Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Desxon

Desxon

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 245191
  • Znaleziska 148238
  • Mikroblog 96953
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 6

327

Żółwie tempo przeglądu schronów. "Wstępnie" sprawdzono dopiero 10 proc.

Pokaż treści 18+

Żółwie tempo przeglądu schronów. "Wstępnie" sprawdzono dopiero 10 proc.

Inwentaryzacja schronów i miejsc ukrycia w Gdańsku posuwa się w żółwim tempie. Urzędnikom do tej pory udało się sprawdzić ok. 10 proc. z listy 287 budowli. W listopadzie 2024 r. ujawniliśmy, że w całym Trójmieście tylko 19 z ponad 500 takich miejsc jest w pełni gotowych na kryzys.

blastocysta
z
trojmiasto.pl
dodany: 14.04.2025, 10:14:26
  • 45
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    obronacywilna
Desxon
Desxon 15.04.2025, 08:50:12 via Wykop
  • 0
Tja... ja już słyszałem na studiach jak te "kontrole" przebiegają
Prowadzący opowiadał jak zatwierdzili jego garaż podziemny jako jedno z miejsc w którym można się schronić. Tylko logicznie stwierdził, że jak to ma niby działać bez odpowiedniego systemu wentylacji i oczywiście faktu, że w środku stoją prywatne auta ?

I potem człowiek ucieka do najbliższego miejsca się schować, a tam 90% miejsca zajmują auta i się dusisz z resztą nieszczęśników co akurat
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

415

Inwestorzy panicznie uciekają z USA. To największy odpływ kapitału od 2 lat

Inwestorzy panicznie uciekają z USA. To największy odpływ kapitału od 2 lat

Inwestorzy zagraniczni wycofują się z USA. Tymczasem Trump doprowadza do zwiększenia majątku kolejnego miliardera.

ross-flow
z
fxmag.pl
dodany: 12.04.2025, 08:51:18
  • 57
  • #
    trump
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    inwestycje
  • #
    akcje
  • #
    etf
Desxon
Desxon 12.04.2025, 14:51:18 via Wykop
  • 0
Trump się bawi całym rynkiem USA (i po części całym światowym) jak swoim shitcoinem, to lepiej wyjść przy minimalnych stratach niż jak efekty jego ceł w końcu zaczną r----------ć gospodarkę oddolnie
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Trzesidzida
Trzesidzida
09.04.2025, 18:50:38
  • 369
Mam taką teorię, że kontrolę nad Białym Domem przejęły kurvinoxy

#gielda #usa #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Desxon
Desxon 10.04.2025, 10:14:56 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Johnnysins
Johnnysins
Johnnysins
09.04.2025, 13:19:58
  • 593
-30% w portfelu na gieldzie amerykanskiej nie robi na mnie zadnego wrazenia przy moich wczesniejszych inwestycjach w krypto -90%. Jak widac zdobete doswiadczenie procentuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Desxon
Desxon 10.04.2025, 10:06:06 via Wykop
  • 0
nie robi na mnie zadnego wrazenia przy moich wczesniejszych inwestycjach w krypto -90%


@Johnnysins: Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze.
  • Odpowiedz

770

Wojny handlowej ciąg dalszy. Chiny podnoszą cła na produkty z USA

Wojny handlowej ciąg dalszy. Chiny podnoszą cła na produkty z USA

Jest ostra reakcja Pekinu na wdrożenie przez administrację USA taryf na poziomie 104 proc. na import produktów z Chin. Chiński rząd zatwierdził podniesienie ceł odwetowych na towary importowane z USA z 34 proc. do 84 proc. - przekazało ministerstwo finansów w Pekinie.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 09.04.2025, 11:40:35
  • 96
  • #
    usa
  • #
    chiny
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    trump
Desxon
Desxon 09.04.2025, 13:42:14 via Wykop
  • 2
Chiny mówią "sprawdzam"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lieutenant_Kim
Lieutenant_Kim
09.04.2025, 07:05:02
  • 801
Nawet mną nie jebło. Dajcie kolejne cła.
#gielda
Lieutenant_Kim - Nawet mną nie jebło. Dajcie kolejne cła. 
#gielda

źródło: temp_file7502311499010843339

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Desxon
Desxon 09.04.2025, 12:58:41 via Wykop
  • 40
@Lieutenant_Kim:
Desxon - @Lieutenant_Kim:

źródło: comment_xoJ692MwuoKWLFE0hlHLOPeOzJqEugAf

Pobierz
  • Odpowiedz

296

Wyrok sadu za zabijanie ptakow przez wiatraki.

Wyrok sadu za zabijanie ptakow przez wiatraki.

Ekolodzy odpowiadaja za eksterminacje ptakow. Mówią ze ptaki sa bezpieczne.

lucap01
z
x.com
dodany: 07.04.2025, 18:55:25
  • 49
  • #
    oze
  • #
    ekologia
  • #
    energetyka
  • #
    inwestycje
Desxon
Desxon 09.04.2025, 07:18:31 via Wykop
  • -2
Debilizm, jak ptak się rozwali o okno biurowca to mamy zlikwidować okna czy biurowce ?
Koty są jak na razie największym zagrożeniem dla wszelkiego rodzaju ptaków zagrożonych oraz nie i jakoś nie widzę wielkich akcji o kastrowaniu i zakazu sprzedaży, bo "trzymamy drapieżnika w domu i wychodzi zabijać biedne ptaszki"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2261

Skandal w urzędzie pracy. Pomagali nielegalnym migrantom

Pokaż treści 18+

Skandal w urzędzie pracy. Pomagali nielegalnym migrantom

Za pieniądze organizowali nielegalny przyjazd do Polski cudzoziemcom i ułatwiali im pobyt w naszym kraju tym zajmowała się grupa przestępcza rozbita ostatnio przez straż graniczną. W sprawie zatrzymano trzy osoby, w tym urzędników jednego z powiatowych urzędów pracy w województwie mazowieckim.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 08.04.2025, 07:39:32
  • 157
  • #
    prawo
  • #
    imigranci
  • #
    strazgraniczna
  • #
    mazowieckie
  • #
    przestepczosc
Desxon
Desxon 08.04.2025, 09:03:42 via Wykop
  • 22
Znaleźli też Januszy co ich zatrudniali ?
Raczej bez jakiegoś miejsca "zbytu" na siłę roboczą nie w---------i by się w grupę przestępczą
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

822

Musk podważa decyzję Trumpa? Mówi o cłach w Europie

Elon Musk proponuje stworzenie strefy wolnego handlu między USA a Europą, eliminując bariery celne. Czy to możliwe?

topikPajak
z
msn.com
dodany: 06.04.2025, 08:35:41
  • 254
  • #
    elonmusk
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
Desxon
Desxon 06.04.2025, 12:11:29 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

776

Lagarde chce, aby UE porzuciła Visa i MasterCard na rzecz własnej platformy

Christine Lagarde podkreśliła zależność Europy od zagranicznej infrastruktury płatności cyfrowych. Visa, MasterCard, PayPal i Alipay są kontrolowane przez amerykańskie lub chińskie firmy zauważyła, argumentując: Powinniśmy upewnić się, że istnieje europejska oferta.

occultronaut
z
businesstoday.in
dodany: 05.04.2025, 22:47:00
  • 342
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    ue
  • #
    usa
Desxon
Desxon 06.04.2025, 08:45:20 via Wykop
  • 46
Ale ja zakładam że naszym europosłom bardziej się marzy taka platforma w której mogą zablokować możliwość płacenia każdemu kto źle powie o nielegalnych imigrantach albo nowych EKOpodatkach.


@LegendarnyOdkurzacz: no i jak to się różni od tego co mamy teraz ? Mastercard/Visa dostaje jedno rządowe pismo, że jesteś podejrzany i ci blokują kartę tego samego dnia, nawet nie pytając co zrobiłeś - obojętnie czy mowa nienawiści czy handel narkotykami

I każda

422

Trzeba bić na alarm! Polskie dzieci tyją i tracą podstawową sprawność

Trzeba bić na alarm! Polskie dzieci tyją i tracą podstawową sprawność

- Musielibyśmy zacząć rozmowę od tego, jak wygląda WF w szkołach. Czy dalej akceptowane są zwolnienia z powodu kataru-stwierdził Robert Lewandowski, zapytany o przyszłość polskiej piłki. Ale jest gorzej, niż kapitan kadry myśli. Nie potrzeba kataru, by w kilka minut znaleźć lekarza i rok zwolnienia.

Zenzowaty
z
sport.pl
dodany: 04.04.2025, 02:02:50
  • 284
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    otylosc
  • #
    dzieci
  • #
    szkola
  • #
    lewandowski
Desxon
Desxon 05.04.2025, 07:18:12 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

742

ONZ: Dostęp do stron dla dorosłych to podstawowe prawo człowieka

ONZ: Dostęp do stron dla dorosłych to podstawowe prawo człowieka

Planowane przez rząd Wielkiej Brytanii ograniczenia w dostępie do witryn dla dorosłych idą pełną parą, a pomysłem interesuje się coraz więcej krajów. Sprzeciw wyraża ONZ, wskazując na prawo do wolności słowa.

Saimon1001
z
geekpedia.pl
dodany: 04.04.2025, 07:26:12
  • 241
  • #
    internet
  • #
    europa
  • #
    onz
  • #
    uk
Desxon
Desxon 04.04.2025, 13:23:50 via Wykop
  • -3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

241

Kredyty studenckie duszą Amerykanów.Czy studiowanie w Polsce powinno być płatne?

Kredyty studenckie duszą Amerykanów.Czy studiowanie w Polsce powinno być płatne?

Czy studiowanie w Polsce powinno być płatne? W ostatnich dniach ten temat nie schodzi z afisza, a przyczynkiem do dyskusji były wypowiedzi Sławomira Mentzena, który z płatnych studiów uczynił element swojego idealnego świata

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 02.04.2025, 12:58:28
  • 303
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    studia
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    ciekawostki
Desxon
Desxon 03.04.2025, 09:32:28 via Wykop
  • 3
Powinno być darmowe, nawet bardziej niż teraz - jakieś dotowane stołówki i akademiki nawet za tą symboliczną złotówkę w bliskiej odległości od sal wykładowych. To mają być całe miasteczka studenckie gdzie wszędzie dojdziesz w 10min piechotą
I oczywiście granty naukowe, stypendia rektora wypłacane za wyniki DLA KAŻDEGO CO SPEŁNIA WYMOGI, a nie jak teraz że 10% i chłop może mieć 4,99 ale jakaś babka zrobiła ładne oczka do profesora i ma 5,0 w
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2057

Kierujący Toyota Hilux wyhamowuje do zera na drodze ekspresowej S7

Kierujący Toyota Hilux wyhamowuje do zera na drodze ekspresowej S7

Kierujący Toyota Hilux mruga z daleka na kierowce wyprzedzającego inny pojazd, a następnie wyhamowuje do zera i wysiada z auta. "Gość zajeżdża drogę znajomemu na trasie z Katowic do Warszawy, wychodzi z auta i uderza kierowcę, następnie odjeżdża. Ponadto kobieta, która jest pasażerką atakującego pok

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 02.04.2025, 11:31:31
  • 448
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
Desxon
Desxon 02.04.2025, 15:52:54 via Wykop
  • 96
@CREATE_USER: jeśli "prowokacja" powoduje w tobie chęć stworzenia zagrożenia w ruchu lądowym hamując do zera i wychodząc z auta się kłócić na tej ekspresówce to idź na badania psychiatryczne

350

Ludzie Putina porywają prowadzących antyspołeczny styl życia Rosjan na wojnę

Pokaż treści 18+

Ludzie Putina porywają prowadzących antyspołeczny styl życia Rosjan na wojnę

Prowadzący "antyspołeczny" styl życia Rosjanie znikają. Po wioskach jeżdżą grupy w policyjnych mundurach, ale bez oznaczeń i porywają mężczyzn niechodzących do pracy. Okazuje się, że następnie podpisują oni kontrakty na tzw. Specjalną Operację Wojskową.

jackpie
z
defence24.pl
dodany: 01.04.2025, 05:48:46
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    zolnierze
Desxon
Desxon 02.04.2025, 13:29:00 via Wykop
  • 0
Przecież tak było do tej pory, tylko w zwykle żona/matka kacapka zgłaszała pijaka w domu, WKU podjeżdżało i zabierało delikwenta... na Ukrainie zginie to duma w całej wsi, a tak to by zdechł za stodołą od % i byłby wstyd. Teraz pewnie się biorą za prawdziwie samotnych - wiek 40-60, bez żony, rodziców, dzieci. Takich co na wojnę by nie poszli, ani też nikt by ich nie zmuszał
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

779

Na uniwersytecie medycznym wrze. "Nepotyzm, łamanie standardów etycznych"

Na uniwersytecie medycznym wrze. "Nepotyzm, łamanie standardów etycznych"

Żona i kochanka w radach których zadaniem ma być kontrolowanie władz uczelni. W tle wielomilionowe granty.

Poludnik20
z
lublin.wyborcza.pl
dodany: 01.04.2025, 15:37:16
  • 77
  • #
    lublin
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    lekarz
Desxon
Desxon 02.04.2025, 13:25:55 via Wykop
  • 2
Na uniwersytecie medycznym wrze. "Nepotyzm, łamanie standardów etycznych"


Przecież nepotyzm na medycznych kierunkach to JEST standard XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

494

Mniej pieniędzy na obronność, więcej na zieloną transformację miast

Pokaż treści 18+

Mniej pieniędzy na obronność, więcej na zieloną transformację miast

Funduszu Obronności i Bezpieczeństwa, na który została przekierowana część środków z KPO, będzie dysponował kwotą 25-26 mld zł, a nie 30 mld zł powiedziała Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz

Berserker1910
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 01.04.2025, 13:21:46
  • 80
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    polityka
Desxon
Desxon 02.04.2025, 13:23:26 via Wykop
  • -1
Przy pełnoskalowej wojnie światowej jak nie będzie łatwego dostępu do surowców prądotwórczych to myślisz, że zielona transformacja nie wyjdzie nam na dobrze ? Wy zdajecie sobie sprawę, że UE nie idzie w OZE, dobre ocieplanie budynków i obniżanie zużycia prądu z dobrego serca dla planetki, tylko kupno surowców zza granicy zawsze przychodzi by nas ugryźć w dupę jako kontynent ?

To już nie te czasy, że to nasze kolonie i dostarczają, bo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

697

Muzeum Etnograficzne w Warszawie "piętnuje mit kolonialnej niewinności Polski"

Muzeum Etnograficzne w Warszawie "piętnuje mit kolonialnej niewinności Polski"

W roku tysiąclecia koronacji Chrobrego i pięćsetlecia hołdu pruskiego państwowe muzeum robi wystawę o... "polskim kolonializmie".

Domowik
z
ethnomuseum.pl
dodany: 01.04.2025, 20:28:24
  • 185
  • #
    kultura
  • #
    muzeum
  • #
    lewackalogika
  • #
    4konserwy
  • #
    etnografia
Desxon
Desxon 02.04.2025, 13:13:49 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

317

Putin podpisał dekret o wiosennym poborze do wojska. Największym od trzech lat

Pokaż treści 18+

Putin podpisał dekret o wiosennym poborze do wojska. Największym od trzech lat

Przywódca Rosji Władimir Putin podpisał w poniedziałek dekret o wiosennym poborze do służby wojskowej. To największy wiosenny pobór w Rosji od początku rosyjskiej pełnowymiarowej agresji na Ukrainę.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 31.03.2025, 15:40:42
  • 128
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    armia
  • #
    polityka
Desxon
Desxon 01.04.2025, 07:11:26 via Wykop
  • 9
No, ale jak to ? Przecież Pomarańczowy twierdzi, że Putin spoko gość i chce pokoju to po co ta mobilizacja ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Poludnik20
Poludnik20
31.03.2025, 15:33:28
  • 0
Druga znana mi transmisja z wyburzania „Związkowca” w Koszalinie. Najwyższego budynku w niegdyś wojewódzkim mieście na Pomorzu. Jest to niewątpliwie dewastacja kapitalistyczna. Ostatecznie mogłyby być mieszkania

https://vm.tiktok.com/ZNd8VptMG/

#koszalin #prl #historia #architektura #biurowiec #wiezowiec #gierek
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Desxon
Desxon 31.03.2025, 15:51:24 via Wykop
  • 4
@Poludnik20: chłopie ludzie przestali wynajmować pomieszczenia, sam budynek przestał spełniać normy i doprowadzenie go do odpowiedniego stanu byłoby bardziej kosztowne niż całkowite zburzenie, to chyba logiczne, że je zburzą

A mieszkania tak czy siak będą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23
  • Strona 5 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.04.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking