Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TB0000
TB0000
Profil firmowy

TB0000

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1382
  • Znaleziska 346
  • Mikroblog 1036
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
marcin-lubin990
marcin-lubin990
marcin-lubin990
6 godz. i 42 min temu
  • 0
#siatkowka to już nie mamy takiej ekipy że moglibyśmy wystawić 3 składy i każdy walczyłby o medal na najważniejszych imprezach? Wczoraj ledwo co z Belgią, dziś gonimy wynik z Turcją.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 6 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 6
@marcin-lubin990: nigdy takiej nie mieliśmy. Co najwyżej drugi skład był bardzo mocny, ale też nie na walkę o medale.
  • Odpowiedz
TB0000
TB0000
TB0000 23.06.2026, 02:00:18
  • 1
#mecz ale zaiskrzyło po drugiej bramce, szkoda że tak późno obudził się Senegal, ale nawet przegrywając dzisiaj 2:3, mają szanse na awans z trzeciego, tyle z Irakiem muszą postarać się o wysokie zwycięstwo żeby poprawić bilans bramkowy. A Norwegowie muszą poprawić defensywę i panowanie nad meczem, bo jak trafią na kogoś mocniejszego, to mogą się rozczarować.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2799

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: 22.06.2026, 06:29:26
  • 292
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
TB0000
TB0000
TB0000 22.06.2026, 08:55:30 via Wykop
  • 9
@Gozd: chyba w McDonaldzie. W normalniej restauracji najpierw dostajesz rachunek, a później płacisz.
TB0000
TB0000
TB0000 22.06.2026, 00:06:32
  • 15
#mecz niezły to był meczyk, dużo strat z obu stron, przypadkowe bramki, trochę kopaniny. Piłkarze Republiki Zielonego Przylądka pokazali charakter, a Urugwaj... być może dzisiaj zamknęli sobie drogę do wyjścia z grupy, będzie ciężko.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
22.06.2026, 00:10:10 via Wykop
  • 4
@TB0000: Dla takich meczyków warto kłaść się spać później! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.06.2026, 07:20:44 via Wykop
  • 0
@plackojad: Lub totalnie nie zasypiać;)
  • Odpowiedz
TB0000
TB0000
TB0000 21.06.2026, 23:40:28
  • 4
#mecz piłkarze Urugwaju bardzo statycznie, nie chce im się biegać, jakby mecz sam miał się wygrać. A następny mają z Hiszpanią, także powodzenia jeśli dzisiaj przegrają.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 21.06.2026, 21:01:05
  • 11
#mecz po prostu Iran postawił w bramce traktor.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
21.06.2026, 21:01:22 via Wykop
  • 3
@TB0000: Traktor to cały klub a nie bramkarz.
tyrytyty - @TB0000: Traktor to cały klub a nie bramkarz.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
TB0000
TB0000
TB0000 21.06.2026, 20:36:27
  • 0
#mecz zaskoczony jestem, że Belgowie wzięli sobie takiego selekcjonera. Ten gość nie ma żadnego doświadczenia w prowadzeniu reprezentacji, a to ostatnia szansa tego pokolenia na wykręcenie jakiegoś sensownego wyniku.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000
Autor
21.06.2026, 20:44:53 via Wykop
  • 0
@BlackWarrior: przecież w 2018 zajęli trzecie miejsce.
  • Odpowiedz
TB0000
TB0000
TB0000 21.06.2026, 19:31:51
  • 2
#mecz co to za gówniany realizator, gdzie powtórka?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balrog84
balrog84
19.06.2026, 22:18:15
  • 2
#mecz Walnąłem espresso, ale chyba idę w kime , bo zaczynam przysypiać. I tyle z piątku.

Ale jeszcze walczę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 19.06.2026, 22:20:09 via Wykop
  • 2
@balrog84: browara walnij to odżyjesz.
  • Odpowiedz

1977

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, został uhonorowany jednym z chorwackich odznaczeń państwowych. Podczas uroczystości w Warszawie odebrał z rąk ambasadora Chorwacji Order Chorwackiej Plecionki. "To jest dla mnie powód do dumy niezwykłej"-stwierdził.

Ale-o-sio-chozii
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 07:13:56
  • 200
  • #
    maklowicz
  • #
    kulinaria
  • #
    gotowanie
  • #
    ciekawostki
TB0000
TB0000
TB0000 19.06.2026, 20:58:42 via Wykop
  • 7
@Mirasthrope: to te same osoby które nachodziły go w jego domu w Dalmacji i zdziwione były, że nie chciał do nich wyjść?
crespo
crespo
crespo
16.06.2026, 20:28:31
  • 6
Borek z Mielcarskim powinni po tym meczu polecieć z komentowania tego Mundialu i wrócić do Polski. K---a nawet nie mam słów żeby opisać amatorkę tych dwóch głąbów.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 16.06.2026, 20:29:21 via Wykop
  • 0
@crespo: ale oni komentują ze studia w Polsce.
  • Odpowiedz
TB0000
TB0000
TB0000 16.06.2026, 20:26:24
  • 0
#mecz hahaha świetni ci nasi komentarzy, zwłaszcza Mielcarski xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 15.06.2026, 23:53:36
  • 0
#mecz niezły mecz, w końcówce oba zespoły nie dają sobie luzu i idą po trzy punkty.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
15.06.2026, 22:07:58
  • 3
#mirkomundial Tak wyglądają Wasze typy na #mecz Saudyjczyków z Urugwajczykami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
plackojad - #mirkomundial Tak wyglądają Wasze typy na #mecz Saudyjczyków z Urugwajczy...

źródło: FireShot Capture 151 - TYPUJEMY #mecz #arabiasaudyjska - #urugwaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mirkomundia_ - [wykop.pl]

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 15.06.2026, 22:09:35 via Wykop
  • 0
@plackojad: Urugwaj raczej wygra, mają całkiem niezły skład.
  • Odpowiedz
TB0000
TB0000
TB0000 15.06.2026, 22:16:07 via Wykop
  • 0
@plackojad: no ma i bardzo możliwe że zajdzie daleko. Jakiś sensacyjny remis z ogórkami w fazie grupowej nie będzie miał znaczenia. Prawdziwe mistrzostwa zaczną się za kilkanaście dni.
  • Odpowiedz
TB0000
TB0000
TB0000 15.06.2026, 22:31:23 via Wykop
  • 0
@plackojad: no nie musi :) jednak Urugwaj nie jest tak mocny jak Hiszpania i raczej nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, mając przed sobą mecz z faworytem grupy. Ale może akurat Arabia sprawi niespodziankę, byłoby ciekawiej.
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
15.06.2026, 22:10:44
  • 2
Widzę, że tutaj większość osób nie ogarnęło który z braci Gikiewicz komentuje xD
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 15.06.2026, 22:14:01 via Wykop
  • 0
@LamajHarma: dla bandy debili z wykopu nie ma to znaczenia.
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T
15.06.2026, 21:02:57
  • 45
Egipt mi zaimponował. Belgia po prostu fartem zremisowała, grali na stojąco. Natomiast piłkarze z Egiptu - rewelacja. Kombinacyjna, szybka piłka, pressing, wyszkolenie, błyskawiczne myślenie, zabrakło tylko lepszego wykończenia. Ile bym dał aby nasi tak grali bo przecież podobno grają w lepszych klubach? Nigdy tak nie będą grać. Nam przyjdzie się zaraz kopać po czołach z napędzającą się Szwecją i wrócą wczesne lata 2000.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 15.06.2026, 21:05:06 via Wykop
  • 5
@5KYN3T: żeby tej grać, trzeba mieć pewnych i szybkich obrońców, a my wiecznie mamy z tym problemy.
  • Odpowiedz
TB0000
TB0000
TB0000 15.06.2026, 20:28:44
  • 0
#mecz co za wejście...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F1A2Z3A4
F1A2Z3A4
14.06.2026, 17:34:39
  • 2
Niemcy to mają szczęście, że te grupy są takie słabe, bo znowu by nie wyszli.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 14.06.2026, 17:36:46 via Wykop
  • 0
@F1A2Z3A4: jeżeli rzeczywiście są tak słabi, to faza pucharowa ich zweryfikuje. Z drugiej strony niemiecka machina rozpędza się powoli, zawsze będą groźni.
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna
14.06.2026, 17:25:35
  • 7
Jedziesz Kukuruku ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
LipaStraszna - Jedziesz Kukuruku ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz

źródło: IMG_1954

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 14.06.2026, 17:27:07 via Wykop
  • 0
@LipaStraszna: jaaa piłem to w latach 90 xD
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
14.06.2026, 10:09:06
  • 2
Jak to jest z tym Curacao? Skoro mieszkańcy mają paszporty holenderskie, to tak naprawdę dowolny Holender może se grać w reprezentacji Curacao teoretycznie?

#mecz #mundial
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000 14.06.2026, 10:33:05 via Wykop
  • 1
@cwellini: wystarczy jeden mecz w seniorskiej reprezentacji i już nie można zmienić.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.06.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking