Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
@programista_wykopek: Matko, ależ Tobie się piana toczy. "używaj mózgu", "nie przyjeżdżaj do Warszawy". Człowieku, zadałem pytanie o interpretację sytuacji, a nie ocenę moich zdolności drogowych.
  • Odpowiedz
  • 19
Do wwa to ty nie jeździ


@programista_wykopek: Warszawa jest banalna do jazdy autem. Nie ma tam wielopasmowej kostki bez namalowanych pasów, a torowiska łączone z jezdnią nie istnieją. Zesrałbyś się w naszym wrocławskim Bangladeszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Która wypożyczalnia we #wroclaw jest teraz warta polecenia? Będę potrzebował samochód na zawiezienie kogoś i powrót. Kiedyś korzystałem z Carfleet ale tam to minimum 3 dni. Express? Tylko nie mają chyba biura na lotnisku (mam dość blisko odebrać/oddać). Carfleet?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ech, nadszedł czas i na mnie z tym zasranym paszportem: robił ktoś w ostatnich dniach? Jak sytuacja na froncie? Obóz pod urzędem trzeba rozbić o 3 w nocy, czy można wejść jak człowiek rano i najwyżej się godzinkę poczeka?

Online jakieś ochłapy terminów są.

#wroclaw
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Znając życie wziąłeś urlop na ten dzień kiedy chcesz złożyć wniosek to, zrób sobie małą wycieczkę do Legnicy/Trzebnicy/Wałbrzycha/Jeleniej Góry gdzie na złożenie wniosku spędzisz chwilę, a po 2/3 tygodniach albo postoisz dłuższą chwilę we Wrocławiu albo krótszą w miejscu gdzie składałeś wniosek. Wybór należy do Ciebie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@Poludnik20: ja wiem, że nie masz samochodu i nigdy nie odśnieżałeś auta zimą, ale zdarza się, że przednia szyba jest zamarznięta i bez jej podgrzania po prostu nigdzie nie pojedziesz. Podgrzanie wymaga nagrzania silnika, a nagrzanie silnika wymaga włączenia silnika. Cieszę się, że mogłem pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Składam wniosek o dowód osobisty i do wyboru mam urzędy miasta wrocławia z dopisaną dzielnicą. Pierwszy raz się z takim nazewnictwem spotykam aa w internecie nic nie nzajduje. Ostatecznie wybrałem URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA (Wrocław-Krzyki, woj. dolnośląskie) ale nie mam pojecia gdzie on jest xDD. Ktoś coś wie i pomoże? Kiedys bylo zapolskiej, nowy targ, kromera a teraz takie cudactwa..

#wroclaw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach