Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2152

2152

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5640
  • Znaleziska 4643
  • Mikroblog 997
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3

2778

Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową

Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową

Parkomat w Gdyni mówi że jest dzień wolny od opłat, a mimo to miasto Gdynia wlepia mandat i podtrzymuje swoje stanowisko tłumacząc że błąd parkomatu nie zwalnia z opłaty i należało iść poszukać innego

hellfirehe
z
wykop.pl
dodany: 05.05.2026, 11:28:10
  • 261
  • #
    parkomaty
  • #
    gdynia
  • #
    parkowanie
  • #
    polskiedrogi
2152
2152 05.05.2026, 19:42:25 via Wykop
  • 4
@bukimi: to jeszcze nic. był kozak na wykopie co dostał mandat za stłuczkę której był winowajcą wg planu miasta, ale nie według znaków drogowych.

724

Matura OKE shackowane przez uczniów - SQL injection w portalu egzaminatorów

Matura OKE shackowane przez uczniów - SQL injection w portalu egzaminatorów

Matury, koperty, komisje, kurierzy ... a na końcu dziurawy jak sito portal Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie z wjazdem na poziomie bootcamp cyber. MySQL 5, blind SQL injection, nieszyfrowane dane UODO lubi to.

DriveSpace
z
youtube.com
dodany: 02.05.2026, 16:35:19
  • 102
  • #
    matura
  • #
    matura2026
  • #
    liceum
  • #
    hackingnews
  • #
    programowanie
2152
2152 04.05.2026, 00:04:14 via Wykop
  • 1
Ciekawe czy użyli mithosa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2714

Można komentować.Profil Państwo w Państwie udostępnił kolejne okrojone nagrani e

Można komentować.Profil Państwo w Państwie udostępnił kolejne okrojone nagrani e

A my je skróciliśmy LOL: "Twórca internetowy Konfitura opublikował fragmenty wypowiedzi reportera programu Państwo w Państwie, Lecha Dawidowicza. Youtuber zamieścił je na swoim FB"

zawisza
z
facebook.com
dodany: 28.04.2026, 16:23:27
  • 281
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polsat
2152
2152 28.04.2026, 19:34:03 via Wykop
  • 29
Nie bierz tego osobiście. Jakąkolwiek byś nie prowadził działalność to i tak na youtubie jesteś konkurencją dla telewizji stacjonarnej. Więc będą próbowali Cię wykończyć. Telewizja ma pieniądze z oglądalności. Oni na tym zarabiają, jakby ktoś miał wątpliwości.
Przygłup w koszuli w kratkę raczej raczej tego nie rozumie.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3445

BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję

BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję

spora lista zarzutów, jeśli wiecie gdzie jest natychmiast powiadomcie policję

testa_di_moro
z
poszukiwani.policja.gov.pl
dodany: 27.04.2026, 10:13:53
  • 169
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    poszukiwanipolicja
  • #
    wykop
  • #
    heheszki
  • #
    suchar
2152
2152 27.04.2026, 19:42:47 via Wykop
  • 1
Wykop się toczy bez passwordów do admina?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1723

Samochód za pół miliona (Wiertnicza

Samochód za pół miliona (Wiertnicza

Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy okazuje się, że stanie na chodniku 100 metrów od przedszkola może być powodem do podjęcia interwencji przez policję oraz skutkuje wyłudzeniem danych. Film @Wojtek_dokladnie_Samochodoza, o którym wspominam: https://www.youtube.com/watch?v=rianpKO7W9c Chcesz

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 26.04.2026, 07:01:33
  • 215
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
  • #
    patologiazmiasta
2152
2152 26.04.2026, 11:27:15 via Wykop
  • 10
Wiktor na swoim FB opublikował wizerunki policjantów, będzie afera?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

586

CIMOSZEWICZ POTRĄCIŁ ROWERZYSTKĘ, SĄD WARUNKOWO UMORZYŁ

CIMOSZEWICZ POTRĄCIŁ ROWERZYSTKĘ, SĄD WARUNKOWO UMORZYŁ

Sąd uchylił uniewinnienie i warunkowo umorzył sprawę potrącenia rowerzystki przez Włodzimierza Cimoszewicza, do którego doszło w 2019 roku w Hajnówce. Orzeczenie będące ustosunkowaniem się do apelacji prokuratury jest prawomocne. Były premier nie przyznawał się do winy

