Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shadovek

Shadovek

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5521
  • Znaleziska 250
  • Mikroblog 5271
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 38
programista70k
programista70k
21 godz. i 36 min temu
  • 19
Stanowski się zaczął interesować polityką, bo ten temat się po prostu klika, jakby tak się klikały wyścigi kurczaków się by tym zajmował xD

Dlatego najlepiej poblokować i nie nabijać mu kabzony

#bekazlewactwa #polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi #kanalzero #stanowski #bekazestanowskiego
programista70k - Stanowski się zaczął interesować polityką, bo ten temat się po prost...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 20 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 4
@programista70k: Mariusz kiedy ktoś obraża jego guru:

A CO Z TUSKIEM?!?!?!
  • Odpowiedz
Distracted93
Distracted93
20 godz. i 52 min temu
  • 633
Za: wPolsce24.pl
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Distracted93 - Za: wPolsce24.pl
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka

źródło: 1000034873

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 20 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 253
@Distracted93: Tzw. Erdogan Schroedingera z jednej strony zły dyktator przyrównywany do Putina, z drugiej partner i sojusznik Polski
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
20.06.2026, 23:25:37
  • 0
Podobno są relacje, że UPA gwałciła polskie dzieci

#polityka #ukraina

Czy to UPA to banda pedofilów?

  • Tak, oprócz zabijania gwałcili też polskie dzieci 85.0% (34)
  • Nie, tylko torturowali i zabijali polskie dzieci 15.0% (6)

Oddanych głosów: 40

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 20.06.2026, 23:58:39 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: xD https://youtu.be/9lABk-PINxI?is=h1hol-U7BGK5TEvm
Shadovek - @Pomorski_Wilk: xD https://youtu.be/9lABk-PINxI?is=h1hol-U7BGK5TEvm
  • Odpowiedz
wolny_kot
wolny_kot
19.06.2026, 10:10:16
  • 34
#heheszki #wojna
wolny_kot - #heheszki #wojna

źródło: IMG_5690

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 19.06.2026, 10:12:10 via Wykop
  • 7
@wolny_kot: Zobaczymy czy będziesz taki mądry jak ten konwój dojedzie do Kijowa
  • Odpowiedz
artem17
artem17
19.06.2026, 09:48:23
  • 13
Wiecie co się wczoraj stało? 💀 ( ͡º ͜ʖ͡º
artem17 - Wiecie co się wczoraj stało? 💀 ( ͡º ͜ʖ͡º)

⬇
⬇
⬇
SPOILER

#ukraina #wojna ...

źródło:

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 19.06.2026, 09:49:04 via Wykop
  • 0
@artem17: Mołdawia r-------a pół moskwy?
  • Odpowiedz
BogdanBembenowicz
BogdanBembenowicz
19.06.2026, 07:35:46
  • 10
Zrobiłem taką pamiątkę, z myślą o wykopkach własnie którzy miłują Rafałka, zacząć produkcje seryjną?
#heheszki #polityka #trzaskowski #wykop
BogdanBembenowicz - Zrobiłem taką pamiątkę, z myślą o wykopkach własnie którzy miłują...

źródło: 726622623_28057166753895534_6380724264717382498_n

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 19.06.2026, 08:41:52 via Wykop
  • 0
@BogdanBembenowicz: A to nie na prawicy jest zamiłowanie do relikwi i podobnego badziewia?

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28832712,skarpeta-jana-pawla-ii-uratowala-ksiedza-potwierdzona-autentycznosc.html
  • Odpowiedz
Megalogin
Megalogin
19.06.2026, 08:19:32
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 19.06.2026, 08:39:54 via Wykop
  • 74
@Megalogin: Ale przecież TVN to stacja Tuska, dlaczego oni to robią!?
  • Odpowiedz
janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
17.06.2026, 20:08:42
  • 61
Sakiewicz zdradził o co tak naprawdę chodziło z akcją pod kamieniem w Berlinie.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika #tvpis
janekplaskacz - Sakiewicz zdradził o co tak naprawdę chodziło z akcją pod kamieniem w...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-17_220740_x.com

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 20:14:54 via Wykop
  • 1
@janekplaskacz: Dalej nie wiem
  • Odpowiedz
lubieczipsy_
lubieczipsy_
17.06.2026, 15:44:32
  • 0
To para #f35 ?
#warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 15:45:30 via Wykop
  • 1
@lubieczipsy_: Właśnie się zastanawiałem co tak szumi na Mokotowie
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
17.06.2026, 13:21:21
  • 7
Wiecie dlaczego w lipcu wchodzi ta ustawa? Tylko dlatego, że to zdanie było zaszyte w zupełnie innej ustawie. A prezydent się nie zorientował.


Czyli Tusk właśnie przyznał, że ich prawodawstwo polega na wpierdzielalniu w treść ustaw zapisów kompletnie nie związanych z ich tematem przewodnim, a potem #neuropa ma czelność zarzucać Nawrockiemu, że tych gniotów nie podpisuje. I jeszcze chłop wydaje się być z tego dumny xD

#bekazlewactwa #
archubuntu - >Wiecie dlaczego w lipcu wchodzi ta ustawa? Tylko dlatego, że to zdanie ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 13:29:57 via Wykop
  • 0
@archubuntu: Ale w drugą stronę jak czegoś nie zmienią to ich wina a nie prezydenta co wetuje wszystko na lewo i prawo co nie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nie dziwi mnie to bo to prawie jak ukrywanie kolejnej butelki wódy przed n-------m starym
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 13:37:55 via Wykop
  • 1
@archubuntu: A to już kwestia tego czy to wypada mówić czy nie, ja myślałem że gadamy dlaczego w ogóle to robią
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 13:47:29 via Wykop
  • 1
@archubuntu: Być może, raczej to drugie bo inaczej by się nie przyznawali, albo stwierdzili że to zbyt duży przypał
  • Odpowiedz
brak_sumienia
brak_sumienia
17.06.2026, 12:58:30
  • 38
I jaki był cel tej wycieczki Bąkiewicza do Niemiec? Wywołać skandal? Pogorszyć stosunki z Niemcami? Pogłębiać obraz oblężonej twierdzy? Niemcy nasz wróg? Wyznawcy dalej połykają? No i wywoływać skandal, w czasie lepszego skandalu z zarobkoami lekarzy?

Proszę o odpowiedzi pojedynczo.

#polityka #bekazpisu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 13:04:03 via Wykop
  • 80
@brak_sumienia: Jeśli dodasz sobie do tego że o-----ł to dzień przed podpisaniem umowy o współpracy obronnej między Niemcami a Polską to wyłania się obraz pewnego zadowolonego prezydenta na Kremlu
  • Odpowiedz
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
17.06.2026, 12:04:45
  • 432
super obrazki mial ten ruski artysta xd
#ukraina #rosja
51431e5c08c95238 - super obrazki mial ten ruski artysta xd
#ukraina #rosja

źródło: 4ba06d4b75a46b065e0654a810730d5c51aeb78782e84a282972116c1a916974

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 13:01:05 via Wykop
  • 126
@51431e5c08c95238: Nie postarał się, Kadyrow ma za dużo zębów
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
17.06.2026, 11:44:03
  • 14
Przypominam, że Witek położyła męża na OIOM, a Kaczyński miał zamykany cały oddział tylko dla siebie.
No, ale salonik VIP faktycznie przebił wszystko. Już wiadomo, czemu koordynator z KO zarabiał tak dużo. Tylko coś mu milczenie nie wyszło i młody mógł kupić to Porsche za 1,5 roku xD
#polityka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:48:57 via Wykop
  • 11
@luke-mat: Różnica jest taka że przynajmniej patrząc na wykop to wszyscy którzy plują zazwyczaj na PiS i bronią rządu też są oburzeni na to co się w tym szpitalu o--------a, natomiast w przypadku Witek ciężko było znaleźć komentarz na ten temat od jakiegoś zwolennika pisu
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:58:48 via Wykop
  • 3
@kwiat_pustyni626: Literalnie jeden z ostatnich wpisów

Znowu z tym urojeniami, ja w tym drugim wpisie tylko sobie żartowałem, ale teraz zaczynam się martwić, to już chyba 3-4 komentarz na ten temat od Ciebie w ciągu ostatniej godziny
Shadovek - @kwiat_pustyni626: Literalnie jeden z ostatnich wpisów

Znowu z tym urojen...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 12:06:45 via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: 7 wpisów w gorących z ostatnich 24h dotyczy afery lekarskiej mam zdjęcie zrobić czy dalej będziesz w to brnąć, czy wszyscy Ci którzy plusowali tamte wpisy to też boty?

Czy jednak problem botów pojawia się tylko wtedy kiedy ludzie plusują coś czego nie lubisz?
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 12:14:43 via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ahahahahahahah

Czyli z 24h źle ale z 6h dobrze

ok mi chyba starczy na dzisiaj xD
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
17.06.2026, 11:21:48
  • 10
#kanalzero #polityka

Na mikroblogu funkcjonuje w najlepsze farma botów zdolna wyplusowac największy propagandowy chłam w gorące - w mniej niż godzinę. Do tego masa pożytecznych, zradykalizowanych - wiadomo kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9/10 w tej chwili wpisów na mikroblogu dotyczy bąkiewicza xD no tam jeden sakiewicza ;)

Taki sens patrzenie na mikro. Na głównej stabilnie bo Michał jak pozwala na multi na mikro
kwiat_pustyni626 - #kanalzero #polityka

Na mikroblogu funkcjonuje w najlepsze farma ...

źródło: 1000003143

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:28:46 via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: Wiadomo spisek Tusków i Giertychów, a że dobrze płacą to piszemy, pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626:

Tys wyprodukował 10 wpisow o bąkiewiczu w mniej niż 2h


S-------n jeden ze mnie że chciałem kilka razy skomentować kolejny wybryk prawackiego bydła xD Wezmę to następnym razem pod uwagę że jest tu kilka "specjalnych osób" które lubią widzieć wszędzie farmy botów które atakują akurat ich poglądy
Wpisu nie napisałem żadnego, no ale już zdążyliśmy się przyzwyczaić że prawdę traktujecie z lekkim dystansem haha
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:46:26 via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: Czyli jednak w tej pierwszej kategorii jestem czyli opłacany troll, dziękuję za informację bo można się pogubić w przekazie dnia.

Również życzę zdrówka i polecam szybki kontakt z jakimś psychiatrą/psychologiem/demonologiem
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:53:49 via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: Myślałem że jak się już żegnamy to kończymy na dziś dyskusję, a tu widzę będę musiał wnosić do pana Giertycha o nadgodziny echhhh

Skoro masz pewność że jest to farma botów to wysyłałaś/eś jakieś zgłoszenia do moderacji? Przecież można zobaczyć kto plusował ten wpis
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 12:13:22 via Wykop
  • 0
Przecież to robiłem.

Nie żebym się przypieprzał bo sam nie jestem różowym, ale tęczowego paska się nie spodziewałem.

A byłeś w stanie udowodnić że to są multikonta albo manipulacja głosami? Ja dalej czekam na jakiś dowód że to jest farma botów
Skoro to ci przeszkadza w serwisie i uważasz że wykop pewnie jest z tego powodu "zepsuty" (no skoro jawnie działają tu farmy botów i zaklamują rzeczywistość) to dlaczego dalej tu siedzisz?
Shadovek - >Przecież to robiłem.
Nie żebym się przypieprzał bo sam nie jestem różowym...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
disinherited
disinherited
disinherited
17.06.2026, 11:58:52
  • 8
Śledzi ktoś poczynania tego osobnika? Przecież to ruski szpion, już nawet z nazwiska czuć. Ta ichniejsza formacja wygląda jak wypisz wymaluj zielone ludziki na Ukrainie - myślę, że pora kręcić małysza, bo przedostają się do mainstreamu coraz skuteczniej.
#bekazprawakow #polityka
disinherited - Śledzi ktoś poczynania tego osobnika? Przecież to ruski szpion, już na...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 12:01:10 via Wykop
  • 0
@disinherited:

bo przedostają się do mainstreamu coraz skuteczniej.


Mordo oni od dawna są już trzecią i czwartą siłą w sondażach
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
17.06.2026, 11:49:02
  • 5
Tak tylko przypomnę mąż Witek leżał na OIOMie dwa lata. Dzień takiego pobytu pacjenta w tym stanie to koszt 15 000 PLN. Co daje nam kwotę za dwa lata 10 950 000 PLN. To już nawet zarobki lekarzy nie szokują...

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:51:02 via Wykop
  • 0
@Jariii: Niezależnie która partia doić służbę zdrowia musi bo inaczej się udusi
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
17.06.2026, 11:33:40
  • 641
O c--j XD

W TVN gorsza propaganda wiadomo...

#polityka #tvrepublika #bekazprawakow
Fatalista1988 - O c--j XD

W TVN gorsza propaganda wiadomo... 

#polityka #tvrepublik...

źródło: Zrzut ekranu (1226)

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:45:12 via Wykop
  • 348
@Fatalista1988: Z tej strony Mariusz z Brajton, TVN = Republika, dobrą robotę robicie, pozdrawiam
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
17.06.2026, 11:39:22
  • 1456
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000053836

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:41:36 via Wykop
  • 12
@badreligion66: Tymczasem za wschodnią granicą
Shadovek - @badreligion66: Tymczasem za wschodnią granicą

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
kogi
kogi
17.06.2026, 10:56:28
  • 11
Kochani,

Jeśli chcecie szybko załatwić sprawy związane ze swoim zdrowiem i nieodpłatnie wykonać szereg badań to zapraszam do wypełnienia formularza.
Zapewniamy najlepsze możliwe warunki !!!!

https://koalicjaobywatelska.pl/dolacz-do-nas/
kogi - Kochani, 

Jeśli chcecie szybko załatwić sprawy związane ze swoim zdrowiem i n...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 12.54.47

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 11:21:26 via Wykop
  • 0
@kogi: A kogo moje piękne oczy widzą, witamy witamy i czekamy na więcej contentu
  • Odpowiedz
sforce
sforce
17.06.2026, 10:50:11
  • 2
#gielda Kawalerka czy akcje XTB? W co wpakować 250k PLN?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek 17.06.2026, 10:51:01 via Wykop
  • 10
@sforce:
Shadovek - @sforce:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.03.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking