Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wojciech-slo

wojciech-slo

Dołączył 6 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 753
  • Znaleziska 462
  • Mikroblog 291
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2

774

PORÓWNAŁ ARMIĘ KRAJOWĄ DO UPA. SKANDALICZNE SŁOWA W TVP

PORÓWNAŁ ARMIĘ KRAJOWĄ DO UPA. SKANDALICZNE SŁOWA W TVP

W programie kłamstwo nie przejdzie padły skandaliczne słowa, które z ofiar ludobójstwa na Wołyniu czynią sprawców. Dr Kazimierz Wóycicki, przedstawiany w programie jako ekspert, ogłosił publicznie, że Armia Krajowa i UPA to dwie równorzędne armie narodowowyzwol

Helix
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 21:29:50
  • 137
  • #
    historia
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    tvp
  • #
    polityka
wojciech-slo
wojciech-slo wczoraj, 06:35:36 via Wykop
  • 39
Afera Podkarpacka zbiera żniwo.
Tylko wymiana polityków i władzy może zakończyć ta gehennę.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wojciech-slo
wojciech-slo wczoraj, 10:31:24 via Wykop
  • 2
@stirLitzz: na taka co nie może być umoczona w ten proceder czy to 89, 92 czy aktualnie.

558

Wiek emerytalny do zmiany. Polska otrzymała jasne wytyczne

Komisja Europejska zaleciła Polsce podjęcie działań mających zwiększyć stabilność systemu emerytalnego. Wśród rekomendacji znalazła się przede wszystkim ochrona przed ubóstwem KOBIET na emeryturach

MakiawelicznyAltruista
z
wnp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:48:05
  • 119
  • #
    neuropa
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    demografia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    redpill
wojciech-slo
wojciech-slo 09.06.2026, 19:57:29 via Wykop
  • -1
A trzeba było się nie słuchać Ojca i iść do Wojska.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

11

Szpital w Lesku nie ma na wypłaty - Gdy zażynasz kurę znosząca złote jaja!

Szpital w Lesku nie ma na wypłaty - Gdy zażynasz kurę znosząca złote jaja!

Do czego doprowadza niekontrolowany wzrost płac w jednostkach publicznych. Lekarze i pielęgniarki. Większe minimalne stawki i brak sufitu na 100% uratuje szpital.

wojciech-slo
z
tvn24.pl
dodany: 17.03.2026, 11:18:18
  • 1
  • #
    nfz
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
wojciech-slo
wojciech-slo
Autor
08.06.2026, 14:15:47 via Wypiek
  • 0
No i odkrywa się Amerykę. Szpital nie jest po to aby leczyć ludzi. To jest miejsce pracy jak urząd. Usługi schodzą na drugi plan. Najpierw my potem reszta.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

57

Piękny przykład mizoandrii oraz podwójnych standardów.

Piękny przykład mizoandrii oraz podwójnych standardów.

Hasła które można pokazywać w przestrzeni bez problemu. Odwróćmy kota ogonem. "Dzisiaj możesz szybciej iść do Kuchni", "Biegnij dojdziesz przy garach" Itp. Kochana Lewica kręciła by Małysza w 5 sekund. Jest to typowy przykład podwójnych standardów.

wojciech-slo
z
facebook.com
dodany: 07.06.2026, 08:38:10
  • 9
  • #
    julka
  • #
    polka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
Nutaharion
Nutaharion
03.06.2026, 20:33:51
  • 1435
Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli śmigłowców.

W związku z tym parkuję go na środku drogi pod blokiem, bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla helikoptera w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał go na lotnisku albo
Nutaharion - Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z bru...

źródło: mój helikopter kochany w dupę pchany

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciech-slo
wojciech-slo 05.06.2026, 11:47:10 via Wykop
  • 0
@Nutaharion: Trzeba mieć pasje nawet jeśli to AI.
  • Odpowiedz

1010

Miała walczyć o dziewczynki. Zorientowała się, że krzywdzi chłopców

Miała walczyć o dziewczynki. Zorientowała się, że krzywdzi chłopców

Maja prowadziła warsztaty dla nastolatków. Zorientowała się, że wzmacniając dziewczynki, równocześnie dołuje chłopców, którzy biorą w nich udział. Kiedy zmieniła scenariusze, by wyrównać proporcje, straciła możliwość prowadzenia zajęć. Nie pasowały do koncepcji organizacji feministycznej.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 17.05.2026, 12:55:36
  • 149
  • #
    polska
  • #
    feminizm
  • #
    szkola
  • #
    dzieci
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
wojciech-slo
wojciech-slo 17.05.2026, 17:55:45 via Wykop
  • -2
Zero dało plamę :) jest info o Maji... a tu tekst.
"Aga przestała prowadzić warsztaty. Zmieniła branżę. Dziś zajmuje się marketingiem i całkiem dobrze sobie radzi. Ostatnio dostała podwyżkę, o której mówi z dumą."
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wojciech-slo
wojciech-slo 18.05.2026, 06:21:30 via Wykop
  • 0
@gorzka: nie odnoszę się do treści zasadniczo. lecz to błędu w konstrukcji logicznej.
wojciech-slo
wojciech-slo 18.05.2026, 11:39:10 via Wykop
  • 0
@juz_tlumacze: Nie odnosiłem się do treści merytorycznie w żadnym z komentarzy. Zwróciłem uwagę ze autor tekstu popełnił błąd.
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
11.05.2026, 11:45:52
  • 2036
W kraju, w którym mnóstwo ludzi ginie z powodu nadmiernej prędkości, medialne gnidy rozczulają się nad losem głąba, który zabił siebie i swoich kumpli grzejąc 200 km/h, zapraszają jego matkę, która, za przeproszeniem, ale inaczej tego nazwać nie można, p------i, że jej syn był niewinny, był nieszczęśliwą ofiarą i jeszcze promują jej książkę, normalizując w ten sposób skrajnie niebezpieczną jazdę.

#peretti #patologiazmiasta #bekazpodludzi
Ariel1990lbn - W kraju, w którym mnóstwo ludzi ginie z powodu nadmiernej prędkości, m...

źródło: 9788384259634

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciech-slo
wojciech-slo 11.05.2026, 18:03:25 via Wykop
  • 0
@Ariel1990lbn: wszystko łączy jedno słowo - "pasjonaci"!

Ich pasja... szybkie auta, quady, sranie na szlaku to ich wolność :)
Tu chłop pasjonował się szybka jazda po pijaku i koksie.
  • Odpowiedz

2399

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Nikt nas nie pytał co jest kłamstwem a co prawdą A to przypadkiem nie córka mówiła że robiła eksperymenty na myszach? (Czemu później instytut zaprzeczył) To łaskawie mieli ją spytać czy akurat teraz nie kłamie? :D

Ryzcel
z
forbes.pl
dodany: 06.05.2026, 11:36:02
  • 295
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
wojciech-slo
wojciech-slo 06.05.2026, 15:46:06 via Wykop
  • 4
najpierw Ewa Minie teraz jako Kornelia Wieczorek. Mogła dalej szyć...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kaczoor
kaczoor
04.05.2026, 08:52:08
  • 708
Dlaczego Polacy uwielbiają stać w kolejkach? Stać 30 minut, by zjeść loda świderka marnej jakości? Stać 3h w kolejce na morskie oko w majówkę? 1h po pączka w tłusty czwartek? Dlaczego? Po co sobie to robić? Czy to sprawia komuś przyjemność? Staram się to zrozumieć
#polska
kaczoor - Dlaczego Polacy uwielbiają stać w kolejkach? Stać 30 minut, by zjeść loda ś...

źródło: temp_file1984024239293179988

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciech-slo
wojciech-slo 04.05.2026, 20:33:47 via Wykop
  • 0
@kaczoor: To jest w genach 45 lat stali w Kolejkach to już tak trzeba.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
04.05.2026, 11:31:03
  • 699
Przyczyniacie się do destabilizacji kraju

#konfitura
ish_waw - Przyczyniacie się do destabilizacji kraju

#konfitura

źródło: IMG_3533

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciech-slo
wojciech-slo 04.05.2026, 20:30:23 via Wykop
  • 0
@ish_waw: #konfitura Ależ oczywiście tak samo jak nie okradacie pracodawcy - jeśli Ty nie kradniesz a inni tak to robisz z nich złodzieji. A tak po prostu nie wolno!

Ja jutro wsiadam solidarnie popierdziec crossem po lesie(DB killer kto to słyszał? zarejestrowane? Śmiech!) A potem to juz z górki. Palenie śmieci u dziadka, to co się nie spala to w sobotę z ojcem do lasu i jakoś walczymy
  • Odpowiedz

447

Polski "Drugi Komenda" wyszedł na wolność po 21 latach. Przejmujący wywiad.

Polski "Drugi Komenda" wyszedł na wolność po 21 latach. Przejmujący wywiad.

Jarosław Sosnowski spędził w więzieniu ponad dwie dekady za morderstwo, którego jak wskazują nowe analizy akt i brak dowodów DNA najprawdopodobniej nie popełnił. Mężczyzna opowiada o wymuszaniu zeznań przez policję, próbach samobójczych za kratami i szoku kulturowym po wyjściu na wolność w 2026

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 03.05.2026, 22:56:30
  • 64
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    przestepczosc
  • #
    wymiarsprawiedliwosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    wywiad
wojciech-slo
wojciech-slo 04.05.2026, 08:00:41 via Wykop
  • 20
@greg_the_emperor: 25 lat temu nie byliśmy w UE. A co to za różnica czy UE czy inna organizacja. Jakby w UE były bolszewickie metody byś apelował o to że za łagodnie podchodzą do zatrzymanych.

433

Gigantyczna dziura w budżecie NFZ. Będą dalsze cięcia w finansowaniu leczenia.

Gigantyczna dziura w budżecie NFZ. Będą dalsze cięcia w finansowaniu leczenia.

Kasa NFZ świeci pustkami, dlatego też jak zapowiedziała w rozmowie z PAP minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda "konieczne są korekty w finansowaniu leczenia". Kolejne korekty finansowania mają dotyczyć pozostałych świadczeń ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS).

epicentrum_chaosu
z
biznes.interia.pl
dodany: 01.04.2026, 16:33:42
  • 213
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
wojciech-slo
wojciech-slo 02.04.2026, 07:11:29 via Wykop
  • 11
Cóż od wielu lat powtarzam NFZ nie jest dla pacjentów. Jest dla załóg medycznych i ich rodzin. To oni się leczą bez kolejek, zarabiają ponad stan... dodatkowo wytworzyli sobie system nakręcanie biznesu prywatnego.
Szpitale i przychodnie są jak żywa reklama. Przychodzisz do lekarza który wprost mówi ze jak wykupisz u niego prywatne wizyty to znajdzie się dla Ciebie termin na zabieg w PUBLICZNYM szpitalu.

A polaczki jeszcze są wdzięczni. Sami tą patologie
wojciech-slo - Cóż od wielu lat powtarzam NFZ nie jest dla pacjentów. Jest dla załóg ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-2 o 09.08.39

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

240

Ogłoszono maksymalną cenę paliwa. Takie ceny będą 31 marca

Ogłoszono maksymalną cenę paliwa. Takie ceny będą 31 marca

W Monitorze Polskim zostało opublikowane pierwsze obwieszczenie ministra energii ws. maksymalnej ceny paliw. 31 marca benzyna ma kosztować maksymalnie 6,16 zł za litr, diesel - 7,60 zł/l.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 30.03.2026, 10:19:41
  • 240
  • #
    paliwo
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    pieniadze
wojciech-slo
wojciech-slo 31.03.2026, 08:08:11 via Wykop
  • 0
ciemny naród się cieszy, a dla przedsiębiorcy to nie jest obniżka a podwyżka.... zapłaci netto więcej.
A jak wiadomo to kowalski wozi pieczywo sam dla całej wioski a nie piekarz własnym busem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

349

Piramida Delorme House się sypie. Uważajcie!

Piramida Delorme House się sypie. Uważajcie!

To historia ludzi, którzy wpłacili oszczędności życia na wymarzony dom, a zostali z pustą działką, długami i ciszą po drugiej stronie telefonu. Jedni sprzedali mieszkania, inni zamknęli firmy, a zamiast nowego początku dostali finansową katastrofę i poczucie, że zostali zwyczajnie oszukani.

Hahaharry
z
polsatnews.pl
dodany: 22.03.2026, 18:59:34
  • 44
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
  • #
    oszukujo
  • #
    januszebiznesu
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
wojciech-slo
wojciech-slo 23.03.2026, 07:42:34 via Wykop
  • 43
Pamietam 2 lata temu jak analizowałem kupno działki i skorzystania z ich usług. Odpuściłem sobie ale nie mialem jaki red alert wtedy. Najbardziej mnie odrzuciło brak potwierdzonych realizacji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

334

Trump załatwił nam kolejny kryzys migracyjny

Trump załatwił nam kolejny kryzys migracyjny

Jeśli wojna na Bliskim Wschodzie się rozprzestrzeni, może to doprowadzić do trwałego kryzysu migracyjnego. Ciekawe czy nasza prawica się cieszy.

Kolargol76
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 17.03.2026, 19:38:58
  • 123
  • #
    imigracja
  • #
    iran
  • #
    liban
  • #
    izrael
  • #
    polityka
wojciech-slo
wojciech-slo 17.03.2026, 20:31:47 via Wykop
  • 7
Lewica już przebiera nóżkami! Już płyną na bliski wchód stateczkami.
Imigracja ma twarz kobiety? Ma twarz kobiety?
wojciech-slo - Lewica już przebiera nóżkami! Już płyną na bliski wchód stateczkami. 
...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-17 o 21.30.50

Pobierz
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wojciech-slo
wojciech-slo 18.03.2026, 08:13:48 via Wykop
  • 2
@uciuuu: Finansowanie NGO?? Np tych co teraz przerzucają imigrantów przez plot? a skąd $$?? Przecież z grantów rządu. To samo jeśli chodzi o statki na morzu śródziemnym. Jeśli ktoś jest naiwny ze oni na pontonie wypływają na pełne morze i płyną setki mil morskich to jest idiota.

825

Co drugi Polak uważa, że równości już wystarczy. Najczęściej ma mniej niż 30 lat

W ciągu kilku lat odsetek Polaków przekonanych, że równouprawnienie zaszło już za daleko, wzrósł z 28 do 46 proc.

hekatomba_huopska
z
trojmiasto.pl
dodany: 17.03.2026, 09:25:47
  • 174
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
wojciech-slo
wojciech-slo 17.03.2026, 16:31:01 via Wykop
  • 3
przecież to jawna walka o kolejne przywileje... a nie równość...
samo to ze powstało pojecie "dyskryminacji pozytywnej" - to skandal.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2160

Koniec z obowiązkiem zapewniania lokalu zamiennego i płacenia rachunków za najem

Koniec z obowiązkiem zapewniania lokalu zamiennego i płacenia rachunków za najem

Usunięcie obowiązku zapewnienia lokalu zamiennego oraz płacenia rachunków za lokatorów, którzy bezprawnie zajmują mieszkanie

bartsw
z
infor.pl
dodany: 17.03.2026, 09:39:31
  • 273
  • #
    najem
  • #
    lokal
  • #
    zastepczy
  • #
    lokator
wojciech-slo
wojciech-slo 17.03.2026, 11:21:16 via Wykop
  • -1
@Bestia_z_Jellystone: to jak uwala będzie robiony Małysz.
Nobody32
Nobody32
04.03.2026, 14:39:50
  • 1414
A Polacy dalej będą gadać, że żyją w państwie z kartonu w którym nic nie działa, jest tylko gorzej i nie da się godnie żyć
Chyba dopiero jak to stracimy to docenimy ten rozwój przez ostatnie 35 lat.
#polska #gospodarka #ekonomia
Nobody32 - A Polacy dalej będą gadać, że żyją w państwie z kartonu w którym nic nie d...

źródło: IMG_0048

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciech-slo
wojciech-slo 04.03.2026, 20:32:19 via Wykop
  • 3
@misiopysio: tak powiedz to w Argentynie. Peronizm to pewnie skrajna Prawica. Tylko 9 razy nie wychodziło...
  • Odpowiedz
Gensek
Gensek
04.03.2026, 16:35:11
  • 1538
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciech-slo
wojciech-slo 04.03.2026, 20:28:07 via Wykop
  • 1
@Gensek: No ku***a Tak? tak jak bank kreuje pieniądz rząd poprzez swoje instytucje też. Juz nie pamiętacie akcji z PFR i helikopter money podczas pandemii?
Myślisz ze to rząd USA pożycza od banków Biliony $$?

W jakim naiwnym świecie wy żyjecie.
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
15.02.2026, 14:02:30
  • 2176
Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy, a wy co? Dalej nie możecie uzbierać na wkład własny na dożywotni kredyt hipoteczny na klatkę 35m2? xD Miesięczne zarobki lekarzy w szpitalach podległych samorządowi województwa mazowieckiego w 2025. Dane dotyczą zarobków na kontrakcie B2B. Dalej będą tu wykopki, które będą negować astronomiczne zarobki lekarzy, że powyżej 100k miesięcznie zarabia może kilku w całym kraju? Czekam też na linię obrony @dr_Batman żeby
StulejmanBeznadziejny - Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy,...

źródło: HBJm5HRaEAEbauF

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciech-slo
wojciech-slo 15.02.2026, 19:44:13 via Wykop
  • 7
@Stulejman_Beznadziejny: Mamy bardzo stabilny system finansowy skoro stać jest nas płacić wykształconemu ze pieniądze podatników takie kwoty! To zaledwie 24 minimalnych kwot dla lekarza z specjalizacja! toć to mały problem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Wojciech Slo

  • Kapitalista Wolnościowiec - róbta co chceta bez wplywu na moje życie :)!
  • polska

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.01.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 21.01.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking