Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MgrMarecki

MgrMarecki

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 76529
  • Znaleziska 5764
  • Mikroblog 70765
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 46

2710

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 06:29:26
  • 284
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
MgrMarecki
MgrMarecki wczoraj, 14:19:00 via Wykop
  • 4
Mnie najbardziej bawi, że przecież można wliczyć serwis w ceny w menu i nie pisać o dopłacie gdziekolwiek indziej. Ale wtedy by się okazało, że ceny już przestają być akceptowalne (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
A co do wymuszonego serwisu - jeśli kelner nie poinformuje Cię o tym przy składaniu zamówienia zawsze możesz się wykłócać, że nie masz obowiązku czytać każdego fragmentu menu - zamówiłeś to co zamówiłeś
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MgrMarecki
MgrMarecki wczoraj, 06:32:08
  • 1
Czy wiecie, że Whatsapp ma algorytm do "wykrywania spamu" i blokowania go? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ja się dowiedziałem wczoraj. Wysłałem 1 (słownie: jedną) wiadomość na numer zagraniczny o treści picrel - do właściciela sklepu/komisu czy jak to nazwać z częściami samochodowymi z drugiej ręki.
Jakie było moje zdziwienie jak wylogowało mnie z
MgrMarecki - Czy wiecie, że Whatsapp ma algorytm do "wykrywania spamu" i blokowania g...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adrninistrator
adrninistrator
wczoraj, 08:05:05 via Wykop
  • 0
@MgrMarecki: myślę że ai mogło wysrać się przez słowo kod
  • Odpowiedz
ondraszek
ondraszek
ondraszek
przedwczoraj, 17:49:40
  • 1
#lublin
Siema,
Faktury z PGE, te papierowe jakąś obsuwę mają? Dostaliście się już rozliczenie za pół roku?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki przedwczoraj, 18:47:28 via Wykop
  • 1
@ondraszek: odsetek nie mogą naliczyć bo nie wystawili faktury. Za to Ty możesz złożyć reklamację, że nie dotrzymują terminów wystawiania faktur i jeśli nie wystawią po tej reklamacji w ciągu bodajże 14 dni to za każdy dzień zwłoki naliczasz sobie "bonifikatę". Bodajże 17zł na dzień (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
MgrMarecki
MgrMarecki wczoraj, 05:41:03 via Wykop
  • 0
@r5678: A powiem Ci, że kto nie próbuje ten nie pije szampana (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Jeden ziomek dostał bez żadnego problemu, jedyne co napisał to wniosek o naliczenie tej bonifikaty i bez zająknięcia dostał. Ale wiem, że może to być uznaniowe tak samo jak zmiany terminów rozliczeń przy starych zasadach. Było tak, że rozliczenie w styczniu i w lipcu (co 6 miesięcy) i później
  • Odpowiedz

949

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Z przedstawionych wyliczeń wynika, że w pierwszych czterech latach funkcjonowania systemu dodatkowe koszty dla gospodarstwa domowego ogrzewanego gazem mogą wynieść około 6 tys. zł, a dla domu ogrzewanego węglem nawet ponad 10 tys. zł.

Bobito
z
bezprawnik.pl
dodany: 18.06.2026, 19:09:31
  • 176
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    prawo
  • #
    informacje
MgrMarecki
MgrMarecki 19.06.2026, 19:40:04 via Wykop
  • 3
Co tam 10 tysięcy więcej, dajmy nawet 100 tysięcy więcej! ¯\(ツ)/¯ Clickbait. Jak ktoś ma chatkę z gówna gdzie energia ucieka każdą stroną to i wyjdzie mu i 20 tysięcy więcej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MgrMarecki
MgrMarecki 19.06.2026, 18:53:20
  • 5
https://wykop.pl/link/7964855/auto-tv-republika-z-poslem-pis-zderzylo-sie-z-pojazdem-ambasady-niemiec

To już idzie za daleko, po ostatnich wydarzeniach Republika zaczyna atakować fizycznie Niemców (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#republika #tvpiscodzienny #heheszki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@Thermosflasche 437

Auto TV Republika z posłem PiS zderzyło się z pojazdem ambasady Niemiec

więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noniusz
Noniusz
19.06.2026, 03:47:14
  • 45
Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#budujzwykopem #remontujzwykopem
Noniusz - Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#bud...

źródło: kitchen 1

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki 19.06.2026, 18:13:48 via Wykop
  • 1
@Noniusz: Całość będzie strasznie niepraktyczna. Po pierwsze - lodówka od d--y strony, daleko do czegokolwiek aby móc przygotować żarcie. Dwa - jak już wcześniej widzę ktoś wspominał: piekarnik musi mieć gdzieś blisko WIĘKSZY kawałek blatu aby w miarę sprawnie wyjąć i odłożyć. Ten słup koniecznie do wy... - podciąg rób ino raz. No i zlew dałbym bardziej w środek aby było po obu stronach miejsce: na to co jest przed
  • Odpowiedz
MgrMarecki
MgrMarecki 19.06.2026, 06:31:32
  • 7
Wszyscy chcą jawności zarobków lekarzy bo wybuchła afera. A może po prostu wprowadzić taki serwis jak w krajach skandynawskich, np. w Norwegii, że możesz dowiedzieć się ile zarobił sąsiad, ile zapłacił podatku i jaki ma majątek (oczywiście bez większych szczegółów)? No i ten sąsiad widzi, żeś ciekawski i zaglądał do niego.
Pewnie u nas by serwis nie wytrzymał przeciążenia sieci, taki byłby ruch (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
19.06.2026, 06:36:34 via Wykop
  • 5
A może po prostu wprowadzić taki serwis jak w krajach skandynawskich, np. w Norwegii, że możesz dowiedzieć się ile zarobił sąsiad, ile zapłacił podatku i jaki ma majątek


@MgrMarecki:
Nighthuntero - >A może po prostu wprowadzić taki serwis jak w krajach skandynawskich,...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
761761761
761761761
761761761
19.06.2026, 06:40:45 via Android
  • 1
@MgrMarecki: spokojnie, narazie skupmy się na lekarzach którzy ciągną kasę z naszych podatków
  • Odpowiedz

447

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Wiceminister obrony Cezary Tomczyk ujawnił, że Polska nie przekazała Ukrainie kolejnych myśliwców MiG-29. Powodem ma być brak realizacji wcześniejszych ustaleń dotyczących współpracy technologicznej w obszarze dronów.

grajkoo
z
forsal.pl
dodany: 17.06.2026, 07:55:40
  • 70
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    geopolityka
  • #
    mig29
  • #
    drony
MgrMarecki
MgrMarecki 17.06.2026, 13:04:07 via Wykop
  • -12
No i dobrze. Tylko sprawa jest pewnie jeszcze bardziej skomplikowana - zadajmy sobie pytanie: dlaczego Ukraina nie wykonała zobowiązania?
Ano...
https://www.pap.pl/aktualnosci/szef-skw-wykryty-w-mon-szpieg-mial-ogromna-wiedze-jego-zatrzymanie-niewatpliwy-sukces
Dopóki nie ma pewności, że nie ma więcej takich osób, to i ja bym nie oddał wiedzy o dronach które wręcz mielą rafinerie orków. Lepiej nie mieć kilku starych MIGów niż pozbawić się skuteczności przez "odtajnienie" technologii.
Pytanie tylko czy Ukraińcy mają pewność, że ruski mają jeszcze szpiegów w naszych szeregach,
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

41

WPŁYW ZAMIENNIKÓW CUKRU NA STOPIEŃ NAPOWIETRZENIA I TOPLIWOŚĆ ŚREDNIO TWARDYCH

WPŁYW ZAMIENNIKÓW CUKRU NA STOPIEŃ NAPOWIETRZENIA I TOPLIWOŚĆ ŚREDNIO TWARDYCH

Celem pracy było określenie możliwości zastosowania zamienników cukru i ich wpływu na stopień napowietrzenia i topliwość lodów śmietankowych średnio twardych. Badany materiał stanowiły średnio twarde lody śmietankowe z sacharozą jako wzorcem i z dodatkiem zamienników cukrowych, tj. maltitolu, ksyl

moll
z
wydawnictwo.pttz.org
dodany: 16.06.2026, 06:56:52
  • 21
  • #
    ciekawostki
  • #
    gotujzwykopem
  • #
    lody
  • #
    jedzenie
  • #
    zdrowie
  • #
    dieta
MgrMarecki
MgrMarecki 16.06.2026, 07:12:08 via Wykop
  • -1
I co to ma dowodzić? Który słodzik szybciej rozwali wątrobę, śledzionę czy trzustkę? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MgrMarecki
MgrMarecki 17.06.2026, 08:52:16 via Wykop
  • 0
@stivenus: dobrze napisane - "uważane są". ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
mlek
mlek
15.06.2026, 19:04:31
  • 10
Jakiś człowiek pędzi quadem w sobotni wieczór po chodnikach i głównych placach miasta między uciekającymi mu przed kołami ludźmi, jeszcze podczas imprezy masowej dla biegaczy, stwarzając zagrożenie dla setek ludzi, zmuszając policje do pościgu i nie jest to informacja nr 1 w ogólnopolskich mediach? Ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi? Pojawiły się tylko jakieś drobne artykuliki że znaleźli pojazd bez kierowcy na parkingu podziemnym i heja cześć. Dlaczego tam nie został
mlek - Jakiś człowiek pędzi quadem w sobotni wieczór po chodnikach i głównych placach...

źródło: Screenshot 2026-06-15 at 20-55-04 Pościg za quadem ulicami Lublina. Policjanci znaleźli pojazd ale bez kierowcy Kurier Lubelski

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki 16.06.2026, 06:40:45 via Wykop
  • 0
@mlek: bo w naszym państwie z kartonu policjant gdyby uszkodził tego delikwenta poniósłby konsekwencje i byłby rumor, że tamten uciekał bo nie wiedział co się dzieje. Powinno być:
jeśli jest udowodnione (np. jak tutaj nagrania z kamer ale i pewnie kamer nasobnych), że ktoś uciekał to policjant powinien mieć pełne prawo strzelać - powinien celować tak żeby unieruchomić delikwenta, ale jeśli go zastrzeli przypadkiem to nie powinien ponieść z tego
  • Odpowiedz
F3NRIR
F3NRIR
09.06.2026, 16:46:09
  • 1
Ktoś wie, czy w Lublinie są jakieś aktywne kluby albo regularne spotkania planszówkowe?
Do niedawna miałem w pracy regularne wieczory planszówkowe, ale z różnych względów grupa się rozpadła i szukam teraz czegoś nowego.

#lublin #planszowki #grybezpradu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki 10.06.2026, 10:26:57 via Wykop
  • 0
@F3NRIR: nie wiem czy ktoś nie wrzucał tu kiedyś, że na Felinie, bodajże na Królowej Bony będą coś organizować. Albo to może na fb.
Coś takiego jest też na fb: https://www.facebook.com/groups/planszowkiwlublinie/
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
31.05.2026, 22:43:46
  • 0
✨️ Nostalgia za chrupkami z lat 90 Ⓘ
Cześć,
dzisiaj naszło mnie takie wspomnienie o chrupkach, które były w latach 90 sprzedawane w sklepikach szkolnych. Miały nieregularną formę i były pokryte zieloną przyprawą. Takie flipsy tylko cieńsze i twardsze. Były chyba w czerwonej paczce. Kojarzycie może ich nazwę i producenta? Poglądowy chrupek z załączniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #szkola #gotujzwykopem #jedzenie
mirko_anonim - ✨️ Nostalgia za chrupkami z lat 90 Ⓘ
Cześć,
dzisiaj naszło mnie takie ...

źródło: 732445891_chrupek

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki 01.06.2026, 09:38:25 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Maczugi - jak przyprawa zielona to majonezowe chyba (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Obecnie chyba już nie produkują w tym smaku ale ketchupowe, fromage i pizzowe idzie dostać w różnych sklepach (Kaufland, żabka, ostatnio chyba biedra/lidl też widziałem).
  • Odpowiedz

630

PSZOK miał ułatwiać, a komplikuje. Polacy płacą dwa razy za te same śmieci

PSZOK miał ułatwiać, a komplikuje. Polacy płacą dwa razy za te same śmieci

W Polsce system gospodarowania odpadami komunalnymi od lat budzi kontrowersje. Mieszkańcy regularnie uiszczają opłaty śmieciowe, często coraz wyższe, oczekując, że otrzymają za to usługę na najwyższym poziomie. Tymczasem w coraz większej liczbie gmin Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Stopa_Szopa
z
bezprawnik.pl
dodany: 28.05.2026, 15:35:18
  • 83
  • #
    ochronasrodowiska
  • #
    odpady
  • #
    oplatyzasmieci
  • #
    segregacja
MgrMarecki
MgrMarecki 29.05.2026, 13:06:00 via Wykop
  • 3
@encopenco: @RyanWolf @balrog84 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ostatnio mi nie zabrali kontenera ze zmieszanymi bo... miałem w nim odpady typu:
a) rękawiczki robocze
b) kawałki płyty MFP
c) trochę potłuczonych szyb
Przykleili naklejkę "niewłaściwa segregacja" i essa. No to
MgrMarecki - @encopenco: @RyanWolf @balrog84 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ostatnio...

źródło: image

Pobierz

519

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Ministerstwo chce, żeby operatorzy mogli m.in. odłączać produkcję. Nowe przepisy mają zapewnić operatorom sieci przejmowanie kontroli nad falownikami instalacji fotowoltaicznych i magazynami energii.

kotas_przesmiewca
z
gramwzielone.pl
dodany: 27.05.2026, 11:48:17
  • 245
  • #
    pv
  • #
    fotowoltaika
  • #
    oze
  • #
    energia
  • #
    magazynenergii
  • #
    prad
MgrMarecki
MgrMarecki 28.05.2026, 14:35:51 via Wykop
  • 0
@idiotanumer9999: ja mam 16kWh i w zimie ledwo do porannej produkcji starcza, w lecie rozładowuje się do 80% i zaczyna już ładować ¯\(ツ)/¯ Myślę nad kolejnym falownikiem z off-gridem i dorzucić paneli tak aby część instalacji nazwijmy to "ze stałym poborem" była samowystarczalna nawet w zimie
MgrMarecki
MgrMarecki 28.05.2026, 18:53:54 via Wykop
  • 1
@idiotanumer9999: Pewnie wyjdzie coś koło tego ¯\(ツ)/¯ Ale powiem tak. Pierwszą instalację założyłem niecałe 5 lat temu i zapłaciłem 20k za 5,6kWp. Do tej pory wyprodukowała już 24MWh. Obecnie jak przychodzą mi faktury to stawka za kWh wychodzi około 1,1zł (same opłaty od kWh, bez miesięcznych, bo jak doliczysz opłaty stałe to wyszło mi np. 1,3zł/kWh a na innej fakturze 1,55zł/kWh). Licząc, że autokonsumpcja jest na jakimś marnym poziomie to
vorky
vorky
26.05.2026, 09:25:52
  • 499
Dobrą robote robicie pozdrawiam Mariusz z Brighton ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #heheszki #kanalzero #stanowski
vorky - Dobrą robote robicie pozdrawiam Mariusz z Brighton ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #he...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki 27.05.2026, 08:40:00 via Wykop
  • 0
@vorky: na ostatnim obrazku powinien być pelikan (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
25.05.2026, 08:35:34
  • 6
#lublin #ogrodnictwo Wczoraj wiele godzin były chmury, był nawet deszcz. Zmierzyłem, że spadło 1,1mm deszczu u mnie. Tragedia, nadal susza jest ogromna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki 26.05.2026, 09:38:28 via Wykop
  • 1
@LM317K: i co gorsza nie zapowiada się na deszcz do niedzieli ¯\(ツ)/¯ jeszcze trochę deszczówki mam, ale niedługo chyba trzeba będzie odpalać wodę z wodociągu do podlewania. Ziemia robi się jak skorupa już następnego dnia, nie chce chłonąć wody, a jak już wchłonie to nawet po kolejnym podlaniu wysycha błyskawicznie...
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
25.05.2026, 17:17:34
  • 27
#bojowkapiekarska
Dziś trochę pieczenia mimo dnia wolnego
Pain au chocolat
Croissanty
Cynamonki z ciasta francuskiego
wykopowy_brukselek - #bojowkapiekarska
Dziś trochę pieczenia mimo dnia wolnego
Pain a...

źródło: IMG_8411

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki 26.05.2026, 07:00:35 via Wykop
  • 0
@wykopowy_brukselek: co ciekawego jest do zwiedzania obok Ciebie? Bo normalnie aż się chce podjechać do tej piekarni (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

945

Odcinkowy pomiar zawyżał prędkość

Odcinkowy pomiar zawyżał prędkość

To może być największa kompromitacja systemu pomiarów prędkości od lat. GITD potwierdza błędne odczyty - czy podobny problem występuje też w innych miejscach?

kostoo
z
gs24.pl
dodany: 20.05.2026, 18:29:01
  • 168
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
MgrMarecki
MgrMarecki 21.05.2026, 11:20:33 via Wykop
  • 0
@JAuStURYErSE: Ja mam jeszcze lepszy sposób na walkę z mandatami z fotoradarów - patrzę na znaki. 16 lat jeżdżę i nigdy nie dostałem pamiątkowej fotki. Raz za późno zauważyłem nieoznakowanych w lusterku. Rozumiem nadziać się na suszarkę jak nikt nie mrugnie, ale serio, jak można się nadziać na fotoradar czy odcinkowy pomiar prędkości jak masz przed nim zawsze znak?! To trzeba albo być ślepym, albo specjalnie wjechać z większą prędkością.
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
20.05.2026, 12:57:29
  • 1
Czemu nie lubicie pomidorów i cebuli? Kurde pisząc to zdałam sobie sprawę, że istnieje potrawa która jest dosłownie połączeniem waszych największych fobii: pomidory w śmietanie z cebulą loool

#jedzenie #gotowanie #gotujzwykopem #moll #pomidory #cebula
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki 21.05.2026, 10:06:39 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: ja to uwielbiam do kanapek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
A jeszcze podpowiem fajną sałatkę do obiadu: pomidory z fetą, czosnkiem, cebulą czerwoną i śmietaną. No i oczywiście sól i pieprz. Fetę warto schłodzić i zetrzeć na tarce - fajniejsza niż w kosteczce. Czosnku oczywiście nie żałować!
  • Odpowiedz
komcio
komcio
19.05.2026, 12:12:51
  • 1
#domyszkieletowe #domymodulowe #budowadomu
Mam zamiar zbudować dom szkieletowy na zgłoszenie, a w zasadzie zlecić to firmie, która buduje od a do z. Czy ktoś z was posiada może dom od firmy Kieryk lub Timberly i podzieli się opinią?
Jeśli nie, to proszę o polecajki firm, które budowli wam dom.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrMarecki
MgrMarecki 20.05.2026, 06:48:41 via Wykop
  • 0
@komcio: Drewiks ze Świdnika. Mi wybudowali i jest całkiem ok. No i cena też była całkiem ok.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 03.02.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 07.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking