Wpis z mikrobloga

@Wrrronika:
Zdefiniuj proszę, co dla ciebie oznacza poddanie się w życiu. Jako, że żyję, to tak na prawdę jeszcze się nie poddałem, bo pomimo strasznych przeżyć nie popełniłem samobójstwa i żyję. Choć muszę przyznać, że raz w życiu miałem okres, w którym błądziłem totalnie we mgle. Jednak nie do końca ze swojej winy.

Mam 29 lat i zaczynam wszystko od zera. Brak znajomych, brak doświadczenia zawodowego, brak żony, brak oszczędności.
@Wrrronika: z życiowych porażek warto a nawet trzeba wyciągnąć jakieś wnioski czy doświadczenie, wtedy to nie tak do końca jest porażka. Nie raz sie wpakowalem w jakies gowno i teraz wiem czego unikać i kiedy powiedziec stop i sie wycofać
@Anhed:

a jakiś pomysł na przyszłość masz?

Uczę się programowania w .NET, za pół roku chcę się rozglądnąć za pracą jako młodszy programista. Najważniejsza w życiu jest dobra praca, której się nie nienawidzi, a że mam skończone studia informatyczne i nawet to lubię, to w sumie why not. Gdy pojawią się jakieś pieniądze, to zainwestuję w psychoterapię i hobby, co by nie mieć zbyt dużo czasu na rozpamiętywanie tego, co bezpowrotnie