Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko115
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RedTiger

RedTiger

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14299
  • Znaleziska 6728
  • Mikroblog 7571
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 42
RedTiger
RedTiger 4 godz. i 1 min temu
  • 3
Warto ten wykop wykopać.
To jest prawdziwy materiał.
https://wykop.pl/link/7968971/straszenie-zamiast-podziekowan

To jest Ukrainiec Jurij Sirotiuk, były poseł ukraiński obecnie walczący na wschodzie Ukrainy. To jest fragment z wywiadu dla lwowskiej telewizji NTA

#wojna #rosja #ukraina
@Kasiencja 139

Straszenie zamiast podziękowań.

więcej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger
Autor
3 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
Ukrainiec Jurij Sirotiuk


@mike-johnston: Proszę bardzo. Wszystko jest prawdą.
RedTiger - >Ukrainiec Jurij Sirotiuk

@mike-johnston: Proszę bardzo. Wszystko jest pr...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
RedTiger
RedTiger
Autor
22 min temu via Wykop
  • 0
@ovejaNegra: Do skutku.
  • Odpowiedz

139

Straszenie zamiast podziękowań.

Straszenie zamiast podziękowań.

Jesteście gotowi na wojnę z Ukrainą? Pyta Was o to ukraiński wojskowy i "radzi, byście nie przekraczali granic" i nie wspominali źle o ukrainie. Mniejsza z tym kto to wrzucił, liczy się materiał, który nagrał sam ukrainiec.

Kasiencja
z
x.com
dodany: 5 godz. i 45 min temu
  • 57
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    polityka
RedTiger
RedTiger 3 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 13
RedTiger

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

greedy_critic
greedy_critic
6 godz. i 24 min temu
  • 1
Ok powiem to.
Mam zero szacunku do nieuków antyszczepów.
Mam zero szacunku do nieuków, którzy nie rozróżniają klimatu od pogody i myślą że wszystko jest ok.

To ten sam poziom głupoty co płaskoziemcy.
Pozdrawiam.
greedy_critic - Ok powiem to.
Mam zero szacunku do nieuków antyszczepów.
Mam zero sza...

źródło: image_picker_EC2A117F-5040-4C6D-B861-CA25BAFC437B-69951-000012E8CAC78C66

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 5 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@greedy_critic:
RedTiger - @greedy_critic:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
6 godz. i 5 min temu
  • 3
Planeta płonie
#bekazprawakow #polska
Vinizius - Planeta płonie
#bekazprawakow #polska

źródło: 1782554424074082

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 5 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@Vinizius: Huja płonie
RedTiger - @Vinizius: Huja płonie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
baltonoski
baltonoski
baltonoski
5 godz. i 49 min temu
  • 4
Ale teraz d------o żarem. Ledwo 14:00 i już 36°, a jutro jeszcze więcej ma być. Wiatrak g---o daje. Tak się nie da żyć. (╯︵╰,) #l-------------j #pogoda
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 5 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@baltonoski: Ktoś tu k---a ostro leci w kule. Jak mnie to już w-----a, że kłamią prosto w twarz.
RedTiger - @baltonoski: Ktoś tu k---a ostro leci w kule. Jak mnie to już w-----a, że ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
portauprince14
portauprince14
22 godz. i 55 min temu
  • 176
#pogoda #humorobrazkowy #heheszki #l-------------j
portauprince14 - #pogoda #humorobrazkowy #heheszki #l-------------j

źródło: ava1g6

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 7 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@portauprince14: Nie strasz nie strasz.
RedTiger - @portauprince14: Nie strasz nie strasz.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
RedTiger
RedTiger 5 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@Gluptaki: No nie są, mam więcej wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Poddaj się teraz bo niczego nie zyskasz. Wszystko zależy odkąd temperaturę się mierzy. Teraz mamy lajcik w porównaniu do tego co było wcześniej. Climate Scam to największy scam z jakim ludzkość miała do czynienia. Ale to tylko scam.
RedTiger - @Gluptaki: No nie są, mam więcej wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Pod...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
9 godz. i 55 min temu
  • 2
#pogoda gdzie jest obiecane 40c? Oszukali mnie banda …

Po lecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 7 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@PanieAreczku: Nigdzie.
  • Odpowiedz

50

Słowo murzyn" pod lupą policji. Internauta może mieć problem

Słowo murzyn" pod lupą policji. Internauta może mieć problem

Ostrołęcka policja prowadzi nietypowe postępowanie dotyczące komentarza opublikowanego w internecie.

Not_Broken
z
eostroleka.pl
dodany: wczoraj, 07:57:27
  • 42
  • #
    polska
  • #
    murzyn
  • #
    cenzura
RedTiger
RedTiger wczoraj, 16:58:15 via Wykop
  • 11
@argonauta1000: M----n
DziobakPepe
DziobakPepe
przedwczoraj, 09:14:05
  • 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger wczoraj, 08:24:39 via Wykop
  • 1
@DziobakPepe: CzarnaMata
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
przedwczoraj, 22:00:50
  • 207
#ukraina #wojna
mike-johnston - #ukraina #wojna

źródło: 1000042123

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger wczoraj, 08:23:16 via Wykop
  • 1
@mike-johnston: A to?

https://x.com/breakingUAnews/status/2070165116914676115
  • Odpowiedz

617

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Otrzymaj pomoc. Obiecuj pomoc w odbudowie. Okaź pogardę temu kto pomógł. Olej go. Profit ?

Wujek_Fester
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 08:36:55
  • 118
  • #
    ukraina
  • #
    polakmadryposzkodzie
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    bekazpo
RedTiger
RedTiger przedwczoraj, 17:57:53 via Wykop
  • -1
Uff to dobrze, mamy sporo do zbudowania u siebie. Przynajmniej u nas konstrukcje są doprowadzane do końca.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1247

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: 24.06.2026, 15:47:12
  • 760
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
RedTiger
RedTiger 24.06.2026, 17:52:55 via Wykop
  • -1
Czy skoro dla fotonu teoretycznie pokonanie dystansu nie zajmuje czasu to oznacza że czasoprzestrzeń jest iluzją? Chciałem zadać to pytanie Michio Kaku w Toruniu ale niestety nie udało mi się wbić w kolejkę. A chciałbym znać odpowiedź od kogoś poważnego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2940
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 24.06.2026, 11:29:33 via Wykop
  • 0
czy anegdota o trzymaniu palca w dupie kolegi dobrze oddaje zasady działania fizyki kwantowej? Kto ostatecznie ma palec w dupie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@taxi_driver92: Odpowiedzią na to pytanie jest dylemat tego czy mówimy w czy na Ukrainie. Ponieważ niektórzy używają w Ukrainie. Proponuję im lot do stolicy kraju, gdzie dyktatorem był Fidel Castro.
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
23.06.2026, 17:23:03
  • 5
Umeraczyk

źródło: 728469151_4344611519015552_4409744471666694324_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 23.06.2026, 18:18:00 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: wihajster
  • Odpowiedz

318

Śledztwo The Guardian. Marki tworzą fałszywe influencerki AI udające klientki

Śledztwo The Guardian. Marki tworzą fałszywe influencerki AI udające klientki

Nie jest klientką. Nie jest influencerką. Nie jest nawet człowiekiem. Śledztwo The Guardian opisuje przypadki marek wykorzystujących postaci AI w reklamach udających spontaniczne opinie użytkowników. Płacząca panna młoda, kobieta zachwycona projektem, recenzje z życia wzięte to dopiero początek.

ProstoZMainstreamu
z
aihub24.pl
dodany: 22.06.2026, 12:05:58
  • 40
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
RedTiger
RedTiger 23.06.2026, 08:24:07 via Wykop
  • -1
loool śledztwo xD od roku albo i dłużej na twitterze prześcigają się kto zrobi lepszą xD każdy może sobie taką zrobić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

murison
murison
murison
22.06.2026, 07:35:45
  • 3
podobalo sie wam w weekend? za tydzień dogrywka
także ten...

#pogoda #l-------------j
murison - podobalo sie wam w weekend? za tydzień dogrywka
także ten...

#pogoda #l---...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 22.06.2026, 08:40:44 via Wykop
  • 0
@murison: Yhmm a świnie umiom lotać.
  • Odpowiedz

568

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
RedTiger
RedTiger 21.06.2026, 19:41:39 via Wykop
  • -17
Ekhm... przepraszam co?
RedTiger - Ekhm... przepraszam co?

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RedTiger
RedTiger 22.06.2026, 08:33:58 via Wykop
  • -2
Debile xD Z tego wzrostu UK mogła by sobie kupić Polską gospodarkę.
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
21.06.2026, 03:27:28
  • 784
#humorobrazkowy #heheszki #szkola #s----------e
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #szkola #s----------e

źródło: 1000018923

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 21.06.2026, 18:29:09 via Wykop
  • 0
@ZarodziecMalaryczny997: "Rozumiem nie znaczy że umiem." Tekst nauczycielki z technikum mojego brata.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.06.2026, 06:35:04
  • 888
Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek inny kraj bardziej przyjazny kobietom niż Polska?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #bekaztwitterowychjulek #zydkrecikorba
Famine - Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek ...

źródło: temp_file8358154365266699930

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 21.06.2026, 18:28:03 via Wykop
  • 0
@Famine: TO WYPIERRRRDAALAAAAAAAJJJ DO NICH!
https://www.youtube.com/watch?v=XznQpoqweVc
RedTiger - @Famine: TO WYPIERRRRDAALAAAAAAAJJJ DO NICH!
https://www.youtube.com/watch...
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
19.06.2026, 19:01:01
  • 253
#rosja #ukraina #szuryzglownej #wojna #bekazprawakow

Ładnie ukry wysadzili to ufo z benzyną w Moskwie, skowyt na głównej słychać pewnie od Warszawy do Muchosranska XD
d4wid - #rosja #ukraina #szuryzglownej  #wojna #bekazprawakow 

Ładnie ukry wysadzili...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedTiger
RedTiger 20.06.2026, 09:16:52 via Wykop
  • 0
@d4wid: Ciekawe gdzie jeszcze tak aktywnie działają?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • "Musisz zrozumieć, że większość z tych ludzi nie jest gotowa, żeby zostać odłączona. A wielu z nich jest tak uzależnionych od systemu, że będą walczyć, by go chronić."

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.02.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 23.06.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 20.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking