Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, przygotowuję właśnie wycenę dosyć egzotycznego projektu, a że weekend mnie zastałi zastanawiam się (póki co teoretycznie) ile może kosztować dedykowany transport (pełnowymiarowa naczepa firanka) na trasie Polska- Kirgistan? Nawet nie chodzi mi o dokładną kwotę- tylko o rząd wielkości? Bardziej 5000€ czy 10 000€. Naturalnie bez obsługi celnej, ubezpieczenia i innych takich. Orientujecie się też może czy jest możliwość (za dopłatą) aby wynająć załogę zdublowaną (dwóch kierowców)?
#spedycja #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@voodoo3: przy takim egzotyku śmiało liczylbym sobie w dwie strony, więc stawka x2. Wschód to kompletnie nie moja bajka i nie wiem czego się tam spodziewać, ale 10k to cena wywoławcza moim okiem

Podwójna obsada w tym przypadku to tylko kwestia daty dostawy. Za dopłatą napewno znajdzie sie chętny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@voodoo3: od 4700 do 8500 USD zależy na jakiego przewoźnika trafisz, mi się zdarza drogowo wozić po WNP na zlecenie szalonego Francuza różne używane maszyny. Często wysługiwałem się https://butlerspedition.pl/ robił mi chyba z połowę z tych transportów.
Potem sobie sam połapałem, ale spedytor nie miał jakiś masakrycznych prowizji (dodawał 150-300usd ) tylko kwestia że przewoźnicy z WNP zazwyczaj chcą kasę po rozładunku co on miał obcykane a z mojej strony
  • Odpowiedz
Firma Budimex podpisała dzisiaj umowę z miastem Lublin na budowę Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego. Inwestycja o wartości 230 mln zł gotowa będzie w 2022 r. To niezwykle ważny projekt, który w Lublinie zintegruje transport kolejowy i autobusowy, w tym komunikację miejską i pozamiejską. Sercem centrum będzie nowy dworzec o pow. 18 tys. mkw. Szczegóły tutaj

#polska #lublin #nieruchomosci #budownictwo #architektura #transport
Projekt_Inwestor - Firma Budimex podpisała dzisiaj umowę z miastem Lublin na budowę Z...

źródło: comment_1608309494zpkuTpuybQ60BNDtxkFhLT.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirki, czy ktoś z Bielska Białej lub Sosnowca nie kursuje pomiędzy tymi dwoma miastami jakimś większym samochodem? Mam mebel na którym mi bardzo zależy do odebrania w Bielsku. 180x57x20cm. Oczywiście nie za darmo ;) #bielskobiala #sosnowiec #transport #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy możecie polecić spedycję lub inną firmę transportową, która ogarnie dostawę jednej palety (około 500kg) z Polski pod Liverpool w Wielkiej Brytanii, tak by dojechało przed nowym rokiem?
#transport #spedycja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach