Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gdn21
Gdn21

Gdn21

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 385
  • Znaleziska 51
  • Mikroblog 334
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
piotre94
piotre94
02.10.2025, 13:24:22
  • 1503
I wszyscy zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza #bekazhr #rekrutacja #pieniadze
piotre94 - I wszyscy zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza #bekazhr #rekrutacja #pieniadze

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 03.10.2025, 08:17:09 via iOS
  • 0
@fafak co za szit, widełki 10-20k? Absurd!
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
01.10.2025, 15:47:16
  • 955
Czyli tak
1. Bulisz kaucję
2. Bulisz coraz to większe rachunki za normalny odbiór śmieci z segregacją (plus tylko dla firm odbierających odpady bo będą ich mieli mniej w żółtych/zielonych workach)
3. Musisz jeździć do sklepów z worami nieuszkodzonych w żaden sposób butelek i stać pod automatami wrzucając każdą butelkę po kolei.
4. Zamiast kasy dostajesz bon do sklepu pod którym masz ten automat.
Wszyscy tam zdrowi?
#kaucja #systemkaucyjny
Davvs - Czyli tak
1. Bulisz kaucję
2. Bulisz coraz to większe rachunki za normalny od...

źródło: 000KLTV8MNE36MPM-C322-F4

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 01.10.2025, 20:50:58 via iOS
  • 1
@Davvs mam dla was wszystkich proste rozwiązanie - nie kupować ( jak ja) żadnych napoi. Woda filtrowana z kranu, domowe soki, ziołowe herbaty.. czemu wy pijecie te straszne plyny z butelek i puszek??
  • Odpowiedz

1233

Naćpany Polak za kiernownicą zabił dwie Włoszki

Pokaż treści 18+

Naćpany Polak za kiernownicą zabił dwie Włoszki

Dwie 21-latki zginęły, a trzecia odniosła lekkie obrażenia w sobotę w miasteczku Brivio, w wyniku potrącenia przez ciężarówkę. Za kierownicą naćpany Polak.

Icouldbeyourmom
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.09.2025, 11:28:22
  • 122
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wypadki
  • #
    alkoholizm
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    narkotyki
Gdn21
Gdn21
Gdn21 22.09.2025, 17:21:39 via iOS
  • 2
A taki był miły i ułożony,nigdy nie pił w pracy..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

220

Krakowska komunikacja miejska znów podrożeje? Brakuje ćwierć miliarda!

Krakowska komunikacja miejska znów podrożeje? Brakuje ćwierć miliarda!

W tegorocznym budżecie Krakowa brakuje aż 249 milionów złotych, aby utrzymać dotychczasowy poziom funkcjonowania transportu publicznego. Prezydent miał odpowiadać opozycyjnym radnym, że pieniądze się jakoś znajdą. Czy ceny biletów znów wzrosną?

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 18.09.2025, 18:36:23
  • 152
  • #
    krakow
  • #
    4konserwy
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    transport
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
Gdn21
Gdn21
Gdn21 19.09.2025, 11:24:12 via iOS
  • 0
@phty I co robisz z tymi cennymi 15min ?

385

YouTube wprowadza dubbing do wszystkich filmów. Twórcy zyskają miliony widzów

YouTube wprowadza dubbing do wszystkich filmów. Twórcy zyskają miliony widzów

Nowa funkcja wielojęzycznego audio ma pomóc w globalnym zasięgu. Problem w tym, że część widzów nie może znaleźć oryginalnego dźwięku. Poradnik jak wyłączyć dubbing i włączyć oryginalny dźwięk.

pixel-nerd
z
pixelnerd.pl
dodany: 11.09.2025, 06:59:01
  • 205
  • #
    youtube
  • #
    dubbing
  • #
    poradnik
  • #
    tutorial
  • #
    porady
Gdn21
Gdn21
Gdn21 12.09.2025, 07:54:08 via iOS
  • 0
Moje rozwiązanie jest najprostsze.. șciągam film z yt na telefon używając jednej z wielu darmowych dostępnych aplikacji I potem oglądam i słucham offline zawsze w orginalnym języku.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

313

Izraelski politolog: Zachód jest moralnie ślepy

Pokaż treści 18+

Izraelski politolog: Zachód jest moralnie ślepy

Proszę mi wierzyć, gdybyśmy chcieli dokonać ludobójstwa, bylibyśmy skuteczniejsi mówi Rzeczpospolitej prof. Efraim Inbar z konserwatywnego think tanku, Jerozolimskiego Instytutu Strategii i Bezpieczeństwa

