
wczoraj, 14:09:58
  • 0
Tak jak lubie pis tak uważam że Nawrocki nie powinien być kandydatem…głosowałem na niego bo z pisu i nie miałem wyboru…ale jestem zniesmaczony tym jak służy…jeżeli znowu go wystawia to zagłosuje na lewactwo…

#pis #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm wczoraj, 14:31:52 via iOS
  • 0
@Buhaj67: z ciekawości. Skąd poparcie dla PISu?
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
przedwczoraj, 16:35:41
  • 255
XD

Nawrocki jest politykiem nacjonalistycznym, który wykorzystuje nastroje antyukraińskie do osiągnięcia korzyści wyborczych


— twierdzi amerykańska stacja CNN,

#ukraina #polska #wojna #rosja
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm przedwczoraj, 17:40:44 via iOS
  • 1
@Grzesiok: jest i co w związku z tym?
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
przedwczoraj, 12:01:07
  • 49
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #matecki
Takiego widoku sobie i państwu życzę, widoku tego szkodnika za kratami.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #matecki 
Takiego widoku sobie i państwu ...

źródło: obraz_2026-06-22_135830095

Pobierz

Czy Nawrocki ułaskawi Mateckiego?

  • TAK 92.9% (248)
  • NIE 7.1% (19)

Oddanych głosów: 267

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm przedwczoraj, 12:03:46 via iOS
  • 50
@Krs90: oczywiście, że ułaskawi. W PISowskim uniwersum każdy złodziej i aferzysta to ofiarami reżimu, jest chory na raka, ma chorą córkę, był torturowany przez Zurkowcow i wymaga wsparcia finansowego od biednych emerytów.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm przedwczoraj, 13:52:56 via iOS
  • 1
@mstasiek: będziesz porównywał czy po zmianie władzy też będę pluł na aferzystów? Nie musisz. Już teraz to robię. Możesz poczytać moje wpisy o lekarzach i KO
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm przedwczoraj, 14:58:58 via iOS
  • 0
@mstasiek: jakby nie był tego taki pewni to by dzisiaj ten knur tak nie rżał w sądzie
  • Odpowiedz
nickjuzmam
nickjuzmam
przedwczoraj, 12:10:55
  • 2
Jak typujecie przyszłe #wybory? Koalicja pis i konfy raczej przesądzona. Ciekawe kto zostanie premierem. Jedyna pewna rzecz to to, że uśmiechnięta koalicja straci władzę
#polityka #polska
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm przedwczoraj, 12:13:05 via iOS
  • 0
@nickjuzmam: to zależy jaki będzie rozkład głosów. Premierem pewnie Czarnek jak go Kaczyński nie wymieni, ale reszta zależy od tego ile procent będą miały dwie konfederację. Bosak może MO, reszta jakieś mniejsze resorty. Coś będą musieli też dać Braunowi a tutaj może być problem, bo to ruski szczur i PIS nie będzie chciał mu dać dostępu do żadnych wrażliwych stanowisk
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm przedwczoraj, 12:15:17 via iOS
  • 0
@Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie: a co? Nie prowadzą obecnie w sondażach? To jest obecnie najbardziej realny scenariusz.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm przedwczoraj, 12:30:06 via iOS
  • 0
@nickjuzmam: nie sądzę. Resorty będą rozdane po kluczowych graczach w konfie. Nikogo nie będą ściągać z lokalnych struktur tylko dlatego, że podoba się części wyborców
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm przedwczoraj, 13:26:46 via iOS
  • 0
@Lime0606: a ja właśnie czuję, że nie. KO przegrała walkę o młodych a teraz zaczyna przegrywać walkę o niezdecydowanych przez swój marazm.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm 21.06.2026, 13:24:48
  • 10
Wszyscy się mylicie, żaden z was nie ma racji.

1. Stracimy wszystkie kontrakty na Ukrainie przez Nawrockiego.

Nie. Im inwestycje będą potrzebne z każdej strony i biznes znajdzie swoje miejsce, ale lepiej się łapie klienta w przyjaznej atmosferze i to wie każdy kto prowadzi duży i mały biznes.

Poza
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
Autor
21.06.2026, 13:38:41 via iOS
  • 0
@memory: Rusek już poleciał. Z nim nie ma sensu rozmawiać
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
Autor
21.06.2026, 13:44:16 via iOS
  • 5
@Cztero0404: nigdzie tego nie napisałem. Coś sobie wymyśliłeś i sam z tym dyskutujesz.

Zrobiłem tylko rachunek zysków i strat. Do tego Nawrocki pozbawił się instrumentu nacisku na Ukrainę i Żeleńskiego, a w sprawie UPA nic nie zyskał.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
Autor
przedwczoraj, 04:44:11 via iOS
  • 0
@kocia_melancholia: Ale mi powiedziałaś
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
Autor
przedwczoraj, 08:55:25 via iOS
  • 0
@kocia_melancholia: gdzie napisałem, że nie powinniśmy reagować? Są inne sposoby np. wstrzymanie starań o akcje Ukrainy do zachodnich struktur jeżeli nie odetną się od Bandery i to się załatwia na zaciszach salonów, bo Żeleński też gra na ukraińskich nacjonalistow i politykę wewnętrzną.

Czy polska prawica jest tak otępiała, że jedyne co zna to ryk i robienie awantur? Nawrocki międzynarodowo nic nie osiągnął a jak się go krytykuje to przychodzi taki
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
Autor
przedwczoraj, 09:21:15 via iOS
  • 0
@kocia_melancholia: to zadam pytanie inaczej.

Co dyplomatycznie osiągnął Nawrocki skoro to było takie dyplomatyczne posunięcie? UPA zniknęło z nazw batalionów? Ukraińcy przyznali nam rację?

Jak spojrzysz na na dane statystyczne to jest wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
Autor
przedwczoraj, 09:25:11 via iOS
  • 0
@kocia_melancholia: celem Nawrockiego było tylko zrobienie awantury i to dokładnie przed konferencją o odbudowie Ukrainy, żeby zaszkodzić Tuskowi.

Tutaj była tylko polityka wewnętrzna w grze i nie chodziło o politykę historyczną. Ta się prowadzi latami i często różnymi kanałami. Zobacz ile czasu i wysiłku nam zajęło przeforsowanie braku używania „polskich obozów koncentracyjnych” na zachodzie albo załatwienie ekshumacji na Wołyniu.

Nawrocki dobrze wyczuł nastroje Polaków, bo im się ta awantura, z
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
Autor
przedwczoraj, 10:09:06 via iOS
  • 0
@kocia_melancholia: przecież pisałem dlaczego Żeleński to zrobił. On gra na ukraińskich nacjonalistow, bo wie ze wojna dobiega ku końcowi trzeba zacząć budować pozycję od prawa do lewa. Tam też wyłącznie polityka wewnętrzna grze.

Co do odbudowy to jesteśmy w relacji klient - dostawca. Każdy teraz zabiega o kontrakty dla siebie na Ukrainie, więc to oni rozdają karty. Nie oznacza to, że ktoś polskich przedsiębiorców wyrzuci, ale nie jest wiadome jak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 19.10.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 10.02.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 15.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking