Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Inozythol
Inozythol

Inozythol

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4464
  • Znaleziska 1240
  • Mikroblog 3224
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 1
  • Dodane (43)
  • Komentowane (3027)
  • Plusowane (154)
Lewusx
Lewusx
07.06.2026, 07:16:27
  • 49
Kolejny tydzień zmagań za mną, mam wrażenie, że wszystko rozkręciło się już jak należy, bo różnice w sylwety zauważam praktycznie co kilka dni.

Ze stałej podaży kcal i makro na poziomie 300B/70T/500WW co okazało się warunkami w których moja waga utrzymuje się na poziomie 119-120kg, wprowadziliśmy teraz rotację.

Nie ma podziału na DT/DNT, lecę po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.

Oprócz
Lewusx - Kolejny tydzień zmagań za mną, mam wrażenie, że wszystko rozkręciło się już ...

źródło: CB7C4631-98AB-41A4-B7E8-63389B4AEA96

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lewusx
Lewusx
Autor
07.06.2026, 07:53:35 via Wykop
  • 18
@PodniebnyMurzyn: Ja od 6 do 16 roku życia byłem otyły i większość tłuszczu odłożona była na udach i pośladkach. Przez to mam wyrobiony dość szeroką technikę chodzenia i nie mam żadnych otarć, ale spodnie rzeczywiście zużywają się szybciej, niż u normalnego bywalca siłowni. Co do wyprawy w góry, byłem kiedyś na takiej w temperaturze około 30* C, wpadłem na wspaniały pomysł założenia ultra krótkich spodenek. Kroków zrobiliśmy 35k, ja w
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
Autor
07.06.2026, 07:56:10 via Wykop
  • 39
@balbezaur: Siemanko. Od 2021 roku pracuje jako trener online i to jest moje główne źródło dochodu. Oprócz tego jestem dość utytułowanym zawodnikiem kulturystki więc mam 3 sponsorów i tutaj jak jest dobry miesiąc, to też ładną sumkę można przytulić.
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
05.06.2026, 10:58:53
  • 8
Z takich bardzo istotnych informacji, które należy przekazać użytkownikom tego portalu to nastawiłem liście winogron do kiszenia.
#krupgotuje #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #ogrodnictwo #jedzenie #gotowanie
Krupier - Z takich bardzo istotnych informacji, które należy przekazać użytkownikom t...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
05.06.2026, 11:11:33 via Wykop
  • 3
@PodniebnyMurzyn: @Krupier jadłem w takich liściach gołąbki i nawet nawet
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
Autor
05.06.2026, 11:19:55 via Wypiek
  • 3
@the_last_tomato_in_the_world ja w zeszłym roku ze świeżych robiłem i też spoko wyszły.
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
05.06.2026, 09:52:53
  • 6
Tak wam tylko napiszę.

Odżywki białkowe w najbliższym czasie będą droższe, niektóre sklepy już podniosły cenę o 20-30%, a to nie koniec, więc warto zrobić sobie zapas, jeśli lubicie korzystać z białka.

Hormon wzrostu, sytuacja jak z jednym z środków dopingujących rok temu, masteronem. Chiny nie wysyłają go już do Europy, więc na rynku powoli będzie się robiła susza. Ceny pewnie poszybują mocno w górę.

#sterydy #mirkokoksy #
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
05.06.2026, 10:25:14 via Wykop
  • 3
@Lewusx: Wczoraj liczyłem ze mleko high protein z lidla wychodzi juz teraz taniej niz białko w proszku ;D
  • Odpowiedz
arclex
arclex
05.06.2026, 11:01:06 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
04.06.2026, 17:49:27
  • 12
Standardowo o tej porze roku zbieram pędy kwiatostanowe czosnku. To jeden z bardzo mocno sezonowych produktów niedostępny u nas w sprzedaży detalicznej nad czym bardzo ubolewam, bo uważam, że ludzie powinni tego spróbować, a nawet na targach nigdy ich nie widziałem.

Ale widzę, że są dostępne na Olx i niedługo ruszy sprzedaż, bo teraz jakoś właśnie się je ucina więc jak ktoś ma chęć to może zamówić na spróbowanie.
#ogrodnictwo
Krupier - Standardowo o tej porze roku zbieram pędy kwiatostanowe czosnku. To jeden z...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HBVST
HBVST
04.06.2026, 18:14:46 via Wykop
  • 3
@Krupier: Do czego najczęściej używasz? I czy można z czymś to porównać w smaku?
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
Autor
04.06.2026, 18:36:01 via Wykop
  • 5
@HBVST: zdjęcie się nie załączyło.
Krupier - @HBVST: zdjęcie się nie załączyło.

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Pesa_elf
Pesa_elf
01.06.2026, 16:22:18
  • 16
Chłop se zrobił drożdżówki z makiem bo @cierpka-rzodkiewka poratowała przepisem i jezcze narobiła smaka.
Moje trochę bardziej dietetyczne bo nie lubię lukru no i też wyszły mi drożdżuchy a nie drożdżówki.

#gownowpis #zainteresowania #pieczzwykopem #foodporn #gotowanie #jedzenie #chwalesie #przegryw
Pesa_elf - Chłop se zrobił drożdżówki z makiem bo @cierpka-rzodkiewka poratowała prze...

źródło: 1000026913

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
01.06.2026, 16:23:22 via Wykop
  • 2
@Pesa_elf: bardzo ładne, ja to też bez lukru i cukru o połowę mniej, mmmm, superowe, następne z twarogiem chcę zrobić
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
01.06.2026, 16:26:09 via Wykop
  • 3
@Pesa_elf: mm makowiec
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
25.05.2026, 22:01:39
  • 3
Chuop kupił makaron jajeczny pappardelle i taki oto zdrowy obiad powstał (może nie dla keto świrów, bo stwierdzono obecność pszenicy i węgli) z dodatkiem brokuła, kurczaka i sosu pomidorowego.

#dieta
Doberober - Chuop kupił makaron jajeczny pappardelle i taki oto zdrowy obiad powstał ...

źródło: IMG-20260424-132918

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inozythol
Inozythol
Inozythol 25.05.2026, 23:58:07 via Wykop
  • 0
@Doberober: Co to się p------o, że teraz trzeba się tłumaczyć z obecności wegli w posiłku.
  • Odpowiedz
stuparevic
stuparevic
10.05.2026, 19:42:53
  • 7
Zapraszam na home made drożdżówki #gotowanie
stuparevic - Zapraszam na home made drożdżówki #gotowanie

źródło: IMG_7425

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
10.05.2026, 19:44:39 via Wykop
  • 0
@stuparevic: Meh rabarbar
  • Odpowiedz
Deus_Ex_Machinarium
Deus_Ex_Machinarium
10.05.2026, 19:47:02 via Wykop
  • 0
@stuparevic: takie z sałatą są serio zajebiste
  • Odpowiedz
corrupted_huop
corrupted_huop
23.04.2026, 16:43:40
  • 121
Na zdjęciu śniadanie jakie można zamówić w Niemieckim Imbiss – odpowiedniku Polskiego baru mlecznego. Zamówione w miejscowości Pasewalk, koszt to 3 euro. Co jest tutaj takie niezwykłe?

Jaja na twardo. Każdy wie, że na miękko są lepsze. Niemcy w barach mlecznych jednak nie znają takiego pojęcia jak jajko na miękko z jednego, historycznego względu. W czasach II wojny światowej Niemiecka gospodarka była mocno nadwyrężona co odbijało się na sposobie żywienia obywateli. Problemy z
corrupted_huop - Na zdjęciu śniadanie jakie można zamówić w Niemieckim Imbiss – odpow...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

exiteverything
exiteverything
23.04.2026, 18:21:23 via Wykop
  • 96
@corrupted_huop:
exiteverything - @corrupted_huop:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
23.04.2026, 18:45:44 via Android
  • 65
Co jakiś czas dowiaduję się kolejnych rzeczy które świadczą o tym jak bardzo s---------y jest to naród.


@Inozythol: XDDDD
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
05.04.2026, 11:25:13
  • 17
Wesołych Świąt gotujące Mireczki! ʕ•ᴥ•ʔ

Stół skromny, ale jest wszystko czego potrzeba na dziś i najbliższe dni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #gotowanie #jedzenie #kulinaria
Krupier - Wesołych Świąt gotujące Mireczki! ʕ•ᴥ•ʔ

Stół skromny, ale jest wszystko cz...

źródło: 1000004125

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
05.04.2026, 11:31:17 via Wykop
  • 4
@Krupier: Najlepszego! Jak schabik?
  • Odpowiedz
Kloanj
Kloanj
Kloanj
05.04.2026, 11:34:39 via Android
  • 3
@Krupier: a gdzie wódkia ja sie pytam
  • Odpowiedz
Kyriakos
Kyriakos
03.04.2026, 13:40:47
  • 17
Uwielbiam ketoniarzy czy innych karniworowców. Muszą całemu światu udowadniać, że ich model jest najlepszy, a kończą jak dobrze pójdzie w połowie stawki zawodów daleko za ludźmi jedzącymi owsiankę z dżemem. Nie mówiąc o tym, że wyglądają jakby nie mieli nic wspólnego ze sportem XD

#mikrokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saprofit
Saprofit
03.04.2026, 14:27:02 via Wykop
  • 3
@Kyriakos: ale oni w końcu zredukowali, bo deficyt kaloryczny nie działa, a teraz hormony w normie i insulina nie strzela ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
brere
brere
03.04.2026, 14:46:10 via Wykop
  • 2
@Kyriakos: na sekciarzy szkoda czasu i nerwów, niech se żyją w swojej bańce i wpieprzają masło podczas biegania xD
  • Odpowiedz
Krim_Prim
Krim_Prim
02.04.2026, 18:57:46
  • 106
Zrobiłem najlepszy niż dotąd sernik, pomyślałem, że się pochwale. Mega kremowy, jeśli ktoś chce klasyczny sernik waniliowy na święta to polecam.
Przepis w komentarzu.

#jedzenie #jedzzwykopem #gotowanie #gotujzwykopem #pieczzwykopem
Krim_Prim - Zrobiłem najlepszy niż dotąd sernik, pomyślałem, że się pochwale. Mega kr...

źródło: 1f0f3efa-6f21-4bde-b0c8-a226703071bb

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
02.04.2026, 18:59:06 via Wykop
  • 18
Przepis w komentarzu.


@Krim_Prim: i nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Krim_Prim
Krim_Prim
Autor
02.04.2026, 19:00:19 via Wykop
  • 35
@Krim_Prim: Składniki:
1 kg sera twarogowego President
750 g mascarpone
150 g cukru
400 g śmietany 30%
10 jajek rozmiar M
  • Odpowiedz
MiGzam
MiGzam
27.03.2026, 12:40:56
  • 121
Skromnie ośmielę się pochwalić moim wypiekiem ᶘᵒᴥᵒᶅ
Cynamonowiec z jabłkami i gruszkami

#gotowanie #jedzenie
MiGzam - Skromnie ośmielę się pochwalić moim wypiekiem ᶘᵒᴥᵒᶅ 
Cynamonowiec z jabłkami...

źródło: IMG_2319

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiGzam
MiGzam
Autor
27.03.2026, 12:41:23 via Wykop
  • 39
@MiGzam:
MiGzam - @MiGzam:

źródło: IMG_2321

Pobierz
  • Odpowiedz
SpierdotripEnthusiast
SpierdotripEnthusiast
27.03.2026, 13:54:49 via Wykop
  • 84
@MiGzam: ale dużo spuchy
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
20.03.2026, 18:00:18
  • 65
Miałem dziś odpoczywać od działki, bo pogoda brzydka więc odpocząłem siedząc pół dnia w kuchni. XD

Ale ragu zrobiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krupgotuje #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #foodporn #gotowanie #jedzenie #kulinaria
Krupier - Miałem dziś odpoczywać od działki, bo pogoda brzydka więc odpocząłem siedzą...

źródło: 1000003823

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krupier
Krupier
Autor
20.03.2026, 18:01:39 via Wypiek
  • 30
Krewetki w sosie kokosowym wyszły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krupier - Krewetki w sosie kokosowym wyszły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003815

Pobierz
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
Autor
20.03.2026, 18:02:04 via Wypiek
  • 30
A na koniec jeszcze fish n chips, bo mi ryba z wczoraj została. XD
Krupier - A na koniec jeszcze fish n chips, bo mi ryba z wczoraj została. XD

źródło: 1000003822

Pobierz
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
18.03.2026, 10:46:38
  • 57
Jedyna (choć wielka) zasługa Kielc, to to że daliście nam majoneza kieleckiego.

#kielce #majonez #polska #swiat #opinie #opinia #jedzenie #kuchnia #miasta #podroze
pearl_jamik - Jedyna (choć wielka) zasługa Kielc, to to że daliście nam majoneza kiel...

źródło: Majonez_Kielecki

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishery
fishery
fishery
18.03.2026, 10:47:30 via Wykop
  • 57
@pearl_jamik: Krem majonezopodobny o smaku octu...
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
18.03.2026, 10:53:31 via Android
  • 57
@fishery: dziwnie piszesz słowo Winiary tylko z tym smakiem nie przesadzaj bo ozdobny majonez jak to ozdoba smaku nie ma
  • Odpowiedz
BlackSlip
BlackSlip
14.03.2026, 18:34:39
  • 7
Makaron tagliatelle w sosie śmietanowym z parmezanem i kurczakiem,plus pomidorki dane na koniec bo nie lubię pomidorów na ciepło ( ͡° ͜ʖ ͡°) #jedzzwykopem #gotujzwykopem #jedzenie
BlackSlip - Makaron tagliatelle w sosie śmietanowym z parmezanem i kurczakiem,plus po...

źródło: IMG_7664

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inozythol
Inozythol
Inozythol 15.03.2026, 11:12:52 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
15.03.2026, 16:26:14 via Wykop
  • 1
no tak, śmietana i kurczak, 2 składniki obowiązkowe w makaronach XDDD


@Maldonado:
Krupier - >no tak, śmietana i kurczak, 2 składniki obowiązkowe w makaronach XDDD

@Ma...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
09.03.2026, 08:49:33
  • 23
Szakszuken machen. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam dodać... syropu klinowego i octu jabłkowego. Wraz z innymi dodatkami wychodzi fajny słodko-kwaśny-ostry smak. (ʘ‿ʘ)
#krupgotuje #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #foodporn #gotowanie #jedzenie #kulinaria #dziendobry #sniadanie
Krupier - Szakszuken machen. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam dodać... syropu klinowego i octu ja...

źródło: 1000003426

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanctioned_suicide
sanctioned_suicide
09.03.2026, 10:41:38 via Wykop
  • 9
@Krupier: no z syropem hehe klinowym to wchodzi jak złoto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wredna_pomarancza
Wredna_pomarancza
09.03.2026, 10:53:02 via Wykop
  • 5
@Krupier: instrukcje niejasne, kiedy trzeba tego klina zaaplikować?
  • Odpowiedz
Trixee
Trixee
06.03.2026, 21:02:04
  • 2
#jedzenie #muhammara #pasta #carrefour

Jeśli ktoś lubi pasty na kanapki to bardzo polecam.
Super skład i krótki termin do spożycia. Mniam mniam
Trixee - #jedzenie  #muhammara #pasta #carrefour

Jeśli ktoś lubi pasty na kanapki to...

źródło: 1000009090

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trixee
Trixee
Autor
06.03.2026, 21:19:44 via Wykop
  • 1
@LiquidMoonLight: ja jestem z Krakowa i na pewno to jest do kupienia na zakopiańskiej. Nie wiem jak w innych kerfurach.
  • Odpowiedz
LiquidMoonLight
LiquidMoonLight
06.03.2026, 21:40:31 via Wykop
  • 1
Ja najbardziej bym się obawiał palmowego lub rzepakowego.
Może trzeba do nich wysłać maila z zapytaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad
07.03.2026, 15:31:58
  • 120
#gotujzwykopem
Kondtrad - #gotujzwykopem

źródło: IMG_20260307_161947751

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pesimist
pesimist
07.03.2026, 15:46:23 via Wykop
  • 147
@Kondtrad: ¯\(ツ)/¯ they're the same picture
pesimist - @Kondtrad:  ¯\(ツ)/¯ they're the same picture

źródło: OIP.mPRggidFqyA8c3E9jxPajwHaDt

Pobierz
  • Odpowiedz
johny-kowalski
johny-kowalski
07.03.2026, 16:22:36 via Wypiek
  • 24
@Kondtrad bardzo fajnie wyszła. Do tego jakaś pasta na bazie jogurtu albo dip i super żarcie
  • Odpowiedz
zafrasowany
zafrasowany
06.03.2026, 16:49:50
  • 3
Jeden taki bydlak i chop najedzony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego > przepis na borek, ja podsmażyłem cebulkę, dałem pierś indyka i trochę boczku żeby nie było za suche. Moje wyglądają trochę inaczej, mocniej się przypiekły, być może termoobieg wysuszył, albo moje ciasto było grubsze bo trudno tak cienko rozwałkować ciasto bez większej praktyki.

Osiem dużych pasztecików wychodzi, na oko dałem więcej miesa i to był
zafrasowany - Jeden taki bydlak i chop najedzony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego > przepis na bore...

źródło: 29119

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inozythol
Inozythol
Inozythol 07.03.2026, 14:51:58 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Inozythol
Inozythol
Inozythol 07.03.2026, 16:17:02 via Wykop
  • 1
@zafrasowany: Czas pieczenia i nastawiona temperatura. Odpuść jak szukasz czegoś bardziej niż poprawne. Za dużo zmiennych. Ser na pewno pomoże zatrzymać wilgoć, szczególnie tłustszy ~20% i więcej. Ale trzymanie się ściśle określonej temp Wewnątrz to game changer. Od kiedy używam termometru to nawet ciasta z nimi piekę. Robiłem sobie od czasu do czasu taką roladę/pieczeń/ ala pasztet w foremce z mięsa mielonego właśnie z fileta indyka. Na 3kg mięsa dałem
  • Odpowiedz
LewCyzud
LewCyzud
06.03.2026, 21:09:16
  • 9
Wyobraźcie sobie, że kupiłem piekarnik do robienia pizzy. W biedrze kupiłem suszone drożdże, mąkę, mozarellę i koncentrat pomidorowy. Pieczenie zajęło 90 sekund. Nie powiem jak zrobiłem ciasto, bo nie chce wk*rwic osób, które potrafią gotować. A mimo wszystko wyszła 2x smaczniejsza niż we wszystkim okolicznych pizzeriach XD
#chwalesie #gotowanie #gotujzwykopem
LewCyzud - Wyobraźcie sobie, że kupiłem piekarnik do robienia pizzy. W biedrze kupiłe...

źródło: IMG_7123

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Avi_Horowitz
Avi_Horowitz
06.03.2026, 21:11:27 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

malin90
malin90
malin90
06.03.2026, 21:25:53 via Wykop
  • 4
@LewCyzud: Ładnie Cię poniosło (ʘ‿ʘ)
malin90 - @LewCyzud: Ładnie Cię poniosło (ʘ‿ʘ)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Michał Wcisło

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.02.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking