@niedorzecznybubr: Byłem 3 miesiące temu w Neapolu i uważam, że wrocławska pizza nie odstaje od tej na miejscu. Cimone Vaffa, Oliwa i Ogień, Iggy - to są pizzerie, które także w Neapolu uchodziliby moim zdaniem za topowe. Odwiedziłem tam kilka lokali, ale bardzo wysoko ocenianych, topki polecanych. W blind teście byś nie odróżnił.
@CZLOWIEK89: jadłem 2 razy w Bella Storia koło Grunwaldu i szału nie było, bardziej taki poziom osiedlowej pizzerii. Ale ten drugi lokal nowszy, może poziom inny.
@Bumelante: Ja ostatnio byłem dla mnie top 4 obok Brusco, Oliwy i Ognia, Si. Fajne inne smaki pizz w sumie, no i dla mnie mają kozackie pomidory, nie wiem jakiej firmy ale są pyszne. Ogólnie polecam
gdzie zjem najlepsza neapolitankę według Was ?
Komentarz usunięty przez autora
@niedorzecznybubr: Byłem 3 miesiące temu w Neapolu i uważam, że wrocławska pizza nie odstaje od tej na miejscu. Cimone Vaffa, Oliwa i Ogień, Iggy - to są pizzerie, które także w Neapolu uchodziliby moim zdaniem za topowe. Odwiedziłem tam kilka lokali, ale bardzo wysoko ocenianych, topki polecanych. W blind teście byś nie odróżnił.
Margherita 6,5e (27zł)
Średnio 8-9e
Max 10 euro (42zł)
Vaffa: Margheritta 34zł,
źródło: 476868580_1068657808304205_5394971674263154470_n
PobierzA jedliście może w Olio Pizza Napoletana? Szukam nowych miejscówek do potestowania
źródło: IMG20240224142917
PobierzAle ten drugi lokal nowszy, może poziom inny.