Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DaudeX
DaudeX

DaudeX

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 401
  • Znaleziska 105
  • Mikroblog 296
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4
DaudeX
DaudeX
DaudeX 08.04.2026, 04:36:48
  • 24
Od początku wiedziałem, że Trump wymięknie. Ktoś kto rucha małe dzieci i ma żonę 25 lat młodszą jest po prostu spaczonym wynaturzeniem. Tacy ludzie nie są gotowi na podejmowanie ryzyka i walkę o wolność całego świata. Jednak Trump był fałszywym Mesjaszem i został Judaszem całego narodu wybranego. Oszukał miliony Żydów, których dzisiaj mi jest po prostu po ludzku żal.

#iran #wojna #izrael #usa #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
08.04.2026, 04:58:31 via Wykop
  • 11
@DaudeX:
Aj-waj
  • Odpowiedz
magda_em
magda_em
08.04.2026, 05:02:45 via Wykop
  • 8
Ktoś kto rucha małe dzieci i ma żonę 25 lat młodszą


@DaudeX: A ktoś, kto rucha małą żonę i ma dzieci 25 młodsze? Kolega pyta.
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 07.04.2026, 18:55:13
  • 3
Czy już nastał ten czas, aby przeprosić się z Rosją i Chinami, a nawet z Koreą Północną? Tylko te narody mają możliwości militarne i NUKLEARNE żeby powstrzymać Amerykanów i Żydów przez zagładą całej cywilizacji! Wolny świat musi się zjednoczyć i powstrzymać fałszywego Mesjasza Donalda Trumpa zanim będzie za późno i Ziemia stanie się niezdatna do życia na zawsze.

#iran #wojna #izrael #rosja #ukraina
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RoyKeane
RoyKeane
RoyKeane
07.04.2026, 18:55:35 via Wykop
  • 22
@DaudeX: Morda tam szmatecki.
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
07.04.2026, 18:58:46 via Wykop
  • 5
@DaudeX: wolę zginąć z usa niz życ pod ruskim butem
  • Odpowiedz
mark1276
mark1276
mark1276
07.04.2026, 16:51:30
  • 7
Do południa było spokojnie, przyszedł wieczór, eksperci wrócili ze szkoły, srają pod siebie i robią syf na tagu. Nie będzie żadnej zagłady nuklearnej, przestańcie już robić pod siebie na brązowo.
#iran
mark1276 - Do południa było spokojnie,  przyszedł wieczór, eksperci wrócili ze szkoły...

źródło: IMG_5837

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 07.04.2026, 16:55:10 via Wykop
  • 0
@mark1276: Rosjanie też zaprzeczali doniesieniom o rzekomej inwazji na Ukrainę! Nie wiesz wszystkiemu co Tobie POWIEDZĄ!
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 07.04.2026, 16:49:28
  • 6
Pomódlmy się dzisiaj za Ukraińców w Ukrainie, bo dzisiejsza noc może być dla nich Dniem Ostatecznym. Za kilka godzin prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki odczaruje militarne użycie bomb atomowych atakując wiele celów w Iranie. Prezydent Rosji Władimir Putin już czeka z czerwonym przyciskiem gotowy do wydania rozkazu na użycie tej same broni przeciwko naszym braciom z Ukrainy. Gdy już irańską ziemię dotknie OGROMNA energia rozszczepionych JĄDER ciężkich pierwiastków ŚWIAT się zmieni na zawsze.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
07.04.2026, 16:52:04 via Wykop
  • 3
@DaudeX: pytanie czy ruskim te atokówki by odpaliły, bo mam wątpliwości
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
07.04.2026, 16:58:24 via Android
  • 8
@DaudeX: To jakiś f----z? Bo masowo od kilku dni prosukujesz posty o atomowej zagładzie
  • Odpowiedz

804

"Cała cywilizacja umrze dziś w nocy i nigdy nie zostanie przywrócona"

Bełkot pacjenta szpitala psychiatrycznego? Nie, to pisze Prezydent USA.

banzi
z
x.com
dodany: 07.04.2026, 12:25:53
  • 129
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    iran
DaudeX
DaudeX
DaudeX 07.04.2026, 12:37:43 via Wykop
  • -16
Nadchodzą ciemne czasy. Mam nadzieję, że zrobiliście zapasy jedzenia i papieru toaletowego na kolejne lata, bo powiadam wam, że to nastąpi zmieni cały świat na dziesięciolecia!
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 07.04.2026, 12:27:21
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
07.04.2026, 12:35:39 via Wykop
  • 2
@mamracjewieszotym: Nikt nie wierzył, że Amerykanie zaatakują Hiroszimę i Nagasaki 1945 roku zabijając ponad 300 tys. ludzi w bestialski sposób :) Ludzie się nie zmieniają. Trump i Putin to stara szkoła.
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 07.04.2026, 12:00:00
  • 0
Jestem DUMNY z naszego narodu, że stoimy po stronie zwycięzców! Koniec z naszymi porażkami i byciem historycznym PRZEGRYWEM od 300 lat! Nareszcie mamy szansę zapisać się w historii jako naród, który zwycięża, a jednak za mało angażujemy się na Bliskim Wschodzie. Nie ma tam naszych wojsk, nie dajemy Amerykanom amunicji i naszych Patriotów. Kompletnie nie dbamy o potrzeby naszych sojuszników z Izraela i Ameryki. Co jest z nami? Jakby Rosja nam zagroziła
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kossok
kossok
07.04.2026, 12:02:14 via Wykop
  • 11
@DaudeX: xD
  • Odpowiedz
fat_boy
fat_boy
fat_boy
07.04.2026, 12:02:35 via Wykop
  • 2
@DaudeX: Sraken pierdaken
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 06.04.2026, 18:37:12
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
06.04.2026, 18:38:51 via Wykop
  • 8
@DaudeX: ja zakładam czarne okulary i opalam sie do grzyba
  • Odpowiedz
Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
06.04.2026, 18:53:59 via Wykop
  • 21
@DaudeX: nikt nie użyje atomu. Skończcie poerdolic
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 05.04.2026, 20:40:08
  • 2
Jestem naprawdę dumny, że mamy takich fajnych sojuszników w USA i Izraelu. Ich epickość już jest legendarna, a to dopiero początek :) Rozumiecie jak bardzo zostali zaskoczeni terroryści z Iranu, gdy próbowali naparzać na naszego zaginionego brata z armii amerykańskiej? Jechali z bananem na ustach, że uda im się go pojmać i po raz pierwszy dostać mocną kartę w tej wojnie, a zostali zmiażdżeni i spaleni... Jak Ruscy. Ratio w tej wojnie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
05.04.2026, 21:05:02 via Wykop
  • 0
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Całe ZERO. Amerykanie to naprawdę nadludzie i totalnie najwyższa nacja.
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 05.04.2026, 17:07:37
  • 3
Czyli Trump wysyłał b--ń protestującym w Iranie, dlatego tak głośno było o kilku tysiącach zabitych protestujących. Prawda jest inna. To nie były pokojowe protesty, skoro protestujące osoby były uzbrojone przez samego Trumpa. To była zwykła wojna.

#iran #wojna #izrael #ukraina #rosja #usa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruut
ruut
05.04.2026, 17:09:31 via Wykop
  • 0
@DaudeX:

>Czyli Trump wysyłał b--ń protestującym w Iranie


Yyyy
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 05.04.2026, 08:51:53
  • 0
Znowu całe zasługi z uratowanie tego człowieka dostaną Amerykańskie i Żydzi, podczas gdy Polska armia udaje, że wojna w Iranie to nie nasza wojna. Tam dzieją się epickie, historyczne akcje i nas tam nie ma. Nie wiem czego się boimy. Irańczycy to patałachy największe w historii świata. Nawet jednego amerykańskiego żołnierza nie zranili dzisiaj. Nie ma czego się bać, trzeba działać bo paliwo drogie i szkoda mi kasy.

#iran #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P_i_o_t_R
P_i_o_t_R
05.04.2026, 08:53:48 via Wykop
  • 24
Nie wiem czego się boimy


@DaudeX: już się pakujesz i tam jedziesz?
  • Odpowiedz
piratestorm
piratestorm
05.04.2026, 08:55:56 via Wykop
  • 12
@DaudeX: to nie nasza wojna( ͡° ͜ʖ ͡°) ile szekli za wpis bibi
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 04.04.2026, 10:35:21
  • 5
Mam jedno wielkie marzenia, aby Polska armia była tak samo wspaniała jak ukraińska, a nawet irańska!!! W ich sercach jest piękny patriotyzm, który ukazują światu poprzez niezłomną walkę ze znacznie potężniejszym wrogiem - mocarstwem atomowym. Ich władza i elita nie ucieka przed wrogiem do sąsiednich krajów, jak niegdyś polskie, żenujące władze podczas II WŚ. Czy nasz naród jest gotowy do podobnych poświęceń!?

#iran #wojna #usa #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShellshockNam92
ShellshockNam92
04.04.2026, 10:42:36 via Wykop
  • 3
@DaudeX: Ich elita szmatogłowych katów nie miała czasu uciec po dostali b---ę na łep :D
  • Odpowiedz
scout-scout
scout-scout
04.04.2026, 10:44:31 via Wykop
  • 8
@DaudeX: Oby nie musiał być nigdy gotowy. Wojna to zło samo w sobie i obojętnie jak próbujemy je romantyzować, to nadal pozostaje złem.
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 03.04.2026, 14:49:01
  • 9
Niech Bóg ma w opiece poszukiwaczy zaginionych pilotów amerykańskich, których myśliwiec został w terrorystyczny sposób zestrzelony. Jestem pełen podziwu odwagi tych ludzi, którzy dla braci z armii latają helikopterami i samolotami nad terenami wroga. Ich odwaga jest już teraz legendarna.

#iran #wojna #usa #izrael
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut
03.04.2026, 14:49:51 via Wykop
  • 36
@DaudeX: nigdy nie było większej odwagi
  • Odpowiedz
SoluszkiPalone
SoluszkiPalone
03.04.2026, 14:58:09 via Wykop
  • 62
@DaudeX: Jest to największa i najpiękniejsza misja ratunkowa w historii misji ratunkowych
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 02.04.2026, 03:10:17
  • 0
Świat staje się bezpieczniejszym miejscem z prezydentem Trumpem na tronie USA! Żyjemy w najlepszych czasach od początku istnienia świata. Wszystko zawdzięczamy tym nielicznym Amerykanom, którzy na własną pierś od 250 lat przyjmują pociski wymierzone w wolny świat. Walczą o wolność moją i waszą, aby zapewnić kolejnym pokoleniom świetlaną przyszłość pozbawioną złych ludzi. Jednak ubolewam nad stanem intelektualnym polskiej elity i rządzących. Nie rozumieją o co toczy się walka. Nie rozumieją, że nasza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lajsta77
lajsta77
02.04.2026, 03:25:07 via Wykop
  • 4
@arc_tic: to trumpizm
  • Odpowiedz
kubek_lodz
kubek_lodz
kubek_lodz
02.04.2026, 04:11:04 via Wypiek
  • 8
@arc_tic to troll
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 01.04.2026, 17:29:47
  • 3
Być może jutro obudzimy się w innym świecie pozbawionym amerykańskiego parasola obronnego nad naszymi głowami! Nie wiem co o tym sądzić, ale nie wierzę w polską armię. Nie wierzę, że będą w stanie samodzielnie nas obronić, bez sojusznika z Ameryki Północnej. Chyba nadszedł czas na wyprowadzkę daleko od polskiej granicy, aby zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczne życie. Rosja coś kombinuje i obawiam się najgorszego. Gra, która się toczy jest nieprzypadkowa. Trump
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
01.04.2026, 17:32:11 via Wykop
  • 55
@DaudeX: papa
  • Odpowiedz
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
01.04.2026, 17:33:44 via Wykop
  • 48
Nie wiem co o tym sądzić


@DaudeX: rabina zapytaj
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 01.04.2026, 09:35:07
  • 8
Brawo Polacy! Brawo POwcy! Brawo Tusk! Brawo wam za wasze bezwartościowe uczestnictwo w sojuszu NATO!

Amerykanie opuszczą nas i wystawią na zmielenie przez rosyjskiego okupanta! Mieliśmy jedno proste zadanie! Okazać respekt amerykańskiemu hegemonowi wysyłając nasze okręty, patrioty i żołnierzy, ale woleliśmy jak zawsze udawać, że wojna w Iranie nas nie dotyczy!

#iran #wojna #izrael #usa #polska #ukraina #rosja
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
01.04.2026, 09:48:28 via Wykop
  • 0
@kossok: Wkrótce przekonasz się na własnej skórze, czym byli Amerykanie dla Polski. Ten kraj był gwarantem bezpieczeństwa dla Polski, jak również Ukrainy. Jeśli Trump zrobi swoje to za kilka tygodni lub miesięcy dostaniemy w------l od rosyjskiego okupanta jakiego świat nie widział od II WŚ. Koniec z amerykańskim parasolem nuklearnym, koniec z ich wojakami w Polsce. Wielu Polaków zginie, ale to jest poświęcenie, na które kossok jest gotowy!
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
01.04.2026, 09:56:43 via Wykop
  • 0
@kossok: Bo mają zajebiste wsparcie od Amerykanów. Uzbrojenie i satelity. Widzą wiele, ale to się skończy wkrótce. Nie bez powodu Ruscy stoją w miejscu na froncie od wielu miesięcy. Czekają na ostateczne rozwiązanie NATO i na przejście do potężnej ofensywy, która zmiecie z powierzchni ziemi ukraińską armię. Na kraje bałtyckie i Polskę szykują osobną armię. Zrozum jedno, że nie ma sensu porównywać ukraińskiej armii do polskiej. Ukraince grają w wyższej
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
01.04.2026, 17:19:57 via Wykop
  • 0
@repro5: Nie wiesz o czym piszesz. Nie ma i nie było nigdy żadnej integracji europejskiej. Każdy naród będzie grał pod siebie. Teraz walczymy Ukraińcami, ale gdy oni się skończą to przyjdzie najpierw pora na Polaków. Będziemy mieli identyczny scenariusz jak na Ukrainie. DO OSTATNIEGO POLAKA będą walki na terenie Polski :) Żadnej Niemiec, czy Francuz nie przyjdzie nam z bezpośrednią pomocą. Może da trochę amunicji i tyle.
  • Odpowiedz

2844

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował

Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19 ustalił Rynek Zdrowia. "Sąd uznał, że ani wojna w Ukrainie, ani rozwój pandemii, w tym spadek liczby zakażeń, nie uzasadniają uchylenia lub zmiany zobowiązań umownych Polsk

sub_zero_1
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.04.2026, 14:12:40
  • 617
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
DaudeX
DaudeX
DaudeX 01.04.2026, 17:16:26 via Wykop
  • 1
@Vampire007: Polacy to skończeni idioci! Dają się r----ć na kasę, mordować, a i tak powiedzą, że Polska to piękny kraj xD
DaudeX
DaudeX
DaudeX 01.04.2026, 17:17:13 via Wykop
  • -2
Brawo! Jestem dumny z każdego wyruchanego przez rząd Polaka :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 31.03.2026, 16:35:12
  • 24
Grubo się dzieje. Podobno Trump rozważa szybkie wycofanie USA z NATO :( Może wystarczyło dać im tych naszych patriotów i te trałowce.

#iran #wojna #rosja #ukraina #usa #izrael
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
31.03.2026, 16:53:27 via Wykop
  • 0
@panzerfucker: Tak samo nie może wywoływać wojny, a zrobił to, bo wszystko można ominąć.
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
31.03.2026, 16:56:17 via Wykop
  • 4
@Vinizius: Polacy to niestety p---y bez jaj. Armia złożona w prawie 25% z kobiet xD
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX
Autor
01.04.2026, 09:50:57 via Wykop
  • 0
@mk321: Inside info prosto od Trumpa. Nie musisz dziękować :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15
  • Strona 4 z 15
  • >

Dawid Kowalski

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking