Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bajerful
Bajerful

Bajerful

Dołączył 1 rok i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 782
  • Znaleziska 248
  • Mikroblog 534
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

3152

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 10:38:31
  • 266
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
Bajerful
Bajerful
Bajerful 21.06.2026, 13:43:07 via Wykop
  • 2
Lekarz co dwa lata wali 6 w lotka.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2534

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

W mniejszych miejscowościach też da się godnie zarobić. W Łosicach (6950 mieszkańców) można zarobić całkiem przyzwoicie, np. pediatra i dyrektor lokalnego szpitala wg. jej oświadczenia za 2024 rok zarobiła niemal 1.7 mln zł. Do tego ponad 100 tys. emerytury. Czy jako dyrektor sama ustalała stawki?

SynMichaua
z
samorzad.gov.pl
dodany: 17.06.2026, 13:03:16
  • 177
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    konowal100k
  • #
    polska
  • #
    rynekpracy
Bajerful
Bajerful
Bajerful 17.06.2026, 14:30:12 via Wykop
  • 20
Żeby nie było smrodu, to dyrektor powinien teraz zrobić z siebie p.o. dyrektora, później zwolnić samego siebie jako dyrektora, a na końcu zrobić konkurs ofert i jako p.o. dyrektora zatrudnić siebie od nowa jako dyrektora z uwagi na doświadczenie etc. Bedzie uczciwie i po koleżeńsku w stosunku do podatników.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1925

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

Pokaż treści 18+

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

"Nowoczesne i postępowe" korpo od lat tworzą reklamy wyśmiewające białych mężczyzn. W reklamie nowego głośnika Google "Facecik" zachowuje się nieporadnie, robi wszystko źle i boi się nietoperza. Silna i niezależna kobieta ratuje sytuację, a on obiecuje, że pozmywa. Propaganda i seksizm odc. 2137

UzytkownikHejto
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 10:58:52
  • 230
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    afera
Bajerful
Bajerful
Bajerful 26.05.2026, 13:21:32 via Wykop
  • 12
Reklama w PL, to bedzie tak: 1 randka, 1 keks, kobita mówi - połóż reke na mym łonie, po czym facet pyta zdziwiony - hej gogel, co to jest "mymłon" i idzie zdezorientowany obrać kartofle albo ogolić nogi
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3718

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

28-letnia Dorota zginęła, bo siedząca za kierownicą prokurator patrzyła na telefon komórkowy. Mija półtora roku od wypadku, a kobietę nadal chroni immunitet, zwolnienie lekarskie i chaos w Sądzie Najwyższym. - Dla nich ta sprawa to paragrafy i procedury. Dla mnie to śmierć córki - mówi Małgorzata.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 08:17:52
  • 182
  • #
    olkusz
Bajerful
Bajerful
Bajerful 20.05.2026, 13:24:45 via Wykop
  • 2
300, 400, 500 temu szlachcica tez ciężko było pociągnąć do odpowiedzialności, a już w szczególności jak wyrządził szkodę komuś z gminu. Jak to kiedyś śpiewał Pan Ryszard Peja - i nie zmienia sie nic.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1891

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Pracują krócej, ale za to bardziej efektywniej? 4-dniowy tydzień pracy jest możliwy, ale trzeba się do tego odpowiednio przygotować - uważa rzecznik prasowy wodociągów z Siemianowic Śląski, które uczestniczą w rządowym pilotażu. Czy wkrótce 4 dni pracy w tygodniu stanie się polską normą?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.05.2026, 08:37:37
  • 305
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
Bajerful
Bajerful
Bajerful 19.05.2026, 10:01:58 via Wykop
  • 1
To dlatego że od piątku do poniedziałku mamy 3 dni, a od poniedziałku do piątku są 4. I tę różnicę 1 dnia mają im właśnie oddać i dlatego będą krócej pracować. To jeszcze stara tradycja za czasów sanacji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2977

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Nasz wieszcz narodowy obchodzi dzisiaj 49 urodziny. Niech żyje ()

Chicoxxx66
z
pl.wikipedia.org
dodany: 06.05.2026, 06:56:22
  • 243
  • #
    kapitanbomba
  • #
    walaszek
  • #
    bartoszwalaszek
  • #
    blokekipa
  • #
    egzorcysta
Bajerful
Bajerful
Bajerful 06.05.2026, 10:43:38 via Wykop
  • 0
Założyłbym życzenia ale Mati czeka i świnia stygnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

611

Ciekawostki z czasów Obajtka w Orlenie.

Ciekawostki z czasów Obajtka w Orlenie.

To wygląda tak, jakby małpy dorwały się do władzy...

Kempes
z
x.com
dodany: 25.04.2026, 07:44:36
  • 82
  • #
    polityka
  • #
    orlen
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    polska
Bajerful
Bajerful
Bajerful 25.04.2026, 14:10:38 via Wykop
  • 2
Łelkam ewrybady. Boston Kąsulting Grub is beter dan Ernst i Jank.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2480

Nie jedziemy na Mundial!

Nie jedziemy na Mundial!

Przegrywamy w barażu 2:3 ze Szwecją.

thority
z
flashscore.pl
dodany: 31.03.2026, 20:39:20
  • 707
  • #
    mecz
Bajerful
Bajerful
Bajerful 31.03.2026, 22:22:55 via Wykop
  • 13
Jak oddamy patriota, to podobno dostaniemy dziką kartę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1689

Robert Lewandowski pobił rekord Leo Messiego!

Robert Lewandowski pobił rekord Leo Messiego!

Polski napastnik trafił do bramki w meczu z Newcastle United, wobec czego w Lidze Mistrzów strzelał już 41. różnym drużynom. To najwyższy wynik w historii Champions League.

matixrr
z
sportowefakty.wp.pl
dodany: 18.03.2026, 19:46:25
  • 164
  • #
    mecz
  • #
    lewandowski
  • #
    pilkanozna
  • #
    ligamistrzow
  • #
    fcbarcelona
  • #
    sport
Bajerful
Bajerful
Bajerful 18.03.2026, 21:25:05 via Wykop
  • 5
Dlaczego Dudek nie pojechał na mundial?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

169

Atak na Iran uruchomi reakcję łańcuchową

Pokaż treści 18+

Atak na Iran uruchomi reakcję łańcuchową

Napięcia między USA a Iranem sięgają zenitu. W regionie znajduje się już największa amerykańska armada zgromadzona w pobliżu Zatoki Perskiej od 2003 roku. Tymczasem, Teheran sugeruje możliwość zamknięcia cieśniny Ormuz. Dlaczego kwestia jej potencjalnej blokady wywołuje tak dużą nerwowość w Waszyngt

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 27.02.2026, 09:00:02
  • 76
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    technologia
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    informacje
Bajerful
Bajerful
Bajerful 27.02.2026, 14:02:59 via Wykop
  • -3
Powiem tak, a niestety troche sie tym interesuje, że atak może nastąpić w najbliższym czasie i to z użyciem lotnictwa strategicznego i ciężkiego sprzętu.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

555

"KE ostrzega: Dług publiczny Polski może przekroczyć 100 proc. PKB"

Pokaż treści 18+

"KE ostrzega: Dług publiczny Polski może przekroczyć 100 proc. PKB"

"Według Komisji Europejskiej Polska stoi przed ryzykiem gwałtownego wzrostu zadłużenia. W najnowszym raporcie Debt Sustainability Monitor Komisja prognozuje, że dług publiczny Polski może wzrosnąć do około 107 proc. PKB do 2036 r., jeśli nie zostaną wdrożone poważne reformy fiskalne i cięca..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 26.02.2026, 03:56:21
  • 189
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    finanse
Bajerful
Bajerful
Bajerful 26.02.2026, 10:11:16 via Wykop
  • -1
To sie dodrukuje pieniądza albo sprzeda zloto bo duzo mamy. Ewentualnie można podwyższyć podatki albo wziac pożyczkę. Spokojnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bajerful
Bajerful
Bajerful 20.01.2026, 16:48:30
  • 172
#pokazkota Przyjechała ze schroniska. Matkę na wsi pies zjadł, a większość rodzeństwa nie przeżyła. No to chociaż może jej się uda.
Bajerful - #pokazkota Przyjechała ze schroniska. Matkę na wsi pies zjadł, a większość...

źródło: 1000008467

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bajerful
Bajerful
Bajerful
Autor
20.01.2026, 19:26:07 via Wykop
  • 1
@LeoXIV: studiuję polonistykę na 1. roku.
  • Odpowiedz

608

To już się dzieje. Dania wysłała wojsko na Grenlandię

Pokaż treści 18+

To już się dzieje. Dania wysłała wojsko na Grenlandię

Dania wzmacnia swoją obecność wojskową na Grenlandii. Na wyspę wysłano tzw. wysunięte dowództwo, które ma przygotować teren na przyjęcie większych sił własnych i sojuszniczych. Decyzja ta zapadła w obliczu narastających napięć ze Stanami Zjednoczonymi, które podkreślają strategiczne znaczenie arktyc

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 14.01.2026, 13:38:22
  • 310
  • #
    dania
  • #
    grenlandia
  • #
    wojsko
  • #
    bezpieczenstwo
Bajerful
Bajerful
Bajerful 14.01.2026, 18:44:56 via Wykop
  • -4
Jestem ekspertem od wojen i w ogole konfliktów globalnych i powiem tak: wojna to nic dobrego, a w szczególności z tak silnym przeciwnikiem jak USA, czyli Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sztywny_misza
sztywny_misza
30.12.2025, 07:35:49
  • 872
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bajerful
Bajerful
Bajerful 30.12.2025, 12:05:01 via Wykop
  • 0
@ojsak: na zasiłku, bezrobociu itd. itd.
  • Odpowiedz
torian15
torian15
torian15
19.12.2025, 10:22:59
  • 718
Ciekawe ze jest bardoz dużo ludzi którzy myślą, że ludzie żyli razem z dinozaurami w perhistorii. Serio, zapytajcie swoje różowe :)
Tymczasem dinozaury pojawiły się na ziemi ok 230 mln lat temu i żyły do ok 66 mln lat temu. Ludzie pojawili się natomiast ok 0,3 mln lat temu. To są absurdalne odległości czasowe. Cała historia cywilizacji człowieka to jakiś nic nie znaczący pyłek na osi czasu istnienia ziemi, a patrząc na
torian15 - Ciekawe ze jest bardoz dużo ludzi którzy myślą, że ludzie żyli razem z din...

źródło: dinozaury

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bajerful
Bajerful
Bajerful 19.12.2025, 11:23:53 via Wykop
  • 5
@torian15: Żyli. W takiej jednej kobicie to sie nawet taka wielka małpa zakochała. Chyba king kong się wabił.
  • Odpowiedz
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
25.11.2025, 08:08:34
  • 139
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bajerful
Bajerful
Bajerful 25.11.2025, 09:53:54 via Wykop
  • 0
@cyganztorunia: ten znaczek audi przypomina kajdanki i powinni go przesunąć kolo tej kobity.
  • Odpowiedz

710

Były minister obrony Ukrainy uciekł do USA i odmawia powrotu do kraju

Ukraińskie Centrum Antykorupcji informuje, że rodzina Rustema Umerova posiada trzy apartamenty we Florydzie, jeden w Nowym Jorku i cztery wille w okolicach Miami.

edon
z
slobodenpecat.mk
dodany: 21.11.2025, 11:45:02
  • 131
  • #
    ukraina
  • #
    korupcja
  • #
    usa
  • #
    wojna
Bajerful
Bajerful
Bajerful 21.11.2025, 17:44:04 via Wykop
  • 24
Kto nie ma 3-4 mieszkan w PL czy tam za granicą niech pierwszy rzuci kamieniem. No, proszę bardzo.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

diwanin100
diwanin100
diwanin100
20.11.2025, 01:47:35
  • 120
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bajerful
Bajerful
Bajerful 20.11.2025, 07:18:37 via Wykop
  • 4
@diwanin100: baby sie nie czyści sie, a chlopa chce czyścić. On redaktor. Chyba ze śmietnika.
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8
19.11.2025, 11:05:42
  • 82
Obejrzałem sporo meczów eliminacji w tym sezonie i moje zdanie co do rywali barażowych:

PÓŁFINAŁ:
Bośnia i Hercegowina - moim zdaniem najłatwiejszy przeciwnik. Grali w słabej grupie, z bardzo kiepskimi Rumunami. Sytuację w grupie ustawiła pierwsza kolejka i ich zwycięstwo w Bukareszcie. Kadrowo uboga drużyna, choć z wiecznie żywym Dzeko w napadzie.

Albania - bardzo poukładana taktycznie drużyna. Sylvinho nadal jest ich trenerem, więc można przypomnieć sobie nasze mecze z nimi w eliminacjach euro
Emcis8 - Obejrzałem sporo meczów eliminacji w tym sezonie i moje zdanie co do rywali ...

źródło: IMG_6316

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bajerful
Bajerful
Bajerful 19.11.2025, 15:33:37 via Wykop
  • 0
@Emcis8: Polska - bardzo chimeryczna drużyna mogąca stosować niski pressing, a w drugiej połowie prosić przeciwnika żeby trochę odpuścił i nie strzelał dużo goli. W ważnych meczach stresują się.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
19.11.2025, 02:45:54
  • 284
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bajerful
Bajerful
Bajerful 19.11.2025, 06:29:10 via Wykop
  • 4
@wfyokyga: Nawet nazwę mają idiotyczną. Po polsku to będzie australijski nokaut Ali.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Roman Czkawka

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking