#f1 W związku z nielegalnym przedostaniem się nowych wykopków na tag #f1 wprowadzam stan wojenny i prohibicjię na tagu a także zakaz wchodzenia w godzinach 22-6.
#f1 Wtorek, 9 czerwca, godzina 21:30 Zapraszam na liczenie nowych obserwujących na tagu Jest w tym momencie 11137 obserwujących W poprzednim poscie 25h temu było 10919 obserwujacych co daje nam 218 nowych obserwujących Prawie 9 obserwujących na 1h
#f1 co wybrac Barcelone czy Le Mans ? Pomyslmy lemon jest raz w roku, jest nasz rodzynek i ma szanse cos wywalczyc, jest smiechowski i turbopiekarze, a po drugiej stronie mamy kolejna z 22 procesji gdzie wygra mrowa. Dla mnie Lemon wygrywa. Start Roberta> start innych
#f1 Luis pięknie pokazuje, jak wygląda różnica między starymi wilkami a nowym pokoleniem bezpłciowych melepet zwanych kierowcami młodego pokolenia. Można mówić wiele o Hamiltonie, ale chłop ma charakter i cechuje się zadziornością oraz determinacją, zajęło mu to rok, ale postawił w końcu na swoim i widać efekty, a te wszystkie bezjajeczne leklerki to tylko tak proszem pana oto moje psiecko, byle by PR się zgadzał.
Nie heheszkując, kwestie zdrowotne.