LamajHarma
z
rp.pl
dodany: 11.09.2025, 19:14:31
  • 103
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    palestyna
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
Gdn21
Gdn21
Gdn21 12.09.2025, 07:40:53 via iOS
  • -1
@tenloginnieistnieje jest taka mała różnica że hamas wyrżnął 1500 niewinnych izraelczyków a ukraina nie napadła nigdy rosyjskiego obwodu..no I wyszyscy pomagają ukrainskim uchodźcom a wrednych fałszywych palestynczykow nawet sąsiadujący egipt nie chce przyjąć.
Gdn21
Gdn21
Gdn21 10.09.2025, 21:35:48
  • 0
#youtube jak ściągacie filmy na laptopie? Edge/mozilla, win10, kilkuletni Dell. Bez limitu I wciskania premium.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koniolizator
koniolizator
12.09.2025, 06:23:22 via Wykop
  • 0
@Gdn21: yt-dlp
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
01.08.2025, 11:17:51
  • 4
✨️ Jak zacząć inwestować z 600k oszczędności? Ⓘ
#gielda #inwestowanie #oszczednosci
Mam 600k oszczednosci, zarabiam 20k na reke co miesiac. Mieszkanie splacone, nie mam wiekszych wydatkow. Poki co skacze po roznych bankach przerzucajac pieniadze na konta oszczednosciowe lub lokaty i tak co 3 miesiace jak sie koncza to musze zmieniac bank. Przy 600k jest to coraz trudniejsze, a oprocentowania spadaja.

Totalnie nie znam sie na inwestowaniu ale chcialbym co
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 01.08.2025, 14:47:29 via iOS
  • 1
@mirko_anonim : w Norwegii ładnie się korony pomnażają na koncie oszczędnościowym. 4.65% i kilka bezpłatnych przelewów w roku. Od kilku lat i zadowolony. Inna kultura bankowa, prosta i przejrzysta .
Gdn21 - @mirko_anonim :  w Norwegii ładnie się korony pomnażają na koncie oszczędnośc...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
B.....d
B.....d
konto usunięte 01.08.2025, 11:44:16
  • 597
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 01.08.2025, 14:43:09 via iOS
  • 0
@BoredOfBeingSad nie chcę tych wymodelowanych introwertycznych Azjatek na moim podwórku. Dla równowagi zaprosiłbym za to piękne dziewczyny z Kenii czy Nigerii.
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21 13.07.2025, 18:03:32
  • 0
#tenis. Oglądam na strimie tylko 2-3 gemy każdego seta bo nie da się oglądać i zarazem słuchać tego beznadziejnego komentarza tych nieznanych mi z nazwiska 2 polskich komentatorów. Już wolałbym żeby Janowicz dorwał się do mikrofonu komentatorskiego. Ci dwaj jak z przypadku, z ulicy, amatorzy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21
Autor
13.07.2025, 18:09:12 via iOS
  • 1
@PROponujek gadkę ma nudną, zero analizy zero syntezy ciekawych anegdot.Niech uczą się od Anglików i McEnroe. Już BBC live text jest ciekawszy od tych talking heads.
  • Odpowiedz
harrame
harrame
harrame
13.07.2025, 04:52:12
  • 2241
prosze panstwa, konrad berkowicz zesral sie o to, ze burmistrz miasta ma w swoim biurze flage swojego miasta.

#bekazkonfederacji #polityka
harrame - prosze panstwa, konrad berkowicz zesral sie o to, ze burmistrz miasta ma w ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 13.07.2025, 10:44:25 via iOS
  • 0
@harrame i jak nie nazwać takich idiotów propagandystami Kremla??
  • Odpowiedz
ezekiell0
ezekiell0
10.07.2025, 17:10:31
  • 12
Tylko przypominam, że tu mamy godzinkę spacerku z przypadkową rakietą, co jescze rok temu rodziła bombelka, a chłopy jutro będą pewnie męczyć się minimum 3 h. Ale ta sama kasa im się po prostu należy, ten sam rodzaj widowiska, emocji i poziom gry.
#tenis
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 10.07.2025, 17:21:16 via iOS
  • 0
@CudMalina zepsuty przez darcie mordy
  • Odpowiedz

578

Matematyka w szkole rujnuje jego życie i powoduje myśli samobójcze

Matematyka w szkole rujnuje jego życie i powoduje myśli samobójcze

Uczeń opowiada o swoich zmaganiach z matematyką w polskiej szkole musiał powtarzać klasę kilka razy, na egzaminie ósmoklasisty miał 8%. Mówi o myślach samobójczych i systemowych problemach edukacji, gdzie brakuje wsparcia dla uczniów z trudnościami w nauce. Postuluje reformę nauczania matematyki.

tiritto
z
x.com
dodany: 29.06.2025, 09:45:49
  • 416
  • #
    edukacja
  • #
    matematyka
  • #
    nauka
  • #
    matura
  • #
    szkola
  • #
    polska
Gdn21
Gdn21
Gdn21 29.06.2025, 16:22:16 via iOS
  • -10
Absolutnie nic z podstawówki i liceum ( lekcje matematyki) nie przydaje mi się w życiu , w praktyce. A w głowie potrafiłem policzyć co potrzebowałem od małego.. to najgłupszy przedmiot w szkole. Już fizyka jest mniej odklejona od życia
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 29.06.2025, 17:31:21 via iOS
  • -2
@Zle_Japko bardziej przydaje mi się znajomość 5 języków niż wzore matematyczne i inne łamigłówki. Ps- nie mam problemów , umiem liczyć pieniądze i to jest najważniejsze
Wwolt
Wwolt
22.06.2025, 10:13:33
  • 360
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 23.06.2025, 07:05:26 via iOS
  • 0
@Wwolt jak dobrze mieć takiego przyjaciela, pewne wsparcie. Friends in need.
  • Odpowiedz

482

Używasz CapCut? Oddajesz im za darmo licencję do wszystkich swoich treści wideo

Używasz CapCut? Oddajesz im za darmo licencję do wszystkich swoich treści wideo

Najnowsza zmiana w regulaminie CapCut jeży włosy na głowie.

pila3d
z
itbiznes.pl
dodany: 19.06.2025, 20:37:08
  • 96
  • #
    capcut
  • #
    edycja
  • #
    prawo
Gdn21
Gdn21
Gdn21 20.06.2025, 22:33:46 via iOS
  • 3
@kelebglin czas wrócić do książek i mądrych filmów na DVD

553

Przy jednym tankowaniu ETS2 dołoży ok. 30 zł do rachunku

Przy jednym tankowaniu ETS2 dołoży ok. 30 zł do rachunku

Analitycy wiedzą jak ets2 wpłynie na ceny paliw - w pierwszym etapie +30 pln do rachunku. I to tylko, jeśli ceny uprawnień będą stabilne.

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 04.06.2025, 06:52:38
  • 206
  • #
    ets2
  • #
    paliwa
  • #
    cenypaliw
Gdn21
Gdn21
Gdn21 04.06.2025, 14:10:20 via iOS
  • -20
Proszę was błagam was sprawcie żeby benzyna kosztowała 10pln!!! Zdrowy zadowolony rowerzysta ☺️
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

galonim
galonim
01.06.2025, 10:03:46
  • 0
Ona nasza

#tenis
galonim - Ona nasza

#tenis

źródło: 9vu87r

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 01.06.2025, 10:14:17 via iOS
  • 0
@galonim akurat ona powinna być przykładem dla Polaków jak się uśmiechać. Typowy przykład wykopka manipulanta
  • Odpowiedz
ErogowyDrogowy
ErogowyDrogowy
28.05.2025, 12:35:26
  • 66
Mirki. Jaki byście chcieli limit prędkości na autostradzie i ekspresówkach?

A także wasza propozycja prędkości, w innych miejscach: Teren niezabudowany, Teren zabudowany, Strefa zamieszkania itd.

Piszcie w komentarzach?

Moje
ErogowyDrogowy - Mirki. Jaki byście chcieli limit prędkości na autostradzie i ekspres...

źródło: autostradazdjecie

Pobierz

twoja propozycja

  • 80 km/h lub mniej 3.6% (450)
  • 100 km/h 1.3% (161)
  • 120 km/h 9.6% (1197)
  • 130 km/h 7.5% (939)
  • 140 km/h 28.1% (3511)
  • 150 km/h 13.4% (1680)
  • 160 km/h 14.7% (1839)
  • 180 km/h 5.1% (640)
  • BEZ LIMITU SZYBKOŚCI 16.7% (2088)

Oddanych głosów: 12505

  • 429
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 29.05.2025, 09:31:08 via iOS
  • 0
@ErogowyDrogowy : limity jak w Holandii plus limit dla wszystkich ciężarówek 80km/h i wysokie mandaty za nieprzestrzeganie. te różnice 3-5kmh skutkują wyścigami słoni
  • Odpowiedz
futurehawk
futurehawk
27.05.2025, 18:33:22
  • 0
#tenis Hubi przykręcił sobie w szatni świeżą bioniczną prawą nogę, powinno teraz pójść
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 27.05.2025, 18:37:11 via iOS
  • 0
@futurehawk i Brazylijczyk ogrywa go jak juniora. Miód na moje oczy
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21 27.05.2025, 18:44:45 via iOS
  • 0
@futurehawk wygląda że to był jego szczyt w tym sezonie dotychczas. Pięknie dziś gra Fonseca
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • Strona 2 z 10
  • >
  • Zapytaj to się dowiesz
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.03.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking