Wpis z mikrobloga

w Neapolu


@niedorzecznybubr: Byłem 3 miesiące temu w Neapolu i uważam, że wrocławska pizza nie odstaje od tej na miejscu. Cimone Vaffa, Oliwa i Ogień, Iggy - to są pizzerie, które także w Neapolu uchodziliby moim zdaniem za topowe. Odwiedziłem tam kilka lokali, ale bardzo wysoko ocenianych, topki polecanych. W blind teście byś nie odróżnił.
  • Odpowiedz
@Bumelante: Ja ostatnio byłem dla mnie top 4 obok Brusco, Oliwy i Ognia, Si. Fajne inne smaki pizz w sumie, no i dla mnie mają kozackie pomidory, nie wiem jakiej firmy ale są pyszne. Ogólnie polecam
  • Odpowiedz