@chosenon3: no tak ale za to w sam raz żeby skorzystać z najtańszego dolara w historii, zerowych stóp procentowych najdłużej w historii Polski i boomu na IT. Durny jest ten wpis bo z mieszkaniami będzie tylko gorzej a Czarnobyl w Polsce nie stanowił zagrożenia i korporacje już nie znikną
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niektórzy dzisiaj świętują urodziny Hitlera


@SzycheU: "niektórzy dzisiaj świętują urodziny Hitlera" to jest tajne hasło, jeśli się odpowie "Oby było ich jak najwięcej" to listonosz daje hasło dostępu do tajnej podziemnej bazy gdzie odbywają się cotygodniowe spotkania i gdzie można kupić zdjęcie Wodza z oryginalnym autografem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@JPRW: ja bym tu dołożyła to co najbardziej boli czyli, ominęła nas ulga dla młodych do 26r.ż
a generalnie to myśmy hajsu potrzebowali chyba najbardziej jako pokolenie
  • Odpowiedz
  • 696
przynajmniej załapaliśmy się na względy spokojny rozwój Polski miedzy 2008 a 2015


@haabero Szkoda ze po tych 7 latach rozwoju wszystko jak krew w piach i od 2015 z roku na rok coraz gorzej.
@JPRW Własny nowy samochód, mieszkanie, oszczędności, perspektywy? Oczywiście że nie, ale za to można obejrzeć koncert Martyniuka w tvp, no nie powiecie ze nie warto?!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 682
@Mescuda: kiedyś na telefon dostałeś sms albo ktoś dzwonił. Dziś dostajesz powiadomienie z Facebooka, messengera, WhatsAppa, Instagrama, Google News, allegro, InPost, pralka skończyła pranie, w lodówce kończy się mleko, twój kot nasral na dywan, roomba skończyła sprzątać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dojeżdżam do pracy nie wpisując adresu, tylko wybierając "Praca" na mapach Google, gdzie mam podpiętą pinezkę. A mimo to co kilka zmian mapy kierują mnie do jakiegoś notariusza gdzie nigdy nie byłem. P------e xD
#coolstory #truestory #android #mapygoogle
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#truestory
Idę po głośniej ulicy w mieście. Właściwie szeptem, pod nosem wyrywa mi się takie przemyślenie:
- Ja p------e...
Jakiś gościu idąc z naprzeciwka odczytał z ruchu warg i odpowiada :

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chosenon3: Zaraz się obudzą spece, twierdzący, że to "styl życia" i "sztuka", a Ty po prostu tego nie rozumiesz.

Zamykałbym tą bandę każdorazowo aż do odpracowania strat. Najgorzej, jak taki debil coś nabazgrze tuż po skończonej renowacji. Raz taki "artysta" pobazgrał jedenastowieczny, romański Kościół św. Benedykta w Krakowie. Durnia złapali, ale ani rodzice ani on nie mieli grosza przy duszy, więc nie bardzo było jak ściągnąć odszkodowania, nie wiem jak
  • Odpowiedz
AfrykańskiDrań: A teraz zobacz sobie w historię leczenia na NFZ, ile przytulił kasy za tę wizytę xD

Doraźnie polecam sildenafil, tylko nie z tych dziwnych stronek, kup dowolne tabletki z tym środkiem w aptece. Pierwszy raz i tak będzie szybki, ale drugi już nie, a trzeciego nawet może nie być. Nie wiem z czym się zmagasz, możliwe że będziesz potrzebować wizyty u normalnego lekarza, ale na zasadzie załatania dziury można się
  • Odpowiedz