Makavlani
z
youtube.com
dodany: 24.04.2026, 16:26:03
  • 82
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    polityka
2152
2152 25.04.2026, 09:18:04 via Wykop
  • 0
@staszaiwa: w okolicach 2021prawo zostało zmienione, wcześniej faktycznie na przejeździe miał pierwszeństwo bezwarunkowe. Teraz jest bałagan, bo to zależy od tego czy samochód przed przejściem jechał prosto, czy skręcał.

2170

Prezes Zondacrypto od tygodnia siedzi już w Izraelu

Prezes Zondacrypto od tygodnia siedzi już w Izraelu

Przemysław Kral, szef upadającej giełdy kryptowalut Zondacrypto, od tygodnia jest już w Izraelu ustalił Onet.

DuchZoliborza
z
onet.pl
dodany: 24.04.2026, 04:44:24
  • 294
  • #
    polska
  • #
    zonda
  • #
    bitcoin
  • #
    kryptowaluty
2152
2152 24.04.2026, 15:50:22 via Wykop
  • 0
@ragnarok-asgartus: to było przepowiedziane

564

Prowadzący śledztwo ws. Zondacrypto zrezygnował po pierwszym dniu

Prowadzący śledztwo ws. Zondacrypto zrezygnował po pierwszym dniu

30 tysięcy osób poszkodowanych na co najmniej 350 mln zł. Głośne zapowiedzi polityków. Do tego cicha rezygnacja prowadzącego śledztwo po jednym dniu i zwłoka w zabezpieczeniu dowodów. Tak obecnie wygląda postępowanie w sprawie giełdy kryptowalut Zondacrypto.

XeNinja
z
money.pl
dodany: 21.04.2026, 18:39:00
  • 105
  • #
    bitcoin
  • #
    gielda
  • #
    afera
2152
2152 21.04.2026, 23:21:03 via Wykop
  • 1
Jestem chyba za stary ogarniać shitcoiny. Może ktoś wytłumaczyć o co w ogóle chodzi? To był ala fundusz który miał pomnażać pieniądze? jaki ludzie mieli Profit z tego ze trzymali tam pieniądze?
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2152
2152 22.04.2026, 14:38:38 via Wykop
  • 1
@SCAInet: @vytah no ale jak juz wymienisz jedno czy drugie, to poco to trzymać kasę w kantorze zamiast zabrać do portfela?
viero
viero
21.04.2026, 19:25:10
  • 14
tak poza peklowaniem to serio chcielibyście być z samicą w związku? przecież to idealnie wygląda tylko w waszej głowie. one wiecznie p------ą, strzelają fochy o byle g---o, nie dadzą piwka w spokoju wypić, nie gotują, nie piorą, nie prasują, tylko śmiecą, oglądają netflixa, zajadają sie ostrymi chrupkami i wysysają wasze zasoby

#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2152
2152 21.04.2026, 23:29:05 via Wykop
  • 1
@walicwasss: przed ślubem każda tak gada
  • Odpowiedz

8

Służby biorą się za zondacrypto. Straty idą w setki milionów, tysiące osób może

Służby biorą się za zondacrypto. Straty idą w setki milionów, tysiące osób może

Sprawa, która na pozór mogłaby wyglądać jak typowy spór pomiędzy inwestorami, a platformą cyfrową, okazuje się być czymś znacznie poważniejszym z wątkami politycznymi, przestępczością zorganizowaną i tajemniczym zniknięciem w tle.

Dereg
z
comparic.pl
dodany: 19.04.2026, 13:08:56
  • 6
  • #
    kryptowaluty
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
  • #
    polityka
  • #
    przestepczosc
  • #
    prawo
2152
2152 19.04.2026, 14:03:03 via Wykop
  • 1
No ale Ambergold
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2152
2152 19.04.2026, 12:43:50
  • 1
ISIN: IE000QDFFK00
Dlaczego na niektórych stronach pokazuje AXA, a na niektórych BNP?
Dlaczego wartości się rozjeżdżają? Skąd można wziąć wiarygodne dane?

Czy to nie jest też tak że atlasetf wylicza dane z NAV?
Jeśli tak to ETF ma sztucznie zawyżoną cenę przez marketmakerów?
2152 - ISIN: IE000QDFFK00
Dlaczego na niektórych stronach pokazuje AXA, a na niektóry...

źródło: IE000QDFFK00

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2152
2152
Autor
19.04.2026, 13:42:08 via Wykop
  • 0
piątku wyniósł 19.672 €


@broker: Skąd to wziąłeś? ETF jest USD w nazwie, oraz w KIID
2152 - >piątku wyniósł 19.672 €

@broker: Skąd to wziąłeś? ETF jest USD w nazwie, ora...

źródło: KIID

Pobierz
  • Odpowiedz
2152
2152
Autor
19.04.2026, 13:45:57 via Wykop
  • 0
@januzssz: OK biznes profit maklera jest jasny. Ale gdzie są wiarygodne źródła aktualnej ceny. Każdy screener pokazuje co innego.
  • Odpowiedz
2152
2152 18.04.2026, 15:05:08
  • 0
Pytanie, czy aktywa w portfelu ikze mozna sprzedawać/kupować bez prowizji maklera? Czy jakiś makler daje takie możliwości? Czy są jeszcze jakieś inne ukryte koszty jak przewalutowanie? Czy w ikze jedyna możliwość to kupić i trzymać aż do emerytury?
#ikze #inwestowanie #gielda #ike
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
18.04.2026, 15:08:36 via Wykop
  • 3
@2152: na XTB bez prowizji do 100k euro obrotu miesięcznie (bodajże)
  • Odpowiedz
Asceus
Asceus
Asceus
18.04.2026, 15:39:46 via Wykop
  • 2
@2152: https://inwestomat.eu/ranking-kont-maklerskich-do-inwestowania/#etf-y-europejskie-kupowane-na-ikeikze

Do tego XTB w PLN
  • Odpowiedz

410

Telewizja republika pokazała swój własny QR kod podczas konferencji PIS.

Telewizja republika pokazała swój własny QR kod podczas konferencji PIS.

Podczas konferencji politycy PIS'u prosili o wpłaty na ich partie pokazując QR do wpłat, sytuacje wykorzystała republika wrzucając obok na pół ekranu swój własny QR kod do wpłat na republike.

KIaudik
z
x.com
dodany: 16.04.2026, 15:09:52
  • 44
  • #
    republika
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    bekaprawakow
  • #
    afera
2152
2152 17.04.2026, 10:38:59 via Wykop
  • 1
Najważniejsze że wszystko zostanie w rodzinie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2944

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

10 marca 2026 Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek Srebrnym Krzyżem Zasługi. Na jakiej podstawie odznaczenie to zostało przyznane nastolatce, której "dorobek naukowy" jest mocno wątpliwy? Być może należałoby skierować w tej sprawie zapytanie do Kancelarii Prezydenta?

Nigarun
z
gdynia.pl
dodany: 16.04.2026, 08:47:05
  • 411
  • #
    polska
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
  • #
    afera
  • #
    csiwykop
2152
2152 16.04.2026, 20:18:01 via Wykop
  • 1
@slonecznyupal: a mógł być patyk z głową konia

365

Melania Trump kłamała ws. Epsteina ? Wyciekł dokument FBI

Melania Trump kłamała ws. Epsteina ? Wyciekł dokument FBI

Wypłynął dokument FBI z 2019 r., który przeczy relacji Melanii Trump o tym, jak poznała Donalda Trumpa. Według świadka do spotkania miał doprowadzić Jeffrey Epstein. e informacje są zaskakujące, ponieważ wcześniej Melania Trump opowiadała inną wersję wydarzeń dotyczącą tego, jak poznała Donalda Trum

airaG
z
o2.pl
dodany: 15.04.2026, 06:59:48
  • 16
  • #
    epstein
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
2152
2152 15.04.2026, 20:21:39 via Wykop
  • 1
A to nie jest tak że te wszystkie dokumenty wyciekają bo kaczorek sie stawia rzymianom?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

felixd
felixd
14.04.2026, 18:46:53
  • 5
https://youtu.be/GWsoGjLyC-0?t=1508

#wegry #bekazpisu #ziobro #pis #polska #polityka
felixd - https://youtu.be/GWsoGjLyC-0?t=1508

#wegry #bekazpisu #ziobro #pis #polska ...

źródło: image

Pobierz
felixd - https://youtu.be/GWsoGjLyC-0?t=1508

#wegry #bekazpisu #ziobro #pis #polska ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2152
2152 14.04.2026, 18:48:20 via Wykop
  • 0
@felixd: na Białorusi
  • Odpowiedz

386

Śmierć Blu-ray jeszcze nie nadeszła. Te dwie firmy własnie go uratowały

Śmierć Blu-ray jeszcze nie nadeszła. Te dwie firmy własnie go uratowały

Japońskie oddziały Verbatim oraz IO Data ogłosiły rozszerzenie współpracy, która ma utrzymać dostępność nośników i napędów Blu-ray na rynku. Firmy zapowiadają zabezpieczenie komponentów, dostosowanie produkcji i dalsze wprowadzanie nowych urządzeń. Z rynku wycofali się już najwięksi jak Sony.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.04.2026, 12:58:55
  • 199
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    bluray
2152
2152 12.04.2026, 21:34:02 via Wykop
  • -11
na co to komu?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bartekgkw
Bartekgkw
08.04.2026, 21:41:41
  • 1
Odechciewa mi się już żonglowania pomiędzy bankami na promocyjne konta oszczędnościowe/lokaty, bo strasznie to męczące.

Chciałbym przenieść się na obligacje skarbowe.

Na pewno nie patrzę na obligacje 10 letnie, bo celem oszczędności jest wkład własny do kredytu na dom.

Mam
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2152
2152 12.04.2026, 12:20:47 via Wykop
  • 0
@lxst @PedzacaGuma @Bartekgkw
Panowie, może mi podpowiecie jaki jest koszt obligacji skarbowych? (nie mówię o zrywaniu)
Bo można je kupić przez PKOBP lub PEAKO (tak jest na stronie obligacji napisane)
Mam konto w PKOBP i jak wybieram zakup to wyskakuje mi że muszę rachunek maklerski otworzyć i się zapoznać z tabelą opłat.
Ale w tabeli opłat nie znajduję
  • Odpowiedz
czarna_mamba
czarna_mamba
11.04.2026, 16:43:48
  • 192
3 klasa szkoly podstawowej , sprawdzian z matmy, nauczyciel nie uznaje tlumaczenia syna ze sześciokąt jest wielokatem i odejmuje punkty. #zalesie #matematyka #szkola
czarna_mamba - 3 klasa szkoly podstawowej , sprawdzian z matmy, nauczyciel nie uznaje...

źródło: 1000018161

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2152
2152 11.04.2026, 22:08:03 via Wykop
  • 5
Dobrze że nie był narysowany kwadrat. Niepotrzebne skreślić:
wielokąt, prostokąt, kwadrat, sześciokąt, trapez, wielościan, równoległobok
Byłby ubaw po pachy
  • Odpowiedz

882

Wkurzyły mnie płatne apki do usypiania, więc napisałem własną i oddaje za darmo

Wkurzyły mnie płatne apki do usypiania, więc napisałem własną i oddaje za darmo

Cześć Mirki Szukając apki do usypiania córki, wszędzie odbijałem się od abonamentów i mikropłatności . Jakaś masakra , 60 zł na miesiac itp. Wziąłem więc sprawy w swoje ręce, trochę pokodziłem po godzinach i tak powstało BunnyBaby. Co jest w środku? Gdzie jest haczyk? Nie ma. Apka jest w 100% darmow

kobzkeny
z
wykop.pl
dodany: 11.04.2026, 08:40:55
  • 213
  • #
    chwalesie
  • #
    tatacontent
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    ios
  • #
    android
2152
2152 11.04.2026, 21:59:26 via Wykop
  • 0
Jestem ciekaw, czy generujesz szum, czy odtwarzasz nagranie szumu?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking