Wpis z mikrobloga

Oświadczenie nie robię już więcej steków bo są c-----e
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@baemaj: nawet nie tylko to w ogóle w smaku takie średnie mięso twarde a jeszcze jakaś żyła się trafiła gdy Bóg wie co pogryźć się nie da
  • Odpowiedz