Wpis z mikrobloga

Już za chwilę, już za moment utęskniony łykend, więc wypadałoby zrobić jakieś #rozdajo

Do wygrania jeszcze raz zaproponujemy Wam specjalność wszystkich #mikrokoksy, czyli odżywkę białkową, a konkretnie Izolat białka WPI ISO Core od FA Nutrition proszek 500 gram, smak ciastko z kremem - o wartości rynkowej około 60 zł!

Białko możecie sami spożyć, dać komuś na prezent lub sprzedać z zyskiem! Data przydatności to listopad 2024 rok.

…żeby wziąć udział w rozdajo:

Daj plusika.

Odpowiedz na pytanie: Jesteś bardziej sfrustrowany czy raczej szczęśliwy obecnym poziomem życia w Polsce z Twojej perspektywy? Uzasadnij jak to widzisz, mirku/mirabelko.

Niezależnie od poziomu satysfakcji z życia polecamy promocję aplikacji LUNO. Do zgarnięcia jest aż 50 EUR – w sprzyjających okolicznościach można sobie za to życie ułożyć od nowa.

Chętnym proponujemy też zapisanie się do naszego newslettera. W ten sposób otrzymacie darmowy e-book pod tytułem „12 skutecznych metod na osiąganie dodatkowych dochodów”. Będziecie otrzymywać także przeglądy najlepszych promocji bankowych z wysokimi premiami. Zapiszecie się tutaj.

Rozdajo trwa do najbliższego wtorku włącznie. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym ;)
Wysyłka do wybranego punktu DPD Pick Up.

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #bonusy #premia #silownia
JakDorobiccom - Już za chwilę, już za moment utęskniony łykend, więc wypadałoby zrobi...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com mój obecny poziom nie daje mi powodów do frustracji, ale progres przybierania masy mięśniowej mógłby być lepszy, mógłby być gdybym wygrał białko, byłbym wtedy szczęśliwy ಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡ

Jesteś bardziej sfrustrowany czy raczej szczęśliwy obecnym poziomem życia w Polsce z Twojej perspektywy? Uzasadnij jak to widzisz, mirku/mirabelko.
  • Odpowiedz