Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
trx87
trx87

trx87

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2456
  • Znaleziska 92
  • Mikroblog 2364
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 11
badreligion66
badreligion66
wczoraj, 05:14:11
  • 1093
#polityka Najman baza
badreligion66 - #polityka Najman baza

źródło: 1000054467

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 wczoraj, 07:01:53 via Wykop
  • 34
Przecież wyraźnie powiedział, dlaczego nie zgłosił tych przypadków i wybrał taką, a nie inną drogę


@Serghio: Wybacz, nie mam zamiaru oglądać ksysia pisowskiego i kanału ziobro bo mi szkoda IQ trochę, ale powiedz proszę jakie wytłumaczenie bycia przestępcą jest akceptowalne wśród sympatyków ksysia?
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 wczoraj, 07:16:39 via Wykop
  • 1
Możesz powtórzyć pytanie innymi słowami?


@Serghio: Jasne. Jakie wytłumaczenie kolega snusiarza kibola rezydenta batyra potencjalnie powiązany z handlem dyplomami przedstawił na temat swojego potencjalnego popełniania przestępstw że podludzie oglądający kanał ziobro je zaakceptowali i uznali że jest git? xD Bo mam nadzieję zdajesz sobie sprawę, że jak wiesz o jakichś przestępstwach to wypadałoby je zgłosić, bo jeżeli tego nie zrobisz to uwaga uwaga, też popełniasz przestępstwo xD
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 wczoraj, 07:39:35 via Wykop
  • 5
jak rozumiem, chodzi Ci o Stanowskiego


@Serghio: nie, ten lekarz

Stanowski miał w tym wywiadzie popełnić
  • Odpowiedz
johnnysonny
johnnysonny
21.06.2026, 07:17:11
  • 337
Poroszenko zrzekł się orderu, ale nie zrzeka się interesów w naszym kraju. W związku z tym trzeba mu o tym przypomnieć. Nie kupujemy produktów firmy Roshen, to jest jego firma. Jak włożyć do do końca, a nie do połowy, pajacu. #ukraina #polska #polityka
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 21.06.2026, 09:17:11 via Wykop
  • 0
@johnnysonny: nie parkuj też na piłsudskiego xD
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
20.06.2026, 15:17:34
  • 316
Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitterze zdjęcie najwyższego polskiego odznaczenia w jakimś magazynie firmy kurierskiej (?) jakby wysyłał jakiegoś śmiecia z Temu. I teraz powiedzcie mi, że decyzja o zabraniu mu odznaczenia nie była słuszna.

Teraz są na fali, ale zobaczymy jak przyjdzie zima i znów będą żebrać o agregaty prądotwórcze, bo ruskie będą im codziennie walić po elektrowniach.

#ukraina #polityka
Markowowski - Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitter...

źródło: IMG_3196

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 20.06.2026, 16:58:58 via Wykop
  • 10
@Markowowski: długopis dał, rzekomy sutener odebrał, na jego miejscu też bym odebrał bo batyr ryknie i przyleci do Ukrainy mu ten order zabrać sam, a wtedy może mu tez przypadkiem jakaś nieruchomość przejąć w zamian za opiekę xD
  • Odpowiedz

8

Zamach Tuska na dom wolnego słowa xD

Zamach Tuska na dom wolnego słowa xD

Zderzenie w centrum Warszawy. Auto TV Republika zderzyło się z autem ambasady Niemiec. Forthing (dziwne że nie Iziobra) dachował.

trx87
z
miejskireporter.pl
dodany: 19.06.2026, 15:17:23
  • 3
  • #
    republika
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvrepublika

3166

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 19:16:07
  • 364
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
trx87
trx87
trx87 17.06.2026, 06:39:11 via Wykop
  • -1
służbę zdrowia


@Kismeth: taki twór nie istnieje od bardzo dawna

Podczas pandemii praktycznie szpitale i przychodnie były
dese
dese
17.06.2026, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 17.06.2026, 06:30:34 via Wykop
  • 21
przeciętny lekarzyk obsralby się na pierwszym semestrze byle polibudy


@Koronanona: XDDDDDDD
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
12.06.2026, 04:58:02
  • 719
Pytanie do wszystkich, którzy wierza, że Kaczyński nie wejdzie w koalicję z Braunem - jak tam sie sprawują garnki z prezentacji za 11 koła?
Kaczyński, jak będzie trzeba, to pójdzie z Braunem nawet do łóżka.
Stary dziad doskonale wie, że obiektywnie zostało mu kilka lat życia i ma też świadomość, że stworzył partię chciwych cyników, którzy rozszarpią go jak wygłodniałe psy, jeśli nie da im w 2027 władzy i dostępu do państwowych
Matuuusuuu - Pytanie do wszystkich, którzy wierza, że Kaczyński nie wejdzie w koalicj...

źródło: IMG_4419

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 12.06.2026, 06:11:34 via Wykop
  • 29
@KOLEGAMAMY: to kto i za co ma iść siedzieć? bo na razie to pisowskie kmioty się chowają po jakichś rosjach bis zwanych węgrami czy obecnie w czitolandii xD na szczęście rezydent Batyr do nich jedzie to może im zawiezie coś polskiego na pamiątkę xD
  • Odpowiedz
Pariashu
Pariashu
11.06.2026, 13:53:35
  • 7
#igrzyskabebzonow Ten tag powinien zmienić nazwę na igrzyska wymówek xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 11.06.2026, 14:16:17 via Wykop
  • 3
@Pariashu:
trx87 - @Pariashu:

źródło: pariashukutashu

Pobierz
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 188
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 10.06.2026, 06:41:50 via Wykop
  • 6
@aa-aa: Ja dziękowałem od lat, i starałem się w miarę możliwości przyspieszyć jak widziałem że ktoś wystarczy że tylko zwolni, i nadal to robię. Tak się przyzwyczaiłem, nie spodziewałem się nawet że komuś miły gest może przeszkadzać xD
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 08.06.2026, 09:38:52
  • 5
#igrzyskabebzonow @wykopowy_brukselek
No dobra, przegrałem to się tłumacze. Dlaczego przegrałem? Bo miałem dostępne tylko trzy dni tego tygodnia a potem byłem na wyjeździe także moja waga ze środy została przepisana do końca tygodnia. Dzisiaj z kolei wpisałem wyższą bo śliwowica i góralskie karczmy także możliwe że za tydzień też się będę tłumaczył xD a tak w ogóle to dwa razy wygrałem grupę, to teraz dwa razy mogę przegrać, ez
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret
08.06.2026, 09:46:00 via Wykop
  • 4
@trx87: grube to durne, wygrywało to teraz będzie tyć. Pewnie igrzyska skończy na +8 i będize mówić, że wygrał.
  • Odpowiedz
niejestemjutuberem
niejestemjutuberem
08.06.2026, 11:20:44 via Wykop
  • 0
@trx87: u mnie tez waga w gore, ot przypadlosc dlugiego weekendu. Grunt to nie zbaczac z obranej sciezki. Pozdro
  • Odpowiedz
Multipurpose_Labels
Multipurpose_Labels
01.06.2026, 14:57:51
  • 7
Będę dziś piec sernik bez cukru, bez mąki, bez spodu i w ogóle taki fit. Trzymajcie kciuki, bo sama wymyśliłam ten przepis #igrzyskabebzonow #pieczzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 01.06.2026, 17:43:33 via Wykop
  • 3
@Multipurpose_Labels:

sernik bez cukru, bez mąki, bez spodu


i bez smaku xD
trx87 - @Multipurpose_Labels: 
 sernik bez cukru, bez mąki, bez spodu

i bez smaku xD

źródło: IMG_2714

Pobierz
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
01.06.2026, 10:16:39
  • 72
Podsumowanie SIÓDMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow v8

nie wiem juz jak mam pisac te podsumowania, moderacja mnie przesladuje, napisze czlowiek ze gruube to glupie i juz kasują
prawdopdoobnie moderacja jest w 3 klasie otylosci i zamiast chudnac to zrą jak swinie i nie mozna ich nawet za to j---c bo moderacja
Ehh bez sensu to życie

W
wykopowybrukselek - Podsumowanie SIÓDMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow v8

nie wiem juz...

źródło: image0

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 01.06.2026, 10:36:10 via Wykop
  • 2
@wykopowy_brukselek: O kurde @nienajciekawsza przegrała, ciekawe jak się wytłumaczy...
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 01.06.2026, 10:47:30 via Wykop
  • 2
@wykopowy_brukselek: I tak długo wytrzymała jak na człowieka z psychą kruchą jak szkło xD
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
01.06.2026, 03:38:26
  • 69
grubi faceci śmierdzą, a ja mimo nadwagi pięknie wyglądam i mam wspaniały zapach, jestem też urocza i fajna, mam ładną figurę po ciąży i ciekawe zainteresowania, da się? no da się, wszystko się da, jeśli się chce :) #zwiazki #rozowepaski
cierpka-rzodkiewka - grubi faceci śmierdzą, a ja mimo nadwagi pięknie wyglądam i mam ...

źródło: 13233

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 01.06.2026, 05:52:45 via Wykop
  • 10
po ciąży


@cierpka-rzodkiewka: urojenia nienajbystrzejszej odcinek 2137 xD
  • Odpowiedz

275

FlixBus przywraca linię 666 na Hel! Piekielny autobus wyruszy z Krakowa

FlixBus przywraca linię 666 na Hel! Piekielny autobus wyruszy z Krakowa

FlixBus ogłosił rozszerzenie swojej wakacyjnej siatki połączeń i po raz pierwszy zamierza uruchomić bezpośrednią linię nr 666 na Hel. Linia o takim numerze funkcjonowała już wcześniej. Kurs obsługiwały PKS Gdynia, ale liczbę zmieniono z powodu nacisków ze strony organizacji katolickich xD

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 29.05.2026, 20:08:19
  • 52
  • #
    flixbus
  • #
    wakacje
  • #
    morze
  • #
    turystyka
  • #
    krakow
  • #
    polska
trx87
trx87
trx87 30.05.2026, 06:28:18 via Wykop
  • 18
@KiedysBedzieLepiej: Znaczy się autobusy powinny być nielegalne? xD
trx87
trx87
trx87 30.05.2026, 07:08:29 via Wykop
  • 5
@KiedysBedzieLepiej: widzę kolegę jeszcze trzyma po piątkowej wodzie święconej xD
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
29.05.2026, 02:34:53
  • 153
nie wyobrażam sobie być w związku z mężczyzną, który ma BMI powyżej 24, jest to zwyczajnie obrzydliwe i świadczy o zaniedbaniu ciała i duszy, jak nie potrafisz utrzymać michy, to kim ty k---a jesteś??
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 29.05.2026, 05:53:40 via Wykop
  • 4
@cierpka-rzodkiewka: mocne słowa jak na babę >30 bmi xD
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
28.05.2026, 04:56:50
  • 344
Luźna formacja (Dzieci do żlobka idą same, niech się uczą).

Tuptamy.

#dobryprzekaz #demografia
Krzewiciel_prawdy - Luźna formacja (Dzieci do żlobka idą same, niech się uczą).

Tupt...

źródło: 811

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 28.05.2026, 10:51:40 via Wykop
  • 3
@cierpka-rzodkiewka: Tobie się wszystko szybko nudzi, konta na wykopie, odchudzanie xD
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
28.05.2026, 08:04:26
  • 46
#igrzyskabebzonow v9 i v10

zdecydowalem
zdecydowalem kiedy beda
grube to glupie i chce w wakacje, ja chcialem zrec i tyc, ale co zrobic

zaczynamy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 28.05.2026, 08:06:06 via Wykop
  • 10
@wykopowy_brukselek: dziękuję pan piekarz
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 28.05.2026, 09:56:57 via Wykop
  • 1
@Multipurpose_Labels: można być gejem i chudnąć, nie można nie chudnąć i nie być gejem, takie są zasady, tak mówi brukselska księga ulicy

  • Odpowiedz
Multipurpose_Labels
Multipurpose_Labels
27.05.2026, 15:51:51
  • 2
Za poradę dietetyczną w #igrzyskabebzonow i #chudnijzwykopem pisiont złotych polskich. Zgłoszenia na priv.
Multipurpose_Labels - Za poradę dietetyczną w #igrzyskabebzonow i #chudnijzwykopem pi...

źródło: 1000014352

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 27.05.2026, 17:02:24 via Wykop
  • 0
@Multipurpose_Labels: nie wygląda smacznie, w sam raz na igrzyska
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.03.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking