Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DaudeX
DaudeX

DaudeX

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 401
  • Znaleziska 105
  • Mikroblog 296
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4

2235

18-latek w Maserati śmiertelnie staranował małżeństwo. Sąd zadziwia wyrokiem

18-latek w Maserati śmiertelnie staranował małżeństwo. Sąd zadziwia wyrokiem

Sąd Okręgowy w Ostrołęce (woj. mazowieckie) właśnie zmniejszył karę dla kierowcy sportowego Maserati, 18-letniego Piotra R., za wypadek, jaki spowodował on w 2023 roku w Rzekuniu. Zginął w nim 42-letni mężczyzna, a jego żona została ranna. Jak podaje tvn24.pl, wyrok pierwszej instancji zapadł w maju

sub_zero_1
z
o2.pl
dodany: 23.02.2026, 18:15:32
  • 291
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
DaudeX
DaudeX
DaudeX 24.02.2026, 16:27:14 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rad-X
Rad-X
24.02.2026, 15:52:40
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 24.02.2026, 16:23:23 via Wykop
  • 2
@Rad-X: piękny, potężny kraj! Swoją wielkością zawstydza całą Europę. Jest o co walczyć! Jest o co zabijać ruskiego okupanta! Ten kraj ma szansę być hegemonem w Europie! Armię już mają na wzór Napoleona!
  • Odpowiedz

532

Hindusi zaleją polski rynek pracy? Nowa umowa UE

Hindusi zaleją polski rynek pracy? Nowa umowa UE

Porozumienie zakłada wprowadzenie procedur umożliwiających większą mobilność zawodową pracowników Indii i UE. Krótkoterminowe delegacje, transfery wewnątrzkorporacyjne oraz współpraca projektowa staną się łatwiej dostępne, zwłaszcza w sektorach takich jak IT, inżynieria czy doradztwo.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 23.02.2026, 09:12:09
  • 142
  • #
    programista15k
  • #
    programista25k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    praca
DaudeX
DaudeX
DaudeX 23.02.2026, 20:22:46 via Wykop
  • -1
Dalej popieracie sobie UE, POPiS i innych darmozjadów! Nie rozumiecie jednego. Właśnie trwa humanitarne ludobójstwo narodu polskiego. Oni nie muszą już likwidować was w komorach gazowych, rozstrzeliwać, bo wiedzą że za 75 lat Polski już nie będzie. W 2100r. na naszych ziemiach będzie żyło może z 13 milionów ludzi, nie więcej. Młodzi Polacy nie mają warunków do tworzenia potomstwa i przez to znikniemy w kolejnych pokoleniach. Wszechobecna drożyzna wynika z prostej kalkulacji.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

302

Słowacja wstrzymała dostawy prądu do Ukrainy.

Pokaż treści 18+

Słowacja wstrzymała dostawy prądu do Ukrainy.

Premier Słowacji Robert Fico poinformował w poniedziałek o wstrzymaniu dostaw energii elektrycznej do Ukrainy. Decyzja - jak tłumaczy Bratysława - ma związek z brakiem wznowienia przesyłu rosyjskiej ropy naftowej przez rurociąg Przyjaźń.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 23.02.2026, 16:43:02
  • 120
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    slowacja
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
DaudeX
DaudeX
DaudeX 23.02.2026, 16:51:33 via Wykop
  • -21
Skandal! Mam nadzieję, że teraz z naszych elektrowni popłynie więcej taniego prądu dla Ukrainy. Pamiętajmy o co Ukraina walczy!
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3159

Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.

Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.

Pacjenci jednej z klinik w Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA byli przyjmowani niezgodnie z przepisami. Szybkie leczenie raka trzustki zapewniały wpłaty na konto fundacji związanej ze szpitalem i drogie wizyty u kierownika kliniki wynika z kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia.

gerwazy-oko
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 23.02.2026, 09:39:27
  • 332
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    rak
  • #
    onkologia
  • #
    wydarzenia
DaudeX
DaudeX
DaudeX 23.02.2026, 15:01:07 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 23.02.2026, 15:03:48 via Wykop
  • -77
@Arnie123: Mówię wam, jak będzie wojna to sami będziecie sobie amputować kończyny, sami będziecie tamować krwotoki i sami będziecie umierać bez lekarzy! Dlatego nie warto walczyć za ten upadły naród, nie warto płacić biliony na zabawki militarne, nie warto udawać mocarstwo militarne jakim nigdy nie będziemy! Żyjmy w pokoju, a nie walczmy z sąsiadami! Rosja tam zawsze będzie i nic tego nie zmieni!
DaudeX
DaudeX
DaudeX 23.02.2026, 15:05:35 via Wykop
  • 20
@Ustrojstwo: hahahaha. Polak wojownik, prawda boli i co najwyżej możecie popłakać pod poduszką i wrócic do swoich kołchozów z---------ć na waszych Panów!

353

PIS oddał Rosji wszystkie nasze zasoby wzbogaconego Uranu w 2016! xD

Pokaż treści 18+

PIS oddał Rosji wszystkie nasze zasoby wzbogaconego Uranu w 2016! xD

Uranu starczyłoby na 28 bomb atomowych, PIS posłusznie oddał cały uran Rosji po prośbie USA w 2016 roku ponieważ "żeby nie dostał się w ręcę terrorystów xD". Mieliśmy szanse wybudować swój własny arsenał gdyby go nie oddali.

KIaudik
z
x.com
dodany: 23.02.2026, 12:22:22
  • 78
  • #
    ukraina
  • #
    usa
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    ciekawostki
DaudeX
DaudeX
DaudeX 23.02.2026, 12:44:09 via Wykop
  • -18
Bardzo dobrze. Polacy nie mogą mieć atomu bo są niestabilnie emocjonalnie. Nie dałbym tym imbecylom w rządzie ani jednej atomówki. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej żeby Polska nie miała tej broni. Mamy miliony młodych byczków gotowych do walki konwencjonalnej i to nam musi wystarczyć.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

373

Ortopedia w Lublinie działa tylko do końca marca, bo nie ma pieniędzy w NFZ

Ortopedia w Lublinie działa tylko do końca marca, bo nie ma pieniędzy w NFZ

Przyjmujemy na ortopedię każdego pacjenta, ale to sprawia, że w trzy miesiące od stycznia do końca marca oddział wyrabia kontrakt NFZ przewidziany na cały rok. Nadwykonania wynoszą 9 mln zł. Tych pieniędzy z pewnością nikt nam nie zapłaci.

tomasztomasz1234
z
jawnylublin.pl
dodany: 22.02.2026, 07:29:42
  • 223
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    lekarski
  • #
    afera
DaudeX
DaudeX
DaudeX 22.02.2026, 14:40:25 via Wykop
  • -5
Ludzie kochani, a teraz wyobraźcie sobie wojnę z Rosją i tysiące rannych polskich żołnierzy, cywilów. Wy myślicie naprawdę, że ta banda lekarzy nastawionych na łatwy zysk pójdzie z nami wszystkimi na wojnę!? Pierwsi s-------ą za granicę zostawiając rannych na wykrwawienie się! Oczywiście znajdą się w polskiej mafii lekarze, którzy będą leczyć, ale za grube miliony. Ty dostaniesz od państwa kilka tysięcy żołdu za walkę na pierwszej linii frontu i ryzykowaniem swoim życiem
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

558

500 zł za godzinę pracy lekarza w Iłży. "Kwoty nie są wysokie, one są zabójcze"

500 zł za godzinę pracy lekarza w Iłży. "Kwoty nie są wysokie, one są zabójcze"

Szpital w Iłży (Mazowieckie) wstrzymał przyjęcia pacjentów na oddział wewnętrzny z powodu braku lekarzy. Szpital chciał zatrudnić nowych, ale kandydaci oczekiwali stawek od 350 do 500 zł za godzinę, na co nie stać szpitala.

Stulejman_Beznadziejny
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 21.02.2026, 09:47:48
  • 218
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
DaudeX
DaudeX
DaudeX 21.02.2026, 20:56:39 via Wykop
  • -7
Leczą Polaków źle, nie leczą też źle. Powinniście się zastanowić, czy warto iść na wojnę z lekarzami. Bez nich Polacy giną masowo i w ciągu 5 lat nie ma połowy narodu polskiego. Lekarz daje zdrowie, które wy sobie sami odbieracie prowadząc niezdrowy tryb życia. Ich czas jest bezcenny, a zapłata 500 zł/godz to jak splunąć mu w twarz. W tą godzinę on jest w stanie wyleczyć 10 pacjentów!
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 21.02.2026, 14:56:03
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
21.02.2026, 15:10:08 via Wykop
  • 7
@DaudeX: kiepski troll jest kiepski
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
21.02.2026, 15:15:10 via Wykop
  • 8
@DaudeX: ja wiem skad wy są
mleko3-2procent - @DaudeX: ja wiem skad wy są

źródło: 5307

Pobierz
  • Odpowiedz

476

ZUS wstrzymuje wypłaty 800 plus dla Ukraińców. Koniec automatu w wypłacie świadc

ZUS wstrzymuje wypłaty 800 plus dla Ukraińców. Koniec automatu w wypłacie świadc

Od 1 lutego 2026 roku weszły w życie nowe, surowsze zasady przyznawania 800 plus dla obywateli Ukrainy ze statusem UKR.

PixelNomad
z
rybnik.naszemiasto.pl
dodany: 21.02.2026, 09:56:09
  • 137
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    zus
  • #
    podatki
DaudeX
DaudeX
DaudeX 21.02.2026, 13:02:46 via Wykop
  • -36
Polski rząd idzie drogą rosyjską. Tworzą podziały narodowościowe pomiędzy takimi samymi ludźmi. Każdy Ukrainiec przebywający w Polsce powinien mieć takie same prawa jak Lachy. Dyskryminować to sobie możecie Ruskich, ale nie naszych obrońców. Skandal!
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 21.02.2026, 13:05:05 via Wykop
  • -9
@wiechu90: ogarnij się! Dzięki Ukraińcom w Polsce urodziło się 15 tys. więcej ludzi! Gdyby nie oni to nie miałby kto robić w fabrykach i innych miejscach, których Polacy się brzydzą. Lachy chciałaby tylko rządzić sobie i o--------c pracując w budżetówce, a do ciężkich robót zatrudniać Ukraińców. Obrzydlistwo.
DaudeX
DaudeX
DaudeX 20.02.2026, 13:38:36
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
20.02.2026, 14:59:59 via Wykop
  • 9
@DaudeX: Dobra w---------j obsrany łbie ruski
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 19.02.2026, 20:52:05
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoluszkiPalone
SoluszkiPalone
19.02.2026, 20:54:53 via Wykop
  • 745
@DaudeX: Przyleci Imperator na czele gwiezdnej floty a media milczom
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek
19.02.2026, 20:55:08 via Wykop
  • 658

Komentarz usunięty przez moderatora

DaudeX
DaudeX
DaudeX 19.02.2026, 13:33:00
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
19.02.2026, 13:37:48 via Wykop
  • 0
@tentyp11: #tojestnaszawojna Ameryka i Polska na wspólnym froncie połączy nas więzią nierozerwalną! Nie ważny jest przeciwnik, ważna jest więź tych dwóch narodów. Braterstwo pomiędzy nami będzie trwało wiecznie!
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
19.02.2026, 13:41:01 via Wykop
  • 0
@washington: Dla nas to jest szansa na wykazanie się przed większym bratem i pokazanie Rosji, że biliony wydane w ostatnich latach na Polską armię nie poszło na marne. Dodatkowo to idealna okazja na trening naszych żołnierzy. Nasze żółtodzioby nabiorą doświadczenia. Nawrocki musi zdecydować, czy wspierać USA i dać naszym żołnierzom szansę na rozwój, czy schować naszą armię pod kołderką.
  • Odpowiedz

1756

ONZ: Działalność Epsteina może być uznana za zbrodnię przeciwko ludzkości

ONZ: Działalność Epsteina może być uznana za zbrodnię przeciwko ludzkości

Według ekspertów cytowanych przez agencję Reutera dokumenty sądowe wskazują na istnienie globalnej organizacji przestępczej, która dopuściła się czynów spełniających prawne kryterium zbrodni przeciwko ludzkości. Skala, systematyczność i transgraniczny charakter tych przestępstw wobec kobiet i dzieci

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 18.02.2026, 19:43:13
  • 200
  • #
    onz
  • #
    jeffreyepstein
  • #
    zbrodnie
  • #
    wymiarsprawiedliwosci
DaudeX
DaudeX
DaudeX 18.02.2026, 23:40:26 via Wykop
  • -18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 18.02.2026, 23:21:57
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CultedelaRaison
CultedelaRaison
18.02.2026, 23:24:49 via Android
  • 13
@DaudeX: ehh kiedyś to było fajne ziółko co poprawiało humor, a to nowe to dajcie spokój, psychozy i paranoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
karocx
karocx
karocx
18.02.2026, 23:29:37 via Wykop
  • 2
@DaudeX: wytrzeźwiej
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 18.02.2026, 17:06:25
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
18.02.2026, 17:52:33 via Android
  • 2
@DaudeX: nie. Wtedy poprosili o pomoc całe NATO. Teraz mam podziękowali... Niech spadają
  • Odpowiedz
Hydrazant
Hydrazant
18.02.2026, 23:58:22 via Wykop
  • 2
@Nolimit: irańskie drony nie znaczy ze to irańczycy. moga sprzedawac bron komu chca.
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 18.02.2026, 12:21:39
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
18.02.2026, 12:29:25 via Wykop
  • 0
@hot_tomek: Jeśli zobaczysz płonące amerykańskie lotniskowce to zmienisz zdanie. Puchatek właśnie rozgrywa Trumpa, aby w jeden dzień zniszczyć mu większość sił, które miały bronić Tajwanu! Wojna o Tajwan jest nieunikniona!
  • Odpowiedz

496

Astronomiczne zarobki lekarzy, milioner po 3 miesiącach pracy

Astronomiczne zarobki lekarzy, milioner po 3 miesiącach pracy

Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy. Miesięczne zarobki lekarzy w szpitalach podległych samorządowi województwa mazowieckiego w 2025. Dane dotyczą zarobków na kontrakcie B2B.znalezisko dzięki Stulejman_Beznadziejny

SzotyTv
z
wykop.pl
dodany: 15.02.2026, 21:52:11
  • 89
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
  • #
    ekonomia
DaudeX
DaudeX
DaudeX 16.02.2026, 04:16:40 via Wykop
  • 122
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 16.02.2026, 05:58:36 via Wykop
  • 51
@sol1: 300 zł za 10 minutowe konsultacje to już standard w tej branży. Pytam się. Kto tak k---a zarabia na świecie, będąc zwykłym pracownikiem. To nie są przedsiębiorcy tworzący różnego rodzaju dobra dla reszty społeczeństwa. To nie są ludzie innowacyjni. To są zwykli receptojebcy. Mam szacunek do różnego rodzaju chirurgów, którzy własnymi rękami z----------ą, ale cała reszta jest do zastąpienia przez AI.
DaudeX
DaudeX
DaudeX 16.02.2026, 04:30:06
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bombastick
bombastick
16.02.2026, 04:37:28 via Wykop
  • 853
Żyjmy w spokoju i nie nawet nie myślmy o walce!


@DaudeX: wyślij ten wspaniały manifest swojemu moskiewskiemu mocodawcy
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
16.02.2026, 04:49:04 via Wykop
  • 346
@DaudeX: @duzy240 ale się zdecydujcie w narracji, albo idziemy na wojnę albo wysyłamy sprzęt
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 14.02.2026, 11:55:37
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_tomek
hot_tomek
14.02.2026, 12:17:30 via Wykop
  • 13
@DaudeX: każdy kto chce występować pod Polską flagą i pluje na orkową rzesze osranego kremlowego maupiszona jest dla mnie bratem obojętnie czy uirodził się w izraelu ukrainuie rosji czy niemcach.
  • Odpowiedz
Kazanek
Kazanek
14.02.2026, 12:21:42 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15
  • Strona 7 z 15
  • >

Dawid Kowalski

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking