Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gdn21
Gdn21

Gdn21

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 385
  • Znaleziska 51
  • Mikroblog 334
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10

646

Dramat na Mazurach. Tak źle nie było od lat. Turyści nawet zupę przywożą z domu

Dramat na Mazurach. Tak źle nie było od lat. Turyści nawet zupę przywożą z domu

To był najgorszy sezon turystyczny na Warmii i Mazurach od wielu lat. Pogoda dopisuje, na plażach tłumy, a restauratorzy liczą straty.

konto usunięte
z
fakt.pl
dodany: 24.08.2024, 17:22:51
  • 411
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    wakacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Gdn21
Gdn21
Gdn21 25.08.2024, 07:42:52 via iOS
  • 1
Bar mleczny Gdańsk-Żabianka. Czy te ceny są ok?
Gdn21 - Bar mleczny Gdańsk-Żabianka. Czy te ceny są ok?

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 25.08.2024, 09:11:35 via iOS
  • 1
@Mietowy_ kilka lat temu widziałem w niektórych barach najtańszą zupkę warzywną za 1.5-2zł.
adamsowaanon
adamsowaanon
22.08.2024, 07:41:06
  • 0
Nie rozumiem po co ludzie przechodzą na Diety, jakieś ucinanie kalorii, głodzenie się. Skoro ten okres jest mało przyjemny to wiadomo że dużo grubasów się po drodze wykruszy i znowu przytyje.

Sam jestem wysportowany i z atletyczna sylwetką ale to nie decyzja tylko styl życia.
I najgorszym koszmarem było by dla mnie przechodzić głodówki, albo inne chore diety.

Zamiast tego robię co roku urlop na 1-2 miesiące, bardzo intensywny w środku zimy, lecę do ciepłych
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 22.08.2024, 11:12:01 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 22.08.2024, 04:26:06
  • 1160
Picie kawy to bardzo popularny zwyczaj. Wiele osób niemal nie wyobraża sobie bez niego dnia. Jednak krótko po tym, gdy napiją się kawy, zaczynają odczuwać też zupełnie inną potrzebę.
Chęć skorzystania z toalety po napiciu się kawy pojawia się u niemal 30% ludzi, przy czym częściej dotyczy kobiet. Kawa wpływa między innymi na skurcze jelita grubego i wcale nie potrzeba do tego dużo czasu. Motoryka okrężnicy wzrasta w ciągu czterech minut od połknięcia
r.....r - Picie kawy to bardzo popularny zwyczaj. Wiele osób niemal nie wyobraża sobi...

źródło: Screenshot 2024-08-22 at 06-25-39 comment_1605685643L7PxMbffjn4zrmmnR0vUKw w800.jpg (obraz WEBP 800×1422 pikseli) — Skala (51%)

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 22.08.2024, 10:27:03 via iOS
  • 0
@lootenantdan carbocide..słodkie samobojstwo
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21 21.08.2024, 13:44:09
  • 0
#aplikacje Czy ktoś ma alternatywę dla BlackHole? ( do ściągania klipów, filmików z yt) Blackhole coraz gorzej działa i nie można na niej polegać. Dzięki!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 21.08.2024, 11:56:52
  • 0
#sluchawkibezprzewodowe witam wszystkich , używam nauszne słuchawki edifier w820nb od niedawna i mam wrażenie że podróż w krajach tropikalnych ( spacery po mieście tylko ,żadne sporty) będzie niekomfortowa w tych słuchawkach. Czy ktoś w wilgotnych tropikach wytrzymywał dłużej niż godzinę? Lepiej je zostawić w domu i kupić douszne? Jakie polecacie do 500zł ( z dobrym ANC)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Megasuper
Megasuper
26.07.2024, 11:29:40
  • 1
Ale masakra. Hiszpania jak doskoczyła. A przypomnę że wybudowanie czegokolwiek tam to to znacznie więcej roboty niż u nas #kolej
Megasuper - Ale masakra. Hiszpania jak doskoczyła. A przypomnę że wybudowanie czegoko...

źródło: temp_file5011229895093292772

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 18.08.2024, 17:46:20 via iOS
  • 0
@stevenhunter mi ta pendolino-wa szybkość w UK pasuje. Pociągi przyjemne do intensywnej podróży, zwłaszcza w 1klasie. Świetna częstotliwość, obsługa, połączenia.
  • Odpowiedz
Black_Sparrow
Black_Sparrow
18.08.2024, 12:15:47
  • 0
Gdzie obejrzeć #tdf kobiet? Na strumyku nic nie ma. #kolarstwo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 18.08.2024, 13:39:59 via iOS
  • 0
@Black_Sparrow daj sobie spokój z kobietami 😋 masz tdp i Vueltę w TV , masz co oglądać. po co ci jeszcze baby na kolarzowkach?
  • Odpowiedz
Baba_Yagi
Baba_Yagi
17.08.2024, 13:51:52
  • 1495
Proszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy:

Zostałem wystawiony przez hotel a następnie przez Booking.com w Austrii w miejscowości Graz.

Po bardzo długiej podróży przyjechałem dzisiaj do miejscowości Graz gdzie miały czekać dla mnie i moich przyjaciół 2 osobne apartamenty na 5 osób łącznie. Hotel został przedpłacony ponad miesiąc temu a sam booking został zrobiony ponad 2 miesiące temu.

Dzisiaj
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 18.08.2024, 12:18:04 via iOS
  • 0
@Baba_Yagi Booking używa się do zorientowania się w ofercie hoteli i innych miejsc noclegowych, nie do rezerwacji tych miejsc i przelewania kasy. Ja sobie czytam opinie oglądam zdjęcia hoteli we Francji a potem dzwonię do wybranego hotelu i rezerwuję przez telefon.
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
09.05.2024, 13:59:11
  • 3
#toogoodtogo #foodsi #inflacja #jedzenie

15 zł za taki lunch
- Gnocchi z kurczakiem w pietruszkowym pesto
- zupa warzywna
RAMBOnaBOSO - #toogoodtogo #foodsi #inflacja #jedzenie

15 zł za taki lunch 
- Gnocch...

źródło: IMG_20240509_155342

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 17.08.2024, 13:59:35 via iOS
  • 0
@RAMBOnaBOSO ja za 5zł robię garnek przepysznego wegańskiego krupnika. Nie rozumiem jak można jeść nieświeże odpady jakiegoś bistro podane w plastiku fujjj
  • Odpowiedz
W.....n
W.....n
konto usunięte 17.06.2024, 18:29:53
  • 0
Korzystaliście z #toogoodtogo ? Warto?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 17.08.2024, 13:56:11 via iOS
  • 3
@WpiszSwojLogin Nie warto. Sklepy restauracje w Polsce i zagranicą zrobiły sobie z tego extra biznes i oszukują klientów ( ilość i jakość produktów) TooGoodToGo jedynie pomagają w zwrocie pieniędzy jeśli złożysz reklamację. Zalewają twoją skrzynkę pocztową newsletterami i reklamą. Nic się nie zmieniło w systemie ocen , nadal nie ma opinii ( jak w GoogleMaps) ani zdjęċ czyli praktycznie w ciemno wybierasz miejsce odbioru paczki ( to naprawdę paczka-niespodzianka). Apka wykorzystuje
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21 17.08.2024, 13:32:10
  • 0
#tdp #tourdepologne próba sprawdzenia generalki..
Gdn21 - #tdp #tourdepologne próba sprawdzenia generalki..
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
17.08.2024, 13:33:03 via Wykop
  • 0
@Gdn21: może pomagają im admini wykopu?
  • Odpowiedz
jagodowy_krol
jagodowy_krol
17.08.2024, 14:02:31 via Wykop
  • 0
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych: a co Ci pomoże zablokowanie użytkownika i skasowanie wpisu?
  • Odpowiedz

272

Niemcy utrzymają kontrole na granicy z Polską

Niemcy utrzymają kontrole na granicy z Polską

"Szefowa resortu spraw wewnętrznych Niemiec zapowiedziała, że utrzyma kontrole na granicach z Polską, Czechami, Austrią i Szwajcarią. Utrudnienia znikną dopiero, gdy uda się "znacznie ograniczyć" nielegalną migrację - oświadczyła Nancy Faeser."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 13.08.2024, 20:15:05
  • 64
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    granica
  • #
    uchodzcy
  • #
    emigracja
  • #
    czechy
Gdn21
Gdn21
Gdn21 14.08.2024, 05:41:29 via iOS
  • 7
Niemcy to obrzydliwie absurdalnie uparty tępy skretyniały naród i policyjny kraj. Tu macie dobry przykład tej kombinacji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

okretowy_sanitariat
okretowy_sanitariat
30.07.2024, 15:47:17
  • 8
Takie zbiory dziś wpadły. Śliwkę zjadłem w tym roku jedną, ale brzoskwinia obrodziła (ʘ‿ʘ)
A zaraz trzymamy kciuki za Igę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ogrodnictwo i trochę #tenis
okretowy_sanitariat - Takie zbiory dziś wpadły. Śliwkę zjadłem w tym roku jedną, ale ...

źródło: temp_file4300462381304388577

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 30.07.2024, 17:36:32 via iOS
  • 1
@okretowy_sanitariat moje dwie największe pasje na jednym zdjęciu 😊😃 więcej grasz w tenisa czy śmigasz na rowerku?
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21 14.07.2024, 21:59:30
  • 1
#mecz Dziś Hiszpania ma swój dzień . Same wygrywy 😚 dobra reklama i zachęta dla młodych polek-studentek na wyjazd do Hiszpanii na erazmusa ☺️ albo na instagramowo-tiktokowy urlop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....z
konto usunięte 03.07.2024, 07:02:18
  • 4
Niektórzy ludzie są odrealnieni. Wystawiłem ogłoszenie na przejazd Berlin - Żywiec przez m.in. Katowice. Na odcinku Berlin - Katowice cena 90 zł za osobę (do Żywca 110).

Pisze do mnie pani, że z chce z partnerem dostać się na lotnisko Katowice-Pyrzowice z Berlina i czy jest taka możliwość aby ich podwieźć. To odpisuję, że oprócz kwoty 2 x 90 zł, proszę dopłacić kolejne 90 zł i będzie git. A ona odpisała, że myślała,
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 07.07.2024, 11:06:47 via iOS
  • 0
@Adamfabiarz główką pracuje..janusz dobrze kombinuje, rozkminia 🫣
  • Odpowiedz
AnalnyNiszczyciel
AnalnyNiszczyciel
29.06.2024, 16:46:45
  • 2
Jak mnie w-----a tych dwóch debili komentujących. Nie da się patrzeć na to przez nich.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 29.06.2024, 16:54:02 via iOS
  • 1
@AnalnyNiszczyciel polski komentator? Ja daję radę oglądać tylko z angielskim komentującym. To samo mam z F1 czy kolarstwem.
  • Odpowiedz
S.....I
konto usunięte 23.06.2024, 07:36:01
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 23.06.2024, 08:38:19 via iOS
  • 0
@SUBAGAZI wystarczy porównać jak taki random a jak Dr Napierała używają swój czas, mózg i dostęp do internetu. Trzeba się przyzwyczaić do komentarzy tych zalosnych spamerów i ignorować..
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21 23.06.2024, 21:35:25 via iOS
  • 1
@Zayatzz wybitny przykład internetowej gnidy, Polaka robaka. Brawo świetna riposta cwiercinteligencie!
  • Odpowiedz
damienbudzik
damienbudzik
22.06.2024, 12:31:06
  • 28
Chłop se kupi burgera z frytkami i piciem a 30zł i nawet nie poje do syta. Śmiechu warte co się z tymi fast foodami dzieje.

Wcześniej jadłem średnio raz w tygodniu coś z McDonalda, KFC czy North Fisha, ale od tego roku po kolejnych podwyżkach uznałem że to już bez sensu jest. Ani to dobre, ani tanie.

#northfish #fastfood #jedzenie #restauracja #jedzzwykopem
damienbudzik - Chłop se kupi burgera z frytkami i piciem a 30zł i nawet nie poje do s...

źródło: fish

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 22.06.2024, 17:36:37 via iOS
  • 0
@damienbudzik kup sobie brokuła za 5zł zrób na parze polej oliwą. Najesz się wydając 6x mniej
  • Odpowiedz
xiixikx
xiixikx
12.06.2024, 08:11:49
  • 0
Polecacie jakieś bieżnie zewnętrzne w #gdansk ? Mieszkam na Morenie, więc im bliżej tym lepiej ale jak warto podjechać to to zrobię. Jak wygląda korzystanie z Gdańskiego stadionu lekkoatletycznego? Jest on otwarty do publicznego korzystania? Jest jakaś opłata?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 21.06.2024, 07:33:44 via iOS
  • 0
@xiixikx z tym raczej trudno. Wydaje mi się że trzeba zapisać się do klubu w Oliwie.Na zaspie widziałem małą tartanową bieżnię koło szkoły. Zdaje mi się że jest publiczna ale to nie 400metrowy tartan. Ja osobiście robię kółka wokół ślimaka w lesie. Zapraszam na wspólny bieg ( 1milowe okrążenia świetne podbiegi i zakręty, po 6 kółkach będziesz spuchnięty;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • Strona 4 z 10
  • >
  • Zapytaj to się dowiesz
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.03.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking