Przecież wyraźnie powiedział, dlaczego nie zgłosił tych przypadków i wybrał taką, a nie inną drogę
@Serghio: Wybacz, nie mam zamiaru oglądać ksysia pisowskiego i kanału ziobro bo mi szkoda IQ trochę, ale powiedz proszę jakie wytłumaczenie bycia przestępcą jest akceptowalne wśród sympatyków ksysia?
@Serghio: Jasne. Jakie wytłumaczenie kolega snusiarza kibola rezydenta batyra potencjalnie powiązany z handlem dyplomami przedstawił na temat swojego potencjalnego popełniania przestępstw że podludzie oglądający kanał ziobro je zaakceptowali i uznali że jest git? xD Bo mam nadzieję zdajesz sobie sprawę, że jak wiesz o jakichś przestępstwach to wypadałoby je zgłosić, bo jeżeli tego nie zrobisz to uwaga uwaga, też popełniasz przestępstwo xD
Poroszenko zrzekł się orderu, ale nie zrzeka się interesów w naszym kraju. W związku z tym trzeba mu o tym przypomnieć. Nie kupujemy produktów firmy Roshen, to jest jego firma. Jak włożyć do do końca, a nie do połowy, pajacu. #ukraina #polska #polityka
Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitterze zdjęcie najwyższego polskiego odznaczenia w jakimś magazynie firmy kurierskiej (?) jakby wysyłał jakiegoś śmiecia z Temu. I teraz powiedzcie mi, że decyzja o zabraniu mu odznaczenia nie była słuszna.
Teraz są na fali, ale zobaczymy jak przyjdzie zima i znów będą żebrać o agregaty prądotwórcze, bo ruskie będą im codziennie walić po elektrowniach.
@Markowowski: długopis dał, rzekomy sutener odebrał, na jego miejscu też bym odebrał bo batyr ryknie i przyleci do Ukrainy mu ten order zabrać sam, a wtedy może mu tez przypadkiem jakaś nieruchomość przejąć w zamian za opiekę xD
Pytanie do wszystkich, którzy wierza, że Kaczyński nie wejdzie w koalicję z Braunem - jak tam sie sprawują garnki z prezentacji za 11 koła? Kaczyński, jak będzie trzeba, to pójdzie z Braunem nawet do łóżka. Stary dziad doskonale wie, że obiektywnie zostało mu kilka lat życia i ma też świadomość, że stworzył partię chciwych cyników, którzy rozszarpią go jak wygłodniałe psy, jeśli nie da im w 2027 władzy i dostępu do państwowych
@KOLEGAMAMY: to kto i za co ma iść siedzieć? bo na razie to pisowskie kmioty się chowają po jakichś rosjach bis zwanych węgrami czy obecnie w czitolandii xD na szczęście rezydent Batyr do nich jedzie to może im zawiezie coś polskiego na pamiątkę xD
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
@aa-aa: Ja dziękowałem od lat, i starałem się w miarę możliwości przyspieszyć jak widziałem że ktoś wystarczy że tylko zwolni, i nadal to robię. Tak się przyzwyczaiłem, nie spodziewałem się nawet że komuś miły gest może przeszkadzać xD
#igrzyskabebzonow @wykopowy_brukselek No dobra, przegrałem to się tłumacze. Dlaczego przegrałem? Bo miałem dostępne tylko trzy dni tego tygodnia a potem byłem na wyjeździe także moja waga ze środy została przepisana do końca tygodnia. Dzisiaj z kolei wpisałem wyższą bo śliwowica i góralskie karczmy także możliwe że za tydzień też się będę tłumaczył xD a tak w ogóle to dwa razy wygrałem grupę, to teraz dwa razy mogę przegrać, ez
Będę dziś piec sernik bez cukru, bez mąki, bez spodu i w ogóle taki fit. Trzymajcie kciuki, bo sama wymyśliłam ten przepis #igrzyskabebzonow #pieczzwykopem
nie wiem juz jak mam pisac te podsumowania, moderacja mnie przesladuje, napisze czlowiek ze gruube to glupie i juz kasują prawdopdoobnie moderacja jest w 3 klasie otylosci i zamiast chudnac to zrą jak swinie i nie mozna ich nawet za to j---c bo moderacja Ehh bez sensu to życie
grubi faceci śmierdzą, a ja mimo nadwagi pięknie wyglądam i mam wspaniały zapach, jestem też urocza i fajna, mam ładną figurę po ciąży i ciekawe zainteresowania, da się? no da się, wszystko się da, jeśli się chce :) #zwiazki #rozowepaski
FlixBus ogłosił rozszerzenie swojej wakacyjnej siatki połączeń i po raz pierwszy zamierza uruchomić bezpośrednią linię nr 666 na Hel. Linia o takim numerze funkcjonowała już wcześniej. Kurs obsługiwały PKS Gdynia, ale liczbę zmieniono z powodu nacisków ze strony organizacji katolickich xD
nie wyobrażam sobie być w związku z mężczyzną, który ma BMI powyżej 24, jest to zwyczajnie obrzydliwe i świadczy o zaniedbaniu ciała i duszy, jak nie potrafisz utrzymać michy, to kim ty k---a jesteś??
źródło: 1000054467
Pobierz@Serghio: Wybacz, nie mam zamiaru oglądać ksysia pisowskiego i kanału ziobro bo mi szkoda IQ trochę, ale powiedz proszę jakie wytłumaczenie bycia przestępcą jest akceptowalne wśród sympatyków ksysia?
@Serghio: Jasne. Jakie wytłumaczenie kolega snusiarza kibola rezydenta batyra potencjalnie powiązany z handlem dyplomami przedstawił na temat swojego potencjalnego popełniania przestępstw że podludzie oglądający kanał ziobro je zaakceptowali i uznali że jest git? xD Bo mam nadzieję zdajesz sobie sprawę, że jak wiesz o jakichś przestępstwach to wypadałoby je zgłosić, bo jeżeli tego nie zrobisz to uwaga uwaga, też popełniasz przestępstwo xD
@Serghio: nie, ten lekarz