Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DaudeX
DaudeX

DaudeX

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 401
  • Znaleziska 105
  • Mikroblog 296
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4
panDario
panDario
31.03.2026, 18:31:45
  • 8
#wojna #izrael #iran #usa #swiat #polityka

https://x.com/i/status/2039047171215917563
panDario - #wojna #izrael #iran #usa #swiat #Polityka 

https://x.com/i/status/203904...

źródło: image

Pobierz
panDario - #wojna #izrael #iran #usa #swiat #Polityka 

https://x.com/i/status/203904...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 31.03.2026, 18:36:33 via Wykop
  • 0
@panDario: To mnie się podoba. O to chodzi w życiu! Trzeba żyć tak, aby inni na ciebie z----------i i wypruwali sobie żyły pracując za miskę ryżu goniąc za przetrwaniem, jedzeniem i dachem nad głową podczas, gdy ty pijesz lampkę wina w swoim superjachcie!!! Izrael to naród nadludzi i dąży do tego, podczas gdy Polacy próbują dorobić się harując za 7 euro na godzinę ;)
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 31.03.2026, 12:11:13
  • 4
Drodzy Polacy stoimy przed recesją gospodarczą i całkowitym klopsem narodu polskiego. Zaraz nie będzie ropy, gazu i innych węglowodanów.

Trump wypowiedział słowa:
"All of those countries that can’t get jet fuel because of the Strait of Hormuz, like the Poland, which refused to get involved in the decapitation of Iran, I have a suggestion for you: Number 1, buy from the U.S., we have plenty, and Number 2, build up some delayed courage,
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferek
goferek
31.03.2026, 12:12:01 via Wykop
  • 75
Zaraz nie będzie ropy, gazu i innych węglowodanów.


@DaudeX: to przejdziemy na dietę low carb albo keto.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
31.03.2026, 12:47:14 via Wykop
  • 39
Zaraz nie będzie ropy, gazu i innych węglowodanów.


@DaudeX: Gdyby tylko bylo takie cos jak ETS, ktore mialo zostac przeznaczone na rozbudowe OZE i fabryke IZERY... zamiast na wodeczke dla patologii
Gdyby tylko w UE to kiedys przewidzieli i wprowadzili nam taki program, bysmy mogli sie uniezaleznic od weglowodorow
hmmmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
31.03.2026, 10:12:48
  • 5
#wojna #usa #izrael #iran
GabrielOcello - #wojna #usa #Izrael #iran

źródło: 1000020189

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 31.03.2026, 10:43:28 via Wykop
  • 0
@GabrielOcello: Gdzie polskie wojska?
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 31.03.2026, 07:00:40
  • 0
Wojna Amerykanów to nasza wojna! Amerykanie chcą naszych patriotów i nie powinniśmy się sprzeciwić, bo to dzięki nim Polska nie zginęła póki oni walczą o nasze życie. Przede wszystkim pomogli bezinteresownie Ukrainie i niech Bóg się im za to odwdzięczy! Bez nich Ukraina byłaby Ruska, a miliony żołnierzy ruskich stałoby i naszej granicy czekając na rozkaz do ataku na nasza ziemię! Dzisiaj jesteśmy Judaszami, nie pomagamy Amerykanom w potrzebie! Oni to dobrze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawelczixd
pawelczixd
31.03.2026, 07:01:57 via iOS
  • 6
@DaudeX: same Patrioty to uważam, że za mało. Powinniśmy wysłać też minimum 5k żołnierzy. Wtedy pokażemy że faktycznie jesteśmy najlepszym sojusznikiem.
  • Odpowiedz
c.....s
c.....s
konto usunięte 31.03.2026, 07:21:21 via Wykop
  • 2
@pawelczixd: zołnierzy to nie, ale moglibyśmy wysłać inżynierów i lekarzy
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 30.03.2026, 12:31:33
  • 2
#usa #iran #wojna #izrael #rosja #trump

Czy Donald Trump to zbrodniarz wojenny?

  • Tak 57.4% (166)
  • Jak najbardziej 26.0% (75)
  • Nie, jestem Żydem 16.6% (48)

Oddanych głosów: 289

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 29.03.2026, 18:17:06
  • 21
Już w przyszłym tygodniu czeka nas wysyp filmików z gruzowaniem amerykańskich orków próbujących nacierać na irańską ziemię. Ciekawe, czy Irańczycy też będą podawać straty okupanta w taki sam sposób w jaki robią to Ukraince :)
#usa #iran #izrael #protesty #wojna #trump

Ilu amerykańskich okupantów będzie eliminowanych? (codziennie)

  • 0 0% (0)
  • 1-10 23.6% (72)
  • 11-100 40.3% (123)
  • 101-1000 16.7% (51)
  • +1001 19.3% (59)

Oddanych głosów: 305

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
29.03.2026, 18:17:38 via Android
  • 14
@DaudeX co ty p--------z
  • Odpowiedz
adifek01
adifek01
adifek01
29.03.2026, 19:34:58 via Wykop
  • 19
kasowani to beda siepacze rezimu ajatolahow.


@Aster1981: ciekawe czy broniacych się przed napascia Ukraińców też nazywasz siepaczami?
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 28.03.2026, 21:32:40
  • 2
Przestańcie wierzyć w tą specjalną operację wojskową Trumpa! To jest totalny teatr dla gojów! Nic się nie dzieje na Bliskim Wschodzie. Znowu ktoś was próbuje oszukać tak samo jak było przy tym fake Covidzie. Nie ma i nie było żadnej wojny w Iranie. Chłopaki po obu stronach tej sprzeczki posyłali sobie nawzajem trochę rakiet, a także dronów. Wkrótce będzie znowu rozejm i każdy wróci do swoich spraw. Wojna PRAWDZIWA jest na Ukrainie,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemKredki1983
JemKredki1983
28.03.2026, 22:34:14 via Wykop
  • 1
@DaudeX: podpisane Marcin Rola
  • Odpowiedz
panDario
panDario
28.03.2026, 17:04:36
  • 46
#wojna #iran #izrael #usa
panDario - #wojna #iran #izrael #usa

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 28.03.2026, 17:08:13 via Wykop
  • 0
@panDario: Po co tam są!? Korzystają z pięknej pogody czy do bycia gruzowanym!?
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 28.03.2026, 17:07:46
  • 8
Mogę płacić nawet 10 zł za litr ropy, byleby narody ucisnione przez agresorów były WOLNE od zła i wszelakich działań wymierzonych w ich niepodległość.

#usa #iran #izrael #wojna #rosja #ukraina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 26.03.2026, 18:55:36
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
26.03.2026, 19:46:50 via iOS
  • 2
@DaudeX: jakim braciom z Ukrainy? XD
  • Odpowiedz
Sossija
Sossija
26.03.2026, 22:53:36 via Wykop
  • 5
@KOLEGAMAMY: ktoś się was, ruski pomiot, pytał o zdanie? @Seba1991
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 25.03.2026, 12:29:32
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GabrielOcello
GabrielOcello
25.03.2026, 12:32:02 via Wykop
  • 70
@DaudeX: 4 opcja: Wszyscy powyżsi
  • Odpowiedz
panDario
panDario
25.03.2026, 12:32:44 via Wykop
  • 26
@DaudeX: why not everyone
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 24.03.2026, 22:31:33
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luke-mat
luke-mat
luke-mat
24.03.2026, 22:37:10 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
24.03.2026, 22:50:01 via Wykop
  • 9
@DaudeX: trollujesz, ale najgorsze jest to że pachołki z wiejskiej mogą tak myśleć serio
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 23.03.2026, 11:54:59
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZionOfel
ZionOfel
23.03.2026, 12:03:29 via Wykop
  • 9
@DaudeX: Jak tam wasza kampania Kijów w 3 dni — patch notes w toku, Stiopa?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
23.03.2026, 12:08:11 via Wykop
  • 20
@DaudeX: przypominam że wojna z iranem przedłuża się z głupoty administracji a nie niekompetencji wojska, a usa może sobie poćwiczyć wojnę z rosją bo też będzie polegać na bezlitosnym zrzucaniu bomb na rosję
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc
23.03.2026, 11:40:41
  • 2
Ciekawe co się stało ale chyba jakaś deeskalacja poleciała.

#orlen #iran #paliwa #paliwo #gielda
acpiorundc - Ciekawe co się stało ale chyba jakaś deeskalacja poleciała.

#orlen #ira...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-23 o 12.38.49

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 23.03.2026, 11:43:41 via Wykop
  • 8
@acpiorundc: Tak właśnie się zarabia miliardy ;) Kumple Trumpa już zarobili na gojach, a wy do roboty z---------ć za miskę ryżu i kąsek chleba.
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 22.03.2026, 14:12:05
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....s
c.....s
konto usunięte 22.03.2026, 14:16:03 via Wykop
  • 13
@DaudeX: Nie ma sensu trumpowi mówić jawnym tekstem, że chyba go posrało. Najlepiej jakby batyr się entuzjastycznie zgodził, ale tak zeby pomarańczowemu aż opadła szczęka. A potem żeby to zablokował tusk. Tak będzie idealnie dla Polski
  • Odpowiedz
darek-jg
darek-jg
22.03.2026, 14:16:43 via Wykop
  • 9
@DaudeX: prezydent nie ma uprawnień do wysłania armii bez wcześniejszej prośby od rządu
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 21.03.2026, 19:31:00
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xarcy
xarcy
21.03.2026, 19:50:39 via Wykop
  • 12
@DaudeX:
Kakaowy midas
  • Odpowiedz
Squatlifter
Squatlifter
21.03.2026, 20:01:11 via Wykop
  • 2
@DaudeX: Po czynach go poznacie. (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX 20.03.2026, 15:15:56
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kam3o
kam3o
kam3o
20.03.2026, 15:17:29 via Wykop
  • 373
Zapomniałeś #choroszcz
  • Odpowiedz
LucjanCyfer
LucjanCyfer
20.03.2026, 15:18:49 via Android
  • 388
@DaudeX: zamknij p---e tarczyński
  • Odpowiedz
maro-grzechotnik
maro-grzechotnik
20.03.2026, 01:47:32
  • 2
Miejmy ich codzienne w naszych sercach
#iran #izrael
maro-grzechotnik - Miejmy ich codzienne w naszych sercach
#iran #izrael

źródło: images (17)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 20.03.2026, 04:35:21 via Wykop
  • 1
@maro-grzechotnik: Cała Polska z sercem za Izraelem i Amerykanami! Codziennie modlę się o pokój w domach izraelskich!
  • Odpowiedz

2965

USA nie wyraziły zgody na produkcję rakiet do Himarsów w Polsce.

Pokaż treści 18+

USA nie wyraziły zgody na produkcję rakiet do Himarsów w Polsce.

Powód? Obawa, że Polska byłaby samodzielnie zdolna do rażenia celów w głębi Rosji, tak twierdzi były dowódca sił USA i NATO w Europie Phillip Breedlove.

KIaudik
z
x.com
dodany: 19.03.2026, 17:04:44
  • 355
  • #
    usa
  • #
    bekazpisu
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
DaudeX
DaudeX
DaudeX 19.03.2026, 17:10:08 via Wykop
  • -70
Dlaczego Ameryka ma się na to godzić? Po tym jak ją traktujemy nawet jednego naboju nie wysłałbym Polsce. Gdy Amerykanie giną za Polskę to jest dobrze, ale w drugą stronę Polacy nie chcą.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DaudeX
DaudeX
DaudeX 19.03.2026, 14:41:43
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markov90
markov90
markov90
19.03.2026, 14:45:24 via Wykop
  • 609
@DaudeX: wow ale tu zaszła mega odklejka. Weź leki
  • Odpowiedz
rkschuwduchuwdu
rkschuwduchuwdu
19.03.2026, 14:46:47 via Android
  • 342
@DaudeX: ta kilku milionowa armia rosyjska jest teraz z nami w pokoju?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15
  • Strona 5 z 15
  • >

Dawid Kowalski

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking