Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CudMalina

CudMalina

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37757
  • Znaleziska 705
  • Mikroblog 37052
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 5
Mirkovsky
Mirkovsky
Mirkovsky
08.06.2026, 12:20:24
  • 4
#tenis

Ostatnie pytanie, na które przed chwilą padła odpowiedź. Czy ci ludzie w ogóle słuchają co Maja mówiła?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 08.06.2026, 12:21:49 via Wykop
  • 3
@Mirkovsky: nikt nie zapytał co jadła na śniadanie. Jestem zawiedziona
  • Odpowiedz
CudMalina
CudMalina 07.06.2026, 18:02:40
  • 4
Moja mama jeszcze żyje więc cieszę się? Xd #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nikoafc86
nikoafc86
nikoafc86
07.06.2026, 18:03:34 via Android
  • 1
@CudMalina: tez prychlem niewiem czemu wlosi Maja taki broken English ze masakra
  • Odpowiedz
CudMalina
CudMalina 07.06.2026, 17:00:24
  • 1
No to spoko meczycho się zrobiło #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 07.06.2026, 16:33:48
  • 3
Coboli nie popsuj tego #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

codeq
codeq
07.06.2026, 15:22:47
  • 0
W przypadku wygranej reprezentanta Włoch, uprasza się wszystkie kobiety o natychmiastowe opuszczenie stadionu.
( ͡º ͜ʖ͡º)

#tenis
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 07.06.2026, 15:31:02 via Wykop
  • 6
@lubiesikacdozlewu: ale bije kobiety
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
07.06.2026, 14:40:37
  • 7
#tenis Jak Zverev to przegra powinien skończyć karierę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 07.06.2026, 14:45:17 via Wykop
  • 7
@dodi-lukebakio: no i to jest okej
  • Odpowiedz
albis1o2
albis1o2
albis1o2
07.06.2026, 10:39:24
  • 3
#tenis skąd ogólnie hejt na Ige Świątek? Przecież ona dlugo była w topce. Czemu wykopki są tak niełaskawi?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 07.06.2026, 12:55:07 via Wykop
  • 0
przecież nikt jej nie hejtował, do czasu aż nie zaczęła robić szopek na korcie.


@tellet: Jakich szopek?
  • Odpowiedz
CudMalina
CudMalina 07.06.2026, 13:49:23 via Wykop
  • 0
@tellet: ta k---a to chyba mega stara. I co w tym złego w sumie xd nakrycie się ręcznikiem też nic strasznego. Rozwalanie rakiety słabe, ale dużo tenisistów to robi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Cyprok
Cyprok
07.06.2026, 13:35:25
  • 3
Stopa najpierw o Niemcach co ostatnio wygrali MŚ w 2004, a teraz że Cobolli ma 173 wzrostu mimo że ma 183 xd
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 07.06.2026, 13:37:28 via Wykop
  • 1
@Cyprok: dobrze posłuchać fachowca xD
  • Odpowiedz
emilch123
emilch123
emilch123
06.06.2026, 18:08:00
  • 1
Moze mi ktoś wyjaśnić w skrócie dlaczego Iga Świątek jest aż tak hejtowana? Zatrzymałem sie jakos w 2024 i dalej nje sledziliem jej historii czy to przez jej osobę czy to po prostu przez naszą Polską mentalność do j-----a każdego po porażce? #tenis
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 06.06.2026, 18:08:52 via Wykop
  • 1
@emilch123: nie wygrywa już wszystkiego i ciągle i ludziom odwala
  • Odpowiedz
CudMalina
CudMalina 06.06.2026, 15:14:38
  • 0
Coś słabo ją oklaskują #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 06.06.2026, 14:59:24
  • 0
Swoją drogą Andriejewa miała jakąś śmieszną drabinkę. Najtrudniejsza byla Kostiuk, która akurat grała bardzo kiepsko. Także meh #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 06.06.2026, 14:54:40
  • 16
Mi najbardziej szkoda nie tego, że przegrała, ale tego że nie pokazała dzisiaj swojego tenisa. Tak pięknie wcześniej grała, tak inaczej, a tu chyba stres i ten wiatr. No szkoda. #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr_freeman
Mr_freeman
06.06.2026, 14:57:21 via Wykop
  • 2
@CudMalina: o to to to. Dziś był standardowy powrót do oglądania tenisa wta. Zamiast niesamowitych skrótów, długich wymian i pięknej gry, mieliśmy masę błędów i krótki finał. Szkoda
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8
06.06.2026, 14:59:48 via Wykop
  • 2
@CudMalina: chyba kombinacja kilku czynnikow. na pewno ruska ja niezle rozpracowala no i fizycznie nasza wygladala na bardziej zmeczona stad duzo bledow
  • Odpowiedz
marcin-lubin990
marcin-lubin990
marcin-lubin990
06.06.2026, 14:30:38
  • 0
#tenis czemu nie zamkną dachu przez ten wiatr? Na meczu facetów zamknęli
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 06.06.2026, 14:30:59 via Wykop
  • 0
@marcin-lubin990: zamknęli bo padało . Nie zamykają na wiatr
  • Odpowiedz
CudMalina
CudMalina 06.06.2026, 13:51:49
  • 2
Witamy Majusie #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 06.06.2026, 13:50:00
  • 0
Ale nerwowo jest #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 04.06.2026, 17:27:03
  • 3
Mira c---a gra, o---------y ją #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas
04.06.2026, 17:33:53 via Wykop
  • 0
@CudMalina: wystarczy ja zirytowac w 2-3 gemach i latwo
  • Odpowiedz
CudMalina
CudMalina 04.06.2026, 16:53:28
  • 4
Jprdl nie da się czytać tego tagu #tenis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Deathblow
Deathblow
04.06.2026, 16:53:47 via Wykop
  • 15
@CudMalina: Pierwszy raz na tagu? xD
  • Odpowiedz
ayattarr
ayattarr
04.06.2026, 16:55:07 via Wykop
  • 7
@CudMalina: oczywiscie polskie księżniczki nie potrafią docenić komplementow
  • Odpowiedz
Kapppa111
Kapppa111
04.06.2026, 16:49:11
  • 0
#tenis
Fajnie jakby była 3 setowka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 04.06.2026, 16:49:24 via Wykop
  • 12
@Kapppa111: po co
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
04.06.2026, 16:35:02
  • 2
Półfinał wielkiego szlema, a na trybunach pustki xDDDDD Ale łone muszą zarabiać tyle co mężczyźni! I jeszcze płaczą, że w turniejach WTA zarabia się mniej xD
#tenis
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CudMalina
CudMalina 04.06.2026, 16:35:39 via Wykop
  • 0
@nowszyja: przecież ludzie z przerwy nie wrócili jeszcze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.09.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking