Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
S-Type

S-Type

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15406
  • Znaleziska 4204
  • Mikroblog 11202
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 21
Zulf
Zulf
Zulf
19 godz. i 6 min temu
  • 91
#gielda

Plusujacych zawolam, jak jeszcze bedziemy sie wszyscy smiac z tego.
Zulf - #gielda

Plusujacych zawolam, jak jeszcze bedziemy sie wszyscy smiac z tego.

źródło: IMG_7349

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 17 godz. i 4 min temu via Android
  • 0
@Zulf: A zysk, to nie powinien być na plusie? 🤔
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
przedwczoraj, 05:59:13
  • 262
Problem pojawi się gdy z braku paliwa nie zostaną dostarczone tabletki oszczędzające paliwo.

#ukraina #rosja #rosjawstajezkolan
wshk - Problem pojawi się gdy z braku paliwa nie zostaną dostarczone tabletki oszczęd...

źródło: 30959

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type przedwczoraj, 07:13:43 via Android
  • 15
@wshk: Widziałem kiedyś scam z urządzeniem podłączanym pod gniazdo zapalniczki, które ma oszczędzać paliwo. Chyba mam pomysł na biznes w r*sji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
22.06.2026, 06:28:01
  • 108
Psiarze uważają, że pies ma prawo ugryźć dziecko jak... nie akceptuje dzieci.

0_0

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #dzieci #macierzynstwo #tatacontent #podludzie
WielkiNos - Psiarze uważają, że pies ma prawo ugryźć dziecko jak... nie akceptuje dzi...

źródło: 1000132096

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 22.06.2026, 08:27:32 via Android
  • 5
@WielkiNos: Jak ma traumy, to niech trzyma jebniętego psa na smyczy i w kagańcu... Przygłupy, których świat kończy się na czubku ich nosa.
  • Odpowiedz

534

PGE Konstancin

PGE Konstancin

Czy można prowadzić zakład energetyczny bez parkingu dla klientów? Czy brak parkingu upoważnia zmotoryzowanych klientów zakładu energetycznego do blokowania chodnika i przystanku autobusowego? Chcesz pomóc w rozwoju kanału? PATRONITE https://patronite.pl/samochodoza SUPPI https://suppi.pl/samochodoz

mocten
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 09:47:16
  • 163
  • #
    samochodoza
  • #
    karyna
  • #
    psychoza
  • #
    parkowanie
  • #
    szalenstwo
S-Type
S-Type 20.06.2026, 12:40:11 via Android
  • 39
Jaki kalejdoskop emocji... Babę powinni zabrać do psychiatry, bo z taką zwichniętą psychiką, nie powinna w ogóle wychodzić z domu, że o wsiadaniu za kierownicę nie wspomnę. Rycerze na strzała i policjantka, to też piękny pokaz umysłowej biedy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

969

Psy ze strzelnicy zagryzły kierowcę. Teraz szukają im nowy domów.

Pokaż treści 18+

Psy ze strzelnicy zagryzły kierowcę. Teraz szukają im nowy domów.

Psy już wcześniej były agresywne. Zaatakowały kobietę, która spacerowała po lesie z córką. Później dotkliwie pogryzły młodego mężczyznę i odgryzły mu uszy. "Część dokumentów zaginęła" tłumaczy prokurator Ewa Antonowicz.

Casuel
z
fakt.pl
dodany: 19.06.2026, 20:06:03
  • 156
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    prawo
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologiazewsi
  • #
    polska
S-Type
S-Type 20.06.2026, 07:44:31 via Android
  • 3
Zaburzone p----y... Ja rozumiem, że ktoś lubi zwierzęta, ale szukanie domu dla psów, które stanowią zagrożenie, co już raz udowodniły, nie jest przejawem troski o zwierzęta, tylko z------j głowy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thorgoth
thorgoth
19.06.2026, 09:56:19
  • 1292
Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była przednia.
Opisze schemat, bo może komuś się przyda.

1. Pierwszy telefon dość wcześnie rano, człowiek zaspany, przed kawą, nie każdy od razu musi zajarzyć że coś jest nie tak.
Telefon z numeru +48 227942868. Operator Polak, przedstawia się jakimś banalnym nazwiskiem, w moim wypadku "Adam Wiśniewski". Dzwoni niby z Providentu. Mówi, że bardzo mu przykro ale nie mogą udzielić mi pożyczki na
thorgoth - Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była p...

źródło: HK7UoaLXoAACc_a

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 19.06.2026, 11:46:00 via Android
  • 134
@thorgoth: Do mnie zadzwonili na początku roku z jakiegoś Centrum Bezpieczeństwa Finansowego i stwierdzili, że doszło do włamania na moje konto bankowe, ale atak został zablokowany i zgłoszony do nich, a teraz trzeba ratować moje pieniądze. Gość pytał, w jakim banku mam konto, a ja zacząłem kręcić nosem, że powinni przecież wiedzieć, skoro mają informację o rzekomym ataku. Wymyślił jakaś bajkę o procedurach i bezpieczeństwie, więc podałem mu Alior(w którym
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
18.06.2026, 15:13:35
  • 977
Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html
Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
luke-dolla7 - Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https:...

źródło: 1000030131

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 19.06.2026, 09:41:06 via Wykop
  • 5
@luke-dolla7: Elitarny VW od elitarnego klubu zjebów, k---a jaka żenada xD Jeszcze Cię łajza od biedaków wyzywa xD
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
19.06.2026, 05:16:27
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 19.06.2026, 07:17:37 via Android
  • 3
@Afrobiker: Pożyczyłem dzieciom pieniądze na wycieczkę szkolną. Dobrze się uczą, więc tylko na 10%.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
18.06.2026, 09:11:08
  • 393
Na tagu #wideozwojny znajdziecie ogromną kolekcje filmików z dzisiejszych ataków na Moskwę 😈 Zapraszam kto nie widział🔥A ja się udaje na zasłużony odpoczynek więc do zobaczenia potem!❤️
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - Na tagu #wideozwojny znajdziecie ogromną kolekcje filmików z dzisiejszych ...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 18.06.2026, 11:01:39 via Wykop
  • 12
@Mikuuuus:
S-Type - @Mikuuuus:

źródło: Russian tears

Pobierz
  • Odpowiedz
S-Type
S-Type 18.06.2026, 08:17:58
  • 1
Moja żona kupiła u pana Chińczyka suknię szytą na zamówienie. Sprzedawca kontaktował się z nią, żeby ustalić szczegóły wymiarów i termin dostawy. Wczoraj przyszła paczka, ale... Zamiast opakowania, zdolnego pomieścić ubranie wielkości sukni ślubnej, dostała pustą, foliową paczkę o gabarytach kartki A4.
Rok temu, inny sprzedawca, wywiązał się z podobnego zamówienia idealnie. Napisaliśmy wiadomość, ale od wczoraj nie została odczytana i teraz zastanawiam się, czy to mógł być jakiś błąd, czy zakładać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kempes
Kempes
18.06.2026, 04:41:34
  • 123
#ukraina #rosja #wojna #wideozwojny

Do porannej kawusi,
niech się putler udu... (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #wideozwojny 

Do porannej kawusi,
niech się putler u...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 18.06.2026, 06:39:07 via Android
  • 3
@Kempes: Operacja specjalna przebiega doskonale xD Oby się już nigdy nie pozbierali gospodarczo.
  • Odpowiedz

455

Russia Today atakuje polskich strażników granicznych.

Państwowa rosyjska telewizja wysłała dziennikarzy na białorusko-polską granicę po to aby szczuć na broniących granicy polskich strażników. Bezczelni ruscy dziennikarze podchodzą do płotu i prowokują strażników. Prawicowe środowiska w Polsce milczą o tej prowokacji.

KIaudik
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 12:40:29
  • 93
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    uchodzcy
  • #
    kanalzero
S-Type
S-Type 16.06.2026, 20:05:24 via Wykop
  • 0
Jeśli chodzi o ten k--------k i jego dziennikarzy, to jest dla nich tylko jedno przesłanie.
S-Type - Jeśli chodzi o ten k--------k i jego dziennikarzy, to jest dla nich tylko je...

źródło: ruskiecioty

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

735

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Aktualna sytuacja na dzień 16.06.2026

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 06:59:54
  • 144
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    wideozwojny
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
S-Type
S-Type 16.06.2026, 09:56:38 via Android
  • 60
K------i gównokraj czuł się bezkarny, ale nareszcie dostał po głupim ryju. Piękna sprawa, oby codziennie ich n----------i, to może w pustych łbach coś zaiskrzy i następnym razem pomyślą, zanim podniosą na kogoś brudne łapska...

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2566

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 361
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
S-Type
S-Type 11.06.2026, 14:38:54 via Android
  • 11
@thority: Zamiast siedzieć w zakładzie zamkniętym na jakimś leczeniu, to oni szkodliwą społecznie fundację zakładają, ja p------ę...
wshk
wshk
wshk
09.06.2026, 15:08:19
  • 20
#ukraina #rosja #polskieonuce
wshk - #ukraina #rosja #polskieonuce

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 09.06.2026, 17:01:14 via Android
  • 0
@wshk: On to p---------e, pisał po wylewie?
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
09.06.2026, 06:14:20
  • 651
Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal wchodzić wszędzie z psami i pozwalać im na wszystko. W tym na dotykanie nosem, którym wcześniej pies dotykał gówien węsząc na spacerze, pieczywa bo uwaga: bułkę możesz sobie potem umyć.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #zakupy #polska
WielkiNos - Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal ...

źródło: 1000131518

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 09.06.2026, 08:12:32 via Wykop
  • 16
@WielkiNos: Że jej nie wstyd wchodzić do sklepu z takim obrzydliwym gównopsem... Ludziom się zakupów na obiad odechce robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
S-Type
S-Type 07.06.2026, 16:18:42
  • 2
Kategoria "gwóźdź w głowie" ma naprawdę mocnego kandydata do głównej nagrody, ja p------ę...

#wypadek #policja #samochody #polskiedrogi #bekazpodludzi
S-Type - Kategoria "gwóźdź w głowie" ma naprawdę mocnego kandydata do głównej nagrody...

źródło: 18775

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec
07.06.2026, 16:44:20 via Wykop
  • 2
@S-Type: ja prdl, co za debil.
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
07.06.2026, 01:31:46
  • 0
Ej no długo mam czekać na ciebie @S-Type?! Nie powiedziałeś mi żebym usunął konto!!!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 07.06.2026, 13:32:57 via Android
  • 1
@Umeraczyk: Szukałem, nie znalazłem xD Żyjesz po festiwalu?
  • Odpowiedz
S-Type
S-Type 07.06.2026, 14:45:31 via Android
  • 1
@Umeraczyk: Ubiegłoroczny mocniej mnie zmielił, ale w samochodzie mamy teraz atmosferę jak na pogrzebie, wszyscy pozdychani xD
  • Odpowiedz
Mirek224
Mirek224
05.06.2026, 09:50:12
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S-Type
S-Type 05.06.2026, 11:15:25 via Android
  • 2
@Mirek224: Ok Aniela, rozbieraj się.
S-Type - @Mirek224: Ok Aniela, rozbieraj się.

źródło: 18409

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • Mąż, ojciec, prywaciarz, krawaciarz. Ibanez, Motorola, stare zegary, koszula, lakierki - moje zboczenia ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
  • Łódź

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.11.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.12.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking