@Dentoray: nie uwierze w żadne wideo płaczącego dziecka ani dziennikarzy po tym jak miliony razy hamas i skrajna lewica kłamała i manipulowała w tych tematach, czy izrael popełnia zbrodnie? nie wiem, czy lewactwo skrajne manipuluje treściami zdecydowanie.
@Dentoray: w polsce posłami opozycji są grzegorz braun, berkowicz, czy cały piss, nie jest to argument
napisałem że nie wiem bo nie byłem tam, nie widziałem więc nie wiem, mogę się tylko domyslać, ale kim ja jestem żeby stwierdzać że było, ale dobrze że ty sprzed komputera wszystko wiesz wszystko widziałeś i we wszystko wierzysz (oczywiście wsyzstko przeciw izraelowi bo izrael kłamie a kazdy inny ma racje)
@Charakietrela: Odpowiedzialni za tak drastyczne skoki paliwa są wyłącznie piSSowcy i orange.pdf mielibyśmy może 50% tego co wzrosło ale trzeba było grać strachem przeciwko gospodarce byle TUSK dostał politycznie.
Ja już pisałem ze po tygodniu cena zacznie spadać, minął tydzień, cena spada. Oczywiście nie wróci prędko do 5,50 ale 6 złotych bez problemu. Ha tfu na każdego kto grał kartą ZARAZ ZABRAKNIE PALIWA PALIWO PO 10-20 ZŁOTYCH obajtek fachowiec
@Turin89: Przed wyjściem na świat akt epsztejna to aktualna prawda była "teorią spiskową" przez wiele lat, więc nie zdziwi mnie jak to też będzie potwierdzone, zwłaszcza że sporo różnych źródeł które były dość blisko i mają wiele do stracenia PRowo szerzy te "teorie spiskjowe" dokładnie tak jak szerzyło te prawdziwe.
Dobijają mnie moje rachunki za prąd po ostatnich podwyżkach w pge. Do tej pory generalnie grzecznie płaciłem, nie sprawdzałem rachunków (oprócz globalnego zużycia za cały rok). Czy możecie polecić jakiś poradnik/artykuł, który krok po kroku doradzi jak sprawdzić, czy nie ma jakiś nieprawidłowości? I na co zwrócić uwagę? O ewentualnej zmianie operatora będę myślał później, po wakacjach.
@hitxol: bratku, przecież to jest prawie żadne zużycie na poziomie 100 kWh miesięcznie? rachunek wygląda normalnie (jak na Polską normalność) pozdrawiam
Skoro 150 złotych miesięcznie cie dobija to raczej nie będziesz w stanie kupić sobie paru mierników do sprawdzenia które urządzenie zabiera najwięcej, pewnie boiler, telewizor lodówka kuchenka/mikrowalówka/piekarnik lub światło
Przeglądam sobie dzisiaj X i okazuje się, że platformy bug bounty mają duży problem z ai spamem. Debatuje się nawet nad wprowadzeniem opłat za każdy nadesłany raport. Uważam, że bardzo dobre rozwiązanie. AI for the future XD.
@ali_baba: witam, bo bieda umysłowa jeździ passatem 1.8 tdi i musi kopcić.i sobie zatankowali na trzy pokolenia do przodu co by cene w-----ć w kosmos a teraz cena sobie stabilnie będzie stała na tym poziomie przez x czasu a nawet zacznie tanieć tylko bardzo powoli.
@banzi: kacapku jak tam twoje wasze sukcesy strategiczne na Ukrianie? nato juz nie szczeka u bram? 1 mln nazistowskich orków zabitych? kupiańsk wasz? prezydent tut? ( ͡°͜ʖ͡°)
nie wiem jak u was ale tusk chyba sobie jednak dał spokój z podnoszeniem cen na stacjach bo może u mnie jest wyjątkowa sytuacja ale od 4 dni na orlenie jest ta sama cena, where 10 złotych za gram pissowcy? czemu swojego orange.pdf nie wyzywacie za podniesienie cen na całym świecie?
balonowy jak tam na węgrzech? niedługo wybory i ekstradycja zdrajców ( ͡°͜ʖ͡°)
napisałem że nie wiem bo nie byłem tam, nie widziałem więc nie wiem, mogę się tylko domyslać, ale kim ja jestem żeby stwierdzać że było, ale dobrze że ty sprzed komputera wszystko wiesz wszystko widziałeś i we wszystko wierzysz (oczywiście wsyzstko przeciw izraelowi bo izrael kłamie a kazdy inny ma racje)
ty nie jestes
ale sie zesrałeś ze wszystkich kont