Sporo facetów widzi, że w tym cuckoldystanie zawierając małżeństwo będą na z góry przegranej pozycji.
Nie mówię o najbliższym prawdzie blackpillu, bo on jest jeszcze za bardzo niszowy.
Z drugiej strony nasze witaminki w swojej młodości też nie są chętne na małżeństwo, bo wolą szaleć z chadami






















Raczej wyjątkiem są normalne kobiety, ale kukoldwera jeszcze nie dojrzała do takich wniosków. Bluepill wciąż mocny w narodzie.
Dokładnie - to nie tak, że Pasut psuje wizerunek witaminek, on po prostu dobrze wyczuł kobiecą naturę i zarabia na jej obnażaniu
Właściwie to robi dobrą robotę, ale białorycerze nadal ślepi
Nie chodzi o Pasuta. Wystarczy dowolny chad, żeby 90% kobiet było skłonne do poniżania się przed nim (chadem) czy też zdradzenia z nim swojego beciaka
Bordo konto z wypoka będzie pisać o normalności XD. Baw mnie dalej kuki.