Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zi3L0nk4

Zi3L0nk4

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 107632
  • Znaleziska 128
  • Mikroblog 107504
  • Obserwujący 41
  • Obserwowane 89
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 17 godz. i 44 min temu
  • 5
#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa Wraz z początkiem lipca wygaśnie kontrakt Bartosza Białka z SV Darmstadt 98 i stanie się on wolnym zawodnikiem. Wykorzystać chce to jego macierzysty klub, czyli Zagłębie Lubin, donosi „Fakt”.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
Autor
16 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
@thority: trzeba pytać @m__b, może się określi i nam tu wyjaśni.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
19 godz. temu
  • 24
Nawet połowy czerwca jeszcze nie ma, a już z chaosu wyłania się dwóch potencjalnych spadkowiczów z Ekstraklasy.
Jakubas albo oszalał, albo jest geniuszem, albo zwyczajnie stwierdził że osiągnął swoje cele i zwija projekt.
#mecz #ekstraklasa
Lolenson1888 - Nawet połowy czerwca jeszcze nie ma, a już z chaosu wyłania się dwóch ...

źródło: image_picker_AD2B6F14-E7B9-40E3-A9E1-12213CD14579-22253-0000076FCD29A0CC

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 17 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: Motor spadek, szybko poszło. Ciekawie w Wiśle Płock się dzieje, skąd tam takie czystki?
  • Odpowiedz
bonczurexxx
bonczurexxx
bonczurexxx
19 godz. i 37 min temu
  • 0
#mecz i cyk powtoreczka krecikow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 19 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 7
@bonczurexxx: powtórki są dla cieniasów, o 4:00 było oglądać na żywo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MinisterKoryto
MinisterKoryto
wczoraj, 09:32:49
  • 5
Frytka się n-----ł, spamuje ankietami z d--y.

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 23 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 3
@MinisterKoryto: Panie kolego, proszę się odwalić od Fryteczki, nawet jak spamuje to może, bo jest częścią tego tagu, który praktycznie zawsze jest w dniu meczowym, różnych rozgrywek piłkarskich. Za to Pana to pierwszy raz na oczy widzę na tagu i stałych bywalców chce Pan po kontach rozstawiać, to jest HANIEBNE, KOMPROMITUJĄCE, ŻENUJĄCE.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 22 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
zaśmieca spokój i harmonię tego elitarnego tagu w trakcie mundialu.


@MinisterKoryto: pozwolę się nie zgodzić, kolebką tego wybitnego tagu, były, są i będą ankiety, z sarkastycznymi opiniami na temat prawdy futbolu. Na poważne, rzeczowe i przejrzyste analizy proszę udać się do Kanału Sportowego / Meczyki. Dziękuję za uwagę.
  • Odpowiedz
umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
przedwczoraj, 22:34:13
  • 62
#mecz dodać znajomego, czy poczekać aż sam doda?
umorusanywkale - #mecz dodać znajomego, czy poczekać aż sam doda?

źródło: HKjNIwrWoAAtX2c~2

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 22:52:16 via Wykop
  • 3
@umorusany_w_kale: DODAJ, MOŻE OGARNIE CI AWANS ZA DOBRE PIENIĄDZE
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
przedwczoraj, 21:36:30
  • 9
#mecz @WolnyBLN twoje zdrowie PDW
Siup pod ten mundial.
Piotrek7231 - #mecz @WolnyBLN twoje zdrowie PDW
Siup pod ten mundial.

źródło: 1582

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 22:15:40 via Wykop
  • 3
@Piotrek7231: PDW @WolnyBLN
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
przedwczoraj, 18:35:33
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 18:41:09 via Wykop
  • 2
GDZIE THORITY


@tyrytyty: to łatwe, chleje ze szwagrem wódkę przed TV( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
NanuszJowak91
NanuszJowak91
przedwczoraj, 16:51:26
  • 2
Ciekawe, ze Urban i inni selekcjonerzy narzekaja, ze nie ma czasu na treningi, ze zgrupowania sa krotkie a teraz kiedy i tak sa tygodnie reprezentacji to nie moze ich wziac na cale dwa, trzy tygodnie zgrupowania i treningów. Dam sobie reke uciąć , ze jak przyjdzie Wrzesien to bedzie narzekal, ze mial tylko jedene trening przed meczem i nie mial jak przecwiczyc schematow... #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 17:18:56 via Wykop
  • 1
@domp12: @NanuszJowak91 bez przesady, zgrupowanie czerwcowe powinno obejmować 3 - 4 mecze kontrolne ( towarzyskie, zwał jak zwał ), by przetestować schematy, formacje i selekcję zawodników i tyle. A Urban zrobił upośledzone zgrupowanie, na odwal a potem będzie płacz, że nie było kiedy testować i że LN jest jednak ważna i gramy o awans.
  • Odpowiedz
nith
nith
przedwczoraj, 08:50:35
  • 5
#wislakrakow #ekstraklasa
Kolejka po kolejce xddd
10. kolejka, 10 października 2026
Legia Warszawa - Wisła Kraków
11. kolejka, 17 października 2026
Widzew Łódź - Wisła Kraków
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 13:55:37 via Wykop
  • 0
@nith: NIE MA MIĘKKIEJ GRY!
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 13:01:22
  • 8
#mecz #ekstraklasa #cracovia #wieczystakrakow #wislakrakow #krakow
Zi3L0nk4 - #mecz #ekstraklasa #cracovia #wieczystakrakow #wislakrakow #krakow

źródło: 1000000651

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
Autor
przedwczoraj, 13:47:09 via Wykop
  • 2
@Piotrek7231: jeszcze jedną bym dodał, by było po równo akurat( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
latarnikpolityczny
latarnikpolityczny
przedwczoraj, 11:35:30
  • 0
#mecz

Kiedy terminarz?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 11:48:50 via Wykop
  • 1
@latarnikpolityczny: a dobrze
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
przedwczoraj, 11:36:58
  • 5
xD

#mecz
tyrytyty - xD

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 11:48:40 via Wykop
  • 1
@tyrytyty: 1liga zawita do Białegostoku
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
przedwczoraj, 10:36:27
  • 1
w ktorej kolejce mamy lech-legia?
#mecz #ekstraklasa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 11:03:00 via Wykop
  • 2
@coccolino_: 12. kolejka, 24 października 2026 oraz 29. kolejka, 17 kwietnia 2027
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
przedwczoraj, 10:41:29
  • 3
#mecz

Ja nie wiem czy stary się robię czy co ale w ogóle nie czuje tego mundialu. Juz nawet ha tfu ruski 2018 miał lepszą otoczkę i klimat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 10:59:37 via Wykop
  • 2
@Momento83: Katarski mimo rozgrywania w zimę, to miał swój klimat, nie powiem naprawdę fajną otoczkę to miało.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 10:35:32
  • 25
#mecz Coś jest błąd w tym terminarzu, nigdzie nie ma 12 drużyny ligi, Lechii Gdańsk. PZPN ZATAJA PRAWDĘ, BOLI ICH WIELKA LECHIA #ekstraklasa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
Autor
przedwczoraj, 10:57:06 via Wykop
  • 1
@Lisan_al_capone: nie no, Korona raczej nie spadnie, Legia też( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
przedwczoraj, 08:27:23
  • 16
(。◕‿‿◕。)

#mecz #najlepszaligaswiata
Tymczas0wy - (。◕‿‿◕。)

#mecz #najlepszaligaswiata

źródło: 1000004057

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 przedwczoraj, 08:33:13 via Wykop
  • 6
@Tymczas0wy: Tygrys - Piast zapowiada się bardzo interesująco ( ͡º ͜ʖ͡º) Choć hit jest w Radomiu
  • Odpowiedz
umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
10.06.2026, 21:35:17
  • 10
#mecz #ekstraklasa #pierwszaligastylzycia #2liga
patrz @Zi3L0nk4 jak bogato na północy, poza tym wrzodem Prusami Wschodnimi
Czy widać nową nadzieję i nowego hegemona północy? Nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
umorusanywkale - #mecz #ekstraklasa #pierwszaligastylzycia #2liga
patrz @Zi3L0nk4 jak...

źródło: HKc4_1PXMAAvZhe

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 10.06.2026, 22:01:51 via Wykop
  • 3
Czy widać nową nadzieję i nowego hegemona północy?


@umorusany_w_kale: oczywiście, WIELKIE CHOJNICE BĘDĄ RZĄDZIĆ DŁUGO I Z SUKCESAMI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 10.06.2026, 22:10:19 via Wykop
  • 6
@umorusany_w_kale: choć widok klubu w Lubuskim jest niecodzienny, dziwny dla oka( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 10.06.2026, 22:26:45 via Wykop
  • 1
Zielona Góra będzie się biła o puchary w esie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@umorusany_w_kale: to bardziej południe, Gorzów Wielkopolski to północ (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 10.06.2026, 22:44:04 via Wykop
  • 1
@umorusany_w_kale: a wielką Warta Gorzów w 3 lidze? A POTĘŻNY STILON w barażach o 3lige, nie odrazu Rzym zbudowano.
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
10.06.2026, 18:13:22
  • 3
Wiecie, że jutro zaczyna się mundial?


Kompletnie nie czuć atmosfery i ekscytacji związanych z tak dużym wydarzeniem sportowym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz #pilkanozna #mundial
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 10.06.2026, 19:26:18 via Wykop
  • 0
@Stan_Dembinsky: nie no jest to, tylko z racji że nas na tym mundialu nie ma to nie spamują tym na każdym kroku.
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
10.06.2026, 19:05:30
  • 238
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial! (。◕‿‿◕。)

Uczestnicy dwóch poprzednich edycji (wliczam w to również #mirkoeuro) wiedzą mniej więcej, na
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 10.06.2026, 19:23:04 via Wykop
  • 7
@plackojad: NIESTETY tym razem odpuszczam, nie czuję tego mundialu + nie mam zamiaru zarywać nocki by mecz obejrzeć. Także, życzę Wam wszystkim powodzenia!
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4 10.06.2026, 17:02:26
  • 3
#mecz #ekstraklasa Ktoś potrzebuje osoby, która podobno jest obrońcą? Paweł Dawidowicz odchodzi z Rakowa Częstochowa.

Paweł, dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy powodzenia w dalszej karierze!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
10.06.2026, 17:03:53 via Wykop
  • 15
@Zi3L0nk4:
first - @Zi3L0nk4:

źródło: d32fba95e25f1d5f903f8f65404215051c7783c4dd22b79c732d59b409db0a16

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Wojtek

  • W
  • https://www.wykop.pl/ludzie/Zi3L0nk4/

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.02.2022

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #dolnoslaskitygrys
  • #zieloneankiety

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking