Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sked

sked

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37067
  • Znaleziska 3010
  • Mikroblog 34057
  • Obserwujący 42
  • Obserwowane 30
sked
sked wczoraj, 09:55:19
  • 4
Dobra jaram się, bo #przeszczepwlosow wleciał aż miło. Teraz tylko rok aż coś tam urośnie i będzie git na ulicę wyjść XD

#przeszczepzwykopem #chwalesie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sked
sked
Autor
14 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@alkanoid1997: ja akurat jestem słaby na ból i igły, więc znieczulenie mnie bolało lub było niekomfortowe (jednak +30 strzałów po głowie swoje robiło). Ogólnie wolałbym przejść drugi raz prostowanie przegrody nosa niż robienie włosów XD

W klinice byłem prawie 12 godzin z czego 1,5 to były konsultacje, obiad, przerwa na siku, cała reszta to już leżenie i zabieg.

Póki co mija 2 doba, więc to też tyle co nic, spanie
  • Odpowiedz
sked
sked 17.06.2026, 19:38:29
  • 0
Ktoś testował i może powiedzieć jak wygląda sytuacja z #multisport za granicą? W sensie w miarę znają i ogarniają czy robią problemy?

Jade sobie na kilka dni do #stambul i jakby się dało skoczyć na jakąś saunę lub ichniejszą łaźnię to chętnie bym skoczył.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp3-10
mp3-10
17.06.2026, 20:14:32 via Wykop
  • 0
Ponoć nie powinno być problemów
  • Odpowiedz

346

Szef ukraińskiego MSZ o aferze wokół UPA: Nie wolno nakręcać spirali nienawiści

Szef ukraińskiego MSZ o aferze wokół UPA: Nie wolno nakręcać spirali nienawiści

Eskalacja konfliktu między Ukrainą a Polską nie przynosi korzyści ani Ukraińcom, ani Polakom napisał minister spraw zagranicznych Ukrainy Andrij Sybiha, komentując aferę w sprawie nadania przez Wołodymyra Zełenskiego ukraińskiej jednostce wojskowej imienia Bohaterów UPA"

-Shifu-
z
oko.press
dodany: 03.06.2026, 13:46:52
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    news
  • #
    informacje
sked
sked 04.06.2026, 14:34:05 via Wykop
  • 2
Na Ukrainie to praktycznie każdy od 2022 stał się już ekspertem od przeistaczania faktów czy robienia z siebie ofiary i wyzwoliciela całego świata XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2104

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 14:57:09
  • 263
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    polityka
sked
sked 04.06.2026, 14:31:43 via Wykop
  • 4
Baba swoim byciem, zachowaniem, chamstwem i wypowiedziami na każdy temat może śmiało konkurować z debilami pokroju każdego pisiora pokroju Kaczyńskiego, Macierewicza czy innego Ziobry
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

512

Kolejne kłopoty byłego adwokata Pawła K. Oczekiwał innej decyzji sądu

Kolejne kłopoty byłego adwokata Pawła K. Oczekiwał innej decyzji sądu

Nie ma zgody na to, żeby były adwokat "od trumien na kółkach" miał wstrzymane wykonanie kary

whimer
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.05.2026, 14:56:47
  • 42
  • #
    trumnanakolkach
  • #
    adwokat
  • #
    wyrok
sked
sked 24.05.2026, 10:54:29 via Wykop
  • 0
Dobra w---------ć śmiecia do najgorszego więzienia niech mu skazani koledzy pokażą życie za kratami XD

Typ uciekł i schował się w jakiejś lepiance jak szczur i oczekiwał, że po tym sąd miałby się zgodzić na dozór elektroniczny? XD Czy tylko dla mnie to brzmi nieprawdopodobnie debilnie i głupio? XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3018

Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego.

Niedziela w Krakowie to dzień referendum. Dajcie na główna z płomieniem niech nikt nie przegapi! Róbcie swoje!

real_scoria
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 24.05.2026, 08:42:50
  • 280
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    sct
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
sked
sked 24.05.2026, 10:49:49 via Wykop
  • 36
Ciekawy jestem jaki będzie wynik i ile osób poszło głosować.

Ciekawy jestem w sumie też czy jeśli faktycznie udałoby się go odwołać czy to byłby znak dla innych większych i mniejszych miast, żeby też zrobić takie referendum i odwołać swojego prezydenta.

W Łodzi był już taki przypadek jakieś 15 lat temu, obecnie coraz częściej się też o tym wspomina.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1932

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Wokalistka w podcaście chwali się, że 3/4 jej ofiar w bójkach stanowili faceci. Z dumą opowiada o przemocy i wyśmiewa mężczyznę, który uciekał i dzwonił na policję. Wyobraźcie sobie, że znany aktor czy muzyk wyznaje w wywiadzie: "Biłem kobiety i tęsknię za tym". Pussy pass w czystej postaci...

myMyselfAndIAgain
z
plotek.pl
dodany: 19.05.2026, 17:52:57
  • 300
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
sked
sked 20.05.2026, 15:02:16 via Wykop
  • 6
Ja nie wiem co ona takiego zrobiła lub co takiego ma, że ludzie się jej tak boją, że dalej jest brana za jakikolwiek autorytet w jakimkolwiek temacie XD

Już dawno temu powinien patus zostać zcancelowany i zginąć w otchłani
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sked
sked 16.05.2026, 23:31:28
  • 323
Trochę kisnę jak tam Gaborkę cisną na fejsie XDD #eurowizja
sked - Trochę kisnę jak tam Gaborkę cisną na fejsie XDD #eurowizja

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-17 o 01.30.41

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sked
sked
Autor
17.05.2026, 08:10:04 via Wykop
  • 0
@CybernetycznyMozgKorwina: ponoć żymiańskiego pochodzenia
  • Odpowiedz
sked
sked 16.05.2026, 23:39:53
  • 73
Oj Viki długa noc z kasowaniem komentarzy cię czeka chyba XDD #eurowizja
sked - Oj Viki długa noc z kasowaniem komentarzy cię czeka chyba XDD #eurowizja

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-17 o 01.39.04

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEATHSTROKEBACK
DEATHSTROKEBACK
16.05.2026, 23:40:46 via Android
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MinisterKoryto
MinisterKoryto
16.05.2026, 23:41:34 via Android
  • 13
@sked: mocne, ale mi to nie przeszkadza xD
  • Odpowiedz
chomik3
chomik3
16.05.2026, 23:22:09
  • 26
Po Viki Gabor już jadą grubo na Facebooku, a w zasadzie jeszcze nawet nie wiadomo na kogo oddala głos. A nuż może się okazać, że była przeciwna daniu maxa dla izraela.

Poczekałbym na przecieki kto z jury głosował na maxa.

Druga kwestia: kto w ogóle pomyślał by wziąć Gaborke do jury jak ani to jakaś wybitna piosenkarka, ani też jakiekolwiek autorytet?

#eurowizja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sked
sked 16.05.2026, 23:23:55 via Wykop
  • 1
@chomik3: bo jest wymóg żeby w jury była osoba między 18-25 rokiem życia więc pewnie była ona lub Roxi co pewnie ma w dupie tę chłam XD
  • Odpowiedz
sked
sked 16.05.2026, 23:07:16
  • 23
Ten JJ jaki pokemon odklejeniec zaczął wydzierać p---ę i wyzywać laskę od bitch XD #eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzinkers
dzinkers
16.05.2026, 23:09:12 via Wypiek
  • 0
@sked typowy gej jest typowy xd
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
16.05.2026, 23:09:28 via Android
  • 0
@sked: w jakim kontekście?
  • Odpowiedz
sked
sked 16.05.2026, 23:05:25
  • 4
Z plusów jest to że Izrael nie wygrał kolejny rok z rzędu, no i do Bułgarii mamy całkiem tanie loty rajanerem czy innym wizzem więc ekipa poleci za grosze XD #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sked
sked 16.05.2026, 23:00:36
  • 4
Ale ich tam piękne r-------i XD #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sked
sked 16.05.2026, 22:46:36
  • 0
1 punkt jako total to chyba jakiś rekord musi być XD #eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ausfahrt
Ausfahrt
16.05.2026, 22:47:02 via Wykop
  • 0
@sked: bywały zera xD
  • Odpowiedz
shox
shox
16.05.2026, 22:42:07
  • 10
#eurowizja kocham Niemców i Austraków <3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sked
sked 16.05.2026, 22:42:28 via Wykop
  • 0
@shox: aż trochę w szoku jestem że to między innymi od nich wleciały 12
  • Odpowiedz
sked
sked 16.05.2026, 22:40:58
  • 1
#eurowizja Romania jaka dalibomba od Sandu Ciorby XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sked
sked 16.05.2026, 22:35:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sked
sked 16.05.2026, 22:26:25
  • 1
O cie c--j XDD dać maksa Izraelowi XDDD #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

898

Bezczelna Ukrainka w Polsce mówi do Polaków że może sobie na więcej pozwolić niż

adamus89
z
youtube.com
dodany: 02.05.2026, 22:25:47
  • 212
  • #
    ukraincywpolsce
sked
sked 03.05.2026, 18:12:59 via Wykop
  • 1
Dobra tam, krótka piłka, w-----ć dżins w pieron na Ukrainę i dożywotni zakaz wjazdu dla niej i 3 pokoleń w przód na całą UE. Raz drugi i zaczną uważać i przestrzegać prawa jakie by ono nie było XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

919

Izraelskie siły zburzyły klasztor i szkołę sióstr w Yaroun (Liban)

Izraelskie siły zburzyły klasztor i szkołę sióstr w Yaroun (Liban)

Według libańskich mediów i agencji NNA wojsko izraelskie rozebrało zabytkowy klasztor oraz szkołę Sióstr Świętego Zbawiciela w chrześcijańskiej wsi Yaroun przy granicy z Izraelem. To kolejny obiekt religijny i edukacyjny zniszczony w tym rejonie.

awe-spam
z
aa.com.tr
dodany: 02.05.2026, 07:32:01
  • 66
  • #
    liban
  • #
    bliskiwschod
  • #
    izrael
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
sked
sked 03.05.2026, 18:09:32 via Wykop
  • 1
Czekam na dzień aż ludzie się obudzą i zaczną mieć ten morderczy kraj daleko w dupie. Zaczną ich olewać i przestaną być zapraszani na wszelkie wydarzenia w jakiejś piłce nożnej, Eurowizji (XD) czy gdziekolwiek biorą udział.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • "Zainteresowania to będzie dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie, ale w miarę to nauka mnie najbardziej kręci"
  • Ł

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.11.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking