Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PremeditatioMalorum

PremeditatioMalorum

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3682
  • Znaleziska 94
  • Mikroblog 3588
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 16
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 2 godz. i 11 min temu
  • 35
PremeditatioMalorum

źródło: comment_1656316018DGIRbzvf4GIkM

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szarley
szarley
1 godz. i 40 min temu via iOS
  • 1
@PremeditatioMalorum: to ja
  • Odpowiedz
teluch
teluch
1 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 21
@PremeditatioMalorum: widać że mem robiony lata temu
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 3 godz. i 41 min temu
  • 3
Który #mecz oglądamy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
3 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 8
@PremeditatioMalorum: ja to se Korea -RPA paczam
  • Odpowiedz
MarX7
MarX7
MarX7
3 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 4
@PremeditatioMalorum:
Meksyk, zawsze fajnie się ogląda gospodarzy turnieju
  • Odpowiedz
kujukuju
kujukuju
kujukuju
12 godz. i 21 min temu
  • 11
No i padło na mnie - lider zaprosił na szybkie spotkanie, po wejściu na meeta okazało się, że czeka na mnie z HRówą ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety przez dużą ławkę w niedalekiej perspektywie czasowej firma podjęła decyzję o redukcji kilkunastu etatów. Przykra sprawa, zwlaszcza, że byłam zadowolona z roboty, a w robocie byli zadowoleni ze mnie. Pozostaje mieć nadzieję na szybkie zadokowanie gdzieś indziej, znajomości uruchomione i
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 12 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 6
byłam


@kujukuju: jak z mema xD
PremeditatioMalorum - > byłam 

@kujukuju: jak z mema xD

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 182604

Pobierz
  • Odpowiedz
videl49
videl49
videl49
12 godz. i 21 min temu
  • 0
#gotujzwykopem co zrobilibyście z kilograma karkówki oprócz zamarynowania na grilla?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@videl49: Sos lub zupę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 12 godz. i 21 min temu
  • 1
PremeditatioMalorum

źródło: 131184826_429293061583584_7943193337985565086_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CocoaGrower
CocoaGrower
12 godz. i 44 min temu
  • 1
Myć gruza czy nie myć. Auto 26 lat ma.

#przegryw

Jak wyżej

  • Umyj go 44.4% (12)
  • Szkoda wody, to i tak niebawem na złom pójdzie 55.6% (15)

Oddanych głosów: 27

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 12 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 2
@CocoaGrower: Umyj swojego Rumblera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PremeditatioMalorum - @CocoaGrower: Umyj swojego Rumblera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
darkprincewwa
darkprincewwa
darkprincewwa
12 godz. i 57 min temu
  • 1
#zycie #depresja #stanylekowe
Co wam pozwoliło wam wstać z dna?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 12 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@darkprincewwa: «Pytasz — mówi on — czegom dokazał? Oto zacząłem być swym własnym przyjacielem». No i praca z początku.
  • Odpowiedz
iknife
iknife
13 godz. i 7 min temu
  • 556
Kto pamięta kota Zonka z idź na całość. Właśnie kupiłem za 30zl na pchlim targu. Po co? Nie wiem #idznacalosc #heheszki
iknife - Kto pamięta kota Zonka z idź na całość. Właśnie kupiłem za 30zl na pchlim ta...

źródło: 218517

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 13 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 2
@iknife: Raczej nie oryginalny jak widzę po zdjęciach google, dziwne te oczy xD
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 13 godz. temu via Wykop
  • 5
@iknife: A ja wiem, może to z nowej wersji programu (nie oglądam, sztuczne), może ktoś oczy dorobił bo mu odpadły, biały kruk - zagadka za 39 zł to warto (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 12 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@iknife: https://simplybuy.pl/products/kot-zonk-z-programu-idz-na-calosc
  • Odpowiedz
cheture
cheture
13 godz. i 4 min temu
  • 8
głodnammmm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 13 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@cheture: To se zrób coś ten tego.
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
14 godz. i 23 min temu
  • 1
#slodycze
CCH5OH - #słodycze

źródło: SmartSelect_20260624_161831_ChatGPT

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 14 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@CCH5OH:
Korporacja Cukiernicza „Roshen” (ukr. Кондитерська корпорація «Рошен») – największe ukraińskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wyrobów cukierniczych, założone w 1996 roku przez Petra Poroszenkę, od którego nazwiska pochodzi nazwa przedsiębiorstwa.
  • Odpowiedz
emerytowany_emeryt
emerytowany_emeryt
14 godz. i 52 min temu
  • 14
cipkooczano wrócił
#mexicano #kononowicz #patostreamy
emerytowany_emeryt - cipkooczano wrócił
#mexicano  #kononowicz #patostreamy

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 14 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 13
@emerytowany_emeryt: nie śpi po nocach i ogląda mundial popijając

  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
15 godz. temu
  • 6
Prawie 2 miesiące wariaty co tera nie piłem alkoholu całkowicie to rach ciach ciach poszło w piach jak to się mówi bo tera se zimne piwko piję bo ciepło jest fajnie to można jednego browarka wypić, a piję drugiego bo życie mnie zmusiło
z fartem
#oswiadczenie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 14 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 2
@Hissis: Od dwóch to już poleci na osiem albo dziesięć browarków, z fartem
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
15 godz. i 2 min temu
  • 50
Ostatnia rzecz jaka przychodzi mi do głowy jechać w upalne miejsce z porytymi babami i jeszcze za to płacić xd.

#p0lka #podroze #pieklomezczyzn
ZielonaOna - Ostatnia rzecz jaka przychodzi mi do głowy jechać w upalne miejsce z por...

źródło: 4548

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 15 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 10
@ZielonaOna: Jeszcze sponsorować może xD
  • Odpowiedz
lNKOGNITO
lNKOGNITO
15 godz. i 15 min temu
  • 3
Z---------ć trzeba
#przegryw
lNKOGNITO - Z---------ć trzeba
#przegryw

źródło: 602

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 15 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@lNKOGNITO: A co to obiad sobie głodne chłopy podgrzewali na chłodnicy?!
  • Odpowiedz
lukija
lukija
15 godz. i 37 min temu
  • 2
umylam włosy i takie rzadkie na końcach się wydawały to od razu ścięłam minimum i wyglądają już znowu ładnie, a po tym psikadelku to się błyszczą jak psu jaja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 15 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@lukija: a pokaż tego szopena (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 15 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@lukija: Idealna długość można powiedzieć nie słodząc (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 15 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@lukija: Poczekaj, odrosną, nie dawaj zarobić karynom na przedłużaniu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) a rama faktycznie fajna, a lustro do wytarcia xD
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
20 godz. i 56 min temu
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 20 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: Już nie filmiki z jedzenia, nie vlogi, nie ornitologia, a książki e-------e? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 20 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: Mam tak samo, a nawet gorzej, bo na planach się kończy (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 20 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: Bakłażan w ogrodzie naszego s----------a (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum 20 godz. i 26 min temu
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum wczoraj, 03:42:21
  • 1
#mecz
PremeditatioMalorum - #mecz

źródło: 3717acb6-3319-486b-b6e2-518aad1829b7-profile_image-150x150

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • «Pytasz — mówi on — czegom dokazał? Oto zacząłem być swym własnym przyjacielem»

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 18.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking