Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zi3L0nk4

Zi3L0nk4

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 107921
  • Znaleziska 128
  • Mikroblog 107793
  • Obserwujący 41
  • Obserwowane 91
tyrytyty
tyrytyty
2 godz. i 16 min temu
  • 2
to się odbędzie w ogóle? tam też 37 stopni xD

#mecz
tyrytyty - to się odbędzie w ogóle? tam też 37 stopni xD

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 1 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@tyrytyty: pewnie na najmniejszym wymiarze czasu jaki będzie, czyli 2x20min na rozruch.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 16 godz. i 57 min temu
  • 2
#mecz #wieczystakrakow
Zi3L0nk4 - #mecz #wieczystakrakow

źródło: 1000000747

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 18 godz. i 7 min temu
  • 4
#mecz #dolnoslaskitygrys DAWAĆ JUŻ TĄ #ekstraklasa
Zi3L0nk4 - #mecz #dolnoslaskitygrys DAWAĆ JUŻ TĄ #ekstraklasa

źródło: 1000000745

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonpensiero
bonpensiero
10 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Piotrek7231
Piotrek7231
22 godz. i 30 min temu
  • 3
#mecz Gutek jest nie zatapialny
Piotrek7231 - #mecz Gutek jest nie zatapialny

źródło: obraz_2026-06-26_143953916

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 22 godz. temu via Wykop
  • 3
@Piotrek7231: DŻEMIK LIGOWY z niego, ale najlepsze że nadal daje radę.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 23 godz. i 34 min temu
  • 1
#mecz #reprezentacja Jan Urban POWINIEN polecieć na Mistrzostwa Świata? „Kompletna amatorka”

Wygląda na to, że sztab reprezentacji Polski nie posłał swoich ludzi na mundial.

- Selekcjonerem jesteś nie tylko na meczach, które są. Selekcjonerem się jest cały czas. Mamy tak bogaty związek, że dla nich nie jest problemem zapłacić za bilety, samolot, hotele, załatwić VIP-y na każdy mecz. Jako selekcjoner musisz lecieć na taki turniej, bo za chwilę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
Autor
23 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 2
@Ojciec_Makumba: Tomeczek takiej technologii jeszcze nie poznał.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
Autor
22 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 3
@jacas: albo tournée Czesia 711 Mickiewicza przed mundialem 22( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zi3L0nk4 - @jacas: albo tournée Czesia 711 Mickiewicza przed mundialem 22( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000000743

Pobierz
  • Odpowiedz
umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
23 godz. i 55 min temu
  • 10
#mecz #pierwszaligastylzycia
wjechała rozpiska 1 kolejki
umorusanywkale - #mecz #pierwszaligastylzycia 
wjechała rozpiska 1 kolejki

źródło: IMG_20260626_141227

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 23 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 2
@umorusany_w_kale: multiliga o 15:30? O kvrwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 19:06:08
  • 13
#mecz #pogonszczecin #ekstraklasa Sam Greenwood odchodzi z Pogoni Szczecin. Angielski pomocnik przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do Bristol City.

Szczegóły 👉 https://tinyurl.com/mryn9j25

Dziękujemy za wszystko, Sam! Zarząd klubu oraz pracownicy życzą Ci powodzenia w dalszej karierze!
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
Autor
23 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@n-ke: że zarobili na tym ogórku sporo kasy
  • Odpowiedz
Frijheid2
Frijheid2
wczoraj, 11:34:31
  • 1
#lechpoznan
Fiabema i Filip Szymczak wrócili z wypożyczeń z Beneluksu, ale nie zaczęli przygotowań z pierwszą drużyną.
Najbardziej prawdopodobne są dalsze wypożyczenia, bo nie ma chętnych na transfery tej dwójki.

W poprzednie lato byli jeszcze wpuszczani na eliminacje Ligi Mistrzów. Czy sztab widział w nich jeszcze szanse, czy była to próba wyprowania do transferu.

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 wczoraj, 11:55:22 via Wykop
  • 2
Filip Szymczak


@Frijheid2: a o tego, nie zabiega Jagiellonia? Siemieniec go chce podobno, Gieksa też sprawdzała możliwość sprowadzenia chyba
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
wczoraj, 11:15:51
  • 17
To turbo dzban dzisiejszą datę sobie wytatuował?
#mecz #pogonszczecin
Mariuszzuk - To turbo dzban dzisiejszą datę sobie wytatuował? 
#mecz #pogonszczecin

źródło: 1000013553

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 wczoraj, 11:29:55 via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: 25.06.2026?
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 wczoraj, 10:32:39
  • 7
#mecz #gornikzabrze #legia #ekstraklasa 🇵🇱 Kacper Urbański ma zostać w Ekstraklasie - JEGO NOWYM KLUBEM MA BYĆ GÓRNIK ZABRZE!

To oznacza jedno - POMOCNIK POWALCZY W TYM SEZONIE Z WICEMISTRZAMI POLSKI O LIGĘ MISTRZÓW! 👑

OJ DZIEJE SIĘ

ℹ Football Scout
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
Autor
wczoraj, 10:45:13 via Wykop
  • 0
ten football scout to konto pare razy przylapane na klepaniu glupot.


@thorgoth: wiadomo, zawsze takie informacje trzeba brać na dystans, ale Urbański robi out z Legii, więc transfer ma duży procent szansy
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
wczoraj, 09:15:08
  • 1025
Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym chwali w internecie XD

#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #bekazpodludzi #patologiazmiasta #wislakrakow
Shatter - Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym...

źródło: 1000008650

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 wczoraj, 10:30:33 via Wykop
  • 1
@RwandyjskiFront: dosłownie o tym pomyślałem. Wiadomo kibic kibicowi nie równy, ale takimi akcjami debili, nie pomagają Wiśle i normalnym kibicom by ci wchodzili na stadionie rywali.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 22:12:58
  • 3
#mecz Tymczasem na niemieckim wykopie: Verdammt, was für ein Haufen Stümper wir sind. Gegen Ecuador verloren? Das ist ein Witz! Verpisst euch alle! Was macht ihr da eigentlich? Ihr beschmutzt unsere Farben! Versager.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
przedwczoraj, 13:08:46
  • 418
Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji, wraca na rodzime boiska.
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
thorgoth - Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji,...

źródło: 1000016251

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 14:06:33 via Wykop
  • 80
@Frijheid2: @MrFryteczka @thorgoth mi go nie szkoda, za bezmyślnie decyzje. Było myśleć, jak obchodził dzień zwycięstwa w Rosji.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 19:59:57 via Wykop
  • 7
@przegro_pisarz: ja nie jestem pro, nigdy nie byłem. Skoro dobrze się czuł w Rosji, nie przeszkadzało mu życie w tym kraju, który prowadził wojnę to jego sprawa, ale niech będzie w tym konsekwentny¯\(ツ)/¯ Gdy mu życie się popsuło, ruska kvrwa go rzuciła, zabrała znaczną część majątku, ograniczyla kontakty z dziećmi,był niepotrzebny do propagandy to wrócił z podkulonym ogonem, choć mógł znaleźć klub w Rosji na niższym szczeblu, a tak się
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
przedwczoraj, 15:11:47
  • 7
RESTA FICHADO

BÓJCIE SIE CHAMY DO EUROPY WKRACZAMY
#mecz #ekstraklasa
melquiades - RESTA FICHADO

BÓJCIE SIE CHAMY DO EUROPY WKRACZAMY
#mecz #ekstraklasa

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 15:25:02 via Wykop
  • 2
@melquiades: NIE ZA DUŻO TYCH TRANSFERÓW?
  • Odpowiedz
first
first
przedwczoraj, 14:12:29
  • 1
Oskar Kubiak został nowym zawodnikiem czeskiego SK Slavia Praga, z którą podpisał kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2030 roku.


Co ta Slavia Praga nam skupuje ligę ostatnio.

#mecz
first - >Oskar Kubiak został nowym zawodnikiem czeskiego SK Slavia Praga, z którą pod...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 14:30:04 via Wykop
  • 2
@first: Arka ma dobre relacje z Zagłębiem, więc kto wie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
przedwczoraj, 12:20:34
  • 16
Dokładnie 10 lat temu w Saint-Étienne Polacy zmierzyli się ze Szwajcarami w 1/8 finału Euro 2016, a jeden z najwybitniejszych piłkarzy Wszechświata pokazał szczyptę swoich legendarnych umiejętności

MIRROR: https://streamin.link/v/98e05b8f
ZAPIS CAŁEGO MECZU ft. Dariusz Szpakowski: TUTAJ

#mecz #meczgif #reprezentacja #turbobojowka
uncle_freddie - Dokładnie 10 lat temu w Saint-Étienne Polacy zmierzyli się ze Szwajca...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 13:05:03 via Wykop
  • 3
@uncle_freddie: @MrFryteczka Fabian wykonał fantastyczną robotę, awans to głównie jego zasługa.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 12:59:13
  • 2
#mecz #legia #pogongrodzisk #pierwszaligastylzycia #ekstraklasa Współpraca trwa!

Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Legia Warszawa będą kontynuować partnerstwo również w sezonie 2026/2027. To wyjątkowy projekt realizowany bezpośrednio z Legia Warszawa, obejmujący rozwój sportowy i organizacyjny obu klubów oraz tworzenie ścieżki rozwoju dla zawodników.

Wierzymy, że kolejny sezon przyniesie następne korzyści dla obu stron.

🔗 Więcej informacji: https://pogongrodzisk.pl/aktualnosci/pogon-i-legia-kontynuuja-wspolprace-w-sezonie-2026-2027
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFryteczka
MrFryteczka
przedwczoraj, 13:01:41 via Wykop
  • 2
@Zi3L0nk4: to akurat dobra informacja
  • Odpowiedz
first
first
przedwczoraj, 14:02:03 via Wykop
  • 2
@Zi3L0nk4: @MrFryteczka: Mam nadzieję, że Legia sprawdzi poważniej tego Szczepaniaka co zrobił dobrze liczby z Grodzisku. Wzięli Adamskiego stamtąd i ten wyróżniał się w Ekstraklasie, a taki Szczepaniak jak grywał ogony w Legii to był moim zdaniem ciekawszy niż np. Wojciech Urbański.
  • Odpowiedz
JoseRaulCapablanca01
JoseRaulCapablanca01
przedwczoraj, 11:31:37
  • 1
Dzisiaj ponownie wszyscy jesteśmy Niemcami
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

Kibicujesz dzisiaj niemcom?

  • Tak 43.2% (16)
  • Oczywiście 56.8% (21)

Oddanych głosów: 37

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 11:43:08 via Wykop
  • 1
@JoseRaulCapablanca01: JA, JA NATURLICH
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Wojtek

  • W
  • https://www.wykop.pl/ludzie/Zi3L0nk4/

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.02.2022

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #dolnoslaskitygrys
  • #zieloneankiety

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia