Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mogę być przegrywem jeśli pracuje w #korpo i zarabiam 5k?
0) 30 lat, morda 4/10, wzrost 170, zerowe libido, brak powodzenia u kobiet, brak znajomych
1) Nie nadaje się do pracy fizycznej i umysłowej ale wolę to drugie bo mogę pracować zdalnie i więcej zarobie.
2) Nie rozwijam się bo nie mam siły, od kilku lat jestem na tym samym niskim stanowisku (stąd aż 5k) i robię proste rzeczy bo nie nadaje się do czegoś bardziej ambitnego, mam nawet problem z dotrzymywaniem terminów, wszystko odkładam na ostatnią chwilę, jakikolwiek wysiłek umysłowy mnie męczy. Tylko znajomość angielskiego i udawanie że coś robię mnie ratuje.
3) Mam możliwość pracy zdalnej i wykorzystuje to na maxa bo unikam ludzi a praca nie wymaga gadania z nikim.
4) Nie mam życia prywatnego bo nie mam znajomych. Siedzę całymi dnami i przeglądam social media patrząc co robią inni.
5) Instaluje #tinder średnio co miesiąc licząc, że tym razem kogoś poznam. Jedyne pary jakie mam nie odpisują.
6) Sporo oszczędzam bo nie wiem co robić z pieniędzmi, nic mnie nie cieszy i nawet nie wiem co by mi sprawiło przyjemność. Wydaje głównie na alkohol.
7) Gdziekolwiek nie wyjdę żeby nie zwariować od samotności to wszędzie jestem sam i to mnie dobija.

#korposwiat #praca #zarobki #feels #depresja #blackpill #tfwnogf #przegryw #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
Nie nadaje się do pracy fizycznej i umysłowej ale wolę to drugie bo mogę pracować zdalnie i więcej zarobie.


@mirko_anonim: Gdzie pracujesz i jako kto? Ja sam jestem pracownikiem umysłowym ale pracuje stacjonarnie i nie mogę znaleźć nic na pracę zdalną. Gdzie wy to znajdujecie? W jakich branżach? Poza programowaniem ofc
  • Odpowiedz
@mirko_anonim odpowiedziałeś sobie sam. Jesteś nim, zarobki masz ok, ale piszesz, że nie masz życia i spędzasz dzień na social mediach w domu żyjąc życiem innych. Znajdź sobie lepiej jakieś hobby i zajmij umysł bo z mordą 4/10, niskim wzrostem i byciem nudziarzem i tak niczego ciekawego nie znajdziesz. Natura.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Masz zezwolenie. Gratulacje, oficjalnie jesteś przegrywem.

I teraz w tym momencie wygrałeś, bo osiągnąłeś sukces, którego pożądałeś, zostając mianowanym na przegrywa, cóż za paradoks.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Twoja sprawa, ja zaczynałem 4 lata temu na helpdesku, a tera 16k b2b. Jak poświęcisz chociaż parę minut to znajdziesz lepsze ogłoszenia, ja tego za Ciebie robił nie będę. A jak ogarniasz angielski to już w ogóle 2x tyle ogłoszeń.
  • Odpowiedz
@Avatactra: #!$%@?, od poczatku pisałem żebyście sami użyli mózgu i sami poszukali, ale jak jesteście tacy leniwi i nic nie ogarniacie to po #!$%@? wam mam coś podsyłać? Jak uważacie, że nie ma pracy zdalnej bez wymagań to jesteście dałnami i tyle
  • Odpowiedz