@Szumrzeczny: A czy to jest jakieś kłamstwo? Nie musisz iść do pracy. Ale jeśli chcesz coś, co nie należy do Ciebie, to musisz za to zapłacić. By zarobić, musisz iść do pracy. To jest wolność. Czy sprawiedliwość? Nie, ale jeśli ktoś mówi, że życie jest sprawiedliwe to kłamie.
  • Odpowiedz
Kurde, myślę sobie, że relacje i znajomości wszelkiego rodzaju mają rację bytu wyłącznie gdy dwie osoby chcą tego samego.
Czyli przykładowo jeśli dwie osoby chcą mieć relacje jak znajomi, popiszą, może się spotkają, pogadają, ale to wszystko, tyle im wystarczy, no to w sumie wszystko git Ale jeśli np jednej osobie to wystarczy a druga chciałaby rozwijać bardziej tą relacje, nie wiem, o związku myśleć czy coś, to trzeba uciekać jak najszybciej.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lenco: Lata szkolne, bo potem masz odpady matrymonialne plci obojga. wiek 30-40 lat to nie jest dobry czas dla faceta, to jest tylko dobry przedzial wiekowy, w ktorym masz wyzsze SMV od kobiet w tym przedziale. W tym wieku beda jedynie czekac na Ciebie samotne matki z bachorami z roznego miotu.
  • Odpowiedz
Kurde, czasem tak sobie myślę...
Na pewno jakieś zmiany wyglądu, sylwetki, dodanie do stylu życia więcej sportu wychodzi zdecydowanie na zdrowie. Jeśli ktoś grubszy schudnie i przy okazji zacznie budować mięśnie, albo ktoś skrajnie chudy trochę przytyje i też mięśni nabierze. Zdrowotnie na pewno zawsze na plus. Ale mam takie wrażenie, że jest narracja, że metamorfozy zawsze = atrakcyjność a w sumie wcale tak być nie musi. Sporo takich przemian widziałem, gdzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach