Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chat-Noir: Ludzie którzy nie mają bladego pojęcia o scenie politycznej Ukrainy pieprzą się poglądy prawego sektora z Azowem i tak później wychodzi.
  • Odpowiedz
@eezh: why not both?
Poza tym, ten ring wokół Wrocławia to takie trochę mrzonki, bo na pewno nie coś, co mogłoby się wydarzyć obecnym śladem Wschodniej Obwodnicy. Maks od Długołęki do Siechnic, bo dalej pośród zabudowań Żernik i Radomierzyc nie ma opcji. Musiałoby to się wpinać w A4 gdzieś na wysokości Mędłowa/Wojkowic. Drugą sprawą jest fakt, że jak skończą S11 od Piekar w kierunku Poznania to tranzyt Śląsk - Poznań
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan: Tego co jest na zdjęciu to jest może ze 2m xD Płyta 60cm, szuflada też wygląda na rozmiar płyty czyli kolejne 60 i potem te dwie szafki strzelam że mają 80 xD
  • Odpowiedz
w Neapolu


@niedorzecznybubr: Byłem 3 miesiące temu w Neapolu i uważam, że wrocławska pizza nie odstaje od tej na miejscu. Cimone Vaffa, Oliwa i Ogień, Iggy - to są pizzerie, które także w Neapolu uchodziliby moim zdaniem za topowe. Odwiedziłem tam kilka lokali, ale bardzo wysoko ocenianych, topki polecanych. W blind teście byś nie odróżnił.
  • Odpowiedz
@wpiszlogintwardzielu: No to nie słuchaj.

We Wrocławiu masz mało naleciałości i mówi się praktycznie polszczyzną bardzo bliska tej idealnej. Nie ma jakiś cudów w postaci: "Podoba się dla mnie" czy słynne na wykopie "Podać się do ojca".

Z akcentami też nie ma specjalnej różnicy od tego co masz normalnie.
  • Odpowiedz
chciałbym się podjąć terapii i szukam specjalisty. Raczej online ew. we #wroclaw

Macie kogoś do polecenia? tylko mężczyźni wchodzą w grę i tylko psychoterapeuci, żadnych psychologów którzy mnie skasują za swoje pseudo porady. I żadnych kobiet, bo to kolejna strata kasy, wiem z autopsji

#psychoterapia #psychologia #terapia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: bo to jest zrobione po to aby obrabiać tinderówki jak na linii fabrycznej
1. Zaczynasz od łazienki
2. potem coś przekąsisz na blacie
3. grzmocenie na tapczanie
4. wykop tinderówkę za balkon.

Potem wracasz do drzwi wejściowych i zaczynasz cykl od nowa z kolejną
  • Odpowiedz
@Rad-X: Ty się śmiejesz ale znam sytuację gdzie 4 kumpli taka kawalerkę za 2.5 wynajmuje wpisana jako miejsce spotkań dla jdg jednego z nich a rozmów biznesowych tam nigdy nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mireczki mam pytanie odnośnie parkowania przy #aquaparkwroclaw #wroclaw
Kiedy ostatni raz tam byłem parkowanie było darmowe. Teraz widzę cenę 6 zł XD Jestem w stanie stanąć gdzieś indziej legalnie za darmo i podejść z buta. Mam takie przekonania, że stanę dalej od celu i przejdę się, byle tylko nie płacić za parkowanie - oczywiście legalne, a nie trawniki, chodniki, środek skrzyżowania. Mam zakodowaną kartę Urbancard (taka czerwona) i
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam #nieruchomosci we #wroclaw na wynajem, dla 1 osoby, do 2500zł i ja pier\*\*\*ę
Wszystkie oferty jakie widzę zakładają spanie w kuchni. Albo kuchnię w pokoju. Bo nie wiem jak to inaczej nazwać. Jeden pokój, z łóżkiem, zlewem i elektryczną płytą grzewczą. 20m^2. Nawet mebli za bardzo nie ma. I tak wygląda 90% ofert.

Coście uczynili z tym miastem, wy dewelopersko-fliperskie ku\*\*y.

Luksusowy apartament godny króla ze zdjęć poniżej
RopuchYtong - Szukam #nieruchomosci we #wroclaw na wynajem, dla 1 osoby, do 2500zł i ...

źródło: kawalerka

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedzcie mi, co ma zrobić człowiek pracujący na magazynie, chcący godnie mieszkać?


@RopuchYtong: Szukać pracy na magazynie w innym, tańszym mieście - jakiś Bytom, Grudziądz, etc. Akurat magazyny są wszędzie, a 1k dochodu rozporządzalnego zauważysz.
  • Odpowiedz
@RopuchYtong: Jakie argumentum ad personam? O czym Ty piszesz?

Jak ktoś ma minimalną w pracy, którą można wykonywać wszędzie,to powinien po prostu rozważyć tańsze miasto, bo taka praca jest wszędzie, a dochód rozporządzalny wzrośnie.

Zbawianie Wrocławia niech zostawi politykom, niech oni się tym martwią.
  • Odpowiedz
Piri Piri na Klecinie kolejny kebab, który nie udźwignął ciężaru własnej popularności i z w miarę przyzwoitego miejsca stał się swoją własną karykaturą.

Pic rel box mieszane/mieszanse; 65% zaparzone/parowane frytki xD , 20% salad i troszeczkę mięsa - niby 130 gramów ale podejrzewam że nawet z widelcem i tym kartonikiem tyle nie wyjdzie xDxD

Cena 34 PLN bez komentarza

#jedzenie71 #wroclaw
kyloe - Piri Piri na Klecinie kolejny kebab, który nie udźwignął ciężaru własnej popu...

źródło: IMG_9369

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzisiaj w centrum widziałem wlepkę "nie jesteś kotem, nie goń szczurów". Co to, jakiś ruch antyderatyzacyjny powstaje na naszych oczach? XD

#wroclaw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach