Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Patryk4
Patryk4

Patryk4

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16953
  • Znaleziska 2013
  • Mikroblog 14940
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 93
Patryk4
Patryk4
Patryk4 12 godz. i 10 min temu
  • 2
Jak Iran będzie prowadził do przerwy to mają im anulować wizy i nie będą w stanie dokończyć meczu (ʘ‿ʘ)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
13.06.2026, 08:24:02
  • 360
Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w gokarcie.

#trzecieoko
PrzodownikPracyZaGrosze - Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w ...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 przedwczoraj, 01:55:43 via Wykop
  • 0
Czemu ten w miarę nowy samochód nie zaczął sam hamować? Tyle jest systemów teraz bezpieczeństwa i na co to wszystko, żeby ludzie dalej ginęli?
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 przedwczoraj, 01:17:01
  • 3
Jak Haiti strzeli bramkę to możecie zmienić mi nick na Huita
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 przedwczoraj, 01:06:21
  • 0
Gdzie w ogóle jest Haiti obok czego?
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avirant
avirant
przedwczoraj, 01:08:46 via iOS
  • 1
@Patryk4: Obok wody.
  • Odpowiedz
UnikalnyLogin
UnikalnyLogin
UnikalnyLogin
przedwczoraj, 01:09:46 via Wykop
  • 1
@Patryk4: Obok Dominikany
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
przedwczoraj, 01:02:57
  • 2
Dołączę do discorda największych pasjonatów, którzy ustawiają budzik na 3.00 by obejrzeć mecz Haiti. Ja pasywny.

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 przedwczoraj, 01:05:31 via Wykop
  • 0
@Promilus: ja też pasywny i co teraz
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 13.06.2026, 18:59:22
  • 1
Czemu Katarczycy noszą taki śmieszny strój? Mowa o kibicach
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
13.06.2026, 19:00:11 via Wykop
  • 0
@Patryk4: jakbyś żył na pustyni też byś go nosił
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
13.06.2026, 00:31:43
  • 2
Oni to tam mają fest kompleksy. Btw ciekawostka, ze murawa jest jakies 30m poniżej poziomu ulicy.

#mecz
pastaallacarbonara - Oni to tam mają fest kompleksy. Btw ciekawostka, ze murawa jest ...

źródło: SoFi_Stadium_23rd_March_2025

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 13.06.2026, 00:46:32 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: czyli zaleje woda
  • Odpowiedz
polock
polock
12.06.2026, 03:36:21
  • 1
21 wiek, aplikacja tvp sport rozdzielczość max 576 XD
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 12.06.2026, 03:38:48 via Wykop
  • 0
@polock: bo im o 1mln więcej dali
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 12.06.2026, 03:18:54
  • 0
A mówiłem, że trener Czechów powiedział im że grają z Polakami, nawet podobny gol z autu taki jak nam strzelili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 12.06.2026, 02:51:14
  • 3
Trener Czechów powinien teraz podczas przerwy powiedzieć "Czerwone koszulki przeciwników to Polacy, wyobraźcie sobie ze gramy z Polakami" i sukces gwarantowany
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klakkkier
Klakkkier
12.06.2026, 02:52:05 via Android
  • 0
@Patryk4: bez sensu
Przestaną się starać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
12.06.2026, 02:56:56 via Wykop
  • 0
@Patryk4: Raczej powinien im powiedzieć, że Koreańczycy nie lubią Kozela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 12.06.2026, 01:00:43
  • 12
Właśnie typowy Janusz z Czech wstaje z łóżka i szykuje sobie piwko
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
12.06.2026, 01:48:59 via Wykop
  • 1
@Patryk4: zazdroszczę Pepiczkom tych emocji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
wicherq
wicherq
12.06.2026, 04:50:18 via Wykop
  • 0
@sebastian-rogalski: a ja nie, pierwsze mistrzostwa świata od paru lat na których sie nie zblaznimy
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 11.06.2026, 16:19:27
  • 1
O której ceremonia konkretny start bez studia
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld
11.06.2026, 16:23:26 via Wykop
  • 5
@Patryk4: O KTÓREJ CEREMONIA OTWARCIA MŚ? DOKŁADNA GODZINA BEZ STUDIA.

O KTÓREJ CEREMONIA OTWARCIA MŚ? To pytanie od rana wpisują kibice, którzy NIE CHCĄ oglądać studia, zapowiedzi, ekspertów, wspomnień i materiałów o atmosferze.

Chodzi o jedno: KONKRETNY START CEREMONII OTWARCIA
  • Odpowiedz
ch1va5
ch1va5
11.06.2026, 16:41:37 via Wykop
  • 1
@swdtgld: to przy okazji kiedy będzie najbliższa niedziela handlowa ? ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 06.06.2026, 14:44:29
  • 1
Sąsiad który zna się na tenisie, mówi że Maja Świątek ma jeszcze szanse. Sąsiad wie co mówi bo ma wszystkie kanały sportowe.
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
06.06.2026, 14:45:33 via Android
  • 0
@Patryk4: Maja Świątek - Radwańska kolego
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 04.06.2026, 19:33:42
  • 3
Kurdej Szatan znowu obraziła strażników granicznych nazywając ich "ludźmi w mundurach, źle traktującymi dzieci". Zrobiła to właśnie w tvp info, publicznej tv.
#tvpinfo #tvpis #polska #polityka #kurdejszatan
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stasiu84
stasiu84
04.06.2026, 19:58:55 via Wykop
  • 2
@Patryk4: oglądam powtórkę, ja się nie dziwię, że ta telewizja traci widzów, takie stężenie lewactwa, że się mózg lasuje
  • Odpowiedz
looonger
looonger
looonger
04.06.2026, 20:05:06 via Android
  • 2
@Patryk4: Don't make stupid pusta karyna famous.
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 03.06.2026, 21:14:50
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 03.06.2026, 21:13:44
  • 0
Nigeria to nie jest byle jaki przeciwnik z Afryki, więc proszę o spokój
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
04.06.2026, 02:33:20 via Wykop
  • 1
@Patryk4: Ale to były rezerwy Nigerii, bo wszyscy ci lepsi nie przyjechali. Ich kadra na transfermarkcie jest warta 60 milionów $. No sory, ale to jest pewnie wartość Widzewa po letnim okienku.
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 03.06.2026, 20:41:14
  • 1
Gdybyśmy tylko mieli choć jednego Olisadebe..
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 02.06.2026, 22:15:25
  • 5
Jeśli Zelenski nie przyjedzie więcej do Polski po odebraniu orderu, to jak on będzie latał na wszystkie spotkania do innych krajów? Jak każda jego podróż zaczyna się w Rzeszowie...
#polityka #ukraina #upa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sossija
Sossija
02.06.2026, 23:06:39 via Wykop
  • 1
@Patryk4: to będzie się zaczynać w Iasi.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat
03.06.2026, 00:26:22 via Wykop
  • 3
@Patryk4: Już więcej sensu miałoby rzeczywiście przemianowanie tego lotniska na coś związanego z ofiarami UPA. Odebranie orderu nic pozytywnego w ogólnym rozrachunku nie daje.
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 31.05.2026, 17:26:47
  • 4
Jutro Ukraincy na magazynie będą ważni jakby awansowali na dyrektorów (ʘ‿ʘ)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warren997
Warren997
31.05.2026, 17:28:08 via Wykop
  • 0
@Patryk4: przecież to przyszła elita Polski.
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 31.05.2026, 16:26:47
  • 0
Przegrywamy nawet ze zbombardowanym krajem, jest gdzieś na planecie jeszcze jakiś kraj z takimi finansami, który gra na naszym poziomie?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
31.05.2026, 16:28:30 via Wykop
  • 0
@Patryk4: Najgorsze piłkarsko, jeśli brać pod uwagę zasoby ludzkie i finansowe to Chiny. Ale w Europie gorszej ekipy chyba nie ma. No może Rumunia porównywalnie słaba.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 12.01.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking