wpisy
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@axax-xaxa: piszesz z chlopem ziomek, lykasz cudze zdjecia i historyjki, uswiadom to sobie (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Wyhaczyłem ładną laskę na insta, 30+ mężatka, dzieciata
@axax-xaxa: Typie robisz za rozrywkę dla znudzonej żonki xD. Jesteś taką fantazją, która sprawia, że ona nadal czuje się atrakcyjna i jak bedzie chciała to może mieć innego. Te wszystkie zdjęcia, teksty o masturbacji to taki breadcrumbing żeby trzymać twoją atencję ale jednocześnie masz znać swoje miejsce w szeregu - jesteś gościem do pisemnego flirtu i komplementów. Spotkania nie będzie bo jej
- 7
#dziendobry Zimno, mgliście.
WIATR............ wschodni południowo-wschodni (ESE) z prędkością 4 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... 150 metrów
WARUNKI.......... opad marznący mgła
CHMURY........... widzialność pionowa do 0 metrów
WIATR............ wschodni południowo-wschodni (ESE) z prędkością 4 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... 150 metrów
WARUNKI.......... opad marznący mgła
CHMURY........... widzialność pionowa do 0 metrów
źródło: 475374256_1040118468140590_6274947872147294990_n
Pobierz- 14
konto usunięte via Wykop
- 2
W sumie czasami to prawda jest.
- 29
Dzisiaj zastanawiałem się, czy kiedykolwiek wyremontują tą drogę. Potem znalazłem to zdjęcie i zrozumiałem, że to całkiem porządna droga. Różnica 120 lat.
#wroclaw
#wroclaw
źródło: temp_file7868031844898087807
Pobierz@Wychwalany za Niemca było ładniej
@Wychwalany: w przypadku "poprawiania Niemca" wyznaje zasadę: lepiej niech nie ruszają, bo s3,14erdolą.
- 1
#wroclaw #nieruchomosci #dom #mieszkanie
Które wsie pod Wrocławiem są najlepsze do życia i dlaczego? Robił już ktoś research?
Które wsie pod Wrocławiem są najlepsze do życia i dlaczego? Robił już ktoś research?
@pojaszek Legnica. Bo dojazd dobry i dobrze chłopaki robią, dobry przekaz leci
@pojaszek: Brzeg albo Oława. Wszelkie zalety miasta (bo bądźmy szczerzy tych memicznych oper z Wrocławia nikt nie potrzebuje), brak konieczności bycia taksówką dla dzieci jak podrosną, duzo niższe ceny, blisko Wrocławia (czy nawet Opola jak ktoś potrzebuje z jakichś przyczyn), pociągi co chwilę, drogowo tez dobrze, dużo lepsze powietrze.
#wroclaw #nieruchomosci czy któryś z mirków kojarzy rejony międzyleskiej na tarnogaju i poleca te okolice do zamieszkania? Dostałem względnie korzystną ofertę mieszkania, ale zastanawiam się, czy warto, bo osiedle na zdjęciach nie wygląda na zalesione (czyt. jest blok na bloku), mieszkańcy się skarżą na zakorkowanie i z tego co wyczytałem jest określane jako ghetto nowobogackich
( ͡° ʖ̯ ͡°)
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@deadspace11: Nie kojarzę ale polecam uniwersalne metody. Pójdź popytaj sąsiadów jak się im mieszka, osoby w pobliskich sklepach, przejdź się za dnia i późnym wieczorem. Przejedź się samochodem w różnych godzinach tam i z powrotem tak jakbyś jechał do pracy. Z własnego doświadczenia mieszkałem kilka miesięcy w bliskiej odległości od torów, po tygodniu tego już nie wyłapywałem, ale to zależy od osoby.
- 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Felixu:

#mecz #pilkanozna #sport #wroclaw #pytanie
Nie rozumiem, co się stało z drużyną Śląska Wrocław, która w zeszłym sezonie była druga, zdobywając tyle samo punktów co mistrz Polski? Zawodnicy podchodzili, kasy nie na, czy co? Wie ktoś skąd ten zjazd, że aktualny wicemistrz Polski jest na prostej drodze do spadku z Ekstraklasy?
Nie rozumiem, co się stało z drużyną Śląska Wrocław, która w zeszłym sezonie była druga, zdobywając tyle samo punktów co mistrz Polski? Zawodnicy podchodzili, kasy nie na, czy co? Wie ktoś skąd ten zjazd, że aktualny wicemistrz Polski jest na prostej drodze do spadku z Ekstraklasy?
źródło: temp_file7850220428686644399
Pobierz@Kopytnik_1: Słowo klucz: Erik Expósito. Bez niego Śląsk się zgubił gdzieś w 1 lidze.
@Kopytnik_1 no to tak:
1. Odejście Exposito, Olsena i Nahuela.
2. Przyszedł sam szrot.
Eyamba, który nic nie grał, bo się okazało, że nic nie umie i rozwiązano umowę za porozumieniem
1. Odejście Exposito, Olsena i Nahuela.
2. Przyszedł sam szrot.
Eyamba, który nic nie grał, bo się okazało, że nic nie umie i rozwiązano umowę za porozumieniem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@vivijes_official: mieli tym ryjem i zaczepia przypadkowych ludzi - mam nadzieje ze trafi na kogos mocniejszego xD
źródło: obraz
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 12
Deweloper musi się spieszyć zanim Arkadami nie zainteresuje się miejski konserwator zabytków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://gazetawroclawska.pl/2-tygodnie-temu-miala-ruszyc-rozbiorka-arkad-wroclawskich-znowu-jest-opozniona-tym-razem-chodzi-o-zielen/ar/c1p2-27294815
#wroclaw
https://gazetawroclawska.pl/2-tygodnie-temu-miala-ruszyc-rozbiorka-arkad-wroclawskich-znowu-jest-opozniona-tym-razem-chodzi-o-zielen/ar/c1p2-27294815
#wroclaw
źródło: il837483ed_814308607_xlarge
Pobierz@Rad-X to jest w ogóle jakaś porażka i powinny być duże kary za budowanie takich budynków i burzenie ich przed okresem iluś lat. Ty odlaczaj ładowarkę od prądu bo środowisko a ile materiałów i energii poszło na zbudowanie arkad
@Tommy__: tutaj akurat przestrzeni, widokom i ładowi wyjdzie to na dobre. To taki nowszy Solpol.
Hej,
polecacie jakieś sklepy z wyposażeniem do kuchni? #wroclaw
Chcę kupić zlew farmerski i baterię do zlewu.
#dom #kuchnia #remont #wykonczenia
polecacie jakieś sklepy z wyposażeniem do kuchni? #wroclaw
Chcę kupić zlew farmerski i baterię do zlewu.
#dom #kuchnia #remont #wykonczenia
@aleksandra_123: tinder
- 6
- 1
@magdaiLenai: następnym razem jak będzie mgła muszę podjechać żeby zobaczyć czy wlewa się do środka. :) Musiałoby fajnie wyglądać. :)
@belu_p falami falami falami...
- 0
Na hali stulecia Plyta gdzie się stoi na koncercie jest zawsze przy estradzie ?
#wroclaw
#wroclaw
- 1
Uszanowanko mireczki z #wroclaw, w której szkole polecacie zrobić prawo jazdy kategorii C+E? Zależy mi na tym żeby kurs zrobić weekendowo lub w godzinach wieczornych, oraz żeby sprzęt na kursie odpowiadał temu na egzaminie lub żeby szkoła umożliwiała wypożyczenie samochodu na czas egzaminu, na końcu biorę pod uwagę aspekt ceny - wiadomo nie warto przepłacać ale nie jest to dla mnie najważniejsze kryterium. Nie wiem czy to ma jakieś
@cup12552: Tylko kursant
- 238
Dzieci do szkoły chodzą po trawniku między torowiskiem a drogą, bo na chodniku stoją samochody. Miło, że chociaż znak postawili.
#wroclaw 2025 koloryzowane
#wroclaw 2025 koloryzowane
źródło: Screenshot_1179
Pobierz@Wychwalany: ludzie tam chodzą nie, że samochody, tylko wysiadający na tym przystanku omijają barierkę i idą na pałę do skrzyżowania. Za samochodami jest chodnik, więc nie tu jest problem. Żeby iść w tamtym kierunku na legalu trzeba się cofnąć w kierunku Bema, bo tam jest przejście dla pieszych, więc pasażerowie sobie skracają drogę.
źródło: benc
Pobierz@Muszewymyslec2: Miejsca jest od groma. A co do wydeptanej ścieżki - to jak widać nawet barierka ludzi nie powstrzymała :D Biedne dzieci, które muszą iść obok tramwaju! Musiałyby biedne przejść na drugą stronę ulicy. Przez przejście dla pieszych. Jeszcze na dodatek (o zgrozo!) ze światłami!
źródło: msedge_zLiD9DfmYM
Pobierz#wroclaw Na 8 lat więzienia skazał wrocławski sąd obywatela Ukrainy Serhija S. oskarżonego o przygotowywanie w Polsce dywersji na zlecenie rosyjskich służb. W styczniu 2024 r. miał przyjąć zlecenie na podpalenie różnych obiektów we Wrocławiu. Według śledczych działał w zorganizowanej grupie przestępczej.
51-letni obywatel Ukrainy Serhij S. został zatrzymany przez ABW w styczniu 2024 r. W śledztwie prowadzonym przez Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej we Wrocławiu do tej pory postawiono
51-letni obywatel Ukrainy Serhij S. został zatrzymany przez ABW w styczniu 2024 r. W śledztwie prowadzonym przez Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej we Wrocławiu do tej pory postawiono
źródło: FB_IMG_1740136713747
Pobierz@wpiszlogintwardzielu: prokurator chcial 5 a sąd dał 8? czy to aby na pewno Polska?
@wpiszlogintwardzielu to tylko pokazuje, że wszędzie znajdą się czarne owce i osoby skłonne działać przeciwko swojemu narodowi. Wyrok słuszny, po jego dokończeniu i powrocie na Ukrainę będzie pisał jaka to unia europejska jest zła i jak bardzo nienawidzi zachodu.
































A propos prośby o aktualizację stanu Arkad z przed roku łapcie link do filmiku tvp 3 wrocław opisujący stan wyburzania.
https://www.facebook.com/share/v/12Eu2H3y8rK/
Ps. Nie wiedziałem że ktoś będzie pamiętał o tym wpisie 🥹