@tellet: ta k---a to chyba mega stara. I co w tym złego w sumie xd nakrycie się ręcznikiem też nic strasznego. Rozwalanie rakiety słabe, ale dużo tenisistów to robi ¯\(ツ)/¯
Moze mi ktoś wyjaśnić w skrócie dlaczego Iga Świątek jest aż tak hejtowana? Zatrzymałem sie jakos w 2024 i dalej nje sledziliem jej historii czy to przez jej osobę czy to po prostu przez naszą Polską mentalność do j-----a każdego po porażce? #tenis
Mi najbardziej szkoda nie tego, że przegrała, ale tego że nie pokazała dzisiaj swojego tenisa. Tak pięknie wcześniej grała, tak inaczej, a tu chyba stres i ten wiatr. No szkoda. #tenis
@CudMalina: o to to to. Dziś był standardowy powrót do oglądania tenisa wta. Zamiast niesamowitych skrótów, długich wymian i pięknej gry, mieliśmy masę błędów i krótki finał. Szkoda
@CudMalina: chyba kombinacja kilku czynnikow. na pewno ruska ja niezle rozpracowala no i fizycznie nasza wygladala na bardziej zmeczona stad duzo bledow
Półfinał wielkiego szlema, a na trybunach pustki xDDDDD Ale łone muszą zarabiać tyle co mężczyźni! I jeszcze płaczą, że w turniejach WTA zarabia się mniej xD #tenis
Ostatnie pytanie, na które przed chwilą padła odpowiedź. Czy ci ludzie w ogóle słuchają co Maja mówiła?